mytimex.chytrak.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 4270
Čeká na schválení: 203
Celkem kategorií: 13
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » bundy » němčina online

Nejnovější v kategorii bundy:


Největší bradavky na světě Facebook Statistics - Socialbakers

Největší bradavky na světě Facebook Statistics - Socialbakers

If you want to be able to save your favourite pages to bookmarks, you need to be Facebook connected. Login General info Fans: 13 People Talking About: 0 Type: Website URL: gamepark.cz/nejvetsi_bradavky_na_svete_162429.htm
Kategorie: nejvetsi bradavkySeznam zdrojů na téma němčina online:


Slovník cizích slov online - vícejazyčný a výkladový - angličtina, němčina, francouština, slovenština, polština a další (Slovnik.CZIN.eu)
Praha - Studium němčiny - Internetová cvičení němčiny - Goethe-Institut
Němčina - online test :: Pomaturitní studium v jazykové škole Jipka
Němčina v testech - Online testy z němčiny zdarma
On-line překladové slovníky - Seznam
Online učebnice obchodní němčiny
Němčina online - vše o NJ. Němčina na internetu zdarma, kurzy němčiny, výuka němčiny
Němčina (On-line testy) : AKCENT IH Prague
Němčina na portálu Jazyky-online.info
Němčina — testy.nanic.cz, online testy
NĚMČINA NA INTERNETU
Nemci Na On Line - nemcina-on-line.cz. Němčina online - vše o NJ. Němčina na internetu zdarma, kurzy němčiny, výuka němčiny
PŘEKLADAČ VĚT ONLINE A ZDARMA
Němčina – Kurz němčiny pro začátečníky
Němčina online | Kvalitní doučování
Němčina online
Translator - překladač WWW stránek a textu online - angličtina, němčina, polština i další - Zdarma.org
Němčina Online | Workshopy
Němčina OnLine s novým designem a obsahem - Jazyky.Studium.Práce
SpeakOnline - Němčina online - lektor online, , maturitní otázky, pracovní pohovor

Velké jedle – překlad

Velké jedle – překlad

České země Největší jedle České republiky rostly donedávna v Žofínském pralese v Novohradských horách. Do roku 1975 stávala na téměř na nejvyšším bodě pralesa takzvaná Královna jedlí. Měla obvod 553 cm, původní výšku před odlomením vrcholu 51 m, objem 44 m3 a stáří více než 400 let. V její blízkosti rostla ještě v roce 1997 Svícnová jedle, která dosáhla obvodu 515 cm. Historické stromy zde dosahovaly ještě větších rozměrů. V 80. letech 19. století byla u Tisového potoka vyvrácena obrovitá jedle, která měřila v obvodu 6 metrů, byla 60 metrů vysoká a poskytla 80 prostorových metrů dřeva. Jedlím se nejvíce dařilo ve středověku a ve dvou následujících stoletích, kdy v mnoha lesích převažovaly, např. v Žofínském pralese měly kolem roku 1550 podíl více než 50%. Již se nedovíme, jakých maximálních rozměrů tehdy dosahovaly, zprávy o rozměrech stromů z tak dávných dob jsou vzácné.
Kategorie: nejvyssi stromy

MUDr. Karel Fahoun, DrSc. plastická chirurgie

MUDr. Karel Fahoun, DrSc. plastická chirurgie

2) Problematika stárnutí obličeje a krku, řešená chirurgickou cestou 3) Odborné konzultace celého oboru estetické chirurgie Kontakt Pracoviště: Fakultní Thomayerova nemocnice, Krč, Pavilon A3, Vídeňská 800, 149 59, Praha 4 Telefon: 261 083 260 Fax: 261 083 260 Privát: 241 444 527 (záznamník) E-mail: orlftn@ftn.cz Konzultace Středa, čtvrtek, pátek 7-8 a 11-12, nebo dle dohody. Tato strana byla vytvořena ve spolupráci s agenturou Mánes překlady a tlumočení. Partnerské odkazy: Anglické a francouzské překlady, Tlumočení, Plastická chirurgie, Kadeřnictví 4.5. 2009. kontakty telefon +420-261083260 e-mail orlftn@ftn.cz www. fahoun. manes.cz Zde budou kontakty
Kategorie: nemocnice krč orl

Kdy došlo k oplodnění? - Diskuse - eMimino.cz

Kdy došlo k oplodnění? - Diskuse - eMimino.cz

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu První příspěvek v tématu Anonymní 21.11. 11 20:50 Kdy doslo k oplodneni? Dulezite !!! Mohli by jste mi prosim poradit s urcenim pravdepodobneho dne oplodneni? Ovulaci nevim kdy mam, ale myslim, ze nekdy to je okolo 12–13 dne a nekdy zas okolo 17 dne. Ale opravdu na 100% vam nereknu kdy. Styky jsem mela jen 3! Ten prvni byl 18.den od posledni MS. Druhy byl 25.den a treti 26.den. Menstruaci mam pokazde jinak (pohybuje se to v rozmezi 26.
Kategorie: největší bradavky na světě

Cesta k sobě

Cesta k sobě

Co je to nemoc Být nemocný znamená bytí mimo střed (životní mandaly) a představuje nerovnováhu. Tělo se snaží tento nerovnovážný vztah vyrovnat. Léčení musí směřovat ke středu a střed leží mezi póly. Proto se terapie, která stále pracuje na této ose, musí snažit obnovit střed. Nejrychlejší (akutní) cesta tam často vede přes opačný pól (alopatický). Homeopatický přístup naproti tomu svým prvním krokem jednostrannost ještě zvětší, což občas ještě zesiluje problémy v tom smyslu, že se stav ještě zhorší. Jejím dlouhodobějším cílem přitom je natolik povzbudit samoléčivé síly organismu, aby se nastartoval pohyb z vlastní síly směrem ke středu. V každém případě obě strany pracují na téže ose a na tomtéž tématu. Nemoc (vyjádřenou příznakem) již při tom můžeme považovat za korekturu nerovnováhy na tělesné rovině, která je nutná, aby se rameno vah nenaklonilo na jednu stranu. Aby zůstalo v tomto obrazu, jde při uzdravování o to zajistit rovnováhu ne pomocí nedobrovolných a bolestivých kroků, ale kroků dobrovolných a vědomých.
Kategorie: nemoc jako symbol

Karlovarska krajska nemocnice a.s. - Aktualně: Radiologové mají nový systém digitalizace, Nemocnice Cheb

Karlovarska krajska nemocnice a.s. - Aktualně: Radiologové mají nový systém digitalizace, Nemocnice Cheb

Aktuality Pondělí 19. září 2011. Radiologové mají nový systém digitalizace Nový systém digitalizace rentgenového obrazu a jeho přenos v digitální podobě do nemocničního informačního systému (NIS) usnadňuje od konce srpna práci radiologům v Nemocnici Cheb Karlovarské krajské nemocnice a. s. Investice v hodnotě necelých dvou miliónů korun do nového systému ušetří v budoucnu nemalou část prostředků, neboť nemocnice nebude muset nakupovat rentgenové snímky a chemikálie potřebné k jejich vyvolání. Ročně totiž chebští lékaři vyšetří asi devět tisíc pacientů a pořídí okolo dvaceti tisíc snímků. „Dalším velkým přínosem je možnost téměř okamžitého náhledu zhotoveného snímku lékaři na všech pracovištích nemocnice a výrazné zlepšení uživatelského komfortu jak na pracovišti RDG, tak i na ostatních odděleních nemocnice,“ vysvětlil primář radiodiagnostického oddělení Nemocnice v Chebu MUDr. Václav Vokáč. Kromě toho mohou chebští radiologové poslat pořízené snímky v digitální podobě svým kolegům na jiných pracovištích, která jsou službou ePACS navzájem propojena, což se bohužel netýká praktických lékařů. „Propojeni jsme také s karlovarskou nemocnicí, takže se na snímky pořízené v chebské nemocnici mohou kolegové dívat prakticky bezprostředně po jejich pořízení,“ dodal primář Vokáč. Pořízené snímky si mohou na elektronických nosičích odnést pacienti pro potřeby svého ošetřujícího lékaře.
Kategorie: nemocnice cheb

Kategorie: