mytimex.chytrak.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 2507
Čeká na schválení: 172
Celkem kategorií: 14
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » bundy » nemocnice bohunice

Nejnovější v kategorii bundy:


Dna (uratická artritida, pakostice) - Nemoci - Vitalia.cz

Dna (uratická artritida, pakostice) - Nemoci - Vitalia.cz

Vitalia.cz » Katalog » Nemoci » Dna (uratická artritida, pakostice) Dna (uratická artritida, pakostice) Onemocnění látkové přeměny, při němž tělo produkuje nadměrné množství kyseliny močové. Tato látka krystalizuje a usazuje se v kloubech a dalších tkáních. Odtud pochází další název dny – pakostice. Velmi častým místem vzniku dny jsou klouby palců u noh, ale také ušní lalůček, méně pak ramenní kloub. Dna se projevuje prudkými bolestivými záchvaty postižených kloubů. Dalším projevem mohou být i močové kameny. Nemoc může existovat ve vrozené podobě, kdy se mluví o primární dně, nebo jako choroba, která provází jinou nemoc (ta se nazývá sekundární dnou). Vznik a průběh obou typů dny ovlivňují vnější faktory, zejména strava. Rizikovou skupinou jsou lidé, kteří konzumují velké množství masa a alkoholu (zejména piva). Snad proto postihuje především muže středního věku v rozvinutých zemích.
Kategorie: nemoc dnaSeznam zdrojů na téma nemocnice bohunice:


File:Brno, Starý Lískovec, zastávka Nemocnice Bohunice, Škoda 15TrR č. 3505 (01).jpg - Wikimedia Commons
Fakultní nemocnice Brno Bohunice, Brno-město
Ze střechy bohunické nemocnice - Tomáš Siničák - FOTOGRAF
Ubytování Budinská Eva - Ubytování Brno | Penziony.cz
Nemocnice Bohunice - Fakultní nemocnice Brno
Fakultní nemocnice Brno, pracoviště Bohunice, Porodnice | Baby on line
Univerzitní kampus Brno-Bohunice - Wikipedie
FAKULTNÍ NEMOCNICE BRNO , Brno, Bohunice - Živé firmy v České republice - Databox s.r.o. - Živéfirmy.cz
PulznГ­ magnetoterapie RENAISSANCE - FakultnГ­ nemocnice Brno - Bohunice - vyjГЎdЕ™enГ­ primГЎЕ™ky - YouTube
Fakultní nemocnice Brno – Nemocnice Bohunice | Agendový portál
Moravský zemský archiv v Brně - Historie
Fakultní nemocnice Brno, pracoviště Bohunice - diskuze k porodnici
Fotogalerie » vyhledávání
Fakultní nemocnice Brno, pracoviště Bohunice - porodnice - www.naseporodnice.cz
Legenda pavilonů Nemocnice Bohunice - Fakultní nemocnice Brno
Nemocnice Bohunice - Fakultní nemocnice Brno
Fakultní nemocnice Brno - Wikipedie
Fasáda Fakultní nemocnice Brno Bohunice | Ceretherm
Nemocnice Bohunice - porod, odd. šestinedělí | Moje těhotenství-můj těhotenský deníček
Fakultní nemocnice Bohunice

Městská nemocnice Městec Králové a.s.

Městská nemocnice Městec Králové a.s.

Nacházíte se: Úvodní strana / Odbory / Zdravotnictví / Zdravotnická zařízení Městská nemocnice Městec Králové a. s. Rozsah poskytované zdravotní péče: Nemocnice se nachází v klidném, příjemném prostředí s lesoparkem na okraji menšího města a poskytuje péči téměř na 200 lůžkách v těchto oborech: Chirurgie : 24 lůžek - v nově zrekonstruovaných sálech se provádí operační výkony v rozsahu kompletní všeobecné chirurgie, úrazové chirurgie a urologie. Součástí oddělení je i denní stacionář pro pacienty po menších výkonech v oborech chirurgie, urologie a gynekologie. Interna : na 20 ti lůžkách je poskytována diagnostická a léčebná péče ve všech základních oborech interní medicíny včetně konziliárních vyšetření a návaznosti na další obory (neurologie, invazivní kardiologie, angiologie, endokrinologická a metabolická péče, TRN, onkologie,rehabilitace, atd.) . Tři lůžka jsou vybavena speciální monitorovací technikou a příslušenstvím pro intenzivní péči. Pečujeme i o akutní stavy včetně akutních srdečních infarktů, mozkových příhod, plicních embolií a dalších závažných interních příhod, často ve spolupráci se specializovanými fakultními pracovišti. Úzce spolupracujeme s naším chirurgickým oddělením a oddělením následné péče. Oddělení je zařízeno moderními 2-4 lůžkovými pokoji se samostatným hygienickým vybavením, k dispozici je nadstandardní pokoj. Oddělení následné péče : poskytuje péči převážně starším pacientům, kteří po proběhlém akutním onemocnění, při progresi chronického onemocnění či zhoršení psychických funkcí vyžadují déle trvající léčbu, léčebnou rehabilitaci nebo ošetřovatelskou péči. Nejčastější diagnosy při přijetí: stavy po CMP, po operacích (ortopedických, traumatologických atd.)
Kategorie: nemocnice městec králové

Oblastní nemocnice Kladno, a.s. - MimiFórum.cz

Oblastní nemocnice Kladno, a.s. - MimiFórum.cz

Oblastní nemocnice Kladno, a. s. Gynekologicko – porodnické oddělení Vančurova 1548 Kladno 272 01
Kategorie: nemocnice kladno gynekologie

Trekker: kolem světa v ZOO Lešná | RallyLife.cz

Trekker: kolem světa v ZOO Lešná | RallyLife.cz

Přejít k Vyhledávání | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání | Přejít k uživatelské sekci Nacházíte se zde:: Hlavní stránka » Články » Lifestyle » Trekker » Trekker: kolem světa v ZOO Lešná Trekker: kolem světa v ZOO Lešná Vydáno: 21. 07. 2011 | Autor: redakce RALLYLIFE.cz Další obrázky (5) Další obrázky (5) Štítky Barum Czech rally Zlín, Barumka, Trekker Zlínská zoo je umístěna v přírodním parku. Originalitou je rozdělení areálu podle jednotlivých kontinentů. Za jeden den tak podniknete cestu kolem světa a seznámíte se s typickými zástupci zvířat Afriky, Asie, Austrálie, Střední a Jižní Ameriky. Navštivte zlínskou zoo, nebudete litovat. Je otevřena každý den a patří k nejoblíbenějším zahradám v republice. Rozlehlé přírodní expozice se společným chovem více druhů zvířat, tropická hala Yucatan, průchozí expozice a voliéry, romantický zámek Lešná i krásný park - to je prostředí zcela ojedinělé zoo i v Evropě. Protože jedeme na Barum Rally, při které jde především o rychlost, přinášíme přehled, jakým se pohybují některá zvířata. Třeba je pak najdete v ZOO Lešná. 01. Jak rychle se pohybuje želva?
Kategorie: nejrychlejší zvíře světa

Prodám - Německá doga modrá s PP

Prodám - Německá doga modrá s PP

Chovatelská stanice DEVIL OF ANGEL prodá modrá štěňátka ze spojení o:CENZO z Modrého ráje m:ANGELA Pacovský ranč-Ch. ČR. Oba rodiče jsou ze zdravých odchovů, štěňata budou socializovaná a zvyklá na děti, čipovaná, očkovaná, EU pas, dárkový balíček pro začátek, chovatelský servis samozřejmostí. Více info. na našich webových stránkách www. devilofangel. snadno.eu.
Kategorie: německá doga modrá

Povinné ručení online | Penzijní připojištění na Pojištěno.cz

Povinné ručení online | Penzijní připojištění na Pojištěno.cz

Více informací Proč porovnávat s námi povinné ručení? Jen portál Pojištěno.cz Vám nabízí ojedinělý srovnávací systém různých typů pojištění - to nejlevnější povinné ručení 2010. Ať už vybíráte to nejlevnější povinné ručení online, životní pojištění nebo penzijní připojištění, u nás si můžete vybrat ze široké škály produktů. Poté si nabídky můžete porovnat a pojištění si hned sjednat. A protože pojištění je vše, co děláme, můžeme Vám nabídnout ty nejvýhodnější podmínky pro povinné ručení 2010. Povinné ručení Porovnáváme nabídky 13 českých pojišťoven. Při srovnání používáme stovky různých parametrů, aby Vám byla nabídka skutečně ušita na míru. Vyberte si to nejlevnější povinné ručení. S obíháním pojišťoven je tak konečně konec. Více informací » Penzijní připojištění Porovnejte si rychle a přehledně nabídky penzijního připojištění.
Kategorie: nejlevnější životní pojištění

Kategorie: