mytimex.chytrak.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 6451
Čeká na schválení: 192
Celkem kategorií: 14
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » bundy » nemoci penisu

Nejnovější v kategorii bundy:


KKN, a.s., Nemocnice v Karlových Varech, Porodnice | Baby on line

KKN, a.s., Nemocnice v Karlových Varech, Porodnice | Baby on line

Těhotenské aktivity zahrnují speciální léčebnou tělesnou výchovu pro těhotné, posilování jednotlivých svalových skupin, správné ovládání svalů dna pánevního... , dále nabízíme pilates pro těhotné a cvičení a plavání v neveřejném bazénu. Každé pondělí od 16 hod. se koná pilates, ve středu od 18 hod. bazén, ve čtvrtek od 11 a 16,30 hod. těhotenské cvičení a kurz. Cena jedné hodiny je od 60,- Kč. Kontaktní adresa: Studio pro ženy, Magdalena Mikulandová - soukromá porodní asistentka, Mozartova 6, Karlovy Vary - Drahovice, 360 20 Telefon: 353 226 041, 602 139 690 - paní Kšírová 2. Jak se u nás rodí? Pro I. dobu porodní máme 2 pokoje čekací a 1 pokoj nadstandardní, který slouží i jako pokoj porodní.
Kategorie: nemocnice karlovy varySeznam zdrojů na téma nemoci penisu:


impotence
bolest v penisu - novagym.info
kožní onemocnění penisu — Vyhledávání — Vylecit.cz
Vyšetření - Androgeos.cz
Onemocnění mužského genitálu - Anamneza.cz
Mykóza penisu - Mykoza.com
Léčba Peyronieho choroby
SPRSV - Jiné změny na penisu
Fimóza - Wikipedie
AIDS-HIV
Rakovina penisu - Nemoci - Vitalia.cz
Priapizmus - Wikipedie
Pupínky na penisu - uLékaře.cz
Předkožka chrání penis, ale sama je v ohrožení - iDNES.cz
Bradavice - genitální bradavice - léčba a jak se jich zbavit | Beltina.cz
Karcinom penisu – Nemoci | Top LГ©kaЕ™
Atlas patologie pro studenty medicíny
Vyrážka na penisu - uLékaře.cz
Ženské nemocí. Problémy se ztopořením penisu. Co je vlastně implantát? Fresh health suggestion for everybody.
Pejsek.cz - Péče a výchova | Zdraví

Linka 291

Linka 291

Vщz 3906, vzdбlen jeden roh od zastбvky Dмtskб nemocnice Karlov // kvмten 2008 Linka 291, jakoћto vщbec prvnн mмstskб autobusovб linka v Praze, provozovanб autobusy s niћљн pшepravnн kapacitou, poprvй vyjela 18. dubna 2003, pшiиemћ ъvodnн trasa I. P. Pavlova - Karlovo nбmмstн - I. P. Pavlova zщstala, pouze s menљн obmмnou zastбvek, zachovбna do dneљnнch dnщ. Ikarus E-91 и. 3904 pшed chvнlн opustil zastбvku Apolinбшskб // kvмten 2008 Bмhem roku 2003 se hlavnн mмsto Praha ъиastnilo projektu Trendsetter (Setting Trends for Sustainable Urban Mobility), zamмшenйho na zlepљenн kvality ћivotnнho prostшedн, s инmћ souvisн tйћ zlepљenн veшejnй dopravy. Souибstн projektu bylo prozkoumбnн moћnosti experimentбlnнho zavedenн minibusovй linky v centrбlnн ибsti mмsta, v oblasti s vysokou dochбzkovou vzdбlenostн k jinэm druhщm veшejnй dopravy, pшiиemћ se, jako pro tento ъиel nejvhodnмjљн, zvolila oblast Karlova. Vozu 3903 stбle zщstaly polepy, upozorтujнcн na projekt Trendsetter // kvмten 2004 V oblasti Karlova, kterб byla do zavedenн linky 291 obsluhovбna veшejnou dopravou pouze 1x dennм, se nachбzн vмtљн mnoћstvн zdravotnickэch zaшнzenн, napш. dмtskб nemocnice Karlov, porodnice U Apolinбшe nebo Vљeobecnб fakultnн nemocnice na Karlovм nбmмstн, jenћ pшirozenм navљtмvujн zejmйna starљн osoby a osoby se snнћenou pohyblivostн - prбvм tмm pшiљlo zшнzenн novй minibusovй linky asi nejvнc vhod. Novotou vonнcн vщz 3904 na koneиnй I.
Kategorie: nemocnice apolinář

LedvinyProgres.cz - program renálního screeningu :: Screening - Příznaky onemocnění ledvin

LedvinyProgres.cz - program renálního screeningu :: Screening - Příznaky onemocnění ledvin

Homepage » Screening » Příznaky onemocnění ledvin Příznaky onemocnění ledvin Příznaky, které se objevují u onemocnění ledvin mohou být velmi pestré a jejich výskyt může být různě intenzivní v závisloti na závažnosti a délce trvání onemocnění. Velmi často jsou ale onemocnění ledvin asymptomatická (nemají žádné příznaky). Pokud se nějaké příznaky objeví, ne vždy musí mít trvalý charakter. Po určité době mohou samy vymizet, či se zlepšit. Pokud ale přetrvávají, je vždy nutné co nejdříve navštívit lékaře, který by se měl pokusit odhalit jejich příčinu. U některých onemocnění ledvin se může vyskytovat více příznaků najednou a to v různém časovém sledu. Kombinace více příznaků často signalizuje závažnější průběh onemocnění a proto je nelze podceňovat. Na druhou stranu je možné, že příznaky spojené s postižením ledvin mají příčinu v jiném celkovém onemocnění organizmu, po kterém je třeba pátrat (metabolické poruchy, poruchy krevní srážlivosti a krvetvorby, infekční onemocnění, toxické vlivy zevního prostředí či léků a řada dalších).
Kategorie: nemoci ledvin příznaky

Školení je šance - Vzdělávání nemocnice Benešov, ESF v ČR

Školení je šance - Vzdělávání nemocnice Benešov, ESF v ČR

Přihlášení Home » Realizované projekty » Školení je šance - Vzdělávání nemocnice...  Školení je šance - Vzdělávání nemocnice Benešov Registrační číslo: CZ. 1.04/1.1. 02/35.00571 Částka: 5 665 115,20 Kč Doba realizace projektu: 1. květen 2010 až 30. duben 2012 Popis projektu Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov je akciovou společností, kdy jediným vlastníkem společnosti je Středočeský kraj. Jedná se o nestátní zdravotnické zařízení s celkovou kapacitou 444 lůžek. V nemocnici je nastaven systém vzdělávání a odměňování. Vzdělávací plány vytváří za každé oddělení odpovědný vedoucí – primář, vrchní sestra. Adaptační proces pro nové zaměstnance řeší rovněž primář a vrchní sestra. Interní vzdělávání probíhá na jednotlivých odděleních.
Kategorie: nemocnice benešov

Jak vybrat nejlepší procesor pro herní počítač - 3. díl | PC World.cz

Jak vybrat nejlepší procesor pro herní počítač - 3. díl | PC World.cz

V dobách, kdy se na trhu vyskytovaly pouze jednojádrové procesory, bylo porovnání jejich výkonu poměrně snadné. Dnes je situace pro potenciálního zájemce o koupi procesoru daleko složitější. Jde o to, že v prvé řadě výkon procesoru neurčuje jen počet jader a taktovací frekvence, ale i spousta dalších funkcí – za všechny jmenujme třeba režim Turbo, který složí pro automatické přetaktování jednotlivých jader, či dokonce integrovaný grafický čip. Pak je zde ještě další překážka, kterou výrobce procesoru zájemci o jeho koupi klade – jde o to, že dříve bylo poměrně jasným měřítkem výkonu procesoru jeho název a taktovací frekvence, dnes se procesory označují různými nesrozumitelnými zkratkami obsahující troj nebo čtyřciferná čísla, a občas se za tímto číslem vyskytují ještě nějaké další znaky. Abychom se pokusili vnést do této problematiky trochu světla, otestovali jsme 50 nejnovějších procesorů. Při testech jsme se zaměřovali zejména na výkon v počítačových hrách a na poměr ceny k výkonu procesoru. Výkon procesoru jsme měřili na počítačové hře Anno 1404 (rozlišení 1680×1050 pixelů, maximum detailů, grafická karta Radeon HD 5870), což je strategie, která při hraní na počítači vyžaduje skutečně vysoký výkon a která se velmi dobře hraje na čtyřjádrových procesorech. Bohužel již dlouhou dobu platí, že ne všechny novější hry jsou programovány tímto nejmodernějším způsobem, a tak se musí s tímto faktem vypořádat všechny procesory. Výjimkou je například hra Dirt 2 (v našich testech běžela v rozlišení 1680×1050 pixelů, maximum detailů). Tato hra využívající rozhraní DirectX 11 sice využívá dvoujádrové procesory na maximum, další jádra ale již využít nedokáže a pro vyšší výkon pak hra s výhodou využívá vyšší taktovací frekvenci.
Kategorie: nejvykonejsi pocitac

Dámské parfémy a toaletní vody pro ženy

Dámské parfémy a toaletní vody pro ženy

Parfemy SP - levné parfémy › Doporučujeme › Dámské parfémy Dámské parfémy a dámské toaletní vody z celého světa Nabízíme značkové dámské parfémy a dámské toaletní vody předních značek jako Dior, Cartier, Hugo Boss, Chanel, Azzaro, Calvin Klein a mnohé další, které patří mezi ty nejžádanější značky. V našem sortimentu naleznete jak pravé francouzské parfémy a toaletní vody, tak i orientální, japonské značky. Světové parfémy a toaletní vody levně Nabízíme světové parfémy a toaletní vody z celého světa. Vše máme skladem. Vše máme levně. Nejprodávanější produkty v kategorii
Kategorie: nejprodávanější dámské parfemy

Kategorie: