mytimex.chytrak.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 3228
Čeká na schválení: 357
Celkem kategorií: 11
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » bundy » nemoci kloubů

Nejnovější v kategorii bundy:
Seznam zdrojů na téma nemoci kloubů:


Můj pes : Zdraví a nemoci : Dysplazie
VERTEBRAL CENTER
Revmatické nemoci - Wikipedie
Bolest kloubů :: Novinky a aktuality - Revma a možnosti léčby
Nemoci kloubů a kostí: artróza, artritida, osteoporóza - Zdraví - www.iReceptar.cz
M20-M25 JINÁ ONEMOCNĚNÍ KLOUBŮ (M20–M25)
MVDr. Dominika Švehlová - nemoci koní - zánět kloubu - artritida
Kloubní onemocnění koček / Kompletní kloubní výživa
Dna | Medicína, nemoci, studium na 1. LF UK
Artrózou - nemocí kloubů - trpí každý druhý senior. Braňte se dřív, než postihne i vás! :: Pretty Woman
Podle nemoci - Klouby-bolesti | TCM Bohemia shop
Osteoartróza - Wikipedie
Dna - bolestivé onemocnění kloubů - Zdravě.cz
Dna - bolestivá nemoc kloubů. Co s člověkem udělá alkohol? - Prevence a léčba závislosti na alkoholu
Artróza – bolestivé onemocnění kloubů. Lze jí vůbec předcházet? A jak ji léčit?
ČPZP - Onemocnění kloubů
Medvetknihy.cz - Nové poznatky v diagnostice a léčbě nemoci kloubů
Genzyme Česká republika - Onemocnění a poranění kloubů
MEDICINA.cz - První český zdravotnický portál
Artróza: příznaky, léčba (osteoartróza) - Vitalion.cz

Heger odvolal ředitelku fakultní nemocnice Bulovka - Denik.cz

Heger odvolal ředitelku fakultní nemocnice Bulovka - Denik.cz

Rubrika: Denik.cz - Z domova Heger odvolal ředitelku fakultní nemocnice Bulovka Praha /AKTUALIZOVÁNO/ – Ministr zdravotnictví Leoš Heger odvolal v pátek ředitelku pražské Fakultní nemocnice Na Bulovce Kateřinu Toběrnou. Autor: ČTK reklama
Kategorie: nemocnice bulovka

Školka, kde se dětem lépe kouká - Kamelot.cz - AKTUÁLNÍ ČÍSLO - PROSINEC 2011

Školka, kde se dětem lépe kouká - Kamelot.cz - AKTUÁLNÍ ČÍSLO - PROSINEC 2011

Kultura a společnost Školka, kde se dětem lépe kouká Zprvu se může zdát, že jde o obyčejnou mateřskou školu. Než si uvědomíte, že téměř všechny děti tu nosí brýle a velká část má přelepené jedno oko. Jsme totiž v kladenské oční školce. Podobných speciálních zařízení je u nás jen devět, přitom mají pro děti s očními vadami zásadní význam. Díky pravidelným ortoptickým cvičením a dohledu specializovaných lékařů se tu většina z nich „rozkouká“ natolik, že mohou bez zásadních problémů přejít na klasické základní školy a prožít stejné dětství jako jejich vrstevníci. Od prosince do února se školka představí na výstavě ve Sládečkově vlastivědném muzeu v Kladně. U zrodu kladenské oční školky stál někdejší primář očního oddělení kladenské nemocnice Tomáš Hora. Jeho spolupracovníci na něj dodnes rádi vzpomínají jako na člověka, který pozvedl úroveň léčby tupozrakosti a šilhání u dětí a přispěl v oblasti léčby předčasně narozených dětí s nemocí sítnice. „Pro nás tehdy začínající lékaře bylo velkou školou pozorovat jej při vyšetření dětí. Dovedl upoutat jejich pozornost, děti se na něj vysloveně těšily,“ popisuje současný primář očního oddělení Jan Blumenstein.
Kategorie: nemocnice kladno ocni oddeleni

Informace o realizaci projektu z FM EHP/Norsko - Fakultní nemocnice Ostrava

Informace o realizaci projektu z FM EHP/Norsko - Fakultní nemocnice Ostrava

Informace o realizaci projektu z FM EHP/Norsko Fakultní nemocnice Ostrava uspěla se svou žádostí o grant z Finančních mechanismů Evropského hospodářského prostoru a Norska (FM EHP/Norsko) pro projekt „Centrum pro operace infekčních pacientů a septickou medicínu / Centre for operations of infection patiens and septic medicine“ - CZ 0156. Grant byl podpořen v rámci 3 výzvy FM EHP/Norsko. Cílem projektu je vytvoření výše uvedeného centra, kdy dojde k plné rekonstrukci prostor v rámci septického oddělení Traumatologického centra FN Ostrava a vybudování dvou speciálně technologicky upravených aseptických sálů pro rizikové infekční pacienty. Aktuální informace o realizaci projektu
Kategorie: nemocnice f m

Pětiletá dívka trpí vzácnou nemocí, kůže se jí drolí po vrstvách – Novinky.cz

Pětiletá dívka trpí vzácnou nemocí, kůže se jí drolí po vrstvách – Novinky.cz

Pětiletá dívka trpí vzácnou nemocí, kůže se jí drolí po vrstvách Talia Williamsová z velšského města Swansea nechodí ještě ani do školy, ale už dlouho ví, že si nesmí zapomínat brát na své drobné ručky ochranné rukavice. Má na nich totiž tak jemnou a citlivou kůži, že stačí i malý náraz či otlak a dívce na místě vzniknou ošklivé puchýře. Ty se jí pak ve vrstvách drolí, což vede až k vytvoření bolestivých otevřených ran. Zvětšit obrázek Pětiletá Talia musí mít na sobě stále ochranné rukavice, většinou je má i vycpané. FOTO: fotobanka Profimedia neděle 6. února 2011, 6:40 - Swansea Pětiletá Talia trpící onemocněním epidermolysis bullosa, jímž je postiženo zhruba 30 tisíc lidí na celém světě, tak musí nosit vycpané rukavice, které se používají při jízdě na koni. Citlivou kůži má však dívka i jinde na těle, a proto má pod oblečení všité polstrování kolem kolen a ramen. „Když se Talia jenom trochu bouchne anebo do něčeho narazí, utvoří se jí puchýře a její kůže se odlupuje po vrstvách, což zanechává ošklivé rány. Pokud si je dře o sebe, je to ještě horší, a když se zpotí, puchýře jsou pro ni ještě více bolestivé než obvykle,“ řekla dívčina matka Sian a dodala: „Dětem s touto nemocí se říká motýlí děti, protože jejich kůže je jemná jako motýlí křídla. " Talia se svými sourozenci.
Kategorie: nemoci kůže

Filmy ke staЕѕenГ­ zdarma | FilmovГ© novinky ke shlГ©dnutГ­ zdarma

Filmy ke staЕѕenГ­ zdarma | FilmovГ© novinky ke shlГ©dnutГ­ zdarma

← StarЕЎГ­ pЕ™Г­spД›vky Videoklipy ke staЕѕenГ­ zdarma Posted on Srpen 4, 2011 by Metalista ZnГЎte ten pocit, kdyЕѕ v rГЎdiu slyЕЎГ­te bezvadnou pГ­sniДЌku a nikde se VГЎm nedaЕ™Г­ najГ­t jejГ­ sprГЎvnГЅ nГЎzev? MГЎme pro VГЎs tip, kterГЅ VГЎm pomЕЇЕѕe s tГ­mto zatracenГ­m skoncovat! JedinГ© co staДЌГ­, je zapamatovat si alespoЕ€ pГЎr slovГ­ДЌek z pГ­sniДЌky. I kdyЕѕ nejste zrovna ЕЎpiДЌkovГЅ angliДЌtinГЎЕ™i, tak slovГ­ДЌka jako love, happy, atd, si urДЌitД› zapamatujete. PotГ© jiЕѕ staДЌГ­ tato klГ­ДЌovГЎ slova vloЕѕit do Google nebo jinГ©ho vyhledГЎvaДЌe a pЕ™idat k nim slovГ­ДЌko lyrics. Za tento tip dД›kujeme hudebnГ­mu magazГ­nu http://mixpod.cz/ a podrobnГ©mu ДЌlГЎnku jak poznat nГЎzev pГ­sniДЌky! Rubriky: Videoklipy | Napsat komentГЎЕ™ RomantickГ© komedie Posted on BЕ™ezen 25, 2011 by Metalista RomantickГ© komedie patЕ™Г­ bezesporu k tomu nejlepЕЎГ­mu filmovГ©mu ЕѕГЎnru. Jsou to prГЎvД› romantickГ© komedie, kterГ© mЕЇЕѕou sledovat vЕЎichni. MladЕЎГ­ divГЎci si v nД›m najdou pЕ™edevЕЎГ­m humor, ti starЕЎГ­ pak romantiku. JakГ© romantickГ© filmy stojГ­ za shlГ©dnutГ­ v roce 2011?
Kategorie: nejrychlejsi stahovani filmu

Kategorie: