mytimex.chytrak.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 6528
Čeká na schválení: 258
Celkem kategorií: 12
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » bundy » nemoc dna

Nejnovější v kategorii bundy:


VIDEO: Nejrychlejší sprinter planety Bolt adoptoval nejrychlejší suchozemské zvíře světa – Sport.cz

VIDEO: Nejrychlejší sprinter planety Bolt adoptoval nejrychlejší suchozemské zvíře světa – Sport.cz

Video Bolt adoptoval nejrychlejší šelmu na světě zdroj: Reuters VIDEO: Nejrychlejší sprinter planety Bolt adoptoval nejrychlejší suchozemské zvíře světa Nejrychlejší muž planety si osvojil nejrychlejší suchozemské zvíře na světě. Jamajský sprinter Usain Bolt adoptoval při návštěvě Keni tříměsíční mládě geparda, kterému navíc propůjčil svou přezdívku. Mladá šelma ponese jméno Lightning Bolt (Blesk). Video Bolt adoptoval nejrychlejší šelmu na světě 2. 11. 2009 21:01 NAIROBI Za adopci zaplatil trojnásobný olympijský vítěz a mistr světa podle agentury AP 13 700 dolarů (asi 243 000 korun). Ročně bude na životní náklady geparda přispívat správě Národního parku v Nairobi částkou 3000 dolarů (53 000 korun). S mládětem populární atlet známý svými showmanskými výstupy ochotně zapózoval, žádost o společnou fotografii s keňským premiérem vedle dospělého geparda ho však trochu znejistěla. Svolil teprve, když viděl, že je šelma neškodná. "Bál jsem se, ale už se nebojím," prohlásil světový rekordman, který je na dráze schopen vyvinout rychlost přes 40 km/h. Gepardi dosahují rychlosti přes 100 km/h.
Kategorie: nejrychlejsi zvirata na sveteSeznam zdrojů na téma nemoc dna:


Nemoc dna » Obsah purinů v potravinách
Dna (uratická artritida, pakostice) - Nemoci - Vitalia.cz
Výživa ve zdraví i nemoci - DNA (nemoc bohatých?)
Dna - Nemoci
Nemoc dna « Onemocnění, choroby « Zdraví « Catalog Clonet cs
Katalog firem a webovэch strбnek - Skok na: Nemoc dna a jejн pшнznaky
Hledám zdraví - Dna, pakostnice, podágra - nemoc nejen z nadbytku
| Jan Vaš | LéčitelDna jako nemoc
Dieta - dna, artritida, revmatismus, nemoci kloubů :: Bylinářství MAYA
Dna nemoc: Dna nemoc (co to je, proč vzniká…)
Nemoc dna, dietní léčba
nemoc dna : Seznam-stranek.cz / Katalog internetových stránek
Dna – Nemoci | Top LГ©kaЕ™
Dieta při nemoci Dna - Diskuze Omlazení.cz
Dna nemoc
Nemoc dna a její příznaky « Nemoci « Zdraví a životní styl « Katalog internetových stránek - Katalog stránek
Dna | Nemoci | Nemoci a zajímavé články | Pro zdravé žití
Dna | Doktorka.cz
DNA - nemoc králů - diskuse.Dáma.cz
Dna - nemoc králů. Je nutná bezpurinová dieta? : Lékárna.cz

Němčina OnLine s novým designem a obsahem - Jazyky.Studium.Práce

Němčina OnLine s novým designem a obsahem - Jazyky.Studium.Práce

Jazykový portál Němčina OnLine zaměřený na němčinu se rozšiřuje! K oblíbeným jazykovým kurzům němčiny, jazykovému rozcestníku a obchodu s jazykovými učebnicemi přibyly překlady němčiny a tlumočení němčiny. Vše rámuje nový uživatelsky přívětivější design jazykových stránek, který usnadní navigaci a orientaci na stránkách. Němčina OnLine v novém Hledáte jazykový kurz němčiny v Praze, pomaturitní studium němčiny v Brně či firemní jazykový kurz němčiny ? Tak tyhle všechny funkce již u Němčiny OnLine znáte. Nově vám portál pomůže při hledání slov jako jsou např. překlady němčiny, tlumočení němčiny Brno, právní překlady němčiny apod.) . Stručná navigace pro stránky nemcina-on-line.cz 1) Kurzy němčiny Stránky Němčina OnLine čerpají z databáze jazykových škol a kurzů, takže na první záložce v horní části stránky naleznete možnost Kurzy němčiny. Zde najdete vyhledávací okénko pro jazykový kurz němčiny ve vašem regionu. Proklikávat můžete mezi vyhledáváním jazykového kurzu, jazykových škol vyučující němčinu, studia v zahraničí či přímo zaslat poptávku více školám najednou.
Kategorie: němčina online

Dámské parfémy Lacoste levně - Parfémy SP

Dámské parfémy Lacoste levně - Parfémy SP

Parfemy SP - levné parfémy › Parfémy - značky › Lacoste › Dámské parfémy Dámské parfémy Lacoste levně Nabízíme značkové dámské parfémy Lacoste, které jsou stejně revoluční jako výrobky z výroby sportovního oblečení. Lacoste je neotřelá i ve výrobě parfémů. Parfémy Lacoste se vyznačují svou originalitou a jedinečným přístupem ke svým modelům parfémů. Parfémy Lacoste patří mezi nejprodávanější parfémy na světě. Nejprodávanější produkty v kategorii
Kategorie: nejprodavanejsi parfem

RizikaNemociPrsu.cz

RizikaNemociPrsu.cz

MAMMOGRAFIE Vyšetřovací metoda založená na principu pronikání určitého typu záření tkáněmi. V závislosti na vlastnostech použitého záření a tkání, jimiž záření prostupuje, dochází buď k průniku, nebo pohlcování záření. Po zachycení prostupujících paprsků na film, nebo v počítačovém systému, je obraz analyzován. Jsou zjišťovány i velice jemné změny v architektuře prsu, které dovolí zkušenému lékaři- radiodiagnostikovi posoudit přítomnost, či nepřítomnost nádoru, nebo jeho nepřímých známek, a dále nenádorové změny, které doplňují informace o celkovém stavu prsů. Mammografie je velice citlivá metoda. Pokud je správně doporučena, provedena, analyzována a jejich výsledků dostatečně využito - přináší mnoho pozitivního pro každou jednotlivou ženu, i pro celý komplex péče o prsa. Pokud je tomu naopak - tedy, pokud je prováděna bez ohledu na využitelnost ( odesílání mladých žen s velkou hustotou vazivových změn v prsou, nebo i starších žen s netypickým tvarem, či malou velikostí prsů na mammografii, kde by mělo být provedeno spíše ultrazvukové vyšetření), pokud popis nepřináší dostatek informací pro klinika, nebo klinik dostatečně nevyužije výsledků poskytnutých radiodiagnostikem - pak je pozitivní přínos této metody ztracen. Nahoru ULTRAZVUK Metoda založená na principu prostupu a odrazu ultrazvukových vln tkáněmi lidského těla. Ultrazvuk provedený na kvalitním přístroji a odborně vzdělaným a zkušeným lékařem přináší mnoho důležitých informací o stavu prsů a okolních struktur ( např. stavu uzlin v podpaží a dalších oblastech ).
Kategorie: nemoci prsu

Porodníci z Apolináře se přidali k protestu, přestanou sloužit přesčasy - iDNES.cz

Porodníci z Apolináře se přidali k protestu, přestanou sloužit přesčasy - iDNES.cz

"Protestujeme proti výrokům některých politiků, že lékaři slouží dobrovolně a rádi, protože jsou hamižní. Pokud někdo tvrdí, že po odchodu 3 800 lékařů bude nadále zajištěna veškerá zdravotní péče, pak zcela záměrně lže nepoučené veřejnosti, nebo má zásadní neznalosti," píší v dopise, který má redakce iDNES.cz k dispozici a který podepsalo dvacet čtyři lékařů. "Akutní i neakutní zdravotní péče je v ČR zajišťována jenom díky dlouhodobému vědomému obcházení a nedodržování Zákoníku práce - příkladem jsou zejména služby," píší dále. Dopis je adresovaný Daně Juráskové, bývalé ministryni zdravotnictví za úřednické vlády Jana Fischera. Ta je teď ředitelkou Všeobecné fakultní nemocnice v Praze, pod níž porodnice U Apolináře spadá. "Nechceme ublížit pacientkám" Čtyřiadvacet lékařů vypovědělo nemocnici dohody o pracovní činnosti na služby a souhlas s prací přesčas k 16. lednu 2011. Tyto dohody umožňují, aby lékaři mohli pracovat přesčas, aniž by oni či jejich zaměstnavatel porušoval zákoník práce, který tolik hodin práce neumožňuje. "Dál už to takhle dělat nejde. Člověk je unavený, přetížený.
Kategorie: nemocnice apolinář

Soukromé RDG odd. Liberec | Katalog stránek Webnode

Soukromé RDG odd. Liberec | Katalog stránek Webnode

Poslední přidané články Vyšetření a objednávání Prováděna vyšetření Rtg vyšetření skeletu, srdce a plic, OPG-zubní rentgen, tomogramy, skiaskopická vyšetření zažívacího traktu, ledvin-urografie, plic, kloubů, ultrazvukové vyšetření-sono břicha, měkých tkání. Denzitometrie skeletu - vyšetření na stanovení osteoporózy-stanovení BMD, T score a Z score… Více O nás Informace o nás Soukromá radiodiagnostika Muchová&Bubeník vznikla v roce 1994 a navázala tak na radiodiagnostické odd. , které bylo součástí Nemocnice s poliklinikou Liberec. Od 1.5. 2010 je majitelem společnosti MUDr. Jan Bubeník Pracují zde 3 lékaři s II atestací a 10 radiologických asistentů. Odd… Více Kontakt Kontakt RDG Poliklinika Liberec Klášterní 2/117 Liberec 1 46001 tel: ojednávání. archiv 485312199, lékaři 485312443, sobotní screening 485312300 email: rdg@rdglib.cz … Více Půjčování zdravotnické dokumentace-rtg snímků Informace správce osobních údajů ve smyslu ust. § 18 odst. 2 zák. č. 101/2000 Sb. , o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších změn a doplnění. ● účel zpracování údajů - osobní údaje, citlivé údaje se zpracovávají za účelem poskytování lékařské péče v souvislosti s radiodiagnostickými vyšetřen… Více Nová denzitometrie V průběhu měsíce března byla uvedena do provozu nová kostní denzitometrie DEXXUM T Osteosys.
Kategorie: nemocnice liberec klášter

Kategorie: