mytimex.chytrak.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 6792
Čeká na schválení: 315
Celkem kategorií: 14
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » bundy » nemocnice bory

Nejnovější v kategorii bundy:


Vyhledávání

Vyhledávání

velikost textu A A původní Nalezené články 30.11. 2010 Řešení sporů: Hrubé chování lékaře Dobrý den, na chování ošetřujícího lékaře si stěžovat můžete. Existuje řada doporučení a předpisů stanovujících povinnosti lékaře k pacientovi. Z Etického kodexu ČLK mimo jiné pro lékaře vyplývají tyto zásady: Lékař se k nemocn... celý článek 2.4. 2009 Kolik existuje nedobrovolných hospitalizací? Na základě podnětu v diskusi na našich stránkách jsme se rozhodli zveřejnit informace o počtech nedobrovolně hospitalizovaných pacientů v českých psychiatrických léčebnách v letech 2004-2006. Jedná se o informace, které si Liga l... celý článek 5. 1.2010 Lékařské posudky a neschopenky: Kolik hodin můžu pracovat, abych neztratila invalidní důchod?
Kategorie: nemocenská v nezaměstnanostiSeznam zdrojů na téma nemocnice bory:


Solné jeskyně | Solná jeskyně v areálu Fakultní nemocnice Bory
Po potyčkách v Novém Boru skončili tři lidé v nemocnicích - www.lidovky.cz
Kontakt a poloha rodinné pizzerie a restaurace s rozvozem v Plzni :: Ristorante Cascavello (Plzeň)
Ristorante Cascavello | Pizzerie | Plzeň | PilsnerPubs.cz
Masáže Plzeň Fakultní nemocnice Bory - Plzeň - Masážní salóny
Plzeň 3 - Wikipedie
Fakultní nemocnice Plzeň - areál Lochotín | Plzeň - Lochotín - REGIONPLZEN.CZ
Solná jeskyně v areálu Fakultní nemocnice Bory | solné jeskyně
Jizdní řád linky 28 – Dopravní podnik města Pardubic a.s.
fakultni nemocnice bory části katalogu svatebniretro.info
149 KДЌ za dva vstupy do solnГ© jeskynД› FakultnГ­ nemocnice PlzeЕ€. Sleva 50%. | Slevomat.cz
Masáže Plzeň Fakultní nemocnice Bory - Plzeň - Massagesalon
Fakultní nemocnice Plzeň - Bory, Plzeň-město
pro HIV pozitivní – užitečné kontakty
Masáže Plzeň-město - hodnocená masážní studia v Plzni-město - sluzby.cz
Masáže Plzeň Bory Fakultní nemocnice
Po nočních potyčkách v Novém Boru skončili tři lidé v nemocnicích - ČeskéNoviny.cz
KOVALČÍK PAVEL-MASÁŽE FAKULTNÍ NEMOCNICE BORY f.o., Plzeň, Jižní Předměstí - Živé firmy v České republice - Databox s.r.o. - Živéfirmy.cz
Informace o městské dopravě
Fakultní nemocnice Plzeň – areál Bory | Agendový portál

Volná místa Kolín - (práce, brigády, zaměstnání)

Volná místa Kolín - (práce, brigády, zaměstnání)

HLEDÁNO: Kolín Nalezeno 103 záznamů. 1 2 3 4 5 6 > Číšníci a servírky Oblast: Středočeský kraj, okres Kolín Ladislav Rapčák - provoz (plat od 10000 do 15000 Kč) Číšníci a servírky Oblast: Středočeský kraj, okres Kolín HARIMAT, s. r. o. - Herna Bar "Oxo&qu... (plat od 10000 Kč) Číšníci a servírky Oblast: Středočeský kraj, okres Kolín Petr Hellmann-Obecní dům (plat od 10000 do 12000 Kč) Dopravní dispečeři, Dispečer/ka Oblast: Středočeský kraj, okres Kolín Miroslav Drahota - DALEM P (plat od 10000 do 15000 Kč) Fyzioterapeuti s osvědčením Oblast: Středočeský kraj, okres Kolín Oblastní nemocnice Kolín, a. s. , nemocnic... (plat od 16000 Kč) Hlavní účetní, Manažer odboru účetnictví Oblast: Středočeský kraj, okres Kolín Obchodní tiskárny, akciová společnost (plat od 25000 do 35000 Kč) Chemici organici, organický syntetik Oblast: Středočeský kraj, okres Kolín Lučební závody Draslovka a. s. Kolín (plat od 18000 Kč) Chovatelé ostatních hospodářských zvířat (kromě drůbeže), dojička, ošetřovatel telat Oblast: Středočeský kraj, okres Kolín ZD Křečhoř a. s. (plat od 15000 Kč) Kadeřníci, pánský kadeřník Oblast: Středočeský kraj, okres Kolín Jarmila Trnková (plat od 9000 Kč) Kuchaři (kromě šéfkuchařů) Oblast: Středočeský kraj, okres Kolín Milan Šálek - " U Rabína" (plat od 10000 do 14000 Kč) Kuchaři (kromě šéfkuchařů) Oblast: Středočeský kraj, okres Kolín Ladislav Rapčák - provoz (plat od 15000 do 23000 Kč) Kuchaři (kromě šéfkuchařů) Oblast: Středočeský kraj, okres Kolín Jiří Čejka - restaurace "Černý kůň&... (plat od 12000 Kč) Lékaři bez atestace (kromě oborů praktického lékařství), Lékař - ORL oddělení Oblast: Středočeský kraj, okres Kolín Oblastní nemocnice Kolín, a. s. , nemocnic... (plat od 21000 Kč) Lékaři v chirurgických oborech, Lékař se specializací v oboru dětská chirurgie Oblast: Středočeský kraj, okres Kolín Oblastní nemocnice Kolín, a. s. , nemocnic... (plat od 20000 Kč) Mechanici a opraváři motorových vozidel, opravář nákladních i osobních automobilů Oblast: Středočeský kraj, okres Kolín PAULUS MB s.
Kategorie: nemocnice kolín volna mista

Dna - nemoc králů. Je nutná bezpurinová dieta? : diskuze : Lékárna.cz

Dna - nemoc králů. Je nutná bezpurinová dieta? : diskuze : Lékárna.cz

Dna - nemoc králů. Je nutná bezpurinová dieta? Informace o chorobě, její diagnostice a léčbě. Zvláště pečlivě jsou zpracovány otázky diety u pacientů se zvýšenou hladinou kyseliny močové a dnou, nechybějí ani návrhy jídelníčku pro pacienty.
Kategorie: nemoc králů

Pozor pro majitele nelegálních Windows XP | Linkuj.cz

Pozor pro majitele nelegálních Windows XP | Linkuj.cz

Komentuj! Linkovali: HarvyM Podobné jako " Pozor pro majitele nelegálních Windows XP " Probíhá akce blokování nelegálních Windows !? - Jake bloguje Když jsem psal článek " TEST: Nelegální Visty po instalaci SP1 – Plně funkční ! " tak jsem netušil co si přečtu druhý den ráno v novinách a co uslyším večer v televizi. Včera měla být zahájena rozsáhlá akce na kontrolu a blokování nelegálních kopii OS Win.. satCentrum :: Pozor: Změna majitele a jednatele CS Linku! Možná by to také stálo za blížší vysvětlení, proč vlastnictví strategického vysílatele domácícho satelitního paketu přechází z právnického subjektu - mediální skupiny na pouze jednu fyzickou osobu... Do Francie míří stále víc nelegálních imigrantů Francie rozkládáná zevnitř mu-slimáky za souhlasu vládnoucích socialistů... Agendus pro Windows Mobile zdarma. Pozor, pouze dnes!
Kategorie: nelegální windows xp

Peče o pokojové Ibišky | Pěstování Ibišků

Peče o pokojové Ibišky | Pěstování Ibišků

Tvorba webových stránek a eShopů Založit webové stránky nebo eShop aktualizováno: 28.12. 2011 12:58:13 Kamarád Ibišek Peče o pokojové Ibišky Nový blok - dvojitým kliknutím zde zahájíte úpravu bloku... Nový blok - dvojitým kliknutím zde zahájíte úpravu bloku... Nový blok - dvojitým kliknutím zde zahájíte úpravu bloku... Moje stránka o pěstování Ibišků není určitě návod jak se musíte o své Ibišky starat a pečovat o ně !!! Nejsem profesionální zahradník a nemám pro pěstování Ibišků zrovna nejlepší podmínky. Zimní zahrada a skleník pro pěstování těchto krásných květin je pro mně jen sen. Svoje Ibišky pěstuji v pokojových podmínkách a svoje zkušenosti si píši do svých stránek protože mně to baví. Jsem ráda když mi někdo napíše, že našel na stránce radu která se mu osvědčila. Nikomu svoje nápady a rady nevnucuji.
Kategorie: nemoci pokojových rostlin

ČPZP - Onemocnění kloubů

ČPZP - Onemocnění kloubů

Zde se nacházíte: Úvod → Užitečné informace → Onemocnění kloubů Onemocnění kloubů Svaly, klouby a kosti tvoří systém, který se po celý život regeneruje a opravuje svá poškozená místa. Zjistilo se, že v ideálním případě se kostra dospělého člověka každých sedm až deset let postupně kompletně odbourá a postaví z nových minerálů. Tak to ale funguje jen v tom případě, že má tělo správných poměr potřebných minerálů, vitaminů a dalších živin. Bez správné výživy začnou tyto tkáně postupně degenerovat. Většinu prospěšných živin získáváme ze stravy, která zahrnuje vyvážené množství obilnin, ovoce, zeleniny, mléčných výrobků, masa, tuků a přiměřeného množství sacharidů. Většinou si ale dopomáháme potravinovými doplňky. Kloubní onemocnění v současné době patří mezi nejrozšířenější choroby naší civilizace. Na bolesti kloubů si stěžuje každý druhý senior a výjimkou nejsou ani mladší lidé. Spousta z nás má také osobní zkušenosti s nějakou tou kloubní nemocí, nejčastěji s artrózou nebo artritidou. Aby klouby správně fungovaly a nebolely, potřebují jistou péči.
Kategorie: nemoci kloubů

Kategorie: