mytimex.chytrak.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 10943
Čeká na schválení: 121
Celkem kategorií: 13
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » bundy » německá seznamka

Nejnovější v kategorii bundy:


Poradna - Téma - www.spolcest.cz

Poradna - Téma - www.spolcest.cz

Dotaz ze dne 27. 5. 2009 12:05 Dobrý den, chci se zeptat z čeho nebo z jakého období mi bude vypočítána podpora v nezaměstnanosti po ukončení RD.
Kategorie: nemoc a podpora v nezaměstnanostiSeznam zdrojů na téma německá seznamka:


Němčina na internetu
Německá seznamka | Informace o Badoo
Seznamovací agentura odebírá lidem sliny a dává je dohromady podle DNA - Super.cz
Zeppeliny
Mezinárodní seznamka - Seznámení do zahraničí - Seznámit s cizincem - Seznamovací agentura - Američni - Anglični - Němci
Psi - nemecka doga, Praha, inzerce
Svět pejsků - psí seznamka, seznamka psů, krytí, psi ke krytí, SvetPejsku.cz
Seznamka | mPortal.cz
Německá konverzace a četba - knihy.vzdelani.cz
Německá doga - štěňata na prodej, prodej psů, psi na krytí, psí seznamka - Psí inzeráty zdarma
Duplicitní vaše data – německá verze dvojnásobek Seznamka. | Káva online
Srazy, prochazky, seznamka psu a pejskaru v CR - DOGBOOK - Psi inzerce, galerie a poradna
Německé Seznamka, Německo Seznamka, německý Singles, Německo jednotný, datování lokalit v němčině!
Reference: Webové stránky | Internet Stream s.r.o.
On-line průvodce Německem - Země světa - cestování, poznávání, dobrodružství
Srazy, prochazky, seznamka psu a pejskaru v CR - DOGBOOK - Psi inzerce, galerie a poradna
Романтичні знайомства онлайн безкоштовно в Německá Libina (Чеська республіка), знайомся з людьми, знаходь друзів. Чоловіки & жінки в Německá Libina (Чеська республіка) - Badoo
Německá muzika Vám v CZDC zřejmě nevoní..., SeeJay Radio - DANCE MUSIC ONLY!
Radek Bursik, muž45. On-line Seznamka Zdarma - Radek Bursik v Německá Konice, Чеська республіка na webu Badoo
ONLINE SEZNAMKY

Nejlevnější povinné ručení 2011 | Porovnání online

Nejlevnější povinné ručení 2011 | Porovnání online

Povinné ručení Nejlevnější povinné ručení pro Vášho broučka Neplaťte o nic víc, než musíte. Ušetřete na povinném ručení až 60% a získejte to nejlevnější povinné ručení na trhu. Na našich stránkách pro Vás porovnáváme nabídky všech pojišťoven v ČR. Za několik minut pro vás vybereme to nejvýhodnější povinné ručení. Porovnání povinného ručení Ptáte se, jak je to možné? Vše spočívá ve srovnání aktuálních nabídek. Naše služba - povinné ručení porovnání vám zaručí nejvýhodnější pojištění vozidla. Porovnáme všechny parametry a nabídneme vám povinné ručení na míru. Budete tak mít jistotu, že jste si vybrali tu nejvýhodnější nabídku – a to všechno proběhne online za pár minut. Na povinném ručení v roce 2010 můžete díky nám ušetřit i více než polovinu!
Kategorie: nejvýhodnější povinné ručení

Hp-parfemy - parfémy pro Vás. - Katalog zboží

Hp-parfemy - parfémy pro Vás. - Katalog zboží

Hp-parfemy - parfémy pro Vás. - Katalog zboží Ověřená parfumerie s nabídkou nejlevnějších parfémů, vůní a kosmetiky. - Katalog zboží hp-parfemy.cz Parfémy od Hp-parfemy. Skladem, levně a pro Vás Nejlevnější parfumerie v Praze!
Kategorie: nejoblibenejsi pansky parfem

Rytmus srdce: Občanské sdružení pro pacienty s poruchami rytmu srdce

Rytmus srdce: Občanské sdružení pro pacienty s poruchami rytmu srdce

Home > Arytmie > Synkopa Synkopa Co je synkopa Synkopa není onemocnění samo o sobě, ale jde o symptom (příznak), který je definován jako náhlá, krátkodobá ztráta vědomí, vedoucí obvykle k pádu. Následná úprava vědomí je spontánní, úplná a obvykle také rychlá. Tím se synkopa liší od stavů, jako je oběhová zástava, kóma nebo epilepsie. Proč dochází ke ztrátě vědomí Synkopa je důsledkem přechodného snížení prokrvení mozku v oblastech kontrolujících stav vědomí. Z toho vyplývá, že jakákoliv porucha celkového prokrvení mozku může vést ke krátkodobé ztrátě vědomí. V praxi jde nejčastěji o snížený přítok krve do srdce při poruše nervové kontroly srdce a cév. Méně často jde o pokles krevního tlaku při poruše průtoku krve srdcem, nebo v důsledku srdečních arytmií. Vzácně může jít o krátkou poruchu prokrvení mozku při postižení cév, zásobujících horní končetinu a mozek. Ne každá porucha vědomí je však synkopou. Řada stavů může synkopu připomínat, a to ze dvou rozdílných důvodů: jednak skutečnou ztrátou vědomí, která však má jinou příčinu než snížené prokrvení mozku (příkladem může být epilepsie nebo snížená hladina cukru v krvi, tzv.
Kategorie: nemoci srdce příznaky

FM Parfémy. Nejprodávanější FM parfémy obsah 30ml | FM-parfemy. ...

FM Parfémy. Nejprodávanější FM parfémy obsah 30ml | FM-parfemy. ...

FM Parfémy. Nejprodávanější FM parfémy obsah 30ml FM-parfemy. cz AKCE-SLEVA-Nejprodávanější parfémy nyní se slevou. fm-parfemy. shop5.cz Levné parfémy FM Group E-shop FM-parfemy. shop5.cz
Kategorie: nejprodavanejsi parfem

Demence není jen porucha paměti | Psychiatrická léčebna Havlíčkův Brod

Demence není jen porucha paměti | Psychiatrická léčebna Havlíčkův Brod

Nepřehlédněte Terapeutické ošetřovatelské programy na rehabilitačním primariátu 6 (oddělení 6 a 6a). Profil lůžkového psychoterapeutického oddělení 14 Dětské oddělení Souhlas zákonného zástupce Detox a léčba závislosti Platby při hospitalizaci Důležité odkazy Kontakty Seznam primariátů Demence není jen porucha paměti "Demence není jen porucha paměti" O demencích a jejich prvních příznacích. Prim. MUDr. Jiří Konrád, Psychogeriatrické odd. PL Havl. Brod K poměrně častým obavám starších lidí patří strach z Alzheimerovy nemoci. Všeobecně známé jsou například osudy bývalého amerického presidenta Ronalda Reagana, hollywoodské herečky Rity Hayworthové nebo českého herce a režiséra Jiřího Císlera, kteří trpěli Alzheimerovou nemocí a zemřeli na ni. Obavy jsou oprávněné, Alzheimerova nemoc a demence vůbec jsou nemocemi stáří a jejich výskyt se zvyšujícím se věkem stoupá. Na druhé straně značná část lidí není o existenci demencí informována nebo ji podceňuje. To se týká i některých lékařů. V souvislosti se zapomínáním se často hovoří o „skleróze“, o tom, že je někdo na stará kolena „senilní“ a podobně. V části společnosti je rozšířená velká tolerance k zapomínání a poruchám paměti u osob vyššího věku.
Kategorie: nemoci mozku

Kategorie: