mytimex.chytrak.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 4128
Čeká na schválení: 178
Celkem kategorií: 12
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » bundy » nejrychlejsi zvirata na svete

Nejnovější v kategorii bundy:


Kvůli nedostatku lékařů v nemocnici Havířov nemůže Česká lékařská komora garantovat kvalitu lékařské péče v této nemocnici

Kvůli nedostatku lékařů v nemocnici Havířov nemůže Česká lékařská komora garantovat kvalitu lékařské péče v této nemocnici

Krizová situace vznikala postupně, avšak ze strany odpovědných pracovníků byla výrazně podceněna a směrem k veřejnosti bagatelizována. Nefungující, či špatně fungující interní oddělení, může být (a je to jen otázkou času) počátkem útlumu celé nemocnice, neboť se jedná o základní obor poskytující rozsáhlou konziliární činnost a předoperační vyšetření pro všechna ostatní oddělení. Je třeba si uvědomit, že město Havířov má v dnešní době i bez okolních obcí 90 tisíc obyvatel, a že ve městě neexistuje žádná jiná alternativní možnost poskytování lůžkové péče. Poté, co krize vyvrcholila, přislíbili primátor města a náměstek hejtmana pomoc při řešení této katastrofální situace. Vzhledem k tomu, že personální devastace interního oddělení nemocnice Havířov není v České republice v současnosti ani zdaleka výjimkou, ale pouze již jen okatě vyčnívající špičkou ledovce katastrofického stavu personálního vybavení nemocnic a léčeben, a to zejména těch, které zřizují kraje nebo které byly jako původně krajské privatizovány, přijalo představenstvo ČLK na svém mimořádném zasedání 30. 9. 2008 následující usnesení: Usnesení z mimořádného zasedání představenstva ČLK 30.9. 2008 1. Představenstvo ČLK na tomto příkladu opět upozorňuje na nefunkčnost stávajících kontrolních mechanismů při sledování personálního vybavení zdravotnických zařízení. V době, kdy personální vybavení zdravotnického zařízení kontrolovala ČLK, by podle odborných kritérií toto zdravotnické zařízení nesplňovalo podmínky pro poskytování zdravotní péče. V současné době nemůže ČLK garantovat (podle § 17, odst. 1 zákona č. 160/1992 Sb.
Kategorie: nemocnice havířovSeznam zdrojů na téma nejrychlejsi zvirata na svete:


Test: Jaký máte všeobecný přehled? - forexample.cz
nejrychlejší zvíře části katalogu svatebniretro.info
Dotaz - Poradna Microsoft Kinect - Heureka.cz
RISK
Sokol stěhovavý (Falco peregrinus Tunstall, 1771) | WildAfrica.cz - Encyklopedie zvířat
Vtipy o Somálcích
R.I.S.K. - Ryze Inteligenční Soutěžní Kvíz
Nejrychlejší zvíře | Svět šelem -- všechny šelmy
Zvířata - nejtěžší, nejsilnější, nejvyšší, nejmenší, nejrychlejší? Otestujte se. - MUDr. Zbyněk Mlčoch
Nevíte jak jdu zasebou nejrychlejší zvířata… | Odpovědi.cz
příroda, zvířata - zaujmi.cz
Které zvíře je 2. nejrychlejší na světě? | Odpovědi.cz
Největší řeky světa
Mlok, co má nejrychlejší jazyk na světě - Pořad: Zvířata a mazlíčci, Video na Stream.cz (ID: 603449)
Příroda - o zvířátkách všeobecně – Biologie — testy.nanic.cz, online testy
Zajímavosti z Guinessovy knihy rekordů – 3. díl - Mineralfit.cz
Umíte pojmenovat všechny kondenzáty?
Živočichové – Necyklopedie
VIDEO: Nejrychlejší sprinter planety Bolt adoptoval nejrychlejší suchozemské zvíře světa – Sport.cz
Gepard v ohrožení

Strukturální fondy EU - Modernizace a obnova přístrojového vybavení traumatologického centra - České Budějovice

Strukturální fondy EU - Modernizace a obnova přístrojového vybavení traumatologického centra - České Budějovice

Home > Programy 2007 — 2013 > Tematické operační programy > Integrovaný operační program > Projekty > Úspěšné projekty IOP > Modernizace a obnova přístrojového vybavení traumatologického centra - České Budějovice Modernizace a obnova přístrojového vybavení traumatologického centra - České Budějovice Modernizace, obnova a pořízení nových zdravotnických prostředků, jejich sestav a příslušenství v projektu Nemocnice České Budějovice se zaměřila na zvýšení standardu vybavenosti Traumacentra. Výstupem projektu je pořízení kompletně vybavených transportních a resuscitačních lůžek pro děti a dospělé s přístroji pro monitorování, podporu a udržení vitálních funkcí, zlepšení vybavenosti diagnostického komplexu urgentního příjmu a zejména obnova technického zázemí, technologií a vybavení operačních sálů. DETAILY PROJEKTU Oficiální název projektu : Modernizace a obnova přístrojového vybavení traumatologického centra Nemocnice České Budějovice Operační program : Integrovaný operační program Prioritní osa : 3 – Zvýšení kvality a dostupnosti veřejných služeb Oblast podpory : 3.2 – Služby v oblasti veřejného zdraví Příjemce : Nemocnice České Budějovice Celkový rozpočet projektu : 72 650 000 Kč Výše dotace z EU : 61 752 500 Kč Web s dalšími informacemi : Traumatologické centrum REALIZACE PROJEKTU Doba realizace : 1. 4. 2009–31. 12. 2009 Modernizace, obnova a pořízení nových zdravotnických prostředků, jejich sestav a příslušenství v projektu Nemocnice České Budějovice se zaměřila na zvýšení standardu vybavenosti Traumacentra. Výstupem projektu je pořízení kompletně vybavených transportních a resuscitačních lůžek pro děti a dospělé s přístroji pro monitorování, podporu a udržení vitálních funkcí, zlepšení vybavenosti diagnostického komplexu urgentního příjmu a zejména obnova technického zázemí, technologií a vybavení operačních sálů. Pro Traumatologické centrum byly pořízeny přístroje a vybavení: transportní urgentní lůžka a resuscitační lůžka pro děti a dospělé s kompletním vybavením, anesteziologické přístroje pro děti a dospělé, plicní ventilátor a invazivní monitor pro dětské pacienty, hemofiltrační přístroj, RTG skiagrafický pojízdný přístroj, RTG pojízdná C ramena, trauma navigační systém, vysokofrekvenční koagulační přístroje, argonová koagulace, ultrazvukový chirurgický aspirátor, ultrazvukový přístroj, operační mikroskop, operační světla s kamerovým systémem a RTG transparentní deska k operačnímu stolu. Přínosem projektu je zvýšení kvality vybavenosti a tím zlepšení podmínek pro zajišťování specializované péče o dětské i dospělé pacienty se závažnými poraněními – především pro oblast prvního kontaktu s pacientem (urgentní příjem), resuscitace a akutní péče, v oblasti zobrazovacích diagnostických metod a chirurgické péče. Fotogalerie Přihlášení / Registrace
Kategorie: nemocnice ceske budejovice

Pojištění psa - Nemoci psů

Pojištění psa - Nemoci psů

Anketa Nemoci psů V této sekci bychom Vás chtěli upozornit na některé z možných nemocí, které by mohly napadnout Vašeho psa. Při sebemenším příznaku nemoci doporučujeme navštívit Vašeho veterináře. Oční nemoci Konjunktivitida Konjunktivitida je zánět spojivky sliznice pokrývající vnitřní stranu horního a dolního víčka. Příznaky se obvykle projeví zarudnutím spojivky (zelená, bílá nebo nažloutlá), slzením, svěděním,zvíře se bude často škrábat v této oblasti. Nicméně tyto příznaky mohou být známkou i jiných vážných chorob, jako je zelený zákal. Pokud psa neošetříte, mohlo by to ohrozit jeho zrak. Léčba Návštěva a konzultace s Vaším veterinářem. Jako prevence čistit oči solným roztokem. Glaukom Jedna z nejzávažnějších nemocí. Existuje riziko, že zvíře celkově oslepne.
Kategorie: nemoci psů

Které zvíře je 2. nejrychlejší na světě? | Odpovědi.cz

Které zvíře je 2. nejrychlejší na světě? | Odpovědi.cz

Domů >" /> Zvířata >" /> Kočky >" /> Detail otázky Jirka K Které zvíře je 2. nejrychlejší na světě? Já vím že je gepard nejrychlejší ale 2 nevím. Taky gepard je moje oblíbené zvíře. xD Doplněna: Šelmy kočkovité. xD Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.
Kategorie: nejrychlejší zvíře světa

Centrum diagnostiky chorob prsu | Všeobecná fakultní nemocnice v Praze

Centrum diagnostiky chorob prsu | Všeobecná fakultní nemocnice v Praze

Centrum diagnostiky chorob prsu V. Polaka vzniklo jako součást Radiodiagnostické kliniky Všeobecné fakultní nemocnice a 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Praze. Je specializovaným centrem zabývajícím se problematikou diagnostiky chorob prsu, především časných stádií nádorů prsu. Kromě běžných diagnostických výkonů se v centru provádějí i specializovaná vyšetření, např. odběry vzorků tkáně pod mamografickou a ultrazvukovou kontrolou, lokalizace nehmatných nádorů či vyšetření prsu magnetickou rezonancí, kontrastní ultrazvukové vyšetření a hodnocení lézí pomocí tzv. sonoelastografie. Centrum spolupracuje s dalšími klinikami a ústavy, především Onkologickou klinikou, I. chirurgickou klinikou, Gynekologicko-porodnickou klinikou a Ústavem patologie.
Kategorie: nemoci prsu

Rosacea: PЕ™Г­rodnГ­ lГ©ДЌba Rosacea

Rosacea: PЕ™Г­rodnГ­ lГ©ДЌba Rosacea

Reklama Rosacea lГ©ДЌba Rosacea Rosacea (vyslovovГЎno jako "roh-Zay-SHA"), odkazuje na koЕѕnГ­ onemocnД›nГ­ charakterizovanГ© ДЌervenГЎ kЕЇЕѕe a pupГ­nky na obliДЌeji (nos, ДЌelo, tvГЎЕ™e, brada). LidГ© obДЌas jmГ©no rЕЇЕѕovkou "aknГ© dospД›lГЅch", jak v dЕЇsledku vypuknutГ­ to podobГЎ aknГ©. V nД›kterГЅch pЕ™Г­padech to postihuje i oДЌi a oДЌnГ­ vГ­ДЌka kdyЕѕ bolest a pГЎlenГ­ se objevГ­ na tД›chto mГ­stech. Pokud nechcete pouЕѕГ­vat pЕ™Г­rodnГ­ lГ©ДЌby rosacea, bude to postupnГ©, a to znamenГЎ, Еѕe situace se zhorЕЎГ­. NicmГ©nД›, to mЕЇЕѕe bГЅt cyklickГЅ u nД›kterГЅch pacientЕЇ. PЕ™Г­znaky rЕЇЕѕovky plamene v prЕЇbД›hu 1-4 tГЅdny, pak se snГ­ЕѕГ­ a plamen ven. To mЕЇЕѕe bГЅt zmaten nejen s aknГ©, ale s jinГЅmi neЕѕГЎdoucГ­ch stavЕЇ kЕЇЕѕe, napЕ™Г­klad ekzГ©m nebo alergie. NГЎrodnГ­ Гєstavy zdravГ­ uvГЎdГ­ nГЎsledujГ­cГ­ fakta o rosacea: - Rosacea je dlouhodobГ© onemocnД›nГ­, kterГ© postihuje kЕЇЕѕi a nД›kdy i oДЌi. - Rosacea zpЕЇsobuje zarudnutГ­ a pupГ­nky. - Rosacea je nejbД›ЕѕnД›jЕЎГ­ u Еѕen a lidГ­ se svД›tlou pletГ­.
Kategorie: nemoc růžovka

Kategorie: