mytimex.chytrak.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 15125
Čeká na schválení: 175
Celkem kategorií: 11
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » bundy » nemocnice hodonín

Nejnovější v kategorii bundy:


ZdravotnickГЎ zaЕ™Г­zenГ­ – Nemocnice – KarvinГЎ | Top LГ©kaЕ™

ZdravotnickГЎ zaЕ™Г­zenГ­ – Nemocnice – KarvinГЎ | Top LГ©kaЕ™

PartneЕ™i projektu 1. lГ©kaЕ™skГЎ fakulta Univerzity Karlovy spolupracujГ­cГ­ odbornГЅ partner ZP MV ДЊR ZdravГ­ jako vГЎЕЎeЕ€ s Pavlem KЕ™Г­Еѕem HealthCare Institute projekt Nemocnice roku ToplГ©kaЕ™ na internetu © 2011 WIDEFIELD, a. s. | Ochrana osobnГ­ch ГєdajЕЇ | EtickГЅ kodex O serveru | NapiЕЎte nГЎm | Mapa webu | RSS novinky | RSS krГЎtce
Kategorie: nemocnice karvináSeznam zdrojů na téma nemocnice hodonín:


Uložto LIVE - Nemocnice Hodonín 6 díl
Nemocnice Hodonín, spol. s r.o., IČO: 46970941, 30.12. - Obchodní rejstřík - Peníze.cz
Pohotovost dД›ti - Nemocnice HodonГ­n – ZdravotnickГЎ zaЕ™Г­zenГ­ | Top LГ©kaЕ™
Nemocnice Hodonín spol.s r.o., Hodonín
Nemocnice TGM Hodonín, příspěvková organizace
Nemocnice Hodonín | Firmy | cz247.cz
Nemocnice - okres Hodonín  -  Najisto
Nemocnice TGM Hodonín, příspěvková organizace - ÉTER.cz - katalog firem
Kontakty
Nemocnice, Hodonín | Hledat.cz
O lázních - Lázně Hodonín
Rubrika neurčena - Hodonín | Katalog lékařů - nejen doktoři, nemocnice a lékárny vč. telefonů a ordinačních hodin
První zprávy - Domácí - Hodonín: Nemocnice TGM oslaví 60. výročí
Hodonínská nemocnice chystá kapli - Hodonínský deník
Hodonínská nemocnice oslaví 60. výročí svého otevření - www.listyjm.cz
Nemocnice TGM Hodonín, příspěvková organizace, Hodonín
NEMOCNICE TGM HODONÍN- B2M.CZ - Katalog firem
Nemocnice TGM Hodonín, p.o. - Purkyňova 11, 69526 Hodonín
nemocnice hodonín - Google Search
Uložto LIVE - Nemocnice Hodonín 8 díl - Onkologie

Židovská nemocnice v Karlových Varech | Muzeum Karlovy Vary

Židovská nemocnice v Karlových Varech | Muzeum Karlovy Vary

Muzeum Karlovy Vary příspěvková organizace Karlovarského kraje IČ: 72053810 Datová schránka: IDDS:nyws35c info@kvmuz.cz Admin I Webdesign by F13 Muzeum na facebooku Cesta ke svobodě Židovská nemocnice v Karlových Varech Karlovy Vary se v poslední třetině 19. století staly oblíbeným lázeňským městem. Zájem o léčení zde velmi rychle vzrůstal. Rovněž i v karlovarském židovském hospici se počet návštěvníků rok od roku zvyšoval. Kapacita domu zprovozněného v roce 1847 již nevyhovovala. Bylo proto nutné postavit nemocnici, která by nabídla více lůžek a moderní způsoby léčení. Dne 19. září roku 1885 došlo ke zbourání bývalé židovské modlitebny, jež se nalézala na zahradě starého hospice v tehdejší Helenině ulici (dnes Libušina). Po výstavbě synagogy v roce 1877 přestal sloužit templ svému původnímu určení. Několik let poté v jeho prostorách zkoušel karlovarský lázeňský orchestr.
Kategorie: nemocnice karlovy vary

Jak ozdravit játra?

Jak ozdravit játra?

Hlavním a jedním z prvních příznaků postižení jater (nejen u žloutenky ) je únava. Ta se dostaví náhle, nebo přijde pomalu a zůstává. Vůlí proti ní nic nezmůžeme. Postižený bojuje s únavou, ale v první řadě má myslet na přezkoumání funkce jater. I zapřisáhlí příznivci alternativní medicíny - nechť mi prominou - by si měli nechat udělat klasické jaterní testy u "normálního doktora". Ne, že by se tím všechno řešilo, ale o prokazatelné poruše jaterní funkce by se každopádně mělo vědět. V případě, že jaterní testy jsou negativní a únava přetrvává, je na místě užití následujících postupů, už jako "neškodný pokus naslepo". Za únavou stojí v naprosté většině případů lehce snížená a laboratorně (často) neprokazatelná, zhoršená očistná funkce jater. Její zlepšení přinese i to, čemu říkáme výkonnost a radost ze života. Už proto stojí za to se o játra a jejich odlehčení starat.
Kategorie: nemoci jater

České jídlo je horší i dražší než německé | HN.IHNED.CZ - titulní strana

České jídlo je horší i dražší než německé | HN.IHNED.CZ - titulní strana

Související Jak chutná dno. Testovali jsme levné potraviny z Česka a Německa Jak naučit Čechy jíst kvalitně? Daň na nezdravé jídlo nepomůže, tvrdí odborník Potraviny stejné značky mohou být v každé zemi jiné. Východ Evropy má ty horší Petra Pospěchová: Když jídlo není k jídlu Tagy Kvalita potravin prodávaných v Česku je ve srovnání s tím, co nabízejí obchody u našich západních sousedů, mizerná. Za stejnou nebo i nižší cenu koupíte v Německu o třídu lepší zboží. HN to zjistily při srovnání nejlevnějších potravin daného druhu ze supermarketu stejného jména v Drážďanech a v Praze. Německý kečup se 70procentním obsahem rajčat stojí jen o šedesátník víc než český s 11 procenty rajčat, německá marmeláda s dvojnásobným obsahem jahod proti české stojí polovinu. V německých paštikách nenarazíte na vepřové kůže, v českých jsou běžné. Mýtus lásky k levnému Argument prodejců, že Češi chtějí co nejlevnější zboží a oni se jim snaží vyhovět, tím zcela padá. Němci dostávají za stejnou cenu vyšší kvalitu.
Kategorie: německé jídlo

Medispot - Kožní nemoci

Medispot - Kožní nemoci

Svrab aneb zákožka svrabová Svrab je infekční kožní nemoc způsobená parazitem. Vydáno: 04.08. 2011 09:48 Diskuse: 5 příspěvků Hodnoceni: Atopický ekzém u kojenců Atopický ekzém je svědivé kožní onemocnění, které se liší ve svých projevech u různých jedinců a v různém věku. Vydáno: 21.04. 2011 07:52 Diskuse: 10 příspěvků Hodnoceni: Jak na lupy Lupy znamenají drobné, vleklé, více či méně výrazné šupinatění pokožky hlavy, provázené zvýšeným vylučováním tužšího kožního mazu. Vydáno: 20.04. 2011 11:47 Diskuse: 11 příspěvků Hodnoceni: Velmi potrápit nás dokáže pásový opar Pásový opar, nazývaný herpes zoster, je bolestivá nemoc způsobená virem varicela, stejným virem, který vyvolává plané neštovice. Vydáno: 18.03. 2011 07:49 Diskuse: 11 příspěvků Hodnoceni: Plísňová onemocnění kůže - dermatomykózy Plísňová onemocnění (mykózy) jsou potíže velmi rozšířené a s věkem se stupňující. Vydáno: 10.03.
Kategorie: nemoci kůže

levne-snubni-prsteny.cz at Website Informer. Levné snubní prsteny - snubní prstýnky levně

levne-snubni-prsteny.cz at Website Informer. Levné snubní prsteny - snubní prstýnky levně

WWW. LEVNE-SNUBNI-PRSTENY.CZ Visit www. levne-snubni-prsteny.cz General Info Stats & Details Whois IP Whois Expand all blocks Levné snubní prsteny - snubní prstýnky levně Levné snubní prsteny - online e-shop. Zlaté snubní prsteny levně. Snubní prsteny kombinované, snubní prsteny bílé zlato i snubní prstýnky ze žlutého zlata Keywords: snubní prsteny, snubní prsteny ze žlutého zlata 4mm, snubní prsten 70, snubní prsteny 7000 kč, statni zkusebna zlata a drahych kovu brno, zkusebna drahych kovu brno, levné snubní prsteny, zasnubni prsteny do 5000, snubní prsten velikost 70, zasnubni prsten miru Daily visitors: 59 Daily pageviews: 534 Alexa Rank: 5265946
Kategorie: nejlevnejsi zasnubni prstinek

Kategorie: