mytimex.chytrak.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 13781
Čeká na schválení: 277
Celkem kategorií: 10
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » bundy » nemoc srdce

Nejnovější v kategorii bundy:


„Německá doga“ - Byty - prodej, pronájem, výměna - reality, nemovitosti, garsonky, byt, podnájem - ČeskýPortál.eu

„Německá doga“ - Byty - prodej, pronájem, výměna - reality, nemovitosti, garsonky, byt, podnájem - ČeskýPortál.eu

Reklama zde Nadřazená stránka V kategorii Byty - prodej, pronájem se právě nachází 625 inzerátů. Byty - prodej, pronájem Filtr vyhledávání: „ Německá doga “ Přidat filtr + Přidat sem inzerát zdarma
Kategorie: německá doga prodejSeznam zdrojů na téma nemoc srdce:


Atllanka - Antiamerikanismus je nemoc srdce
Strava jako prevence nemocí srdce a cév | Pro ženy | Blesk.cz
Lékařský omyl o příčinách onemocnění srdce - Zdravě.cz
Může mít moje kočka nemocné srdce?
bulterier | Srdce
Choroby srdce a krve :: Kočka Rozmálka
VNL.XF.CZ - Vnitшnн lйkaшstvн - Kardiologie - Zбnмtlivб onemocnмnн srdce
Angina pectoris – závažné onemocnění srdce — Vylecit.cz
Civilizační choroby,léčba, prevence,nádory, nemoci srdce a cév,diabetes,RSM, Civilizační choroby
Škola zdraví
Pojednání o nemoci srdce | Doktorka.cz
Nemoci srdce a jejich lГ©ДЌba - ImГЎm Khalid Е ГЎfГ­ - YouTube
CESTA KE ZDRAVЙMU SRDCI
Srdce, cévy, ateroskleróza - Kuřákova plíce
Rubrika - Ordinace.cz
Vademecum zdraví » Méně časté choroby srdce
Čaj a nemoci srdce a cév | Sportvital
Vysoký tlak a nemoci srdce : Lékárna.cz
Chřipka může poškodit srdce | Abeceda Zdraví .cz
Fórum zdraví.cz -

Ženské bradavky jsou IN? Blog - Jaroslav Kysilko (blog.iDNES.cz)

Ženské bradavky jsou IN? Blog - Jaroslav Kysilko (blog.iDNES.cz)

Tak jsem si přečetl tady na iDNESu článek s titulkem „MÓDNÍ POLICIE: Bradavky jsou in, Pazderková je toho důkazem“, v němž stylistka chválí garderobu této herečky a kromě pěkné barevné kombinace oblečení vyzdvihuje její odvahu vyrazit do společnosti bez prádla a ukázat světu své bradavky. Říkám si, jestli je to vážně cool, neboť z mého pohledu je ženská bradavka dost intimní místo... Nejde mi tedy konkrétně o bradavky výše zmíněné herečky, ale o princip. Zamýšlím se nad tím, jestli by měla být bradavka ženy tím místem, které se veřejně ukazuje. Chápu, že mnoho mužů je rádo, když na svých cestách mohou pozorovat bradavky cizích žen. Ani mně není tu a tam zahlédnuté intimní místo neznámé ženy nikterak na obtíž, jen si kladu tu otázku, po čem žena nabízející pohled do svého intimního soukromí vlastně touží? Chce žena, aby jí cizí muži místo do očí hleděli na intimní místa a nemohli od jejích bradavek odtrhnout oči nebo se spíše spoléhají na to, že budou muži galantní a chladem ztopořené bradavky, které nechtěně spatřili, taktně přehlédnou a nebudou se jim více věnovat? Sám nevím a neumím se do toho vžít - nejsem žena a mé bradavky, i kdybych je světu chtěl ukazovat, přeci jenom nejsou tak zajímavé. A nejsou ve své podstatě u muže ani místem intimním. Nerozumím však zcela přesně tomu, co žena vyzývavým oblékáním sleduje.
Kategorie: největší bradavky na světě

Video, v němž ředitel nemocnice Motol popisuje manipulace se zakázkami - Aktuálně.cz

Video, v němž ředitel nemocnice Motol popisuje manipulace se zakázkami - Aktuálně.cz

Praha - V době finišující protestní kampaně lékařů uniklo na internet video, které poodhaluje poměry v oboru. Ředitel Motola, jedné z největších českých nemocnic, a dnes už také vlivná postava pražské politiky Miloslav Ludvík vykládá veřejně o tom, jak se "dělá zdravotnický byznys". Z fragmentů jeho projevu na semináři motolských lékařů v Krkonoších, který byl publikován na serveru YouTube, lze udělat shrnutí: Fakultní nemocnice Motol je v područí machinací se zakázkami a stát ji podporuje jen díky tvrdému lobbingu jejího ředitele. Výroky z nahrávky, na kterou náš deník upozornil ve středu po obědě, vyvolali o pár hodin později reakci i v ČSSD, jejíž barvy ředitel Ludvík v Praze hájí. " Je nutné, aby ministr (zdravotnictví Leoš Heger - pozn.red) nechal prověřit pravdivost nahrávky, dnešní technika dokáže divy. Pokud bude nahrávka pravdivá, pak by měl ministr konat," komentoval video stínový ministr zdravotnictví David Rath. I vlivný pražský sociální demokrat Petr Hulinský, počítaný mezi Ludvíkovi spojence, chce s ředitelem o nahrávce mluvit. " Jde údajně o sestříhané video. Rád bych se podíval na celou délku a zjistil, zda nejde o jakékoli porušení platných právních norem. Zároveň bych rád s panem ředitelem osobně hovořil, protože některé výroky si zaslouží jeho komentář," zaslal své vyjádření pomocí SMS předseda pražských sociálních demoktratů.
Kategorie: nemocnice motol

Novinky

Novinky

Austrálie, 23. června 2006. V queenslandském parku plazů zemřela na selhání srdce nejstarší želva světa, nazývaná Harriet. Velkému exempláři želvy sloní poddruhu Geochelone nigra bylo neuvěřitelných 175 let a patřila tak mezi nejstarší tvory naší planety. Někteří vědci se domnívají, že ji v roce 1835 přivezl z Galapág sám Charles Darwin, podle jiných pramenů se na ostrov kde poddruh G. nigra žije, Darwin nikdy nedostal. V každém případě jde o velmi mimořádnou a smutnou událost. Podle Guinnessovy knihy rekordů šlo v současnosti o nejstarší žijící zvíře světa, i když zatím nebyl překonán rekord jiné želvy z Galapág, která se údajně dožila 188 let. Více podrobností zde.
Kategorie: nejstarší želva

Nela Boudová nemá o muže nouzi - Regiony 24.cz

Nela Boudová nemá o muže nouzi - Regiony 24.cz

PRAHA Herečka Nela Boudová (42), která v poslední době zaujala v televizních Velmi křehkých vztazích, vstoupila do nového roku s výjimečnou divadelní rolí. V Činoherním klubu hraje ve hře Miroslava Krleži Léda roli neuspokojené vdané ženy Melity. " Je to zvláštní hra o vztazích mezi muži a ženami. Je o tom, že muži se chovají zcela jinak v době, když chtějí ženu získat, a jinak poté, když se tak stane. Zkrátka je to inscenace o tom, jak chlap se chová před aktem a po něm. Ale víc neprozradím, je to spíše psychologické drama," svěřila se Nela se svou novou rolí. Léda se ještě v Česku nehrála a postava, kterou Boudová představuje, je pro ni zcela nová. I právě vztahem k mužům. " Osobně nemám podobné špatné zkušenosti jako moje hrdinka, která je, co se týče mužů, nenasytná. Žiji v pohodě a o chlapy nemám nouzi," prozradila manželka scénáristy a dramaturga Jana Lekeše a matka dvou školáků Andreje a Dalibora.
Kategorie: nela boudová foto

AutoScout24.de - www autobazar Německo

AutoScout24.de - www autobazar Německo

AutoScout24.de - www autobazar Německo Kdo hledá, ten najde - to je motto jednoho z největších něměckých online www autobazarů, který má pro vás připraveno mnoho osobních vozidel, nákladních aut, motocyklů či náhradních dílů - konečně jako každý správný autobazar. Ovšem tak velké množství kvalitních automobilů nejen z Německa ale i z celé Evropy naleznete jen na německém www autobazaru AutoScout24.de. Co nabízí německý autobazar AutoScout24? Ihned na úvodní stránce online německého autobazaru AutoScout24 naleznete přehledné roztřídění nabízených automobilů na osobní automobily, motocykly a nákladní automobily. Součástí menu autobazaru jsou také náhradní díly, možnosti financování, pojištění či vyhledávání obchodníků nejen v Německu, ale i po celé Evropě. Samozřejmostí každého správného online autobazaru - tedy i německého AutoScout24 je přehledné vyhledávání v nabízených automobilech. Autobazar AutoScout24 se může pochlubit vyhledáváním ve více než 1,5 milionech nabízených vozech. Aktuální nabídka autobazaru AutoScout24.de Ihned na úvodní stránce německého www autobazaru AutoScout24.de můžete procházet nejaktuálnější nabidku autobazaru pomocí jednoduché fotogalerie. Stačí jen pomocí šipek procházet fotografie a doufat, že vám automobil na fotografii padne do oka. Magazín autobazaru AutoScout24.de Německý online autobazar AutoScout24.de nabízí svým návštěvníkům automobilový magazín AutoScout24 Magazin.
Kategorie: německé autobazary

Kategorie: