mytimex.chytrak.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 10102
Čeká na schválení: 52
Celkem kategorií: 12
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » bundy » nemoci květin

Nejnovější v kategorii bundy:


Nejčastější onemocnění žlučníku - ZDN

Nejčastější onemocnění žlučníku - ZDN

ZDN > Archiv > Příloha: Pacientské listy > 20/2010 > Nejčastější onemocnění žlučníku Velikost: menší střední větší Nejčastější onemocnění žlučníku zpět Sdílet 22.11. 2010 Onemocnění žlučníku postihuje velkou část populace. Podívejme se, jak žlučník funguje a co vlastně znamenají odborné pojmy, které vidíme napsané v lékařské zprávě. Žlučník (vesica fellea) má protáhle hruškovitý tvar, jeho celkový objem je 40–50 ml. Je uložen nad příčným tračníkem. Skládá se z fundu (širší konec žlučníku), těla (střední část žlučníku) a krčku (přechází v ductus cysticus, vývod žlučníku). Žlučník slouží k uchovávání a zahušťování žluče, kterou po příslušných podnětech časovaně vydává do duodena (dvanáctníku). Žluč je mírně vazká, žlutohnědá tekutina, která je směsí organických a anorganických látek. Žluč je nezbytná pro trávení a vstřebávání tuků. Její nejdůležitější součástí jsou žlučové kyseliny, které se tvoří z cholesterolu.
Kategorie: nemoci žlučníkuSeznam zdrojů na téma nemoci květin:


Nemoci, škůdci, mečíků, mečíky, gladioly, choroby, houbové, třásněnky - balkonovekvetiny.cz
Bachovy esence - Léčení všech neduhů výtažky z květin | Doktorka.cz
Pomoc proti nemocem - popis rostliny/kvetiny, fotky, diskuze, pěstitelské rady, škůdci
Škůdci a nemoci ~ Návody Pěstování @Grower.cz
Pěstování růží - popis rostliny/kvetiny, fotky, diskuze, pěstitelské rady, škůdci
Nemoci a škůdci pokojových rostlin | Ženy.cz
BACHOVY ESENCE | Abeceda Zdraví .cz
Poruchy a nemoci muškátů a pelargónií, virózy, korkovitost, hniloba, rzivost - balkonovekvetiny.cz
Bachovy květy proti nemocem | monamie.cz
VŠEUMĚL.CZ - Pokojové rostliny - nemoci a škůdci 1.část (ze dvou)
Květiny pro zdraví :: O lidech a duších
Šalvěj Divotvorná - Škůdci, plísně, nemoci
www.akvarijni.cz - Akvarijní rostliny
Problémy při pěstování pokojových rostlin - popis rostliny/kvetiny, fotky, diskuze, pěstitelské rady, škůdci
Zahradní bazény, péče o růže, řez růží, nemoci růží, péče o cibule tulipánů a narcisů | Keliwood s.r.o.
Moravské květy :: Cesta k duze
Saintpaulia CZ | Choroby a škůdci
Nejčastější choroby pokojových rostlin v zimě
Choroby muškátů :: Muškáty
Nemoci rostlin: když doma máme maroda - Abeceda Zahrady

Nejvýkonější notebook, Výkoný herní notebook? www.Goldmax.cz - inzerce, prodám

Nejvýkonější notebook, Výkoný herní notebook? www.Goldmax.cz - inzerce, prodám

Hyperinzerce › Počítače, notebooky › Notebooky a tablety › Notebooky dle typu › Notebooky 17" a větší › Nejvýkonější notebook, Výkoný herní notebook? www. Goldmax.cz Zpět na na seznam inzerátů Předchozí inzerát | Další inzerát Nejvýkonější notebook, Výkoný herní notebook? www. Goldmax.cz 19.05. 2010 | Nabídka / Prodám | Notebooky a tablety | Notebooky 17" a větší Druh zařízení: Klasický notebook Hmotnost: 4.00 kg Úhlopříčka displeje: 17.3 palců Rozlišení displeje: 1920x1080 Operační paměť: 7.8125 GB Pevný disk: 1000 GB Pokud hledáte výkonný, herní, profesionální a konfigurovatelný notebook, navštivte náš web www. goldmax.cz a nakonfigirujte si svoji vysněnou sestavu. Goldmax Laptops je distributorem produktů Eurocom pro Českou republiku a Slovensko. Profesionální, výkonné a herní notebooky, které nemají v České republice konkurenci, Vám nabídneme v příjemném a rozsáhlém konfigurátoru notebooků, kde si notebooky nakonfigurujete dle svých potřeb a představ. Jsme první společnost, která nabízí uživatelům upgrade notebooku tzn. výměnu procesoru, grafické karty a dalších klíčových komponent. Neváhejte nás kontaktovat a využijte flexibilních cen v, které náš konfigurátor noteboků nabízí.
Kategorie: nejvýkonější notebook

Invalidní důchod | Invalidní důchod

Invalidní důchod | Invalidní důchod

Invalidní důchod. S tímto termínem se setkáváme celkem často, ale jelikož větší část naší populace nepotřebuje čerpat dávky státní podpory, tak ani netuší, co že to ten invalidní důchod je. Na Invalidní důchod máte ze zákona nárok: jestliže jste se stal plně invalidním a získal potřebnou dobu pojištění. Tato tzv potřebná doba pojištění se stupňuje od 20 let každé dva roky nárustem o rok povinného pojištění. V praxi to znamená, že pokud jste byli pojištěni již od 20 let a stanete se invalidním ve 22 letech, tak máte plný nárok na invalidní důchod. Do 20 let vám stačí pojištění trvající méně než rok. Potřebné pojištění se zjišťuje vždy z doby před nastalou invaliditou, v 28 letech, kdy je k invalidnímu důchodu potřeba 5 let pojištění, se zjišťuje v uplynulých 10 letech. Pokud se vám ovšem stane, že jste invalidní již z mládí, máte nárok na tzv invaliditu z mládí. V pojištění se vám totiž počítá i doba studia, kterou jste absolvovali na střední, či vysoké škole, a to 6 let po dovršení 18 let. Dalším faktorem, do kterého by se dala zahrnout i invalidita z mládí je tzv “doba náhradního pojištění”.
Kategorie: nemoc v nezaměstnanosti

Nemocnice s poliklinikou Karviná - Ráj, přísp. org - porodnice - www.naseporodnice.cz

Nemocnice s poliklinikou Karviná - Ráj, přísp. org - porodnice - www.naseporodnice.cz

Kontakty na správce webu www. naseporodnice.cz Copyright web, 2008-2011: provozovatel webu Copyright obsah, 2008-2011: autoři dat Provozní podmínky serveru magazín Předškoláci.cz Sdílet na: Porodnice - Nemocnice s poliklinikou Karviná - Ráj, přísp. org Zpět na předchozí stránku Počet komentářů: 3 - Zobrazit diskuzi Rodila jste v této porodnici? Pomozte nám reálně zhodnotit kvalitu poskytovaných služeb. Přidejte svůj názor do naší diskuze.
Kategorie: nemocnice karviná ráj

Filmy na počítači - Seznam

Filmy na počítači - Seznam

3D filmy v galerii Výběr nejzajímavějších 3D filmů a videí s komentáři. Informace o tom, kdo a jak je vytvořil, odkazy na rady, jak točit vlastní 3D filmy. www. 3d-movie-gallery.com/3D_filmy_videa_zdarma_0.php
Kategorie: nejnovejsi filmi ke shlednuti zdarma

eStránky.cz | Katalog - nejrychlejsi hubnuti

eStránky.cz | Katalog - nejrychlejsi hubnuti

Nalezené stránky na dotaz: " nejrychlejsi hubnuti " Osobní trenér, poradce pro výživu Komplexní služby osobního trenéra a výživového poradce. Cvičební program a jídelníček individuálně nastavené na míru klienta, osobní přístup. www. bezspeku.cz Hubnutí- zdravě jen běžnými potravinami Jak se mi podařilo zhubnout zdravě, rychle, bez nějakých preparátů a na základě normálních potravin z obchodu. www. kgdolu. estranky.cz Pro ženy Tradiční mýtus "dokonalá žena" žije po staletí a má pěkně tvar. Jaká očekávání nás nutí změnit sebe? To, co musí splňovat, aby nedošlo k poklesu v očích veřejnosti? Na těchto stránkách budeme čist o ženách dokonalých i nedokonalých,o proměn www. idealnizena. estranky.cz Spinning centrum MYSTIK BRNO spinning - trénink na stacionárních kolech pod vedením zkušených instruktorů JGSI www. mystikbrno.cz Aktuálně    Meteo TV Live     RADIO Blaník, Country, Click a Country, Kiss Morava  , Radio Hit  , RNB Style Radio  , Helax  , Dj Fat,  Impuls,  Hey,   Email : svladmel@seznam.cz Aktuální foto   zvětšit foto   ** www. svladmel. estranky.cz Diety, krása, zdraví - prostě být fit Tato stránka se zabývá hubnutím, přátelským popovídáním, podporou, názorama, radama a tipama.
Kategorie: nejrychlejší hubnutí

Kategorie: