mytimex.chytrak.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 12148
Čeká na schválení: 215
Celkem kategorií: 12
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » bundy » největší zvíře

Nejnovější v kategorii bundy:


Otevření klatovské nemocnice za miliardu ohrožují potíže s křižovatkou - iDNES.cz

Otevření klatovské nemocnice za miliardu ohrožují potíže s křižovatkou - iDNES.cz

Nemocnice Klatovy Nový zařízení za více než miliardu korun má být otevřeno do poloviny příštího roku. V nemocnici bude zhruba tři sta lůžek pro akutní zdravotní péči.
Kategorie: nemocnice klatovySeznam zdrojů na téma největší zvíře:


Kulturistika - Posilování -
iFAUNA: největší chovatelský web v ČR
Královédvorská zoo - největší chovatel afrických zvířat v Evropě
Už máte své zvíře v EKO-ZOO.com ? | KABRŇÁK - kulturně společenský a obchodně cestovní průvodce Jihomoravským krajem a krajem Vysočina
Chovatelství...nejlepší přítel chovatele - Vaše videa - Největší zvířata světa
Nejmenší i největší kůň světa žije v USA - tn.cz
Největší umisťovací výstava opuštěných zvířat - Sen zvířat
Největší herní klaďas Mario týrá zvířata, tvrdí jejich ochránci - iDNES.cz
Největší rozletová voliéra v ČR | Zvíře v nouzi
Nejmenší zvířata a nejmenší genom na světě
nejvetsi zvire na zemi | Flickr - Photo Sharing!
Lexikon: fauna - zvířata - PŘÍRODA.cz
Ostatní obyvatelé Ujouškova - CHS Ujouškov
Jak se jmenovalo největší zvíře co kdy žilo… | Odpovědi.cz
TV pořad Náročné přesuny zvířat - National Geographic Channel - Česká republika
Nora Mojsejová: Ja som najväčšie zviera šoubiznisu! | Nora Mojsejová
Brazílie-info.cz
Největší výstava a burza plazů a terarijních zvířat na světě: Hamm - iFAUNA
Největší zvíře (lichář s obilím) světa
Největší řeky světa

Akahai Růžičková : Stránky / Esoterika / Určení nemoci z fotky jazyka

Akahai Růžičková : Stránky / Esoterika / Určení nemoci z fotky jazyka

Určení nemoci z fotky jazyka - máte nějaký zdravotní problém? MUDr. Hoffmann nabízí zajímavou metodu zjištění chorob z jazyk http://www.patentnimedicina.cz/testDobryJazyk.php Musíte vyplnit dotazník a zaslat elektronické foto vašeho jazyka. Jinak orientačně, kde se která choroba na jazyku projevuje se můžete hlídnout zde - http://www.patentnimedicina.cz/kniha_diag-jazyk.ph... Já osobně jsem nakoukla do pár knih, ve kterých byly fotky lidí, kteří měly různé choroby, člověk by neřekl, že když někde máte jazyk rozbrázděný, skousnutý nebo barevně jinak zbarvený než je běžné, že to může vypovídat o chorobách.
Kategorie: nemoc jazyka

: Marečková Olga - Dieta - nemoci žlučníku a žlučových cest | Internetové knihkupectví Knihy Poznání Olomouc

: Marečková Olga - Dieta - nemoci žlučníku a žlučových cest | Internetové knihkupectví Knihy Poznání Olomouc

Dieta - nemoci žlučníku a žlučových cest Marečková Olga Kódové označení: 12628 Nakladatel: Medica Publishing Vazba: Brožovaná Počet stran: 126 Formát: A5 EAN: 9788085936438 Dostupnost: SKLADEM Obvyklá cena: 169,- Kč Ušetříte: 17,- Kč Cena: 152,- Kč Postižení žlučníku patří mezi nejčastější choroby. Kameny žlučníku jsou klasickým onemocněním, kde dodržování dietních předpisů je významnou součástí léčby, a to i přes pokroky v medikamentózní a chirurgické léčbě. Již druhé vydání publikace přináší praktické rady lékaře a dietní sestry pro nemocné a více než 120 receptů na dietní pokrmy a vzorové jídelníčky. Kniha umožní nemocnému, aby pochopil problematiku nemoci a předkládá odpovědi na řadu otázek, které si nemocní často kladou.
Kategorie: nemoc žlučníku

Knižním favoritem je Vejce a já, shodly se významné Češky - iDNES.cz

Knižním favoritem je Vejce a já, shodly se významné Češky - iDNES.cz

MAGDALENA DIETLOVÁ podnikatelka 1. MOJE NEJOBLÍBENĚJŠÍ KNIHA Nemůžu říct nejoblíbenější, ani není nejlíp napsaná. Ale rozhodně je to knížka, kterou jsem vzala nejvíckrát do ruky. Poprvé v červnu roku 1985, kdy zemřel můj muž a já ji našla rozevřenou na jeho nočním stolku. Napsala ji herečka Olga Scheinpflugová o svém životě s Karlem Čapkem a dala jí název Český román. Začala jsem číst na stránce, kterou Jaroslav už nedočetl. Dočetla jsem do konce a teprve pak začala číst pěkně pomalu od začátku. A pak ještě mnohokrát. Je to knížka o nich dvou a o době, v níž se setkali, scházeli a rozcházeli, milovali a trápili a hlavně denně pilně pracovali. Uvědomila jsem si, jak okolnosti, za nichž žijeme, fatálně poznamenávají naše vztahy.
Kategorie: nejoblíbenější knihy

Rosacea - Růžovka - Ordinace.cz

Rosacea - Růžovka - Ordinace.cz

Rosacea - Růžovka 10. ledna 2006, MUDr. Kateřina Klauzová MBA   |   přečteno: 94501x Rosacea neboli růžovka je poměrně častá kožní choroba. Postihuje až 10 % obyvatelstva. Mnoho lidí se mylně se domnívá, že jde o nemoc pijáků vína. „Akné dospělých „ Růžovka je slovo poměrně známé, bohužel spousta lidí má o jeho významu mlhavou představu. Jedni si pletou růžovku s růží, jiní se domnívají, že jde o muchomůrku nebo o ženu, která nosí všechno v růžové barvě. Když už někdo o této kožní chorobě slyšel, mylně se domnívá, že jde o nemoc pijáků vína. Přitom její výskyt v populaci je poměrně velký. Postihuje až 10 % obyvatelstva.
Kategorie: nemoc růžovka

Psi - nemecky ovcak celocerny, inzerce

Psi - nemecky ovcak celocerny, inzerce

Německý ovčák -štěňata s PP Německý ovčák 5 000 Kč Německý ovčák 2 800 Kč Německý ovčák - štěňátka s PP Německý ovčák 2 500 Kč Německý ovčák Německý ovčák Německý ovčák německý ovčák nabízím krytí Německý ovčák - štěňata 8 000 Kč NO - štěně 4 500 Kč Srovnání cen nemecky ovcak celocerny na HyperZboží. cz Hledat prodejce nemecky ovcak celocerny v Adresáři Firem 01 Inzeráty 1 až 11 z 11 Vložit sem inzerát Zvířata
Kategorie: nemecky ovcak celocerny

Kategorie: