mytimex.chytrak.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 10928
Čeká na schválení: 309
Celkem kategorií: 12
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » bundy » nejvyšší stromy světa

Nejnovější v kategorii bundy:


Ceník Nemocnice Fifejdy | Garáže Ostrava, a.s.

Ceník Nemocnice Fifejdy | Garáže Ostrava, a.s.

Garáže Ostrava, a. s. Integrované parkování v Ostravě
Kategorie: nemocnice fifejdy ostravaSeznam zdrojů na téma nejvyšší stromy světa:


Eucalyptus
Nevíte jaký je nejvyšší strom Ameriky??? Popř. světa?? díky za odpověď
Australské rostliny »
Nejvyšší vánoční strom na světě měří přes 110 metrů!
Vládci krajiny, i stromy mají duši | iABC.cz
Zajímavosti ze světa vědy a techniky - 10 NEJ
Odpovědi
Zima Ceske-tradice.cz - České tradice z dob dávných i našich
kompas.estranky.cz - Články - svět - Světové zeměpisné rekordy V. - živá příroda (Petr Daubner)
USA a Kanada
NejvyЕЎЕЎГ­ strom svД›ta | Facebook
Největší strom světa | Kopretin blog
Picasa Web Albums - ZbynД›k PechГЎДЌek
Nejvyšší vánoční strom na světě měří přes 110 metrů! | Blesk.cz
Redwood národní park Kalifornii 2011/2012
Diskuze: V USA byl objeven nový nejvyšší strom světa
Arboss - Ošetřování stromů - o-stromech zajimavosti-o-stromech
USA - Hory a pobřeží Pacifiku | Cestovní kancelář ADVENTURA
Henry Cowell Redwoods State Park - YouTube
Hyperion (strom) - Wikipedie

Hradisko ozdobí unikátní zahrada s kašnou.Podívejte se - Olomoucký deník

Hradisko ozdobí unikátní zahrada s kašnou.Podívejte se - Olomoucký deník

| Sdílet 10× foto Diskutovat (0) 20.4. 2011 19:46 aktualizováno 21.4. 2011 14:03 Flashový přehrávač se spouští. Pokud se vám nespustil, aktualizujte si ho zde. Výsadbu a vodní prvky doplní také nová expozice v bývalé márnici, která představí historii nemocnice. Vše se otevře pacientům i turistům v polovině května. Zahradní úpravy pomalu řemeslníci dokončují, v areálu přibyly nové stromy i keře. Zhruba hektarový pozemek, který před dávnými časy býval konventní zahradou, kde rozjímali mniši, se tak znovu zazelená. „Nechali jsme se inspirovat dvěma zahradami, které dříve areál obklopovaly. Nový prostor bude jejich průnikem.
Kategorie: nemocnice hradisko olomouc

Karel Čapek - Bílá nemoc | Čtenářský deník | Český-jazyk.cz aneb studentský underground

Karel Čapek - Bílá nemoc | Čtenářský deník | Český-jazyk.cz aneb studentský underground

Menu ­ Čapek Karel (*09.01. 1890 - †25.12. 1938) ­ ­ ­ ­ Bílá nemoc Jistou zemi napadla epidemie bílé nemoci. Lékař Galén proti ní vynalezl účinný lék. Lék vydá jen tehdy, když se vlády zaváží, že již nikdy nebudou válčit. Hlava státu, v němž bílá nemoc vypukla - výbojný maršál - chce dobývat svět a před ničím se nezastavuje. Bílou nemocí je napaden hlavní zbrojař země baron Krüg. Galén jej odmítá léčit, dokud nebudou splněny jeho podmínky. Krüg žádá maršála, aby uzavřel mír. Ten však trvá na dalším zvýšení zbrojní výroby.
Kategorie: nemoci jazyka

Strukturální fondy EU - Modernizace a obnova přístrojového vybavení traumatologického centra - České Budějovice

Strukturální fondy EU - Modernizace a obnova přístrojového vybavení traumatologického centra - České Budějovice

Home > Programy 2007 — 2013 > Tematické operační programy > Integrovaný operační program > Projekty > Úspěšné projekty IOP > Modernizace a obnova přístrojového vybavení traumatologického centra - České Budějovice Modernizace a obnova přístrojového vybavení traumatologického centra - České Budějovice Modernizace, obnova a pořízení nových zdravotnických prostředků, jejich sestav a příslušenství v projektu Nemocnice České Budějovice se zaměřila na zvýšení standardu vybavenosti Traumacentra. Výstupem projektu je pořízení kompletně vybavených transportních a resuscitačních lůžek pro děti a dospělé s přístroji pro monitorování, podporu a udržení vitálních funkcí, zlepšení vybavenosti diagnostického komplexu urgentního příjmu a zejména obnova technického zázemí, technologií a vybavení operačních sálů. DETAILY PROJEKTU Oficiální název projektu : Modernizace a obnova přístrojového vybavení traumatologického centra Nemocnice České Budějovice Operační program : Integrovaný operační program Prioritní osa : 3 – Zvýšení kvality a dostupnosti veřejných služeb Oblast podpory : 3.2 – Služby v oblasti veřejného zdraví Příjemce : Nemocnice České Budějovice Celkový rozpočet projektu : 72 650 000 Kč Výše dotace z EU : 61 752 500 Kč Web s dalšími informacemi : Traumatologické centrum REALIZACE PROJEKTU Doba realizace : 1. 4. 2009–31. 12. 2009 Modernizace, obnova a pořízení nových zdravotnických prostředků, jejich sestav a příslušenství v projektu Nemocnice České Budějovice se zaměřila na zvýšení standardu vybavenosti Traumacentra. Výstupem projektu je pořízení kompletně vybavených transportních a resuscitačních lůžek pro děti a dospělé s přístroji pro monitorování, podporu a udržení vitálních funkcí, zlepšení vybavenosti diagnostického komplexu urgentního příjmu a zejména obnova technického zázemí, technologií a vybavení operačních sálů. Pro Traumatologické centrum byly pořízeny přístroje a vybavení: transportní urgentní lůžka a resuscitační lůžka pro děti a dospělé s kompletním vybavením, anesteziologické přístroje pro děti a dospělé, plicní ventilátor a invazivní monitor pro dětské pacienty, hemofiltrační přístroj, RTG skiagrafický pojízdný přístroj, RTG pojízdná C ramena, trauma navigační systém, vysokofrekvenční koagulační přístroje, argonová koagulace, ultrazvukový chirurgický aspirátor, ultrazvukový přístroj, operační mikroskop, operační světla s kamerovým systémem a RTG transparentní deska k operačnímu stolu. Přínosem projektu je zvýšení kvality vybavenosti a tím zlepšení podmínek pro zajišťování specializované péče o dětské i dospělé pacienty se závažnými poraněními – především pro oblast prvního kontaktu s pacientem (urgentní příjem), resuscitace a akutní péče, v oblasti zobrazovacích diagnostických metod a chirurgické péče. Fotogalerie Přihlášení / Registrace
Kategorie: nemocnice ceske budejovice

Zdravotnická centra | Společnost E - podporujeme lidi s epilepsií

Zdravotnická centra | Společnost E - podporujeme lidi s epilepsií

Adresa: Neurologická klinika VFN (Všeobecná fakultní nemocnice), Kateřinská 30, Praha 2; Mediscanu,Šustova 1930, 148 00 Praha 4-Chodov Kontakt: As. MUDr. Evžen Nešpor, As. MUDr. Petr Bušek, Ph. D. Tel. : 224 965 501, 267090811 Web: www. mediscan.cz Genetická poradna, DK 1. LF UK a VFN – Praha 2 Adresa: Dětská klinika 1. LF UK a VFN, Ke Karlovu 2, Praha 2, budova A, 2. patro Kontakt: MUDr. J. Židovská, CSc. Tel. : 224 967 171 (175) Centrum pro epileptologii a epileptochirurgii, DK 1.
Kategorie: nemocnice krč praha

StЕ™edoДЌeskГ© KrajskГ© nemocnice - KutnГЎ Hora slavnostnГ­ otevЕ™enГ­ novГЅch provozЕЇ - YouTube

StЕ™edoДЌeskГ© KrajskГ© nemocnice - KutnГЎ Hora slavnostnГ­ otevЕ™enГ­ novГЅch provozЕЇ - YouTube

1:03:45 Додати до Marko Topchii - Concert in Kutna Hora, Czech Re... by MarkoTopchii Переглядів: 1,331
Kategorie: nemocnice kutna hora

Kategorie: