mytimex.chytrak.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 4229
Čeká na schválení: 104
Celkem kategorií: 11
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » bundy » nemocnice fifejdy ostrava

Nejnovější v kategorii bundy:


cesko nemecky prekladac - Zboží.cz

cesko nemecky prekladac - Zboží.cz

Přidat inzertní server – Administrace obchodu – Přidání inzerce – Statistika dotazu " cesko nemecky prekladac " © 1996–2011 Seznam.cz, a. s. Mobilní verze – Nápověda – Kontakt
Kategorie: nemecky prekladacSeznam zdrojů na téma nemocnice fifejdy ostrava:


Svaz čs.lékařů-Městská nemocnice Ostrava Fifejdy (Ostrava) - Firmy a instituce TOPkontakt.cz
Městská nemocnice - Fifejdy | Městská nemocnice - Fifejdy - TURISTICKÉ REGIONY ČR - rezervační a informační systém
nemocnice ostrava -fifejdy - Zboží.cz
Garáže Ostrava, a.s. - Nemocnice Fifejdy
Parkoviště - Nemocnice Fifejdy
Nemocnice Fifejdy Ostrava - Inzerce zacatek.cz
Porodnice Ostrava Fifejdy. Máte zkušenosti?
Ostrava: Městská nemocnice Fifejdy bude mít svou kapli - Brněnský deník
GC2DJ90 Nemocnice Fifejdy a Leos Janacek (Traditional Cache) in Moravskoslezsky kraj, Czech Republic created by MajkmajkCZ
Městská nemocnice Ostrava - Fifejdy - Adresář - Zdravě.cz - Zdravě.cz
Garáže Ostrava, a.s. - Nemocnice Fifejdy
byt fifejdy - Ostrava, Domy - byty na prodej - Ostrava, Nemovitosti
OSA – INVEST s.r.o. / Reference / Zdravotnictví
RED NOSES Clowndoctors: Czech Republic
Městská nemocnice Ostrava-Fifejdy (2) - Psychiatrie
Vzdělání kultura a sport | ODS Ostrava
Nemocnice Fifejdy | Garáže Ostrava, a.s.
OSTRAVA nemocnice fifejdy, nebo poruba??? | Moje těhotenství-můj těhotenský deníček
Názory k Městská nemocnice Ostrava-Fifejdy (Rodina.cz)
RED NOSES Clowndoctors: Tschechische Republik

Nemocnice Benešov, spol. s r. o.

Nemocnice Benešov, spol. s r. o.

Datum aktualizace: 18.8. 2010 01:26 Atualizuj data Přinášíme Vám dostupné veřejné informace z OR ČR. Tento výpis o firmě Nemocnice Benešov, spol. s r. o. má pouze informativní charakter a není použitelný pro právní úkony! Údaje se mohly od poslední aktualizace změnit! Na této stránce konkrétně o firmě Nemocnice Benešov, spol. s r. o. , jejíž sídlo je podle obchodního rejstříku v obci: Benešov. Seznam příbuzných firem je generován na základě personálního propojení firmy. V případě, že máte další informace o firmě Nemocnice Benešov, spol. s r. o. , Napište nám na Firmy.
Kategorie: nemocnice benešov

iFAUNA: největší chovatelský web v ČR

iFAUNA: největší chovatelský web v ČR

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY Když jsem jela Coloradem … aneb jak se stát cowgirl 29.12. 2011 11:55 - Zveřejněn včera Místo hledání a přehánění krav s telaty dnes rozvážíme po lesích kostky soli, ve které jsou potřebné minerály pro dobytek. Jako obvykle jdeme ráno na pastvinu pro koně a sedláme ty, kteří včera odpočívali, aby zvládli dnešní práci. Já si chystám Rockyho, Gabča krásného plaváka Smokyho a Dave Jackoba a Sannyho, který bude sloužit jako nákladní. Vyrážíme opět autem s koňmi naloženými v přepravníku. Po pár mílích zastavíme, vyložíme nasedlané koně, naložíme na Sannyho, který má nákladní sedlo, sůl a vyrážíme za Davidem do kopců. Kostky lizu necháváme na místech, kde byly i v předchozích letech, protože krávy jsou na tato místa zvyklé. Aby byl Sanny vyvážený, musíme mu do sedlových vaků místo odebrané kostky soli dávat kameny, aby byly obě strany sedla zatíženy stejně. Takhle pokračujeme, dokud máme sůl, potom se vracíme k autu, přejíždíme o kus dál a znovu rozvážíme. Peruánský deník II.
Kategorie: největší zvíře

Vyhodnocení ankety - Nemocnice Český Brod - přihlašovací formulář

Vyhodnocení ankety - Nemocnice Český Brod - přihlašovací formulář

Vyhodnocení průzkumu Volba NEMOCNICE ČR 2008 z pohledu pacientů nemocnic ČR (září - říjen 2008) Výsledky pro nemocnici: Nemocnice Český Brod Podrobné výsledy jsou k dispozici u hodnocených nemocnic - tedy u těch, kde hlasovalo minimálně 30 respondentů. Stačí zadat Vaše heslo, které jste od nás obdrželi, a vstoupit do interní sekce, kde jsou pro Vás připraveny nejdůležitější výsledky Vaší nemocnice – jedná se dotovanou sekci s výsledky z naší strany (pokud nemáte k dispozici heslo pro Vaši nemocnici, kontaktujte nás prosím). Budete-li mít zájem o komplexní výsledky z celostátního porovnání Vaší nemocnice spolu s  identifikací rezerv a návrhem doporučení pro dosažení zlepšení aktuálního stavu v této strategické oblasti, neváhejte nás kontaktovat – můžeme pro Vás do několika dnů připravit Detailní zprávu z hodnocení Vaší nemocnice s konkurencí (určeno vrcholovému managementu a vlastníkům nemocnic). Pozn. Počet respondentů je součtem počtu hlasů realizovaných prostřednictvím tištěného a elektronického dotazníku. V případě zájmu o ukázkovou Detailní zprávu z hodnocení konkrétní nemocnice s konkurencí nás neváhejte kontaktovat – můžeme Vám zaslat demoverzi. Důležité: V roce 2009 bude realizován v pořadí již 4. ročník celostátního projektu NEMOCNICE ČESKÉ REPUBLIKY. Porovnávání nemocnic ČR proběhne opět v těchto oblastech: 1) Spokojenost klientů (pacientů nemocnic) 2) Motivace a spokojenost zaměstnanců nemocnic Tentokrát budou již informace sbírány v průběhu celého roku, konkrétně od 1.2. do 31.10. 2009. Budete-li mít zájem o bližší informace, neváhejte nás prosím ihned kontaktovat.
Kategorie: nemocnice český brod

Trpný rod v čase minulém a budoucím - Němčina na internetu zdarma

Trpný rod v čase minulém a budoucím - Němčina na internetu zdarma

Trpný rod v čase minulém a budoucím Vydáno dne 27. 06. 2011 (3206 přečtení ) Nemcina / Gramatika Dnes si ukážeme, jak se tvoří pasivní děj v minulém a budoucím čase. 1) Trpný rod v minulém čase - perfektum - v mluvené formě se trpný rod tvoří především prostřednictvím minulého času perfekta (Passiv - Perfekt) a to podle vzorce: sloveso sein (v příslušné osobě) + příslušné sloveso v příčestí minulém (Partizip II) + worden - sloveso sein stojí ve větě vždy na druhém místě (v otázce na prvním), zbylá dvě slovesa na konci věty v tomto pořadí Příklad: Die Wände sind weiß gestrichen worden. Endlich ist eine Klimaanlage eingebaut worden. - vyjádření pasiva s modálním slovesem se v perfektu používá jen velmi zřídka Příklad: Die Bank hat Tag und Nacht beobachtet werden müssen. Die Unterlagen haben nicht kopiert werden können, weil der Kopierer kaputt war. 2) Trpný rod v minulém čase - préteritum - oproti perfektu se préteritum (Passiv - Präteritum) používá především v psané formě - vyjadřuje se spojením slovesa werden v préteritu ( wurden ), které stojí ve větě na druhém místě (s výjimkou otázky) a příslušného slovesa v příčestí minulém (Partizip II). Příklad: Wann genau wurde sein Name in die Liste eingeschrieben? Seine Bücher wurden in viele Sprachen übersetzt. - v případě přítomnosti modálního slovesa se sloveso werden uvádí v infinitivu až na konec věty a minulý čas je vyjádřen pomocí préterita modálního slovesa, které je ve větě na druhém místě (opět s výjimkou otázky) Příklad: Der Computer konnte nicht neu gestartet werden.
Kategorie: němčina trpný rod

Nadlidské výkony | iABC.cz

Nadlidské výkony | iABC.cz

iABC.cz | Zábava | Technika | Příroda | Hry | Sport | 3D modely | Soutěže | Komiksy | Archiv vydání | Vaše tvorba | Fazolové šílenství Titulní stránka » Časopis ABC Nadlidské výkony Mistři sportu ve světě zvířat Trénovaný člověk dovede na olympiádě podat neuvěřitelné výkony: běhá rychleji než kdokoliv z nás, skočí tak daleko nebo tak vysoko, že se nám z toho málem točí hlava, bazén přeplave rychleji, než ho stačíme oběhnout... Ale srovnáme-li výkony toho nejtrénovanějšího člověka s výkony některých zcela netrénovaných zvířat, nesahá jim často ani "po kotníky". Zvířata jsou zkrátka od přírody vybavena lépe - je to však často jejich jediná zbraň, která jim umožňuje přežití. Rychlost a sílu potřebují, aby unikla nepřátelům, ubránila mláďata, ulovila dostatek kořisti. Pojďme se podívat na takovou malou zvířecí "olympiádu" - jaká zvířata by v jednotlivých disciplínách stanula na stupních vítězů? A jaké výkony by musel podávat člověk, aby je překonal? Sprint V této disciplíně má člověk mnoho soupeřů, kteří jsou výrazně lepší než on. Prakticky všichni kopytníci, řada velkých šelem a mnoho zvířat z jiných skupin dovede vyvinout rychlost, jaké člověk nikdy nedosáhne. Dokonce i cyklisté by měli co dělat, aby některým zvířatům stačili. Za nejlepšího sprintera na světě se obvykle považuje gepard (Acinonyx jubatus), na krátkou vzdálenost může běžet rychlostí až 100 km/hod.
Kategorie: nejrychlejší zvířata

Kategorie: