mytimex.chytrak.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 6744
Čeká na schválení: 169
Celkem kategorií: 14
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » bundy » německé webové stránky

Nejnovější v kategorii bundy:


Německá gramatika

Německá gramatika

Německá gramatika Procvičování němčiny – Německá gramatika předchozí strana 1, 2, 3, 4, 5 následující 1000 Arbeitsblätter Deutsch Velmi přehledně zpracované stránky obsahující velké množství cvičení německé gramatiky, pravopisu a slovní zásoby. Všechny materilály jsou volně ke stažení. Vhodné jak pro učitele, tak pro studenty. Jazyk portálu: němčina 8 / 10 Kliknuto celkem: 1869× / v této sekci 221× (od 25. 5. 2011) Grammatiktraining Tento rozcestník nabízí odkazy k výuce, procvičování a testům z německé gramatiky. Vše volně dostupné, velmi přehledně zpracované stránky. Jazyk portálu: němčina 8 / 10 Kliknuto celkem: 571× / v této sekci 111× (od 26. 5. 2011) Institut německého jazyka Kompletní a aktuální pravidla nového německého pravopisu v úřední podobě volně ke stažení. Také zde naleznete úplný seznam všech nově psaných výrazů. Jazyk portálu: němčina 8 / 10 Kliknuto celkem: 3777× / v této sekci 1579× (od 21.
Kategorie: německá gramatika onlineSeznam zdrojů na téma německé webové stránky:


Překlad web stránek - němčina
3HfA. To je německý kód pro zbožňovanou českou Popelku - Aktuálně.cz
Nadšenec spustil web o Labské cyklostezce. Němci ji milují - iDNES.cz
Zabezpečení objektů, domácností, oken, přilby, alarmy | Německý web | Alarmy | Zabezpečení objektů | Abus
Hodinářství Bechyně / Prodej a servis švýcarských a německých hodinek
Karel Picka / Překlady / Tlumočení / němčina / německo / překladatelské služby
Německá doga AKIM KETPRIX -život německé dogy | Úvod
NETAuto.cz - české a německé internetové autobazary
Německo
Chovatelská stanice německých ovčáků REBEL BOHEMIA
Německá literatura a četba - www.nemcinaa-z.cz
Jazyková škola - Jazykové kurzy - Kurzy a výuka angličtiny
Česko-německý fond budoucnosti
Zábavní parky | Německo | Wolfsburg | Autostadt :: ZábavníParky.cz
chovatelská stanice německých ovčáků z Dvořákova sadu | Úvod‚ kontakt‚ uznání
RO-KOP Bohemia - chovatelská stanice německých ovčáků
Deutsch-tschechisches Cafй - Иesko-nмmeckб kavбrna
Německý web o prvním dílu série "Insatiable", "Eternity" a německý trailer | Ráj knih Meg Cabot
Translator - překladač WWW stránek a textu online - angličtina, němčina, polština i další - Zdarma.org
Dovoz aut z Německa

Diskuze jaký se vám líbí jméno pro psa a kočku? ...ZPOVĚDNICE...::::::www.zpovednice.cz:::::::::::::::................

Diskuze jaký se vám líbí jméno pro psa a kočku? ...ZPOVĚDNICE...::::::www.zpovednice.cz:::::::::::::::................

Rodičové mají psa jménem Bertík, je to westík, vypadá jak plyšová hračka, docela se to na něj hodí :-)) Ale je fakt že vymyslet jméno pro zvíře je taky oříšek. Měla jsem dvě potkaní holky s rodokmenem, a ty měly jména dosti vznešená, Ambra Maryshka of Gadda a Alia Sibyla of Gadda :-D
Kategorie: nejoblibenější jména psů

Nemoc dna » dna - příznaky

Nemoc dna » dna - příznaky

Nemoc dna Dna a její příznaky, dieta, léčba dna - příznaky dna - příznaky a stádia Dna má několik stádií a forem projevů. 1. tzv. asymptomatická hyperurikémie je bez jakýchkoliv obtíží a znamená, že máte pouze zvýšenou koncentraci kyseliny močové v krvi 2. akutní dnyvý záchvat je obvyklým příznakem dny. Jedná se o bolest kloubu která přechází k zánětu, jeho zčervenání, otoku, vzniku extrémní citlivosti na dotek (nelze vydržet ani dotek deky) a kůže je napnuta tak, že odráží světlo. První postižený kloub bývá typicky palec u nohy. Nicméně postiženy mohou být i jiné klouby jako kolena, hlezna, drobné klouby nohou a rukou. 3. interkritické období následuje po akutním dnavém záchvatu a nemocný je zcela bez obtíží a o nemoci vůbec neví. Toto období trvá od 6 měsíců do dvou let 4. chronická tofózní dna   je stav, kdy dlouhodobě dochází k ukládání krystalků do kloubní chrupavky a do tkání v okolí kloubu ve formě tzv. tofů (uzlovitá ložiska obsahující krystalky kyseliny močové).
Kategorie: nemoc kloubů dna

Jaterní cirhóza - Wikipedie

Jaterní cirhóza - Wikipedie

Klinický obraz Podle charakteru příznaků rozlišujeme kompenzovanou a dekompenzovanou formu jaterní cirhózy. Kompenzovaná cirhóza svými projevy připomíná chronický zánět jater. Nemocní si stěžují na nespecifické příznaky, jako například pocity plnosti po jídle, změny stolice, lehké otoky v oblasti kotníků a noční močení. U žen se mohou objevit poruchy menstruačního cyklu ve smyslu vynechání menstruace, nebo úplného vymizení. Lékařské vyšetření prokáže zvětšení jater a postupně také zvětšení sleziny. Onemocnění pozvolna přechází ve fázi dekompenzace. Dekompenzovaná cirhóza má poměrně pestré projevy. Někdy převažují projevy poškození jaterní tkáně ( ikterus, krvácivé projevy, hypoalbuminémie se zadržováním tekutin, ascitem a otoky ), jindy naopak projevy poškození cévního řečistě (ascites, jícnové varixy, portosystémová encefalopatie ). Nemocní si stěžují na nepřekonatelnou únavu, slabost, vyčerpanost, nechutenství, úbytek svalové hmoty, zvětšování břicha a otoky. U žen jsou časté poruchy menstruačního cyklu, muži si stěžují na pokles libida a potence.
Kategorie: nemoci jater příznaky

Nejlevnější povinné ručení - Pojištění vozidel online.

Nejlevnější povinné ručení - Pojištění vozidel online.

Spokojený klient Po silnicích jsem jezdil už dlouho, nicméně auto bylo napsáno na mé rodiče, proto jsem povinné ručení nemusel řešit. Nyní jsem si však pořídil svůj vlastní automobil a musel jsem se začít o pojištění svého vozidla zajímat. Myslel jsem, že si nedokážu mezi tolika pojišťovnami vybrat, ale díky vašim stránkám to bylo snadné. Roman Z. 26 let, dělník Povinné ručení na internetu? Spokojený klient je náš jediný klient! Staňte se ním také! Shaníte půjčku? Nejlepší půjčky bez registru na trhu k nalezení zde! Porovnejte povinné ručení ceník ZDE a získejte nejlepší nabídku! Nabízíme porovnání povinného ručení online Vlastníte osobní automobil a stále nemáte vyřízené povinné ručení nebo se vám zdá, že za zákonné pojištění vozidla platíte zbytečné moc peněz?
Kategorie: nejlevnější zákonné pojištění

Nemocnice Na Homolce - Podnikatel.cz

Nemocnice Na Homolce - Podnikatel.cz

Popis činnosti NEMOCNICE NA HOMOLCE byla otevřena v roce 1990 jako pracoviště pro akutní specializovanou medicínu soustředěnou do tří klinických programů: NEUROLOGICKO-NEUROCHIRURGICKÝ PROGRAM Nadregionální program, určený všem nemocným s chorobami centrální i periferní nervové soustavy, tedy mozku, míchy a páteře. V rámci tohoto programu Vám nabízí své služby Neurochirurgické oddělení, Neurologické oddělení a Oddělení stereotaktické a radiační neurochirurgie (Leksellův gama nůž). KARDIOVASKULÁRNÍ PROGRAM Nadregionální program, určený všem nemocným s chorobami kardiovaskulární soustavy, tedy srdce a cév. V rámci tohoto programu Vám nabízí své služby Kardiochirurgické oddělení, Kardiologické oddělení a Oddělení cévní chirurgie. PROGRAM VŠEOBECNÉ LÉČEBNÉ PÉČE Regionální, doplňující klinický program, zaměřený na komplexní nabídku všeobecné zdravotní péče se službami rozsáhlé polikliniky s 60 odbornými ambulancemi a na ni navazujícím lůžkovým zázemím v oborech chirurgie, ortopedie, urologie, gynekologie, onkologie a interního lékařství. Program slouží především regionu města Prahy. Kontakt: +420 257 272 350 kongresove. centrum@homolka.cz NADAČNÍ FOND HOMOLKA Nadační fond Homolka podporuje trendy medicíny 3. tisíciletí v oborech, které významně přispívají k záchraně či zkvalitnění lidského života. Jakékoliv finanční dary fondu jsou vítány a budou použity v souladu s jeho posláním a cíli.
Kategorie: nemocnice homolka praha

Kategorie: