mytimex.chytrak.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 6736
Čeká na schválení: 263
Celkem kategorií: 14
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » bundy » nemocnice liberec

Nejnovější v kategorii bundy:


» Chrome a Opera. Když dva dělají totéž… - Martin Hassman: nejen o prohlížečích

» Chrome a Opera. Když dva dělají totéž… - Martin Hassman: nejen o prohlížečích

8. 09. 2008, 16:42 Jiří Knesl napsal: Vzdyt speed dial a nejnavstevovanejsi stranky vubec nejsou stejna vec. Ukazkovy pripad uziti: - na speed dial si davam nejnavstevovanejsi stranky -> chrome se zachova dobre a automaticky - na speed dial si davam dulezite stranky, ktere si chci prohlednout (coz je konkretne muj pripad) -> chrome se zachova odlisne a nesplni to, co ocekavam navic je neprijemne, ze se meni poradi nejnavstevovanejsich stranek, takze si nemuzu navyknout bezmyslenkovite kliknout na 1.2. 3... okynko. osobne si myslim, ze chrome je zajimavy a bezpochyby kvalitni prohlizec, ale zrovna tuto napovedu nejnavstevovanejsich stranek bych za "prekonani speed dialu" nepovazoval.
Kategorie: nejnavstevovanejsi strankySeznam zdrojů na téma nemocnice liberec:


Krajská nemocnice Liberec - Vitalia.cz
Fyzioterapeuti bez osvědčení - Krajská nemocnice Liberec a.s. | PRÁCE LIBEREC.com
Verze pro tisk - Krajská nemocnice Liberec, a.s., - Obchodní rejstřík firem
Exprimátor Kittner se stal ekonomickým ředitelem liberecké nemocnice — Regiony — ČT24 — Česká televize
Dobromysl - DobrovolnickГ© centrum KrajskГ© nemocnice Liberec, a. s.
KRAJSKÁ NEMOCNICE LIBEREC příspěvková organizace, Liberec
Krajská nemocnice Liberec, a.s. - Firmy.cz
ZDRAVOTNICTVÍ / Krajská nemocnice Liberec - Liberecký deník
Krajská nemocnice Liberec, a.s. - Zdravotnická zařízení - Jizerské hory - Liberec
Krajská nemocnice Liberec, a.s. (hbi.cz) en
Krajská nemocnice Liberec - Nemocnice a zdravotnická zařízení - Jizerské hory - Liberec
NOP:
Krajská nemocnice Liberec, a.s. - Liberec - Nemocnice
Den otevřených dveří v Krajské nemocnici Liberec přilákal téměř tisícovku klientů | TOP 09
Krajská nemocnice Liberec - Nemocnice - Katalog firem - Firmy ČR - Firmy CZ - Seznam firem - AZ Firmy.cz
Krajská nemocnice Liberec - MAS Železnohorský region
Krajská nemocnice Liberec, a.s. - Oční oddělení (pobočka Liberec I-Staré Město) - Firmy.cz
Krajská nemocnice Liberec, a.s. – Sousedé.cz
KRAJSKÁ NEMOCNICE LIBEREC , Liberec, Liberec I-Staré Město - Živé firmy v České republice - Databox s.r.o. - Živéfirmy.cz
Tato společnost není v naší databázi

Ženské nemocí. Problémy se ztopořením penisu. Co je vlastně implantát? Fresh health suggestion for everybody.

Ženské nemocí. Problémy se ztopořením penisu. Co je vlastně implantát? Fresh health suggestion for everybody.

Problémy se ztopořením penisu Při psychické impotenci může být muž schopen mít erekci v určité situaci, ale v jiné situaci opakovaně selhává. Impotence, která trvá tři měsíce a není podmíněna jasnou stresující životní události, léky, alkoholem nebo nemocí, signalizuje potřebu vyšetření lékařem. Vysoký tlak neboli hypertenze patří mezi hlavní rizikové faktory kornatění tepen (aterosklerózy). Zatěžuje cévy a mění kvalitu jejich stěn. Postižené cévy nedokážou přivést dostatek krve k cílovým orgánům. Týká se to i penisu. Léky jsou nejrozšířenější a nejoblíbenější léčbou erektilní dysfunkce. Ve většině případů jde o tablety polykané ústy (perorálně). Před použitím každého preparátu si pečlivě pročtěte příbalovou informaci. a další">a další
Kategorie: nemoci penisu

Žebříčku nemocnic kralují Homolka a klinika Malvazinky | iPětka

Žebříčku nemocnic kralují Homolka a klinika Malvazinky | iPětka

Žebříčku nemocnic kralují Homolka a klinika Malvazinky 11.01. 2011 Prestižní žebříček českých nemocnic sestavovaný sdružením HealthCare Institute opanovala dvě významná zdravotnická zařízení sídlící na území Prahy 5 – Nemocnice Na Homolce a Rehabilitační klinika Malvazinky provozovaná společností Mediterra. Nemocnice Na Homolce se umístila na první příčce v absolutním pořadí srovnávacího průzkumu, který se zaměřuje na tři základní kategorie: spokojenost pacientů, spokojenost personálu a fi nanční zdraví nemocnice. Druhá byla Nemocnice Strakonice a třetí Nemocnice Písek. „Umístění v žebříčku českých nemocnic si nesmírně vážíme, protože je od pacientů a vlastních zaměstnanců, a ti se nenechají ovlivnit ničím jiným než svou autentickou zkušeností. Doufám, že je to výsledek dlouholeté práce managementu, lékařů, sester a dalších zaměstnanců naší nemocnice a že se v něm úročí naše snaha poskytovat pacientům výbornou a bezpečnou péči a zároveň se slušně, lidsky a s porozuměním chovat,“ komentuje výsledky průzkumu sdružení HealthCare Institute lékařský náměstek Nemocnice Na Homolce Michal Toběrný. „Zároveň je to pro nás velký závazek, protože jak známo, nejtěžší na všech oceněních je vždy si jejich úroveň udržet,“ dodává. Z pohledu pacientů je ale Nemocnice Na Homolce až druhá v pořadí. Na prvním místě je Rehabilitační klinika Malvazinky. „Naše rehabilitační klinika získala hned dvě prestižní ocenění – Nejlepší nemocnice ČR 2010 očima pacientů a titul Nejusměvavější nemocnice,“ říká ředitelka nemocnice a jednatelka společnosti Mediterra Helena Rögnerová.
Kategorie: nemocnice homolka

Nákupy v Německu - Diskuse - eMimino.cz

Nákupy v Německu - Diskuse - eMimino.cz

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu První příspěvek v tématu malika Kecalka Příspěvků: 395 01.02. 10 11:37 Nákupy v Německu Chtěla jsem se zeptat, jestli jezdíte nakupovat do Německa, převážně mě teda zajímají dětské věci. Kočárky, botičky…atd. Jestli jsou tam lepší ceny. Nejsem moc zdatná v němčině, takže na německých webech tápu A popřípadě kam, aby to nebylo tak daleko z Prahy. Dííííííííky Napsat příspěvek Reakce: madi Extra třída :D Příspěvků: 14932 01.02. 10 11:47 Maliko, neporadím konkrétně, kam jet. My bydlíme blízko hranic s Německem, naše kamarádka tam pravidelně jednou týdně jezdí, tak si necháváme dovézt nějaké věci – levněji tam určitě vyjde některá kosmetika, prací prášky, levné jsou tam i dětské čaje a výživy (co vím, tak zn. HIpp – to jsme ale nezkoušeli). Nakupujeme také oblečení jak pro nás tak pro malého.
Kategorie: německý vyhledávač

EuroMISE.cz

EuroMISE.cz

1 U osob s cukrovkou je žádoucí udržovat hodnoty krevního tlaku do 130/85 mm Hg  Normální hodnoty RF jsou do určité míry konvenčně stanovené hodnoty – jejich určení však vychází z rozsáhlých studií, sledujících vliv RF na vznik a projevy aterosklerotických onemocnění a jejich následky. Vhodné je zapamatovat si (zjednodušenou) řadu čísel 6 - 5 – 3 – 2 – 1 pro normální hodnoty hladin cukru a tuků v krvi: -   krevní cukr – glykémie ……. ….. do 6 mmol/l -   celkový cholesterol  ……………do 5 mmol/l, -   „zlý“ – LDL cholesterol ……….. do 3 mmol/l -   triglyceridy.. ……do 2 mmol/l -   „hodný“ – HDL cholesterol…….. vyšší než 1 mmol/l Účinek dvou a více RF není jen pouhým součtem jejich působení, vlivy jednotlivých RF se násobí! Obezita nejčastěji vzniká z nerovnováhy mezi příjmem energie ( nadměrným) a výdejem energie ( nedostatečným). Některé rysy životního stylu, které vedou k obezitě ( dieta, nedostatek pohybu) mohou napomoci zvyšování hladin lipidů v krvi. Obezita je  ale kromě aterosklerózy rizikovým faktorem i pro vznik celé řady dalších onemocnění, např. ortopedických, gynekologických atd.
Kategorie: nemoci srdce příznaky

Posilování prsních svalů

Posilování prsních svalů

Těžká obezita? Dieta, jídelníček, vedlejší příčiny, pohyb
Kategorie: nejúčinější dieta

Kategorie: