mytimex.chytrak.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 14657
Čeká na schválení: 125
Celkem kategorií: 13
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » bundy » nemocnice beroun

Nejnovější v kategorii bundy:


Nemoci ledvin – Na jaká vyšetření se připravit

Nemoci ledvin – Na jaká vyšetření se připravit

Zdraví jako vášeň - ZPMV Nemoci ledvin – Na jaká vyšetření se připravit Onemocnění ledvin slouží jako velice široký název pro všechny nemoci, které se projevují sníženou funkcí ledvin, krví nebo bílkovinou v moči, změnou množství nebo složení moči, změnou velikosti a tvaru a struktury ledvin nebo kombinací několika těchto projevů. Není bohužel výjimkou, že nemoci ledvin nejsou spojeny s žádnými vnějšími příznaky nebo příznaky velmi obecného rázu – například s poruchami schopnosti koncentrace, spánku, chuti k jídlu, slabosti svalů atd. Tato sekce vzniká ve spolupráci s internetovým portálem www. toplekar.cz Protože ledviny obstarávají funkce potřebné pro správné fungování lidského organismu, je s jejich poruchou spojena celá řada komplikací, které mohou na onemocnění ledvin poukazovat nepřímo, např. dlouhodobě vysoký krevní tlak, chudokrevnost, vysoká hladina draslíku v krvi nebo hladina tuků a cholesterolu v krvi. Diagnóza a příčiny onemocnění Každá z ledvin se skládá z více než miliónu samostatných funkčních jednotek, tzv. nefronů, které obsahují klubko vlásečnic sloužící k filtraci, glomerulus. Na základě tohoto procesu se měří tzv. glomerulární filtrace, která je jedním z hlavních parametrů, podle kterého se onemocnění ledvin klasifikují na škále od 1 do 5, od jejich normální filtrace, přes ledvinnou nedostatečnost ( insuficienci ) až po selhání ledvin. Jako ledvinnou nedostatečnost označujeme stav, kdy se v těle hromadí odpadové látky, například močovina či kreatinin.
Kategorie: nemoc ledvin příznakySeznam zdrojů na téma nemocnice beroun:


Nemocnice Beroun (Beroun 3 - Závodí) - Firmy a instituce TOPkontakt.cz
OnkoMaják o.s. - Střevo tour 2010
Vyhodnocení ankety - Nemocnice Beroun - přihlašovací formulář
JESSENIA a.s., Nemocnice Beroun - Prof. Veselého 493, 26656 Beroun
Nemocnice Beroun
Nemocnice Hořovice - Aktuálně z Nemocnice Beroun
Nemocnice Beroun - IC Hukvaldy, oficiální stránky
HABARTline - svítidla pro vás: Nemocnice Beroun
JESSENIA s.r.o. - Nemocnice Beroun
JESSENIA, a.s. (Nemocnice Beroun) - detail firmy - rejstřík firem ifirmy.cz
Nemocnice Beroun - Vitalia.cz
Oficiální server královského města Berouna - Lékařská a zubní pohotovost
JESSENIA, a.s. (Nemocnice Beroun), Beroun - rejstřík firem Kompass
Celý článek: Geoparkceskyraj.cz, Ckddiz.cz, Vychodni-cechy.info, Nemocnice-beroun.cz, page 8 - by Cancanit.com
Nemocnice Beroun : BEROUN: informační server pro město Beroun a okolí - BEROUNSKE.INFO
JESSENIA a.s., Nemocnice Beroun – Sousedé.cz
Nemocnice Beroun - Firmy z Prahy a Středočeského kraje
Zvýšení účinnosti využití tepelné energie v areálu Nemocnice Beroun | Letní fotografická soutěž Vyfoť projekt
Názory k porodnici Nemocnice Beroun (Rodina.cz)
Náš tým :: Praktický lékař Beroun

Dna | Abeceda Zdraví .cz

Dna | Abeceda Zdraví .cz

DNA - FAKTA&RADY 250 g čerstvých nebo kompotových třešní denně může pomoci udržovat dnu v mezích snížením hladiny kyseliny močové. Někteří nemocní na to přísahají: v malé studii před mnoha lety bylo zjištěno, že pojídání třešní může udržet chorobu v mezích. Lehčí způsob je užívat denně 1000 mg výtažku z třešní v tabletách. (Bývají k dostání v obchodech se zdravou výživou.) Podobný účinek mají výtažky z jahod, borůvek a celerových semínek. VÍTE, ŽE I když je dna spojována s vysokou hladinou kyseliny močové v krvi, jen malé procento lidí s vysokou hladinou této kyseliny má skutečně dnu. Reklama abcDieta - jedinečná krabičková dieta, která Vám každý den přiveze 5 porcí nutričně vyváženého jídla. Začněte hubnout zdravě a pohodlně. Tuto dietu doporučuje Bára Basiková, Michal David, Petr Kolář a další. Vařit zdravě se můžete naučit i na akcích kurzy vaření, které pořádá Divoká Vařečka.
Kategorie: nemoc dna jídelníček

Recepty | Vanocni-darky.cz

Recepty | Vanocni-darky.cz

Biskupský chlebíček Biskupský chlebíček patřil mezi nejoblíbenější vánoční recepty našich babiček. Dnes se na něj malinko zapomíná. Biskupský chlebíček nemusíte kupovat v obchodě. Na jeho přípravě přitom není nic složitého.
Kategorie: nejoblíbenější vánoční cukroví

NEMOCNICE HAVLÍČKŮV BROD, příspěvková organizace, Havlíčkův Brod

NEMOCNICE HAVLÍČKŮV BROD, příspěvková organizace, Havlíčkův Brod

Adresa firmy Husova 2624 58001 Havlíčkův Brod Kontakt 569 421 982 mailto:nemocnice@onhb. cz Doporučit firmu / organizaci přes Facebook
Kategorie: nemocnice havlíčkův brod

Pražské novinky - Domácí - Nemocnice na Bulovce má svého ombudsmana

Pražské novinky - Domácí - Nemocnice na Bulovce má svého ombudsmana

Jižní Čechy Jižní Morava Karlovarsko Královéhradecko Liberecko Severní Morava Olomoucko Pardubicko Plzeňsko Praha Střední Čechy Ústecko Vysočina Zlínsko Regiony Velikost textu: Ilustrační foto Nemocnice na Bulovce má svého ombudsmana Od začátku měsíce prosince začal fungovat v Nemocnici Na Bulovce ombudsman, tím je MUDr. Alexandra Fajtová. 7. prosinec 2011 - 08:23 Hlavním posláním ombudsmana ve FN Na Bulovce je poskytnout pomoc pacientům či jejich příbuzným a přátelům při řešení problémů vzniklých v souvislosti s léčbou v nemocnici a hájit jejich práva. Řekl Pražským novinkám mluvčí zmíněné nemocnice Martin Šálek. „Nemocnice Na Bulovce chce vyjít vstříc těm, kteří hledají ochranu svých pacientských práv, potřebují pomoci zorientovat se v poskytovaných službách odděleních či klinikách, nebo mají připomínky a nápady týkající se chodu nemocnice,“ zdůvodňuje vytvoření pozice ombudsmana ředitel nemocnice Petr Zajíc. Jak mluvčí Šálek poznamenal, povinnosti nemocničního ombudsmana byly delegovány ředitelem nemocnice na MUDr. Alexandru Fajtovou. Podněty nemocničnímu ombudsmanovi lze podávat písemně dopisem, odeslaném jako běžná poštovní zásilka na adresu sídla ombudsmana Nemocnice Na Bulovce, Budínova 2, Praha 8 – Libeň, 180 00. Dále pak elektronickou poštou (i bez elektronického podpisu) e-mailem zaslaným na adresu zc. bnf@namsdubmo i, případně osobně.
Kategorie: nemocnice bulovka praha

Už rané stádium nemoci ledvin ovlivní fyzickou zdatnost ve stáří | Doktorka.cz

Už rané stádium nemoci ledvin ovlivní fyzickou zdatnost ve stáří | Doktorka.cz

Muj deda ma pres 25 let docela vaznou chronickou nemoc ledvin, je mu 77 let a... krysarr | 13.2. 2007 16:23 zobrazit všechny komentáře
Kategorie: nemoc ledvin

Kategorie: