mytimex.chytrak.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 2633
Čeká na schválení: 14
Celkem kategorií: 14
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » bundy » nemocnice bohunice brno

Nejnovější v kategorii bundy:


Jaké máte zkušenosti se zastřešením bazénů? - Abeceda zahrady

Jaké máte zkušenosti se zastřešením bazénů? - Abeceda zahrady

od zastresenibazenu 4. 6. 2009 12:08 Moc by mne zajímala fotka Vašeho zastřešení z obloukových desek. Na stránce výrobce je jedno zastřešení bazénu. Náročností provedením bych řekl přesahuje bazén, ale to už u nadzemních bazénů tak bývá. Prostě pokud chce člověk zastřešit takovýto bazén, musí se smířit s vysokou cenou profesionálních zastřešení vůči ceně bazénu nebo hledat kutilské řešení. To také není nejlevnější, ale přeci jen blíže pořizovací ceně bazénu. Samozřejmě pak zbývají různá textilní nebo foliová zastřešení. Většinou cena není nikterak nízká a míra přínosu je diskutabilní. U obloukových zastřešení je důležité myslet na únosnost na sníh, dle fotografií u prodejce těchto sklolaminátových desek bych se tohoto problému velice obával. Komůrková polykarbonátová deska má sama o sobě v oblouku větší únosnost a ještě bývá vsazena do rámu z hliníkových profilů.
Kategorie: nejlevnější zastřešení bazénuSeznam zdrojů na téma nemocnice bohunice brno:


Fakultní nemocnice Brno, pracoviště Bohunice, Porodnice | Baby on line
Fakultní nemocnice v Brně večer ošetří jen akutní případy, zbytek odmítá - iDNES.cz
FAKULTNÍ NEMOCNICE BRNO , Brno, Bohunice - Živé firmy v České republice - Databox s.r.o. - Živéfirmy.cz
PulznГ­ magnetoterapie RENAISSANCE - FakultnГ­ nemocnice Brno - Bohunice - vyjГЎdЕ™enГ­ primГЎЕ™ky - YouTube
Fasáda Fakultní nemocnice Brno Bohunice | Ceretherm
Fakultní nemocnice Brno
Ubytování Budinská Eva - Ubytování Brno | Penziony.cz
Fotogalerie » Karosa C934 3J2 5291 | Brno | Bohunice | Netroufalky | Nemocnice Bohunice
Psychiatrická klinika při Fakultní nemocnici Brno-Bohunice
FOTOBANKA BRNO - Výstava Pod povrchem skupiny 28 - nemocnice Bohunice Brno 29032010 - brnovinky - i o vás
BUSportal - Brno - přestupní terminál Nemocnice Bohunice.
nemocnice bohunice brno - Google Maps
Fakultní nemocnice Brno – Nemocnice Bohunice | Agendový portál
Infekční kliniky, oddělení a ambulance
Fakultní nemocnice Brno, pracoviště Bohunice - diskuze k porodnici
Areál - Fakultní nemocnice Brno, Jihlavská 20, Bohunice, Brno
Biskupství
Fakultní nemocnice Brno - Wikipedie
Fakultní nemocnice Brno, Brno-Bohunice
RED NOSES Clowndoctors: Czech Republic

Ojedinělá operace lékařů z Mostiště vozíčkáři mění život

Ojedinělá operace lékařů z Mostiště vozíčkáři mění život

Ojedinělá operace lékařů z Mostiště vozíčkáři mění život Úterý, 10 Srpen 2010 15:12 Když se Libor Zeman (nar. 1974) ve svých dvaceti letech projížděl na motorce kolem vesnice, kde bydlel, netušil, že pár vteřin mu doslova převrátí jeho život naruby. Havárie, zlomenina páteře, přerušená mícha a invalidní vozík. Diagnóza byla neúprosná – kompletní spastická paraplegie, to je křečovité ochrnutí dolní poloviny těla. J eho život k lepšímu změnila v únoru unikátní operace lékařů ze soukromé nemocnice v Mostištích. Vozík je jen viditelná část problémů u takového postižení. Horší je, že v mnoha případech nemůže správně fungovat močový měchýř, postupně se začne prudce zhoršovat stav ledvin a paraplegiky tento stav přímo ohrožuje na životě. Libor Zeman o tom ví své. REKLAMA Zjistil si, že existuje náročná a poměrně drahá operace, při které se nejprve přeruší nervy, které způsobují křečovité stažení močového měchýře a posléze se voperuje takzvaný Brindleyho neurostimulátor. Elektronické zařízení, které umožňuje ovládat svěrače a nervy močového měchýře, podobným způsobem i konečník a erekci.
Kategorie: nemocnice mostiště

Kréta dovolená - zájezdy, last minute, průvodce a informace - Řecko

Kréta dovolená - zájezdy, last minute, průvodce a informace - Řecko

Kréta dovolená - zájezdy, last minute, průvodce a informace - Řecko Dovolená Kréta - informace, předpověď počasí, video z ostrova, mapa, zájezdy a last minute Seznamte se s ostrovem Kréta prostřednictvím našeho průvodce Krétou, podívejte se na krásy tohoto populárního řeckého ostrava na videu, nahlédněte do aktuální nabídky zájezdů a last minute na Krétu a zjistěte si jaké je na Krétě počasí v SEKCI: Aktuální a dlouhodobá meteorologická předpověď pro ostrov Kréta. Kréta - je pohádkově krásný ostrov, opředený mnoha mýty. Je právě tím místem, kde Daidalos a Ikaros uskutečnili svůj sen o létání. Místem, kde se narodil nejvyšší řecký bůh Zeus. Ten dal také ostrovu jméno podle své dcery Kriti, která se narodila z velké lásky k princezně Evropě. Řekové Krétu nazývají Velkým ostrovem. Nemyslí tím pouze skutečnost, že je s délkou 260 km a šířkou 60 km největším řeckým ostrovem. Velikost Kréty je i v její bohaté historii, vždyť minojská kultura, stará 4 000 let, je nejstarší složkou evropské kultury. Dochované zbytky velkolepých královských paláců dodnes podávají svědectví o její dokonalosti. Velikost ostrova je také v obrovské rozmanitosti krétské přírody.
Kategorie: nejvyšší řecký bůh

Němčina online - vše o NJ. Němčina na internetu zdarma, kurzy němčiny, výuka němčiny

Němčina online - vše o NJ. Němčina na internetu zdarma, kurzy němčiny, výuka němčiny

Němčina OnLine – vše o NJ Co najdete na Němčina On-line? Portál Němčina On-line má jediné téma: Německý jazyk. Soustřeďuje informace o němčině na jednom místě: studium a výuka němčiny, překlady a tlumočení němčiny, výběr jazykové školy, uplatnění německého jazyka v praxi. Naleznete zde kurzy němčiny, jazykové školy specializované na němčinu, jazykové certifikáty a zkoušky z němčiny. Našli, roztřídili a ohodnotlili jsme weby o němčině - viz konkrétní témata : německá gramatika, konverzace NJ, německá slovíčka, referáty z němčiny, testy z němčiny, němčina pro samouky, němčina na internetu zdarma, maturitní otázky z němčiny, pomaturitní studium NJ a další. Nechybí samozřejmě ani německý slovník. Němčina stojí za vaši pozornost.
Kategorie: německá gramatika online

SVĚTOVÁ NEJ

SVĚTOVÁ NEJ

10 nej ze světa želv: ZDE Oceán Více než dvě třetiny naší planety – přesně 70,92% - pokrývá světový oceán. To znamená,že 94% veškeré vody na celé Zemi. Všechen život pochází z moře. Před mnoha miliony let bylo moře domovem prvních jednobuněčných organismů, které se pak dále vyvíjeli. Asi před 400 miliony let žily v oceánu chrupavčité ryby podobné žralokům a lalokoploutvé ryby. Ty jsou pro vědce velmi zajímavé, neboť patří k nejstarším živočichům za světě. Největší hejna ryb – kojluška tříostrá (Gasterostetus aculeatus) jejíž hejna čítají na 500 miliard jedinců. Největší rybou – a zároveň největším druhem žraloka je až 18 metrů dlouhý žralok velrybí (Rhincodon typus). Nejrychlejší ryba – mečoun (Xiphias gladius) dosahuje špičkové rychlosti 90 km/h a je tak nejrychlejší rybou ve světových mořích. Největší savec – plejtvákovec obrovský je s délkou 25-33 m a váhou 100-150 tun největším živočichem na Zemi.
Kategorie: nejrychlejsi zvire na světe

CHIRURGIE

CHIRURGIE

Už v Mezopotámii věděli jak trápí hemoroidy Doklady o výskytu chorobných stavů konečníku jsou k dispozici již v nalezených klínopisných tabulkách pocházejících ze starověké Mezopotámie. Ve 2. polovině 18. století př. n. l. byl sepsán zákoník zakladatele starobabylónské říše Chammurapiho. Obsahuje 282 ustanovení a 9 z nich pojednává o odměnách chirurgů, jejich trestech a odpovědnosti za vykonané operace. Zde je mimo jiné stanoven i honorář za léčení hemoroidů. Vynikající úroveň mělo i tradiční indické lékařství v 7. ? 6. století př. n. l. Z tohoto období se zachoval předpis na přípravu masti vhodné k léčbě hemoroidů od Gautamy. Žebravý mnich Bhikšu Átréja byl především chirurgem.
Kategorie: nemoci konečníků

Kategorie: