mytimex.chytrak.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 6627
Čeká na schválení: 297
Celkem kategorií: 11
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » bundy » nejvyšší strom

Nejnovější v kategorii bundy:


O rakovině penisu, prevence » Linkos.cz

O rakovině penisu, prevence » Linkos.cz

Rakovina penisu je v ČR relativně vzácný zhoubný nádor. V některých částech světa (např. v Asii, Africe, Jižní Americe) jde nicméně o velmi častou formu nádorových onemocnění. Jeho výskyt v poslední době stoupá. Ve velké většině případů se jedná o kožní, dlaždicobuněčný, rakovinový nádor ( spinocelulární karcinom ) vyrůstající z kůže penisu. Následující stať pojednává o tomto typu nádoru. Epidemiologická data Nádory penisu postihují převážně muže vyššího věku (40 let a výše), ale výjimkou není výskyt tohoto onemocnění i u jedinců mladších třiceti let. Je známá rozdílná geografická distribuce nádorů penisu. V Evropě a angloamerickém regionu jde o onemocnění relativně řídké, které tvoří v průměru kolem 0,l - 2 % všech zhoubných nádorů. Naproti tomu v některých zemích Afriky, Asie a Jižní Ameriky, které rutinně neprovádějí novorozencům obřízku (viz níže), představují nádory penisu až 10-20 % všech maligních tumorů.
Kategorie: nemoci penisuSeznam zdrojů na téma nejvyšší strom:


V Londýně mají největší vánoční strom z lega | Týden.cz
Nejvyšší strom - Rekordy.org
V USA byl objeven nový nejvyšší strom světa
Sequoia
Sekvojovec obrovský (Sequoiadendron giganteum) - mamutí strom
Tropický deštný les
České Švýcarsko | „Nej…“ z Národního parku České Švýcarsko
kompas.estranky.cz - Články - svět - Světové zeměpisné rekordy V. - živá příroda (Petr Daubner)
NejvyЕЎЕЎГ­ stromy | SvД›tovГЎ nej
Plzeňský kraj - turistů ráj
Kvilda slaví rekordy — Regiony — ČT24 — Česká televize
Strom - Wikipedie
SVĚTOVÁ NEJ
Nejvyšší strom je buk červený « Zámecký park « Galerie | Nápady jedné babči
Nejstarší strom stárne | VTM.cz
Američané asi objevili nejvyšší strom světa - iDNES.cz
www.macmotor.info: nejvyšší strom
Kde rostou největší stromy Prahy? Karlovi je 550 let, obvod kmene 734 cm - iDNES.cz
Vládci krajiny, i stromy mají duši | iABC.cz
Nejvyšší vánoční strom v Česku se rozsvítí na šumavské Kvildě | Mediafax.cz

Nemocnice - Instituce a organizace - Klatovy - Info-Ostrava.cz

Nemocnice - Instituce a organizace - Klatovy - Info-Ostrava.cz

Fakultni nemocnice Bohunice --- Brno, Czech republic - Hospitals... Largest hospital in Brno.... Visit Instructions: If visiting a Hospital location,you must provide at least one original photo to avoid deletion. www.
Kategorie: nemocnice klatovy

Nové Pištáčikové dobrodružstvá (TV film) online česky ke shlednuti zdarma CZ, free, avi, online, DVDrip, recenze, warez | Filmy online ke stažení

Nové Pištáčikové dobrodružstvá (TV film) online česky ke shlednuti zdarma CZ, free, avi, online, DVDrip, recenze, warez | Filmy online ke stažení

Komentáře Tagy ke stažení zdarma ke shlédnutí zdarma online Nové Pištáčikové dobrodružstvá (TV film) (1987) Publikováno 10.9. 2011 od admin Múdra voda Prvé z nových Pištáčikových dobrodružstiev nám pripomenie, že našu prírodu si naozaj musíme vážiť. Hračky z papiera Druhá časť triptychu nových dobrodružstiev Pištáčika, v ktorej so svo-jím psom Čujkom doletí v bublinách až do minulosti, do Kodane, kde sastretnú s veľkým rozprávkárom a pomôžu mu zachrániť jeho zázračný at-rament a tým prekrásne rozprávky pre veľkých i malých. Dve nevesty Záverečná časť triptychu o Pištáčikovi, v ktorej náš hrdina po príletez ciest vo vynáleze poštára Známku /je to stroj na spomienky/ spoznákrásnu dievčinu a opäť prekabáti svojho večného rivala Marcela, ktorý savšemožne snaží znemožniť Pištáčikovi stretnutie s jeho láskou a budúcouženou. O filmu Kategorie: Pohádka / Animovaný / Dobrodružný Délka: 3×30 min Datum vydání: 1987 Natáčeno v: Československo Další názvy: Ve filmu účinkovali Režie: Herci/Herečky: Hodnocení Naše hodnocení: 62% Hodnocení uživatelů: 82% Rozdíl hodnocení: -20% Nové Pištáčikové dobrodružstvá (TV film) ke stažení zdarma Stáhnout Nové Pištáčikové dobrodružstvá (TV film) Další weby na jakých je možné nalézt online filmy: : savefile, megashares, www. rapidshare.com, sharerapid, badongo, filefront, warezforum atd… Tento záznam byl zaslán Animovaný, Dobrodružný, Pohádka a označen ke shlédnutí zdarma, ke stažení zdarma. Záložka je zde. Similar posts
Kategorie: nejnovejsi filmi ke shlednuti zdarma

Největší prsa na světě - diskuze o tématu | Najdise.cz

Největší prsa na světě - diskuze o tématu | Najdise.cz

Hlavní strana > Diskuze > Volný pokec > Detail příspěvku Největší prsa na světě 05.08. 2009 - 21:49 růžička Největší prsa na světě Pokud by vás ještě zajímalo, jak jsou na tom po této stránce Češky, tak největší umělá prsa má rodačka z Trutnova Marcela Michaela Latta (její fotku bohužel nemáme). Oba její prsy váží 5,4 kg a v obvodu dosahují 108 cm. Největší přírodní ňadra má rodačka z Ústí nad Labem Milena Velba (na snímku), která se může pochlubit prsy velikosti číslo 10, jejichž obvod je 122 cm a váha každého asi 6 k LÍBÍ. -)?? www.
Kategorie: největší prsa na světě

Cukrovka a onemocnД›nГ­ ledvin – Na co si dГЎt pozor? – Archiv ДЌlГЎnkЕЇ | Top LГ©kaЕ™

Cukrovka a onemocnД›nГ­ ledvin – Na co si dГЎt pozor? – Archiv ДЌlГЎnkЕЇ | Top LГ©kaЕ™

Cukrovka a onemocnění ledvin – Na co si dát pozor? Vloženo: 13.10. 2011 v 10:00 Témata článku: Speciály, , Zdravé ledviny, Témata, Ledviny a vylučovací systém, Ledviny Lidé s onemocněním diabetu (1. i 2. stupně) jsou ve větším ohrožení, že se u nich rozvine onemocnění ledvin. Bohužel nemoc ledvin nemá žádné prvotní příznaky. Ve chvíli, kdy už začnete pociťovat její důsledky, se nemoc již rozvinula. Proto je pro pacienty s cukrovkou důležité, aby pravidelně podstupovali různá vyšetření, která mohou předejít úplnému selhání ledvin. Funkce ledvin Ledviny u nás plní čistící funkci. Z krve odstraňují nečistoty, jež z těla odcházejí spolu s močí, a zpátky do krevního oběhu vrací očištěnou krev. Ve chvíli, kdy se ledviny poškodí, se do moči začne uvolňovat bílkovina.
Kategorie: nemoc ledvin příznaky

PulznГ­ magnetoterapie RENAISSANCE - FakultnГ­ nemocnice Brno - Bohunice - vyjГЎdЕ™enГ­ primГЎЕ™ky - YouTube

PulznГ­ magnetoterapie RENAISSANCE - FakultnГ­ nemocnice Brno - Bohunice - vyjГЎdЕ™enГ­ primГЎЕ™ky - YouTube

Pulzní magnetoterapie RENAISSANCE - Fakultní nemocnice Brno - Bohunice - vyjádření primářky RenaissanceBrno Підписатися Підписку оформлено Скасувати підписку Завантаження... 58 відео Увійдіть або зареєструйтеся зараз. Завантаження... Оновіть програвач Flash до версії 10, щоб покращити відтворення. Оновити зараз або Отримати докладнішу інформацію. закрити 544 перегляди Сподобалось Додати до Надіслати Завантаження... Увійдіть або зареєструйтеся зараз. Немає інтерактивного тексту відео. Завантажено користувачем RenaissanceBrno 14 вер. 2010 Vyjádření primářky rehabilitace MUDr. Jany Roubalové k pulzní magnetoterapii.
Kategorie: nemocnice bohunice brno

Kategorie: