mytimex.chytrak.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 11432
Čeká na schválení: 160
Celkem kategorií: 10
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » bundy » nemoci akvarijních ryb

Nejnovější v kategorii bundy:


Boty Mustang módní a značková obuv Mustang Shoes - nejlevnější - srovnání cen | Naakup.cz

Boty Mustang módní a značková obuv Mustang Shoes - nejlevnější - srovnání cen | Naakup.cz

Naakup.cz > Obchod Boty Mustang módní a značková obuv Mustang Shoes Internetový obchod s obuví značky Mustang. Zde najdete stylové a módní dámské boty a také pánské boty. polobotky, sandály, baleríny, dřeváky, tenisky, kozačky, lodičky, letní páskové boty římanky. Nejnižší ceny, největší výběr. Srdečně zveme.
Kategorie: nejlevnější značková obuvSeznam zdrojů na téma nemoci akvarijních ryb:


Akvaristika
www.akvarijni.cz - Nemoci akvarijních ryb - Rybičky .cz
Akvaristika
Nemoci akvarijních ryb - Akvárium - Příroda - Entertainment & Leisure - Kafito - Free website propagace adresáře
37 nejčastějších nemocí ryb
Jaroslav Macenauer, Ing. - AKVARIUM homepage
Onemocnění akvarijních ryb - díl I. | info-koktejl | Člověk, příroda
Příznaky onemocnění | Vivarium
Léčiva pro rybičky | Chovatelské potřeby ZOO HOBBY.cz
Rádce pro chovatele akvarijních ryb – AQUAR s.r.o.
www.akvarijni.cz - Odkazy
AQUAR s.r.o.
Akvarijní ryby a jejich nemoci - Chovatelka.cz
Velká encyklopedie akvarijních rybiček >> Kategorie diskuzního fóra >> Nemoci akvarijních ryb
VELKÁ CENA MLADÝCH AKVARISTŮ XXII. ročník
"demo verze CD-halančíci, kapitola nemoci, halančík"
Nemoci - Vyhledávání v komentářích
Léčiva pro akvarijní ryby - obchod SpokojenyPes.cz
Akvaristika – Wikiknihy
Jaroslav Hofmann, Jindřich Novák: Akvaristika, jak chovat tropické ryby jinak a lépe - článok zo serveru www.vivarista.sk

Ochranná lhůta: Nemocenská i pro nezaměstnané - ČeskéNoviny.cz

Ochranná lhůta: Nemocenská i pro nezaměstnané - ČeskéNoviny.cz

c) osoba, která jinak o dítě pečuje, onemocněla, nebo jí byla nařízena karanténa (karanténní opatření), a proto nemůže o dítě pečovat. 3. ošetřovat jiného nemocného člena rodiny, jestliže jeho zdravotní stav vyžaduje nezbytně ošetřování jinou osobou. Podmínkou pro poskytování podpory při ošetřování člena rodiny je, že dítě nebo nemocný člen rodiny žije se zaměstnancem v domácnosti; splnění podmínky domácnosti se nevyžaduje, jde-li o ošetřování (péči) dítěte mladšího 10 let rodičem. Podpora se poskytuje nejvýše po dobu prvních 9 kalendářních dnů, pokud potřeba ošetřování (péče) v nich trvá. Zaměstnanci, který má v trvalé péči aspoň jedno dítě ve věku do skončení povinné školní docházky a je jinak osamělý, se podpora při ošetřování člena rodiny poskytuje nejvýše po dobu prvních 16 kalendářních dnů, pokud potřeba ošetřování (péče) v nich trvá. Podpora při ošetřování člena rodiny však z ochranné lhůty nově (od 1. ledna 2008) nenáleží. Podpora při ošetřování člena rodiny se nově (od 1. ledna 2008) poživateli starobního nebo plného invalidního důchodu poskytuje nejdéle do dne, jímž končí zaměstnání. Někomu ještě příští rok i letošní výhody Ochranná lhůta, která počala (resp.
Kategorie: nemocenská v nezaměstnanosti

Lucie Králová týden po operaci opět ukázala největší přírodní prsa českého šoubyznysu - Super.cz

Lucie Králová týden po operaci opět ukázala největší přírodní prsa českého šoubyznysu - Super.cz

Lucie Králová se objevila na mole týden po opraci slepého střeva. Super.cz Lucie Králová týden po operaci opět ukázala největší přírodní prsa českého šoubyznysu 25. června 2011 21:05 Miss ČR 2005 Lucie Králová (29) před týdnem podstoupila náročnou operaci. A i přes to nezrušila módní přehlídku, kterou měla dlouho nasmlouvanou. "Byla jsem před týdnem na operaci slepého střeva. Zmátořila jsem se a přiskotačila jsem si přehlídku odchodit, protože jsem to návrhářce Jarušce Sedláčkové slíbila. Taková jsem poctivá, když už jdu jednou za čas," řekla Super.cz Králová. Dva dny před operací ale byla její účast značně nejistá. "Hodně mě to začalo bolet, byla jsem taková zkroušená. Vážně jsem měla velké bolesti.
Kategorie: největší prsa

Zákoník práce 2011 online

Zákoník práce 2011 online

Náhrada mzdy při nemoci 21 dnů Velmi významná změna, která se dotkla většiny zaměstnanců i zaměstnavatelů. Do roku 2011 bylo v zákoníku práce stanoveno, že po dobu prvních 14 dnů pracovní neschopnosti nebo karantény vyplácel náhradu zaměstnavatel. Toto období se nově prodloužilo na 21 dnů. Jednavacet dnů je tedy zaměstnavatel povinen vyplácet náhradu mzdy, od 22. dne pak zaměstnanec začíná pobírat nemocenskou. Toto ujednání je zamýšleno jako přechodné do konce roku 2013, a pak by se opět mělo vrátit ke 14 dnům. Změna pravidel vyplácení podpory v nezaměstnanosti Nárok na plnou výši podpory (první 2 měsíce 65% průměrného měsíčního čistého výdělku nebo vyměřovacího základu, další 2 měsíce 50% a dále už jen 45%) v roce 2011 podle zákoníku práce nemá ten, kdo z práce odešel z vlastní vůle a bez udání důvodu. Tu obdrží jen ten kdo měl k odhodu ze zaměstníní vážné důvody a ty jsou stanoveny v § 5 písm. c zákona o zaměstnanosti - jde například o osobní péči o dítě do 4 let, zdravotní důvody, šikana, nebo nezbytná osobní péči o fyzickou osobu, která se podle zvláštního právního předpisu považuje za osobu závislou na pomoci jiné fyzické osoby. Zrušení přivýdělku při pobírání podpory v nezaměstnanosti Novela zákoníku práce 2011 zrušila tzv.
Kategorie: nemoc v nezaměstnanosti

Dna a kouření cigaret - Nemoci - ZDRAVÍ, NEMOCI, MÉ ZÁVISLOSTI

Dna a kouření cigaret - Nemoci - ZDRAVÍ, NEMOCI, MÉ ZÁVISLOSTI

Téma: Dna a kouření cigaret 13.02. 2011 08:51 Uživatel: šovi Věk: 64 Text: Jaký vliv má kouření 10 cigaret denně na onemocnění dnou? Odpovědět | | Sledovat téma Zrušit sledování tématu | Navrhnout smazání (17/50) (0 lidí) | (0 lidí) Stránka otevřena 148x >> Váš e-mail: Toto téma je uzamčené administrátorem a proto není možné vkládat komentáře. Pokud chcete můžete vložit nové téma zde Reakce čtenářů 15.02. 2011 09:17 Uživatel: Barča Věk: 50 Téma: Dna a kouření cigaret Text uživatele: Myslím, že odpověď na svou otázku najdete TADY Odpovědět | (0 lidí) | (0 lidí) | Odkaz Vaše odpověď
Kategorie: nemoci dna

Viaduc de Millau - informace, hotely, ubytování, mapa, výlety - TIXIK.com

Viaduc de Millau - informace, hotely, ubytování, mapa, výlety - TIXIK.com

Mapa Zajímavosti v okolí Millau (5km) Rodez (46km) Le Jardin des Bêtes (43km) Zoopark de Pradinas (64km) Carmaux (68km) Albi (72km) Palais de la Berbie (72km) Cathédrale Sainte-Cécile d'A.. (72km) Hotely v dosahu Chateau De Creissels (3km) Millau Hotel Club (5km) Hericlea Hotel Sport (5km) Citotel Jalade (5km) P'tit Dej-Hôtel Millau De La.. (5km) Mercure Millau (5km) Deltour Hôtel Millau City (5km) Cévenol Hôtel (5km) Hotel du Bowling De Millau (5km) Viaduc de Millau je nejvyšší most na světě. Nachází se v jižní Francii, nedaleko města Millau, a překlenuje údolí řeky Tarn. Viaduc de Millau je součástí dálniční osy A75-A71 z Paříže do Montpellier. Viaduc de Millau: doporučené hotely a ubytování 3.2km Chateau De Creisse. 3.7km Gîte des Grands Ca. 4.6km Millau Hotel Club 4.9km Hericlea Hotel Spo. 4.7km Citotel Jalade 4.9km P'tit Dej-Hôtel Mi. 4.9km Hôtel Du Commerce 5km Hotel Ibis Millau 5km Mercure Millau Zobrazit všechny » Jeho nejvyšší bod nad zemí dosahuje 343 m, což je o něco více než např.
Kategorie: největší most ve francii

Kategorie: