mytimex.chytrak.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 6923
Čeká na schválení: 63
Celkem kategorií: 10
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » bundy » nemoc a podpora v nezaměstnanosti

Nejnovější v kategorii bundy:


Nejprodávanější parfémy pro ženy okouzlí vůní, ne flakónem - TOPZINE.cz

Nejprodávanější parfémy pro ženy okouzlí vůní, ne flakónem - TOPZINE.cz

Jak se slaví Vánoce v Babičce Boženy Němcové? Připomeňme si některé původní zvyky Nejlepší filmy roku 2011: Vyhrála love story s rozmačkanou lebkou Nejlepší české filmy roku 2011: Všechny drtivě porazil černobílý Lojza Dokonalý účes na Silvestra: Letí vlny i uhlazenost Robert Jašków: Teď jsem dotočil a v březnu v Ulici skončím Recepty a tipy na nejlepší silvestrovské drinky. Který z nich připravíte vy? Speciály » Nejprodávanější parfémy pro ženy okouzlí vůní, ne flakónem Andrea Trojanová 9. Říjen 2011, 10:30 1 0
Kategorie: nejprodávanější parfémySeznam zdrojů na téma nemoc a podpora v nezaměstnanosti:


Jak se počítá podpora v nezaměstnanosti po… | Odpovědi.cz
Diskuze ke článku 'Skončení pracovního poměru dohodou a výpovědí' - fórum - Právník.cz
Dlouhodobá nemoc a podpora v nezaměstnanosti | Poradte.cz
Sociální dávky v Evropě pod lupou - Finance.cz
Zákoník práce 2011 online
Nemoc a nemocenské uchazečů o zaměstnání 2. část - FinančníNoviny.cz
Svépomocné spolky - Wikipedie
SUPERKARIERA.CZ | Podpora v nezaměstnanosti od 1.1.2011
Mojepoplatky.cz | podpora v nezaměstnanosti a nemoc
BOZP info - Poљkozenн zdravн
INFOLINKA - "Nemoc z povolání a výpočet podpory v nezaměstnanosti"
Václav Krása | Podpora v nezaměstnanosti
podpora v nezaměstnanosti | Těhotenství, porod, vývoj dítěte a nemoci očima předních českých odborníků
Ochranná lhůta při ukončení pracovního poměru.
Změny v připravované legislativě s ohledem na sólo rodiče | www.aperio.cz
Vše o nemocenských dávkách. Otázky a odpovědi. - Peníze.cz
SUPERKARIERA.CZ | Nemocenská v roce 2011
Počítá se nemoc do nároku na podporu z pracáku? - Diskuse - eMimino.cz
Oblastní charita Uherské Hradiště - Poradna
Ochranná lhůta: Nemocenská i pro nezaměstnané - ČeskéNoviny.cz

Cviky na ploché břicho | be thin, be beutiful

Cviky na ploché břicho | be thin, be beutiful

Cviky na ploché břicho 27. april 2011 at 17:08 | Dominika | cvičení 1) Přímý břišní sval (Rectus abdominus) - horní část Doporučené cviky na břicho - zkracovačky: Poznámky: -toto cvičení je mimořádně účinné na tzv. kostky na břiše -účelem je zatnout maximálně břicho - zvedejte se tedy pouze do té pozice, až budete mít břicho dostatečně zatnuté -ruce můžete mít za hlavou, ale snažte se jimi hlavu netahat - nedělá to dobře krční páteři a snižuje to účinnost cviku -cvik neprovádějte švihem, ale pomalým tahem -při zvedání hlavy nahoru vydechujte, při pokládání nadechujte 2) Přímý břišní sval (Rectus abdominus) - spodní část Cviky na spodní břicho - tuto část břicha nejlépe procvičíte pomocí cviků vleže na zádech - s napnutýma nohama těsně nad zemí. Může se jednat například o kmitání nebo "stříhání" viz obrázky: Poznámky: -při cvičení se snažte držet záda na podlaze a nohy napnuté -pokud budete mít ze začátku problémy s náročností cvičení, můžete nohy zvednout trochu výše, tím zátěž na břicho snížíte 3) Zevní a vnitřní šikmý břišní sval (external and internal obliques) Doporučené cviky na břicho - zkracovačky s vytáčením Poznámky: -ruce stačí mít lehce přiložené k hlavě, rozhodně byste ji neměli rukama tahat (škodí to krční páteři) -loktem vždy směřujte mezi kolena 4) Příčný břišní sval (core) Cviky na ploché břicho - tzv. planky. Toto cvičení má tři fáze podle stupně obtížnosti. Jedná se nejen o účinné cviky na břicho, ale zapojujete i další svalové partie - zvyšujete tak spalování kalorií. Fáze 1: lehněte si na břicho, podepřete se nahoře lokty a dole koleny. V této poloze vydržte 30 sekund, dejte si 30 - 60 sekund pauzu a opakujte - celkem cvičení proveďte 4x. Fáze 2: tentokrát se dole nezapírejte koleny, ale špičkami. Provádějte ve stejných intervalech, jako ve fázi 1 - 30 sekund v aktivní poloze, 30 - 60 sekund pauza a celkem provést 4x.
Kategorie: nejučinnější cviky na břicho

Německá plynová maska, prodám Cheb

Německá plynová maska, prodám Cheb

Přihlásit se | Můj Bazar | Seznam Hlavní stránka > Starožitnosti, hobby a umění > Odznaky, zbraně a vojenství > Německá plynová maska - Cheb (inzerce č. 3674450) Německá plynová maska - Cheb Obdobná inzerce na bazaru: Radio Dajana - Cerhovice Plně funkční, cenu nabídněte. Sekerka - Netvořice Je to pěkný kus. Čínský porcelán - Praha Starý čínský průsvitný porcelán nepoškozený. České broušené sklo - Ostrava Prodám set českého broušeného skla-cena 2000kč. Koupím zlaté kapesní a náramkové hodinky - Praha Koupím jakékoliv zlaté kapesní a náramkové hodinky i požkozené a nejdoucí. Volejte kdykolivstačí sms, zavolám zpět platba ihned. Nabízím, co je na fotce. Německá plynová maska v tubě, s otiskem razítka okřídleného hákového kříže z roku 1940! Mám 6 ks, některé bez razítka.
Kategorie: německá plynová maska

Životní pojištění

Životní pojištění

Oblasti pojištění nabízí širokou škálu výhodných pojištění, které ochrání účastníky před nahodilými událostmi. Dalším důležitým kritériem je také nejen ochrana ale také vaše vydělané prostředky spořit a dále investovat a rozmnožovat jejich hodnotu. Právě životní pojištění vám zajistí výhodnou investici a ochranu sebe a svých blízkých. Porovnejte nejlepší životní pojištění na českém trhu Nejpřesnější srovnání životního pojištění je možné pro vás vytvořit po první konzultaci s naším specialistou, kde získáme přehled o veškerých vašich potřebách. Na tomto základě pro vás připravíme vhodné srovnání nabídky životního pojištění v ČR a vybereme to nejvýhodnější právě pro vaše účely.   Domluvte si nezávaznou schůzku s naším odborníkem na životní pojištění   Co očekáváte od životního pojištění? Prvním z důvodů uzavíraných životních pojištění je finanční jistota vašich blízkých. Jde především o krytí rizik spojených s pojišťovanou osobou. Zajistit v případě smrti či jiné vážné události finanční ochranu  vám a vaší rodině.   Na trhu je široký výběr typů životního pojištění a my jsme tu pro vás, abychom vám poradili.
Kategorie: nejvýhodnější životní pojištění

Royal Canin Německý Ovčák | Krmivo-24.cz

Royal Canin Německý Ovčák | Krmivo-24.cz

Royal Canin Německý Ovčák Granule Royal Canin - vyvážené krmivo s antioxidanty, vitamíny a minerály pečující o zdraví vašeho psa. Royal Canin Německý ovčák je kompletní krmivo pro dospělé psy starších 15 měsíců. Krmivo je s exkluzivním komplexem vitamínů a aminokyselin chránící kůži a pečující o zářivou srst, podporuje imunitní systém a obranyschopnost organismu. Obsah vlákniny zajišťuje průchodnost střev, trávení a kvalitu stolice. Mannan-oligosacharidy, omega 3 mastné kyseliny, řepné řízky pečují o zdravé trávení a střevní mikroflóru. Složení Royal Canin Německý Ovčák: dehydrované kuřecí maso, rýže, kukuřice, kukuřičný gluten, živočišné tuky, ječmen, kuřecí játra, čištěná glukóza, řepné řízky, rostlinné tuky, minerální látky, rybí tuk, fructo-oligo-saccharidy, stopové prvky, taurin, hydrolyzovaní korýši (zdroj glukosaminu), hydrolyzovaná chrupavka (zdroj chondroitinu), polysfosfát sodíku, výtažek měsíčku lékařského (lutein), L-Carnitine, vitamíny. Krmný návod Royal Canin Německý Ovčák: viz obal. Zajistěte psům přístup k dostatku čerstvé pitné vody. Komentáře a dotazy: Royal Canin Německý Ovčák Royal canin se často zaměňuje za: rojal kanin
Kategorie: německy ovčák

Onemocnění žlučníku a žlučových cest - Vitalion.cz

Onemocnění žlučníku a žlučových cest - Vitalion.cz

Onemocnění žlučníku a žlučových cest patří mezi poměrně častá onemocnění, především osob ve vyšším věku, ale výjimkou není postižení ani mladších jedinců. Většina onemocnění žlučových cest má úzkou souvislost s přijímanou potravou. Žlučové cesty se dělí na intrahepatální (uvnitř jater) a extrahepatální. Ty tvoří vývod z jater, ke kterému se připojuje vývod ze žlučníku (žlučník je pouze zásobárna žluči, sama žluč se tvoří v játrech) a společně potom ústí do tenkého střeva, kde je tento vývod společný s vývodem slinivky břišní. Žluč obsahuje ionty, vodu a žlučové kyseliny a odpadní látky metabolismu. Ve střevě působí především na tuky přijaté potravou, které rozkládá a umožňuje tak jejich snadnější vstřebávání. Nejčastější onemocnění žlučových cest je cholelitiáza (přítomnost žlučových konkrementů ve žlučových cestách), která postihuje 10 – 20% populace. Jedná se tedy o velice časté onemocnění. Pokud dojde k zaklesnutí konkrementu v ústí do tenkého střeva, hrozí, že dojde k městnání nejen ve žlučových cestách, ale také ve slinivce břišní s následným vznikem zánětu, pankreatitidy. Při průchodu konkrementu žlučovými cestami vzniká žlučníková kolika.
Kategorie: nemoc žlučníku

Kategorie: