mytimex.chytrak.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 9286
Čeká na schválení: 229
Celkem kategorií: 13
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » bundy » nemocnice chomutov

Nejnovější v kategorii bundy:


Psí jména, psí kalendář na Listopad, jména psů - Pejskař.cz

Psí jména, psí kalendář na Listopad, jména psů - Pejskař.cz

Zapojte se do průzkumu o nejdávanější a nejoblíbenější psí jméno. Klikněte prosím na psí jméno, kde můžete hlasovat. Anketa funguje na principu důvěry, nezneužívejte prosím tento systém Nejčastejší psí jména 463x Ben 367x Bud 367x Dasty 358x Max 282x Besina 230x Rex 183x Sandy 174x Bobík 165x Dan 158x Denny 154x Žeryk 144x Míša 139x Betoven 139x Tony 137x Sára 123x Bono 119x Kim 118x Eliot 109x Kalif 106x Monty
Kategorie: nejoblíbenější psí jménaSeznam zdrojů na téma nemocnice chomutov:


Krajská zdravotní, a.s. - Nemocnice Chomutov, o. - ÉTER.cz - katalog firem
Lékárna Krajská zdravotní, a.s. - Nemocnice Chomutov, o.z.
Krajská zdravotní, a.s., Nemocnice Chomutov o.z. | bumima
Exkurze biologických seminářů do nemocnice Chomutov
Nemocnice Chomutov, o.z. - Dětské hry
Krajská zdravotní, a.s., Nemocnice Chomutov o.z. - porodnice - www.naseporodnice.cz
Doplnění zdravotnického zařízení a přístrojů – Nemocnice Chomutov, o. z. | ROP Severozápad
Krajská zdravotní, a.s. - Nemocnice Chomutov - detail firmy - rejstřík firem ifirmy.cz
KZ, a.s. - Nemocnice Chomutov, o.z. | Lokola.cz
Nemocnice chomutov, Weby www.nemocnice.chomutov.cz - eSlova.cz, informace o slovech
Lékárenský IS StaproPANAKEA v Nemocnici Chomutov | Stapro s.r.o.
KOC Nemocnice Chomutov: Centrum péče o maligní melanom v nemocnici Chomutov
Fotogalerie Nemocnice Chomutov, o.z. | Publicita projektů ROP Krajské zdravotní, a. s.
Klinikazdravi.cz - Databáze - Zdravotnické subjekty - Krajská zdravotní, a.s., Nemocnice Chomutov
Krajská zdravotní, a.s. - Nemocnice Chomutov, o.z. | Ústecký kraj, FirmyvKraji.cz
Krajská zdravotní, a.s.
Krajská zdravotní, a.s. - Nemocnice Chomutov o.z., Porodnice | Baby on line
KRAJSKÁ ZDRAVOTNÍ-NEMOCNICE CHOMUTOV a.s., Chomutov - Živé firmy v České republice - Databox s.r.o. - Živéfirmy.cz
Nemocnice Chomutov, o.z. - Zdravnet.cz
IKTA.CZ: Krajská zdravotní, a.s. – Nemocnice Chomutov, o.z.

Největší favorité na Zlatého medvěda? Nejspíš maďarský Turínský kůň a íránský Nader a Simin, rozvod | Íránem...

Největší favorité na Zlatého medvěda? Nejspíš maďarský Turínský kůň a íránský Nader a Simin, rozvod | Íránem...

Největší favorité na Zlatého medvěda? Nejspíš maďarský Turínský kůň a íránský Nader a Simin, rozvod (Od našeho spolupracovníka z Berlína) O cenách letošního ro? níku filmového festivalu Berlinale se práv? rozhoduje. Více informací: Nejv? tší favorité na Zlatého medv? da? Nejspíš ma? arský Turínský k?? a íránský Nader a Simin, rozvod Posted in Co se píše o Íránu v tisku « Gibson hraje o dceru, obvinil bývalou partnerku z vydírání » SVĚT: Pochod žhavé Afriky Vyhledávání
Kategorie: největší ňadra

Američanka má největší přírodní prsa na světě, váží 50 kilogramů - iDNES.cz

Američanka má největší přírodní prsa na světě, váží 50 kilogramů - iDNES.cz

Američanka má největší přírodní prsa na světě, váží 50 kilogramů zar 24. června 2011 8:32 Dvaapadesátiletá Američanka Annie Hawkinsová je majitelkou největšího přírodního poprsí. Obrovské přednosti jí vynesly zápis do Guinessovy knihy rekordů. Prsa jí začala růst v devíti letech a v současnosti váží 50 kilogramů.
Kategorie: největší prsa na světě

Otázky dotazníku - Krajská nemocnice T. Bati, a.s.

Otázky dotazníku - Krajská nemocnice T. Bati, a.s.

Krajská nemocnice T. Bati a. s. - Titulní strana  Dotazník dárce krve Před vyplněním dotazníku se seznamte, prosím, s „Poučením dárce krve“ 1. Seznámil(a) jste se s poučením o rizikovém chování z hlediska darování krve a rozumíte mu? 2. Patříte do některé skupiny s rizikovým chováním? (viz „POUČENÍ DÁRCE KRVE SOUČASNÝ ZDRAVOTNÍ STAV 3. Cítíte se zdráv(a)? 4. Užíváte pravidelně léky? (uveďte všechny, včetně např. acylpyrinu, hormonální antikoncepce) Jaké: ……… 5. Užil(a) jste v posledních 4 týdnech nějaké jiné léky?
Kategorie: nemoci krve

O zvířatech - Jak správně chovat vodní Želvy nádherné, aby byly zdravé, krásné, spokojené a dělaly Vám radost?

O zvířatech - Jak správně chovat vodní Želvy nádherné, aby byly zdravé, krásné, spokojené a dělaly Vám radost?

Psí svátek slaví: Peron Kategorie: Návody na správný chov drobného zvířectva Jak správně chovat vodní Želvy nádherné, aby byly zdravé, krásné, spokojené a dělaly Vám radost? Co si před koupí uvědomit Vodní želva se dožívá věku až 35 a více let a po celou tuto dobu bude potřebovat Vaši péči a čas. Želva nikdy nepřestane růst, jenom po dosažení dospělosti se její růst rapidně zpomalí – krunýř může dosáhnout velikosti až 30 cm. Samice jsou větší ( krunýř 25 – 28 cm), samci menší (krunýř 13 - 18 cm). Želvy žijí v přírodě ve skupinách, v domácích podmínká záleží na možnostech chovatele, zda si pořídí více želv (není to nutné). S pomocí rodičů zvládne péči o toto zvířátko i dítě, ale je třeba si uvědomit, že vodní želva není na hraní (asi největší problém je kluzkost jejího krunýře - může vyklouznout z ruky a při pádu se vážně zranit). Jak želvičku ubytovat Je potřeba připravit skleněné nebo plastové želvárium (pro jednoho dospělého obyvatele 70x40x30 cm, pro více želv úměrně větší) nejlépe se spodní výpustí pro vodu,zářivku se spektrem UV, kryt na zářivku, akvarijní filtr, topítko nebo žárovku a ostrůvky. Kamínky na dno jsou pouze estetickou záležitostí, želvárium se lépe čistí bez nich. Rostlinky jsou v nádrži rovněž moc pěkné jako dekorace, ale moc dlouho v ní nevydrží - želva je sežere nebo zlikviduje svou vahou. Voda stačí běžná z kohoutku (odstátá), pro vstřebávání vápníku je potřeba zářivka UV.
Kategorie: nemoci vodních želv

Angličtina s BBC | Answers Please

Angličtina s BBC | Answers Please

Otázka: Často ve sdělovacích prostředcích slýchám nový termín spin - co to přesně znamená? Odpověď: Tento výraz pochází ze sportu. V některých míčových hrách se hráči snaží dát míči faleš, aby se míč roztočil a za letu měnil směr. Toho se zejména užívá při tenisu, kriketu, kulečníku a baseballu. A pokud se vám to podaří, potom se tomu říká: putting a spin on the ball. V politickém žargónu ve Spojených státech slovo spin znamená, že se k politické zprávě připojí taková interpretace, kterou se politikové snaží veřejnosti prodat. A tento spin může být jak negativní, tak pozitivní, podle toho, o jakou zprávu jde a jaký je politický postoj osoby, která se o interpretaci snaží. Když se například vládní politická strana snaží zavést hospodářská opatření, která budou v blízké budoucnosti znamenat zvýšení daní, musí učinit prohlášení. We´ll ask John to give it a positive spin. (Požádáme Johna, aby tomu dal pozitivní spin, aby to postrčil správným směrem).
Kategorie: nejrychlejsi zvirata na svete

Kategorie: