mytimex.chytrak.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 1631
Čeká na schválení: 320
Celkem kategorií: 11
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » bundy » nemoci kůže

Nejnovější v kategorii bundy:


189 KДЌ za 3 hodiny badmintonu pro DVA a 2 ledovГ© kГЎvy v HavГ­Е™ovД› | Slevomat.cz

189 KДЌ za 3 hodiny badmintonu pro DVA a 2 ledovГ© kГЎvy v HavГ­Е™ovД› | Slevomat.cz

Gepard hravД› pЕ™edbД›hne olympijskГ©ho sprintera, rychlostГ­ 112В km/h stateДЌnД› konkuruje iВ na maximum valГ­cГ­mu trabantu, ale nikdy by neutekl profesionГЎlВ­nГ­mu hrГЎДЌi badmintonu. Ten by nejrychlejЕЎГ­ zvГ­Е™e svД›ta knockoutoval rychlostГ­ smeДЌe 322В km/h. В  NevД›Е™Г­te? Sledujte: PЕ™ijДЏte si sВ dneЕЎnГ­m voucherem uЕѕГ­t 2Г— 1,5В hodiny badmintonu pro DVA, potrГ©novat postЕ™eh a protГЎhnout tД›lo pЕ™i tГ©to zГЎbavnГ© hЕ™e. KВ dispozici vГЎm bude multifunkДЌnГ­ kurt ve sportovnГ­m areГЎlu hotelu Impuls vВ HavГ­Е™ovД›. AЕѕ soupeЕ™e obdaЕ™Г­te dostateДЌnГЅm poДЌtem smeДЌГ­ a prasГЎtek, ДЌekajГ­ na vГЎs vВ  kavГЎrnД› Euforie 2В lahodnГ© ledovГ© kГЎvy sВ vanilkovou zmrzlinou a ЕЎlehaДЌkou. Na kurtu mЕЇЕѕete strГЎvit 2Г— 1,5В hodiny ve dvou. Za poplatek 50В KДЌ vГЎm zde pЕЇjДЌГ­ iВ 2В rakety a koЕЎГ­ДЌky. TermГ­ny si rezervujte na recepci hotelu nebo telefonicky na 604В 348В 728, hrГЎt mЕЇЕѕete dennД› od 8В do 20В h vДЌetnД› sobot a nedД›lГ­. Nejen po vГ­tД›znГ©m setu ocenГ­te komfortnГ­ zГЎzemГ­ se ЕЎatnami, sprchami aВ WC. Voucher nemusГ­te vyДЌerpat jednorГЎzovД›, a tak si kГЎvu mЕЇЕѕete dГЎt po badmintonu, ale iВ kterГЅkoli jinГЅ den zvlГЎЕЎЕҐ.
Kategorie: nejrychlejší zvíře světaSeznam zdrojů na téma nemoci kůže:


MEDICINA.cz - První český zdravotnický portál
Dermatologie - Wikipedie
Gemmoterapie na nemoci kůže
Kožní onemocnění, ekzém, vyrážka na obličeji, na rukou
Nemoci kůže
Nemoci kůže | Asistentka.cz
Nemoci kůže a jejích derivátů | www.osmak-degu.wz.cz
OBRAZEM: Kampaní upozorňují na nemoc kůže - Brněnský deník
Nemoci kůže a svalů - Prevence a léčba závislosti na alkoholu
Netřesk - skvělý lék na kožní nemoci a poranění
Nemoci kůže - MATURITA.CZ
Nemoci kůže a podkoží (L) - MUDr. Zbyněk Mlčoch
Kožní nemoci - vše o cystách, lipomech a výrůstcích - ordinace-lekarny.cz
Kožní onemocnění, kůže | Abeceda Zdraví .cz
Knihy-A.cz » Hrozivé genetické nemoci: Kůže křehká jako motýlí křídla i vlčí lidé
Onemocnění kůže - Vitalion.cz
Nemoci kůže a srsti :: Kočka Rozmálka
Gemmoterapie na nemoci kůže - Gemmoterapie eshop - Internetový obchod Zentrichova apatyka nabízí produkty: zásaditá směs, bylinky, EPAM, gemmoterapie, zelený jíl, Kittlova mast, Bylinář Karel na odkyselení organismu, Tibetská medicína,
Heřmánek lékařský – APATYKÁŘ®
Nemoci kůže a svalů - Prevence a léčba závislosti na alkoholu

NEMOCNICE LOUNY a.s., Louny - Živé firmy v České republice - Databox s.r.o. - Živéfirmy.cz

NEMOCNICE LOUNY a.s., Louny - Živé firmy v České republice - Databox s.r.o. - Živéfirmy.cz

( Databox ) NEMOCNICE LOUNY a. s. Rybalkova 1400 Louny 440 01 Louny 1 Oficiální název: Nemocnice Louny, a. s. IČ: 27332730 DIČ: CZ27332730 Kontakty
Kategorie: nemocnice louny

Liberec, Oblastní Nemocnice Příbram Pěničková Klášter Mudr - ZnamyLekar.cz

Liberec, Oblastní Nemocnice Příbram Pěničková Klášter Mudr - ZnamyLekar.cz

díl, Líšný 2. díl, Vranové 1. díl, Vranové 2. díl, Čížkovice 1. Něco nefunguje? Oznámit tady Vaše návrhy
Kategorie: nemocnice liberec klášter

Nejlevnější povinné ručení | Porovnání nabídek online

Nejlevnější povinné ručení | Porovnání nabídek online

Povinné ručení 2011 Ušetrite na povinnom ručení, získajte to najvýhodnejsie povinné ručenie v roku 2011. Porovnáme za Vás všetky ponuky a máte tak záruku najlacnejšej nabídky. Vyplňte v našom porovnávači požadované parametre a za niekoľko sekúnd Vám vypočítame najlacnejšie povinné ručenie pre Vaše vozidlo. Nejlevnější povinné ručení Výběr povinného ručení je pro každého majitele motorového vozidla velmi důležitým krokem. Nabídek je spousta, vždyť tuto službu poskytuje v České republice již 14 pojišťoven. Jejich ceny se však často liší i v řádech tisíců korun. Ani vy jistě nechcete platit víc, než kolik musíte, a proto fázi volby pojištění berte zodpovědně a uvážlivě. Rozhodněte se, co od svého povinného ručení vlastně očekáváte a jaké jsou vaše možnosti, podle toho vybírejte. Chcete nadstandardní služby, vysoké pojistné limity, rozsáhlou asistenci a mnoho dalších výhod nebo naopak dáváte přednost především úspoře financí a vystačíte se základními službami, případně byste volili zlatou střední cestu? Zvláště pokud patříte k těm, kteří chtějí ušetřit na nákladech za provoz automobilu, pomůže vám při volbě zákonného pojištění naše služba porovnání povinného ručení U nás máte možnost sjednat povinné ručení na míru, co Vám zaručí nejlevnější povinné ručení.
Kategorie: nejlevnější zákonné pojištění

LedvinyProgres.cz - program renálního screeningu :: Screening - Příznaky spojené s vlastním onemocněním ledvin

LedvinyProgres.cz - program renálního screeningu :: Screening - Příznaky spojené s vlastním onemocněním ledvin

Bolesti v bedrech a při močení Onemocnění ledvin a močových cest mohou být někdy doprovázena bolestmi v bedrech. Jde jednak o tupé bolesti na jedné či obou stranách páteře, které nebývají závislé na poloze (na rozdíl o bolestí způsobených onemocněními páteře) a které mají trvalý charakter. Tento typ bolesti je způsoben zvětšením objemu ledviny v důsledku jejího otoku a tlaku na vazivové pouzdro ledviny. Bývá způsoben zánětlivými onemocněními ledviny/ledvin, často se vyskytuje u akutního selhání ledvin s poruchou výdeje moči. Druhým typem bolesti u postižení ledvinné pánvičky a močovodu jsou bolesti kolikovitého (křečovitého) charakteru, které přicházejí ve vlnách s atakami zhoršení či spontánního zlepšení. Bývají většinou jednostranné a mohou vystřelovat podél průběhu močovodu do třísla. Jsou často velmi intenzivní a bývají spojeny s vegetativními příznaky jako je pocení, pocit na zvracení a na omdlení, zrychlené dýchání a někdy i zástava močení. Nejčastějšími příčinami tohoto stavu jsou překážky v močovodu (močové kameny, močový písek či krevní sraženina, nekróza papily při nadměrném užívání analgetik) či záněty močovodu a pánvičky. U těchto bolestí nemocným někdy pomáhá změna polohy či aplikace tepla. Třetí typ bolesti se nejčastěji vyskytuje u infekcí močového měchýře a močové trubice (cystitida, uretritida), při kterých se objevuje pálivá, někdy velmi intenzivní až řezavá bolest, která doprovází močení a zesiluje při domočování.
Kategorie: nemoci ledvin příznaky

Pohoří Ameriky

Pohoří Ameriky

Pohoří Ameriky Celé území Ameriky v minulosti patřilo k velkému kontinentu s názvem Pangea. V období třetihor se od něj oddělilo a toto nové členění položilo základy pro vznik několika pohoří Ameriky, které se dnes na tomto kontinentě nacházejí. Dnes si představíme největší a nejzajímavější pohoří Ameriky a podíváme se i na jejich nejvyšší vrchy či přírodní zajímavosti, které lákají turisty z celého světa. Díky velkým tektonickým pohybům na území Severní a Jižní Ameriky vznikl nejdelší horský řetězec na světě, který si popíšeme jako první. Jde o pohoří s názvem Kordillery a Andy, jejichž celková společná délka dosahuje neuvěřitelných 17 tisíc kilometrů. Nikde jinde na světě bychom pohoří s takovou obrovskou délkou nenašli. Andy, které své jméno získaly pravděpodobně od názvu domorodého amerického kmene Antis, se táhnou od severní části Jižní Ameriky, konkrétně od Venezuely až po chilskou Patagonii. Přecházejí v podstatě celou Jižní Amerikou a jsou jakýmsi pokračováním pohoří Kordillery, které se nacházejí v Severní Americe. Samotné Andy mají úctyhodných 8 tisíc kilometrů a tvoří tak necelou polovinu tohoto obrovského skalního systému. Věk tohoto pohoří se odhaduje na 138 miliónů let.
Kategorie: nejvyšší stromy světa

Kategorie: