mytimex.chytrak.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 10928
Čeká na schválení: 12
Celkem kategorií: 12
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » bundy » nemoci koček

Nejnovější v kategorii bundy:


MS Centrum při neurologické klinice FN - Brno - Nadační fond Impuls

MS Centrum při neurologické klinice FN - Brno - Nadační fond Impuls

MS Centrum při neurologickém odd. Krajské nemocnice, Pardubice
Kategorie: nemocnice bohunice brnoSeznam zdrojů na téma nemoci koček:


Nemoci koček :: Trentino
Infekční nemoci koček | Kočka Pes.cz | internetový portál o psech a kočkách | plemena psů a koček, hotely, útulky, veterináři, výstavy, články, inzerce
Zvěrolékařství, MVDr. Zdeněk Drozd » Nemoci psů a koček
Kocky-online.cz - kočičí portál .:. rubrika Zdraví a nemoci
Nemoci koček - Kočky, kočičky, koťata - Miciny.cz
Pražský spolek ochránců zvířat - Kočičí nemoce
Nemoci koček přenášené členovci | Komora veterinárních lékařů České republiky
Hačmor - výcvik psů Chocerady - Kočky chytrá rubrika - Nemoci koček
Můj pes : Zdraví a nemoci : Otravy psů a koček III
Moje kočka : Zdraví a nemoci
Koťátka - Nemoci koček - Nemoci koček
Kočičí nemoci a neduhy - Kočičárny - kočky, kocouři a koťata
Moon Cat Sphynx | nemoci koček
Světluška - pro kočky, o.s. - NEMOCI KOČEK,ODBORNÉ ČLÁNKY,INFO
Nakažlivé nemoci koček:
Léčba nemoci koček a psů | Biolampa Biostimul
Kočičí nemoci - miciny.cz
VETCENTRUM : Domácí lékař - Onemocnění dolních cest močových u koček – FeLUTD
Nemoci koček - popis plemene, fotky, diskuze, inzerce, CHS, poradna
Nemoci koček

Rakovina prsu | Abeceda Zdraví .cz

Rakovina prsu | Abeceda Zdraví .cz

Rakovina prsu AbecedaZdraví. cz > Nemoci > Rakovina prsu Rakovina prsu je hlavní příčinou úmrtí žen na rakovinu ve Spojených státech. Každoročně je diagnostikováno zhruba 180 000 nových případů. Podle Americké společnosti proti rakovině je jedna žena z devíti před dosažením věku pětaosmdesáti let napadena rakovinou prsu. Prs je žláza, která obsahuje mlékovody, lalůčky, tukovou tkáň a síť mízních cévek. Rakovinný nádor může vzniknout prakticky v kterékoliv části prsu. Diagnostikován bývá nejčastěji poté, co žena nahmatá v postiženém místě hrudku nebo hrbolek. Rakovinné nádory v prsu jsou pevné, neunikají pod prsty a obvykle (nikoliv vždy) nejsou bolestivé. Mnohé z hrudek v prsu nepocházejí z rakovinného bujení (mnohdy jde o cysty nebo fibroidní hmotu), konečný verdikt však musí vynést lékař po odborném vyšetření. Hrbolek, který roste, nebo neuniká pod prsty, může být způsoben rakovinným bujením, může však jít o normální fibrocystickou změnu způsobenou během menstruačního cyklu.
Kategorie: nemoci prsu

Ledvinové kameny, močové kameny, ledvinová kolika, léčba, příznaky

Ledvinové kameny, močové kameny, ledvinová kolika, léčba, příznaky

LEDVINOVÉ KAMENY / MOČOVÉ KAMENY (UROLITIÁZA) ÚVOD PROVOZOVATELE TĚCHTO WEBOVÝCH STRÁNEK Cílem této stránky je poskytnout při vašich konkrétních zdravotních problémech KONKRÉTNÍ DOPORUČENÍ A POMOC – návrh vhodné terapie v závislosti na Vašich specifických zdravotních problémech najdete buď přímo v dolní části této stránky V ODSTAVCI S ČERVENÝM TEXTEM nebo Váš problém můžete prostřednictvím formuláře umístěném dole na této stránce BEZPLATNĚ KONZULTOVAT přímo s naším zdravotním poradcem, vyhledávaným přírodním terapeutem a autorem této stránky panem Milanem Peterkou. O autorovi této stránky: Pan Milan Peterka je přes svůj mladý věk (27 let) již nyní vyhledávaným a uznávaným odborníkem v oblasti přírodní medicíny. Provozuje úspěšnou soukromou praxi, kde poskytuje svým pacientům nadstandardní diagnostické a terapeutické služby - používá např. irisdiagnostiku, měření akupunkturních drah, diagnostiku z bioinformačního pole a další diagnostické metody. Používá fytoterapii, akupunkturu, moxibuci, gemoterapii, terapii výživovými doplňky a další metody celostní medicíny. Vlastní certifikát bezkontaktních masáží stejně jako diplom reflexního terapeuta a masérské osvědčení. Celých 10 let absolvoval praxi u bylináře Josefa Antonína Zentricha. Mezi jeho profesionální aktivity též patří bohatá publikační a odborná přednášková činnost. Přes veškerou odbornost je ale pan Peterka zejména zkušeným praktikem, který nezřídka dodá naději a účinně pomůže dokonce i těm pacientům u kterých klasická léčba nezabrala. Úvodem si uvedeme některé příklady z mé praxe : Muž 45 let Přichází do mé poradny pro dlouhodobé problémy s onemocněním ledvinové kameny.
Kategorie: nemoc ledvin příznaky

Můj pes : Zdraví a nemoci : Torze žaludku

Můj pes : Zdraví a nemoci : Torze žaludku

Sdílet článek na Facebook Vanda Ročková Aktualizováno: 11.7. 2010 23:39:45 Napsáno: 11.7. 2010 23:36:37 Diskuze. Vložit príspěvěk 12.7. 2010 bostonek Moja prvá doga na torziu uhynula vo svojich 9.5 rokoch. A to ani nebola najedená,pred ranným venčením dostala sušené bravčové ucho a pomali sme šli von. Torziu mohlo sposobiť schádzanie schodov (bývali sme v starej zástavbe bez výťahu). Už vonku cestou domov začala sliniť,doma bola potom celá nahrbená-nechcela si lahnúť,sadnúť,len stála a zvracala hlieny. Brucho mala zväčšené. Veterinár k nám dorazil do hodiny,hneď šla na operáciu.
Kategorie: nemoci žaludku

Menopauza a kardiovaskulární riziko: více otázek než odpovědí

Menopauza a kardiovaskulární riziko: více otázek než odpovědí

Právě se nacházíte: Úvodní strana › Životní styl › Menopauza a kardiovaskulární riziko: více otázek než odpovědí Menopauza a kardiovaskulární riziko: více otázek než odpovědí 431 přečtení Vytisknout článek 28.04. 2011 | Autor: redakce Velká americká studie si vzala na mušku často nepříjemně vnímaný příznak ženské menopauzy, návaly horka, a snažila se zjistit, jak tento příznak souvisí s rizikem vzniku infarktu myokardu, mozkové mrtvice a s rizikem smrti z jakýchkoli příčin. Menopauza je ztráta menstruace po tzv. přechodu (klimakteriu). Je to přirozený stav v životě ženy, kdy dochází k útlumu funkce vaječníků a zastavuje se menstruační cyklus. Menopauza nastupuje zhruba mezi 45. až 50. rokem věku ženy, existují však i výrazné odchylky oběma směry. Velká část žen pociťuje v menopauze tzv. vazomotorické příznaky: návaly horka spojené s červenáním tváře, krku nebo také rukou, se závratěmi, bušením srdce a pocením. Frekvence a intenzita návalů je velmi individuální.
Kategorie: nemoci srdce příznaky

Nemocnice Kroměříž a. s. (Kroměříž) - Firmy a instituce TOPkontakt.cz

Nemocnice Kroměříž a. s. (Kroměříž) - Firmy a instituce TOPkontakt.cz

ORTHES, spol. s r. o. Nemocnice. Informace o firmě » Městská poliklinika s. r. o. Otrokovice Realitní činnost, pronájem a půjčování věcí movitých, zprostředkování služeb, hostinská činnost,… Informace o firmě » Městská nemocnice ve Valašském Meziříčí Informace, struktura a pod. o Městské nemocnice ve Valašském Meziříčí. Informace o firmě » Vytisknout Nemocnice Kroměříž a. s. Nemocnice.
Kategorie: nemocnice kroměříž

Kategorie: