mytimex.chytrak.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 1648
Čeká na schválení: 41
Celkem kategorií: 14
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » bundy » nejprodavanejsi mycky

Nejnovější v kategorii bundy:


Zákonné pojištění vozidel online | Nejlevnější povinné ručení 2011

Zákonné pojištění vozidel online | Nejlevnější povinné ručení 2011

Povinnost uzavřít zákonné pojištění vozidel (povinné ručení) ukládá vlastníkovi vozidla zákon. Výběr pojišťovny již závisí na jeho osobním rozhodnutí. Povinné ručení lze uzavřít na pobočkách jednotlivých pojišťoven nebo on-line. Nevýhodou osobního sjednávání na pobočkách je nemožnost srovnání s produkty dalších pojišťoven. V současné době se jako ideální způsob jeví možnost využít speciálních webových stránek, které po vyplnění dotazníku, během chvilky porovnají nabídky od jednotlivých pojišťoven - rychlé a přehledné porovnání všech nabídek povinného ručení umožňuje i portál iPojištění. cz. Na základě tohoto porovnání si velmi rychle vyberete ideální nabídku povinného ručení právě pro vás a vaše auto. Porovnat nejvýhodnější nabídky Pojistná smlouva K tomu, aby zákonné pojištění vozidla (povinné ručení), nabylo platnosti, je třeba podepsat pojistnou smlouvu mezi pojištěným (vlastník vozidla) a pojišťovnou. Na základě podepsané pojistné smlouvy o povinném ručení vydá pojišťovna pojištěnému zelenou kartu, která je jediným platným dokladem o zákonném pojištění vozidel. Tuto kartu je pojištěný povinen nosit při sobě, aby ji mohl kdykoliv předložit na žádost příslušným státním úředníkem.
Kategorie: nejlevnější zákonné pojištěníSeznam zdrojů na téma nejprodavanejsi mycky:


Myčky nádobí se šířkou 60 cm AEG, vestavné s panelem | Elektro-kuchyně.cz
porucha myčky - Diskuse | Český kutil

Onemocnění srdce u psů lze úspěšně léčit | Veterina-Info.cz

Onemocnění srdce u psů lze úspěšně léčit | Veterina-Info.cz

Úvodní strana Odborné články Onemocnění srdce u psů lze úspěšně léčit Tisk 1.6. 1999 Onemocnění srdce u psů lze úspěšně léčit Autor: MVDr. Martin Šando I psi mohou trpět onemocněním srdce a oběhového systému. Může jít o nemoci vrozené nebo získané. Vrozené vady nebývají příliš časté a představují jen asi 5% veškerych srdeičních vad u psů. Nejčastěji jde o detekty v přepážce mezi srdečnimi předsíněmi nebo komorami, o vady jedntlivých srdčáních chlopní nebo o neuzavření některých cévních spojek z období embronálního života štěňat. Tyto vady se projevují celkovou slabostí a zaostáváním v růstu oproti ostatním štěňatům a dalšími typickými příznaky srdečního selhání. Ne vždy jsou však tyto příznaky patrné již od narození a projeví se až ve chvíli, kdy srdeční sval není schopen se s tímto vrozeným handicapem vyrovnat. Jedinou možností rozpoznání vrozené srdeční vady pak bývá prohlídka u veterinárního Iékaře, který může při poslechu zjistit srdední šelest. Tato onemocnění nemívají příliš dobrou dlouhodobou progózu.
Kategorie: nemoc srdce

Aktuální zpravodajství | Nejlepší nemocnice je podle pacientů i zaměstnanců Homolka | Tiscali.cz

Aktuální zpravodajství | Nejlepší nemocnice je podle pacientů i zaměstnanců Homolka | Tiscali.cz

Tweet diskuze: 0 Fakultní nemocnice Bulovka. FOTO: Mediafax Vyplývá to z průzkumu sdružení HealthCare Institute, který dnes zveřejnily Hospodářské noviny (HN). Účastnilo se jej 30.689 pacientů a 4095 zdravotníků. Homolka obhájila absolutní vítězství z loňska. V samostatném žebříčku oblíbenosti u pacientů zvítězil Masarykův onkologický ústav v Brně a u zdravotníků Karvinská hornická nemocnice. Nemocnice Na Homolce je zase podle HealthCare Institute finančně nejzdravější. Navíc se Homolka dostala na třetí místo v žebříčku oblíbenosti u zaměstnanců nemocnic a na páté u pacientů, což jí nakonec dohromady vyneslo první příčku v absolutním pořadí. Nejdůležitějším faktorem je ochota personálu Nejdůležitějším faktorem při hodnocení kvality nemocnice je pro pacienty ochota personálu. Na té záleží 23 procentům Čechů. " Úroveň léčby laik nepozná.
Kategorie: nemocnice homolka praha

První příznaky vážného onemocnění | Doktorka.cz

První příznaky vážného onemocnění | Doktorka.cz

První příznaky vážného onemocnění 13.6. 2002 00:00 Zdraví Někdy i nepatrné příznaky jako např. noční pocení, rozpraskané ústní koutky, křeče, bolesti v podbřišku atd. mohou být prvními známkami závažného onemocnění. Vždy je proto žádoucí věnovat jim pozornost a navštívit včas lékaře. V následujícím článku ukážeme některé možné příčiny některých zdravotních potíží. Rozpraskané ústní koutky Většinou se jedná o nedostatek vitamínů B, železa či zinku. Pokud by se nevěnovala tomuto nedostatečnému zásobení organismu potřebnými živinami pozornost, mohlo by dojít k poruchám zraku, poškození nervů či k chudokrevnosti. Další příčinou rozpraskaných ústních koutků může být rozmnožení plísní a kvasinek v organismu (např. chronická candidóza).
Kategorie: nemoci jater příznaky

Mladá žena » Moje zdraví » Zdraví » Zdraví » Dna - pacienti vyčkávají, až záchvat poleví

Mladá žena » Moje zdraví » Zdraví » Zdraví » Dna - pacienti vyčkávají, až záchvat poleví

Anketa \\  Mladá žena  \  Moje zdraví  \  Zdraví  \  Zdraví Dna - pacienti vyčkávají, až záchvat poleví Dna je zánětlivé onemocnění, které velmi úzce souvisí s přejídáním se a s nadměrnou konzumací především masných pochoutek. Zvýšené množství obsahu kyseliny močové v těle se hromadí ve tkáních, kde krystalizuje do formy jehličkovitých krystalů. Tyto urátové krystalky pak jako skutečné jehly pronikají do málo prokrvených tkání, tedy zejména do kloubů, způsobují jejich záněty a záchvaty bolestivosti. Nemoc může přejít do chronického stadia, což přináší další komplikace. Primární a sekundární dna „Onemocnění dnou je buď tzv. primární, nebo sekundární,“ vysvětluje ředitel pražského Revmatologického ústavu prof. MUDr. Karel Pavelka, DrSc. U primární dny jde o to, že pacienti nemají žádné jiné onemocnění, které by vedlo ke zvyšování množství kyseliny močové v těle. Toto zvýšení se tedy děje především vlivem konzumace jídla bohatého na puriny a alkohol anebo pacienti trpí zvýšenou tvorbou kyseliny močové jako takové. Další možností je, že tuto kyselinu z těla v dostatečném množství nevylučují ledviny (asi 2/3 jsou vylučovány močí, zbytek stolicí).
Kategorie: nemoc dna jídelníček

Dlouhodobá nemoc a podpora v nezaměstnanosti | Poradte.cz

Dlouhodobá nemoc a podpora v nezaměstnanosti | Poradte.cz

nyní se nacházíte na poradně Poradte.cz na » hlavní strana / Společnost /... Vložit novou otázku Dlouhodobá nemoc a podpora v nezaměstnanosti Autor: romana* Datum: 17.04. 09 09:34 odpovědí: 4 Manžel je veden na úřadu práce. V době, kdy měl nárok na podporu, však onemocněl závažným onemocněným. Během toho mu skončilo vyplácení podpory v nezaměstnanosti. Lékař ho do práce nepustí, protože to nedovoluje jeho stav, ale nemoc by měla být vylečitelná, chce to prý jen delší rekonvalescenci. Od úřadu práce již žádné dávky nedostane, na nemocenskou nemá nárok, protože není zaměstnaný, na nějaké sociální dávky nemáme nárok, protože kvůli mému příjmu na ně nedosáhneme. Jsou u nás zakony opravdu tak nastaveny, že člověk, který je těžce nemocný, který si platil sociální, zdravotní pojištění a v okamžiku, když se dostane do tíživé situace,nedostane nic? To mám děti poslat na pastvu a říct jim, že bohužel nedostudují, protože musí jít pracovat, abychom nezdechli hlady? Upozornění Tato otázka je 987 dnů bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Kategorie: nemoc v nezaměstnanosti

Kategorie: