mytimex.chytrak.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 13531
Čeká na schválení: 152
Celkem kategorií: 14
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » bundy » nejnavstevovanejsi stranky

Nejnovější v kategorii bundy:


Nemoc z povolání a odškodné - Pracovní poměr a právo - PRÁVNÍ PROBLÉMY

Nemoc z povolání a odškodné - Pracovní poměr a právo - PRÁVNÍ PROBLÉMY

Téma: Nemoc z povolání a odškodné 23.03. 2011 17:55 Uživatel: katka Věk: 52 Text: Dobrý den,prosim o radu o odškodnění při nemoci z povolání. 23.4. 2010 jsem byla na neschopence a 30.4. 2010 jsem dostala vypoved z organizacnich důvodů,byla to hromadny vypoved v odevnim průmyslu. 18.5. 2010 mi byla uznana nemoc z povolani. Na neschpence jsem byla do 30.10. 2010 a nyni jsem na uřadě prace,čeka me jeste jedny operace. Chtěla jsem se zeptat,kdo mi vypocita rentu a jak se to pocita. Za druhe,pri vypovedi jsme dostali odstupne,mam narok na 12 mesiců nebo ne? Děkuji za pochopeni a odpověd Odpovědět | | Sledovat téma Zrušit sledování tématu | Navrhnout smazání (11/50) (0 lidí) | (0 lidí) Stránka otevřena 402x >> Váš e-mail: Toto téma je uzamčené administrátorem a proto není možné vkládat komentáře.
Kategorie: nemoc z povolaniSeznam zdrojů na téma nejnavstevovanejsi stranky:


» Chrome a Opera. Když dva dělají totéž… - Martin Hassman: nejen o prohlížečích
Nejnavstevovanejsi webové stránky
Seznam nejnavštěvovanějších českých webů
Nejnavštěvovanější web,blog fórum + PR na světě
Problem v Google Analytics - Poradna | Vyhledávače.info

Chlumec II-kapr 108cm,26kg - YouTube

Chlumec II-kapr 108cm,26kg - YouTube

Chlumec II-kapr 108cm,26kg braunstein11 Підписатися Підписку оформлено Скасувати підписку Завантаження... 5 відео Увійдіть або зареєструйтеся зараз. Завантаження... Оновіть програвач Flash до версії 10, щоб покращити відтворення. Оновити зараз або Отримати докладнішу інформацію. закрити 3,131 Сподобалось Додати до Надіслати Завантаження... Увійдіть або зареєструйтеся зараз. Завантажено користувачем braunstein11 11 жовт. 2009 Podložku samozřejmě máme, ale podběráková síťka to nevydržela.
Kategorie: největší kapr na světě

Želva Harriet - Wikipedie

Želva Harriet - Wikipedie

Želva Harriet Z Wikipedie, otevřené encyklopedie Skočit na: Navigace, Hledání Želva Harriet Želva Harriet (cca 1830 – 23. června 2006 ) byla samice želvy sloní ( Geochelone nigra ), podle Guinessovy knihy rekordů nejstarší želva světa. [ zdroj? ] Z historických dokumentů se zdá být pravděpodobné, že Harriet v roce 1835 sebral jako pětileté mládě na Galapágách vědec Charles Darwin v rámci svého výzkumu evoluce. Fakt, že Harriet patřila k endemickému poddruhu, který se vyskytuje na ostrově, který Darwin nenavštívil, bývá vysvětlována tím, že byla zřejmě již dříve odchycena trestanci, žijícími na jednom z navštívených ostrovů, a těm později odebrána Darwinem. [ zdroj? ] Želva byla nejprve převezena do Anglie, později ji John Wickham převezl do Austrálie. V roce 1870 se želva objevuje v brisbanské zoo, ale podrobnosti nejsou známy, neboť záznamy byly v roce 1893 zničeny povodní. Od roku 1987 žila Harriet v soukromé zoo severně od Brisbane a těšila se dobrému zdraví. Podle návštěvníků ZOO i jejích ošetřovatelů byla velmi přátelská a měla velmi ráda kontakt s lidmi, např. když ji poplácavali po krunýři. Zemřela 23.
Kategorie: nejstarší želva

Nejprodávanější myčky | MALL.CZ

Nejprodávanější myčky | MALL.CZ

↓ přejít na nabídku Váš nákupní košík 0 ks zboží: 0 Kč Nacházíte se zde: Úvod > Nejprodávanější myčky Nejprodávanější myčky Tiché, úsporné a rychlé. Myčky, které všichni kupují a chválí. Neztrácejte čas porovnáváním desítek modelů – využijte náš výběr nejkupovanějších modelů!
Kategorie: nejprodávanější myčky nádobí

Lékárna, Nemocnice Ivančice p.o.

Lékárna, Nemocnice Ivančice p.o.

Lékárna, Nemocnice Ivančice p. o. Základní informace o Lékárna, Nemocnice Ivančice p. o.
Kategorie: nemocnice ivančice

K čemu je dobrý úřad práce

K čemu je dobrý úřad práce

Kromě toho pracák za uchazeče hradí zdravotní pojištění po celou dobu, kdy je v evidenci. Pokud se na pracák nastupuje po studiu, počítá se podpora ze životního minima, což je docela nevýhodné, protože je to flákání potom málo placené. Lepší je nechat se někde na čas zaměstnat a teprve potom jít na pracák. To vypadá riskantně (musí se pracovat), ale není to tak zlé, protože se stačí hodit marod a nechat se propustit ve zkušebce. To zaručí jak flákání, tak vysoký základ pro výpočet podpory. Pro nárok na podporu v nezaměstnanosti je potřeba několik kritérií. Hlavně je potřeba v uplynulých třech letech pracovat aspoň 12 měsíců. To je celkem limitující pro chronické flákače, ale dost jednoduše se to dá udělat tak, že se na zimu nebo na léto vezme nějaká práce a pak se chodí v druhém pololetí odpočívat. A další rok úplně stejně přes kopírák. Další zajímavé omezení je, že zaměstnanec nesmí být vyhozen pro hrubé porušení práce, pak má smůlu a musí se nechat ještě někde na chvíli nechat zaměstnat, než o podporu požádá.
Kategorie: nemocenská v nezaměstnanosti

Kategorie: