mytimex.chytrak.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 14215
Čeká na schválení: 284
Celkem kategorií: 13
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » bundy » nemoci žaludku

Nejnovější v kategorii bundy:


Usain Bolt krmil geparda | BravoGIRL.cz

Usain Bolt krmil geparda | BravoGIRL.cz

MAZLÍČCI Usain Bolt krmil geparda Zdroj: Profimedia.cz Malý gepardík v rukou obrovského sprintera Kdekdo by si přál, aby sprinterovi Usainu Boltovi mohl potřást alespoň rukou, malinký gepard měl takové štěstí, že ho trojnásobný olypijský vítěz dokonce nakrmil z kojenecké lahve. Přestože Usain Bolt je teď světoznámou sportovní celebritou, nenosí nos nahoru a nezapomíná, kde jsou jeho kořeny. Když se totiž dozvěděl, že Keňská přírodní rezervace v Nairobi pořádá charitativní kampaň na podporu tamního ekosystému, neváhal a okamžitě se do rodné Afriky vydal. " Takvouhle akci vždycky podpořím," nechal se slyšet Usain a dodal: "Miluju přírodu a zvířata a nechci, aby z našeho světa vymizeli!" Nejrychlejší zvíře světa tak nejrychlejší běžec světa nakonec adoptoval. No není to roztomilá fotka?
Kategorie: nejrychlejší zvíře světaSeznam zdrojů na téma nemoci žaludku:


Nemoci břicha - Nemoci - Vitalia.cz
Nádory žaludku - Masarykův onkologický ústav
Rakovina žaludku | Medicína, nemoci, studium na 1. LF UK
Rakovina žaludku - zákeřné onemocnění - Zdravě.cz
Nemoc Žaludku a potíže
Žaludeční vředy - EGK s.r.o., Sanatorium sv. Anny
zanet žaludku | Doktorka.cz
Onemocnění žaludku | Cesta ke zdraví
Slinivka, slezina a žaludek | Empatia
Když zlobí zažívání « Zvířata & Zdraví
Nemoci břicha - Nemoci - Vitalia.cz
Jícen a žaludek - Honzova stránka
Trávicí soustava člověka a její nemoci
Dětské nemoci žaludku a střev | Hvížďata.cz
Žaludeční vředy, dvanáctníkové vředy, příznaky, léčba, přírodní medicína
Zdraví-AZ • Zobrazit téma - Zánět žaludku, jícnu a dvanácterníku
Gastritida: příznaky, léčba (zánět žaludku) - Vitalion.cz
Recept na zdraví – Nemoci žaludku jsou typické civilizační choroby
Nemoci trávicího traktu, léky na žaludek, vyšetření střev - Zdraví - www.iReceptar.cz
Nádory žaludku - Ordinace.cz

Společnost pracovního lékařství

Společnost pracovního lékařství

Oddělení nemocí z povolání Krajská zdravotní, a. s. – Masarykova nemocnice v Ústí nad Labem, o. z. , ul. Sociální péče 3316/12a, Ústí nad Labem, vedoucí: prim. MUDr. E. Nevšímalová
Kategorie: nemoc z povolani

Nemocnice Karlovy Vary (KarlovarskГЎ krajskГЎ nemocnice a.s.) – ZdravotnickГЎ zaЕ™Г­zenГ­ | Top LГ©kaЕ™

Nemocnice Karlovy Vary (KarlovarskГЎ krajskГЎ nemocnice a.s.) – ZdravotnickГЎ zaЕ™Г­zenГ­ | Top LГ©kaЕ™

Nemocnice Karlovy Vary (KarlovarskГЎ krajskГЎ nemocnice a. s.) Karlovy Vary, BezruДЌova 19, 36066
Kategorie: nemocnice karlovy vary

Komplikace nemocí ledvin

Komplikace nemocí ledvin

Dá se vzniku ledvinné kostní nemoci a jejím komplikacím zabránit? Vznik ledvinné kostní nemoci a jejích komplikací lze určitě správnou léčbou oddálit o léta a při včasné léčbě a dobré spolupráci pacienta se jim snad dá úplně zabránit. Čím dříve a aktivněji se začne s léčbou, tím lepší je výsledek.
Kategorie: nemoc dna a její léčba

Nejmenší a největší pes světa se setkali v New Yorku – Novinky.cz

Nejmenší a největší pes světa se setkali v New Yorku – Novinky.cz

Nejmenší a největší pes světa se setkali v New Yorku Vidět vedle sebe nejmenšího a nejvyššího psa na světě se v úterý podařilo návštěvníkům newyorského Central Parku. Nejvyšším žijícím psem současnosti je podle Guinnessovy knihy rekordů pětiletý samec německé dogy zvaný „Giant George“(Obří George) a naopak titulem nejmenší pes se může pyšnit čtyřletá čivava Boo Boo. Video Video V New Yorku se sešli nejvyšší a nejmenší pes na světě zdroj: Reuters/Stream.cz pátek 17. září 2010, 7:31 - New York Podle měření, které proběhlo přímo před zraky všech přítomných, dosahuje Giant George od země ke kohoutku výšky 1,1 metru a jeho váha je neuvěřitelných 111 kilogramů. Je tak zřejmě i nejvyšším zaznamenaným psem v historii. Drobná Boo Boo naopak měří pouhých deset centimetrů a váží 680 gramů. „Giant George jsme získali od chovatele bydlícího v jiném státě. Viděli jsme ho na fotografii, kdy byl jen jeden z několika štěňat, ale ukázali jsme na něj. Zaletěli jsme pro něj a vzali si ho jako téměř osmikilové štěně. Netušili jsme, že tolik vyroste.
Kategorie: nejvetší pes

Autobazar Německo » www.auto bazar aut, autosedačky, autoradia

Autobazar Německo » www.auto bazar aut, autosedačky, autoradia

Letní pneumatiky - vše o pneumatikách na léto. Autobazary (www.autokelly, autoscout24.de, autoesa, www. aaaauto) Na Českém trhu je obrovský potenciál v prodeji ojetých automobilů, nicméně prvenství v počtu prodejů si rozebírá zhruba desítka autobazarů, které investují do reklamy, mají široký výběr aut a jsou tudíž obecně známé. Mezi tyto auto bazary, mající vlastní WWW stránky, patří například Trotina auto, Autokelly, Autoscout24.de, Autoscout, www. Autoesa.cz, www, aaa auto, Autobazar Prachárna, www. autohandl.cz, Autojarov a mnoho dalších. Dovoz aut - Autobazary Německo, Itálie, Rakousko, Belgie... Autobazary a prodejci bazarových aut se soustředí na cizí trhy kde vykupují, ať už na aukcích nebo kdekoli jinde, ojeté automobily a následně je u nás prodávají. Tržní cena ojetých automobilů se například v Německu, Itálii, Rakousku či Belgii pohybuje níže než u nás. Jednou z možností je také dovoz aut na zakázku.
Kategorie: německé autobazary

Kategorie: