mytimex.chytrak.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 14679
Čeká na schválení: 170
Celkem kategorií: 14
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » bundy » nemoc dna a její léčba

Nejnovější v kategorii bundy:


RizikaNemociPrsu.cz

RizikaNemociPrsu.cz

Kdo jsem - informace o autorovi stránek Lékařskou fakultu jsem vystudoval v Brně (Univerzita Jana Evangelisty Purkyně dnes Masarykova univerzita). Při studiu jsem od 3 do 6 ročníku pracoval jako pomocná vědecká síla v laboratoři imunologie nádorů na ústavu patologické anatomie. V té době jsem začal přednášet a publikovat. Po ukončení studia jsem nastoupil do Výzkumného ústavu klinické a experimentální onkologie (nyní Masarykův onkologický ústav) v Brně. Zde jsem 17 let pracoval na oddělení radiační onkologie (léčba nádorů zářením). Postupně jsem vykonal I. a II. atestaci z oboru. Od roku 1981 jsem se začal věnovat experimentálnímu výzkumu termoradioterapie - kombinace léčby nádorů zářením a místně zvýšenou teplotou tkání. Od roku 1983 jsem zahájil klinický výzkum termoradioterapie, zaměřený především na nádorová onemocnění prsu. Vedl jsem, nebo jsem se účastnil několika státních a mezinárodních výzkumných úkolů.
Kategorie: nemoc prsuSeznam zdrojů na téma nemoc dna a její léčba:


Dna a její léčba
Dna | Články o zdraví - uLékaře.cz
Revmatické nemoci - Wikipedie
Nemoc dna » dna - přírodní léčba
Dna – Nemoci | Top LГ©kaЕ™
Nemoci a jejich příznaky — Vylecit.cz
Dna - dieta na dnu
Nemoc dna a její léčba
Doc. RNDr. Šárka Pospíšilová, Ph.D. - Fakultní nemocnice Brno
DNA | Biolampa, Biolampy - DNA, léčba
Dna | Nemoci | Nemoci a zajímavé články | Pro zdravé žití
Nemoc dna » dna - dieta
Systémový lupus | Indikace biologické léčby | Laik - Biologická léčba
Lupénka (psoriáza), lupenka a její léčba
dna příznaky - motivycviky.info
Dna a dieta
Dna | Medicína, nemoci, studium na 1. LF UK
Leguan zelený - Nemoci
Dna - metabolické onemocnění kloubů
Dna a dieta

Francie: referát

Francie: referát

Přidej vlastní referát Vytištěno ze serveru www. iReferaty.cz Obecné referáty Francie Zařazeno: iReferaty.cz > Referáty > Zeměpis > Státy > Francie Titulek: Francie Datum vložení: 28.3. 2006 Poslat mailem Vytisknout Dokážete pracovat lépe než současní politici? Máte příležitost! Oficiální název země: Francouzská republika Rozloha: 547 030 km² (47.) – 30% orná půda Počet obyvatel: 58 470 421- 1997 (21.) Nejvyšší hora: Mt. Blanc 4807m Státní zřízení: Pluralitní republika prezidentského typu s dvoukomorovým parlamentem Hlavní město: Paříž - (Paris) 9 500 000 (1995) Další města: Marseille, Lyon, Toulouse, Nice, Štrasburk, Nantes, Bordeaux, Rennes Měna: euro HDP: 20 200 USD na obyvatele za rok - údaj z roku 1995 Jazyky: francouzština, italština, bretonština Správní rozdělení: 22 oblastí Členství v mez. org: OSN, EU, NATO, G-7, OECD Etnické složení: Francouzi (94%), Němci, Bretonci, Katalánci Náboženství: katolíci (81%), sunnitský islám, kalvinisté Povrch: Povrch státu je převážně tvořen nížinami, pánvemi ( nejrozsáhlejší je Pařížská pánev ) a středohořími. Část území je vyplněna Alpami, kde je také nejvyšší hora Francie i Evropy - Mont Blanc ( 4 810 m ) na hranici s Itálií, poprvé zdolaný v roce 1786.
Kategorie: nejvyšší hora itálie

Velká encyklopedie akvarijních rybiček >> Kategorie diskuzního fóra >> Nemoci akvarijních ryb

Velká encyklopedie akvarijních rybiček >> Kategorie diskuzního fóra >> Nemoci akvarijních ryb

Rybičky podle rodů Rostliny podle rodů Prezentace nádrží Zajímavosti Poslední události Chat Fórum Registrace Změna vzhledu Inzeráty Fotogalerie Soutěže Hry Partneři Výprodej od Avonu Potěšte své nejbližší luxusní kosmetikou za příznivé ceny. kosmetika.mye-shop.eu Přidat fórum Nemoci akvarijních ryb Zpět na přehled kategorií Český rejstřík sladkovodních ryb
Kategorie: nemoci akvarijních ryb

Nemocnice Jičín.jpg :: Betontransport s.r.o.

Nemocnice Jičín.jpg :: Betontransport s.r.o.

Kvalitně a rychle Betontransport s. r. o. > Galerie > Nemocnice Jičín.jpg Nemocnice Jičín Zpět
Kategorie: nemocnice jičín

Pojištění online - Pojištění.cz

Pojištění online - Pojištění.cz

Pojištění online Online srovnání cen pojištění a finančních produktů - Nejširší nabídka v ČR! Cestovní pojištění online Sjednané do 5 minut, bez nutnosti podpisů a s platností již od druhého dne. Není nic jednodušího. Více o cestovním pojištění » JIŽ OD 17 KČ ZA DEN Pojištění odpovědnosti za škodu online Sjednané do 5 minut, bez nutnosti podpisů a s platností již od druhého dne. Od 300,- za rok. Více o pojištění odpovědnosti » NEJOBLÍBENĚJŠÍ PRODUKT !!! Pojištění majetku online Jedině u nás Vám ON-LINE pojistíme NEMOVITOST s platností již od druhého dne. Více o pojištění majetku » NOVINKA + SLEVA 19% Povinné ručení online Sjednané do 10 minut, bez nutnosti podpisů a s platností již od druhého dne. Více o povinném ručení » NYNÍ SUPER LEVNÉ !!! Pojištění storna zájezdu online Pojištění storna zájezdu nebo stornopoplatků.
Kategorie: nejlevnější úrazové pojištení

Nemoci kloubů | Horses

Nemoci kloubů | Horses

Horses na Blog.cz Blog.cz > Horses > Archiv > Listopad 2011 > Nemoci kloubů Nemoci kloubů 28. listopadu 2011 v 16:10 | Risa | Nemoci koní Tady je další onemocnění koní Naplněný kloub Kloub je oteklý, ale nebolestivý a kůn nekulhá. Kroužek a kostnatění kopytních chrupavek Kůň kulhá. Rentgenologické vyšetření prokáže velkou masu novotvořené kosti v oblasti spěnky, které je někdy zjistitelné i pohmatem. Jedná se buď o tzv. kroužek, což je kostní val na spěnkové kosti nebo nad korunkou, nebo o kostnatění chrupavek v oblasti kopytních patek. Nálevka spěnkového kloubu-nadprodukce synoviální tekutiny Měkký otok na zadní straně končetiny těsně nad spěnkovým kloubem, který se často zhorší po delším odpočinku koně. Kůň nekulhá. Nálevka šlachové pochvy ohýbačů hlezna-nadprodukce synoviální tekutiny Měkký otok nad patním hrbolem mezi kostí a šlachou. Špánek-špánková pakost Kůň kulhá na jednu, někdy i na obě zadní končetiny.
Kategorie: nemoc kloubů

Kategorie: