mytimex.chytrak.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 9513
Čeká na schválení: 85
Celkem kategorií: 13
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » bundy » nejlevnější zákonné pojištění

Nejnovější v kategorii bundy:


Játra – jaterní nemoci | Abeceda Zdraví .cz

Játra – jaterní nemoci | Abeceda Zdraví .cz

Játra – jaterní nemoci AbecedaZdraví. cz > Nemoci > Játra – jaterní nemoci Játra – JEZTE HODNĚ • potravin bohatých na vitamin C, například citrusových plodů a jahod • jater a ryb kvůli vitaminu B12 • jater, zelené listové zeleniny a ovoce kvůli folátu Játra – OMEZTE • přísun nasycených tuků v tučných jídlech a plno tučných mléčných výrobcích • cukr • kávu a čaj Játra – VYHÝBEJTE SE • alkoholu • silně kořeněným jídlům Jídelníček s nízkým obsahem tuků, alkoholu a cukrů je klíčový pro dlouhodobé zdraví jater. Játra se nacházejí v pravé horní části břišní dutiny a jsou chráněna žebry. Představují největší orgán těla a provádějí víc než 500 různých činností. Nejméně 22 činností jater je pro život zcela nezbytných. Játra jsou hlavním detoxikačním střediskem těla: neutralizují a vylučují z těla jedy, léčiva, nikotin, alkohol a další látky obsažené v krvi. K dalším činnostem jater se řadí ukládání glukózy ve formě glykogenu a udržování hladiny cukru v krvi, tvorba důležitých bílkovin a přeměna nadbytečných aminokyselin (vedlejší produkty trávení bílkovin) na močovinu, jež se posléze vylučuje ledvinami. Játra také tvoří žluč, která se ukládá ve žlučníku a pak prochází do dvanáctníku, kde se účastní odbourávání tuků na malé lépe stravitelné částice. Jaterní nemoci a příznaky Všechny činnosti jater může ohrozit závažná jaterní choroba, nejčastěji infekční (například virová hepatitida), nebo vysoká hladina omamné látky, například alkoholu, v krvi. Chronický zánět jater vede k tomu, že se jaterní tkáň zjizvuje.
Kategorie: nemoc jaterSeznam zdrojů na téma nejlevnější zákonné pojištění:


Nejlevnější zákonné pojištění vozidel
Zákonné pojištění motorových vozidel 2011
Povinné ručení - vypočítej si nejlevnější cenu pojištění
Zákonné pojištění vozidel
Povinné ručení online
Zákonné pojištění vozidel a hledání nejlevnější ceny
POVINNÉ RUČENÍ porovnání, kalkulačka na povinné ručení
Zákonné pojištění vozidel
Nejlevnější povinné ručení - porovnání online
Nejlevnější povinné ručení
Nejlevnější povinné ručení na trhu | Němec & Partners
Povinné ručení kalkulačka
Povinné ručení levně na Netfinance
Zákonné pojištění vozidel online
POVINNÉ RUČENÍ porovnání a srovnání nejlevnějšího pojištění a sazby na rok 2011
Zákoné pojištění vozidel
Zákonné pojištění vozidel - pojištění auta, nejlevnější pojištění vozidel
Nejlevnější povinné ručení, povinné ručení porovnání
Povinné ručení nejlevnější na ruceni-povinne.eu : sleva vás nemine!
Zákonné pojištění motorových vozidel

Překladače a slovníky - Download freeware a shareware zdarma (ICQ, Skype, Windows Media Player, kodeky atd...) - DWN.cz

Překladače a slovníky - Download freeware a shareware zdarma (ICQ, Skype, Windows Media Player, kodeky atd...) - DWN.cz

3v1 (Tři v jednom) 1.5. 3 Anglický a německý překladač vět do češtiny Velikost: 22736 kB Licence: Zdarma k vyzkoušení
Kategorie: německý překladač do mobilu

Nemoci kloubů a kostí: artróza, artritida, osteoporóza - Zdraví - www.iReceptar.cz

Nemoci kloubů a kostí: artróza, artritida, osteoporóza - Zdraví - www.iReceptar.cz

Nemoci kloubů a kostí: artróza, artritida, osteoporóza 10. 11. 2011 - Onemocnění kloubů a kostí se nejvíc objevuje s přibývajícími lety. Někdy jde o málo závažný problém, v jiných případech se jedná o vážnou nemoc, která člověku komplikuje život. Které choroby trápí naše klouby a kosti nejčastěji a jak je léčit? Artróza Souvisí s věkem a zvýšenou fyzickou zátěží. Toto nezánětlivé degenerativní onemocnění postihuje především velké klouby − kyčle a kolena. Hladká chrupavka, která kryje konce kostí na nosných kloubech a umožňuje bezproblémový pohyb, se postupně ztenčuje a zdrsňuje. Na těchto místech vznikají kostěné výrůstky, nebo se tam hromadí tekutina a postižená místa bolí. Nejčastěji se artróza objeví na kloubech prstů rukou, na kyčlích a na kolenou. Obvykle se objeví zarudnutí, tuhnutí a bolesti, ale i citlivost na dotek a „vrzání“ při pohybu.
Kategorie: nemoc kloubů

Knihy od Grada Publishing, a.s. - Hlavní strana - Nejprodávanější knihy

Knihy od Grada Publishing, a.s. - Hlavní strana - Nejprodávanější knihy

Knihy v TOP 10 listopad 1. Všechno je jinak 2. Jak sladit práci a osobní život 3. Hematologie a transfuzní lékařství I 4. Jak si vybudovat fantastickou paměť 5. Gulliverovy cesty 6. Praktické postupy v anestezii 7. Akutní intoxikace a léková poškození v intenzivní medicíně 8. Jařmo, parkán, trdlice 9. Udírny a uzení 10.
Kategorie: nejprodávanější knihy

Názor na nemocnici Městská nemocnice Městec Králové, a.s. - Vitalia.cz

Názor na nemocnici Městská nemocnice Městec Králové, a.s. - Vitalia.cz

Nahlásit nepravdivé nebo zastaralé informace Názor na nemocnici Městská nemocnice Městec Králové, a. s. annamarienka 6. 4. 2010 8:06 Re: Městská nemocnice Městec Králové, a. s. celé vlákno Chtěla bych poděkovat personálu,v nemocnici Městec Králové. Moje dcera měla zdravotní problémy, které bylo třeba řešit rychle, mohla jsem si vybrat nemocnici V Nymburce nebo v Městci,ale po zkušenostech z Nymburskou nemocnici, kde jsem si připadala jako u výslechu a že si nemoc dcera vymýšlí přesto, že měla křeče v rukou a v břiše se na ni doktor obořil proč se nesvléká sama a svlékám jí já a mnoho dalších věcí už do nemocnice v Nymburce ne. Městec králové je o něčem úplně jiném,přestože o výkendech je personálu žalostně málo a lékaři slouží velice dlouhé směny,tak vás berou jako pacienta a také s vámi tak jednají Všem lékařům a sestřičkám díky. A. K - Hodnotit: To snad ne… + Hodnotit: Výborně! Odpovědět Přidejte nemocnici do katalogu Zvětšit mapu Další nemocnice v okolí Hodnocení 1,0 Aazar, s. r. o. (18,2 km odtud) Velké Valy 237/16, Nymburk Hodnocení 1,0 Oblastní nemocnice Kolín - nemocnice Středočeského kraje, a. s. (21,7 km odtud) Žižkova 146, Kolín Hodnocení 1,0 Oblastní nemocnice Jičín, a. s. (26,5 km odtud) Bolzanova 512, Jičín Hodnocení 1,0 Nemocnice Kutná Hora, s.
Kategorie: nemocnice městec králové

Jak zhubnout stehna

Jak zhubnout stehna

Pravidla Hubnutí Jak zhubnout stehna | Cviky na stehna Jednoduché cviky, se kterými tvarujete přitažlivá stehna: Sleduji nové fitness studie a podle posledních studií Vám nejefektivněji pomohou následující cviky na stehna. (Nejlepších výsledků dosáhnete, když budete střídat posilování různých partií.) I. Přední část stehen: - Jako nejúčinnější se prokázaly tzv. „dřepy do výpadu“ (mohou být i bez činek, viz. obrázek) - Druhé nejúčinnější cvičení již můžete provádět v posilovně, ale lze to i bez přístroje, pouze na židli – i samotné propínání nohou je namáhavý pohyb. II. Vnitřní část stehen: - Stahování a roztahování stehen na přístrojích v posilovně (obrázek). - Ten samý pohyb, ale v tureckém sedu. Pokud nohy nemáte protažené, ucítíte nejdříve, jak se Vám protahují třísla, ale po chvíli určitě poznáte, jak se Vám svaly namáhají. III. Zadní část stehen: -Přitahování k hýždím na přístroji – viz obrázek -K druhému cvičení potřebujete zase klasický cvičební balón Pozor – ať si nevypracujete stehna jinak, než chcete! Všechny cviky na stehna se dají provádět dvojím způsobem: a) intenzivně, kratší dobu a několikrát opakovat b) méně intenzivně, ale delší dobu Způsob a) tvoří silné, objemné svaly.
Kategorie: nejúčinnější dieta

Kategorie: