mytimex.chytrak.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 7932
Čeká na schválení: 352
Celkem kategorií: 10
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » bundy » nemocnice frydek místek

Nejnovější v kategorii bundy:


Atlas patologie pro studenty medicíny

Atlas patologie pro studenty medicíny

Obrázky Phimosis: Phimosis, CLINIC (3215) Phimosis, CLINIC (3216) Phimosis, CLINIC (3217) Phimosis, CLINIC (3218) Paraphimosis: Paraphimosis, CLINIC (3195) Frenulum breve: Frenulum breve, CLINIC (2956) Hypospadie: Hypospadie, Makro (3834) Lymphangitis sclerotisans: Lymphangitis sclerotisans penis, Makro (3851) 18.6. 2 Záněty (přehled) Klasifikace: Zánětlivá onemocnění jsou řazena mezi sexuálně přenosné choroby (gonorrhea, lues, chancroid, granuloma inguinale, lymfogranuloma venereum, herpes), dále sem patří různá nespecifická onemocnění (Candidosis, pyogenní bakterie), která často souvisejí s nízkou úrovní hygieny a zejména s fimózou. Dále se zde vyskytují některé kožní choroby (zejména lichen ruber). Epiteliální změny je nutno histologicky odlišit od karcinomu in situ. Lymphogranuloma venereum způsobuje Chlamydia trachomatis L. Nenápadná papula na genitálu je po několika týdnech následována granulomatózně nekrotizující lymfadenitidou tříselných uzlin, často s drenáží hnisu navenek a později rozsáhlým deformujícím jizvením. Granuloma inguinale je způsobena kokkobacilem Calymmatobacterium donovani, které je blízké Klebisellám. Vede ke smíšenému zánětu, tvorbě rozsáhlé granulační tkáně a později k rozsáhlému jizvení a poruchám lymfatické drenáže v oblasti genitálu a elefantiáze. Chankroid (ulcus molle) způsobuje Hemophilus ducreyi. Papula na genitálu se mění v plochý vřed nepravidelného tvaru, s exsudací, bolestivý.
Kategorie: nemoc penisuSeznam zdrojů na téma nemocnice frydek místek:


Agresivní pacient zmlátil zdravotní sestřičku - Frýdeckomístecký a třinecký deník
Dobrovolnické centrum ADRA Frýdek-Místek
Nemocnice ve Frýdku Místku, p.o., Porodnice | Baby on line
Seznam registrovaných nemocnic a jiných zdravotnických zařízení - MeDiMed
Hledání v telefonním seznamuHledání v telefonním seznamuHledání v telefonním seznamu
Nemocnice Frýdek-Místek bude mít nový chirurgický pavilon - Regiony 24.cz
Frýdecká nemocnice dostaví stržený pavilon - Frýdek-Místek
Nemocnice Frýdek-Místek – Dobrovolnické centrum ADRA Frýdek-Místek
NEMOCNICE HLEDÁ DÁRCE KRVE | O městě | Oficiální stránky statutárního města Frýdek-Místek
Frýdek-Místek: Nemocnice bude mít novou lékárnu
nemocnice - Frýdek-Místek | Katalog lékařů - nejen doktoři, nemocnice a lékárny vč. telefonů a ordinačních hodin
Moravskoslezské novinky - Domácí - Nemocnice Frýdek-Místek musí zopakovat tendr
Nemocnice ve Frýdku-Místku - Projekty Morava a Slezsko - Občanské sdružení Život dětem
Nemocnice a polikliniky Frýdek-Místek - hodnocené nemocnice, polikliniky ve Frýdku-Místku - sluzby.cz
Zabezpečení lékařské služby první pomoci v Moravskoslezském kraji | Moravskoslezský kraj
MHD - Frýdek - Místek :: 3 ČSAD :: ... autobusová doprava, nákladní doprava, servis a opravy vozidel
Porodnice Frýdek-Místek - MojePorodnice.cz
Nemocnice ve Frýdku Místku, p.o. - porodnice - www.naseporodnice.cz
Nemocnice - okres Frýdek-Místek  -  Najisto
Chirurgie o půl miliardy levněji - Sedmička.cz

Krajská zdravotní, a.s. - Nemocnice Chomutov - Vitalia.cz

Krajská zdravotní, a.s. - Nemocnice Chomutov - Vitalia.cz

Nahlásit nepravdivé nebo zastaralé informace Názory na nemocnici Krajská zdravotní, a. s. - Nemocnice Chomutov Zasílat nově přidané příspěvky e-mailem Přehled názorů Zatím nebyl přidán žádný názor. Přidejte svůj názor jako první. Přidejte nemocnici do katalogu Zvětšit mapu Další nemocnice v okolí Hodnocení 1,0 Nemocnice Kadaň, s. r. o. (12,4 km odtud) Golovinova 1559, Kadaň Hodnocení 1,0 Krajská zdravotní, a. s. - Nemocnice Most (16,5 km odtud) J. E. Purkyně 270/5, Most Hodnocení 1,0 Nemocnice Žatec, o. p. s. (17,6 km odtud) Husova 2796, Žatec Hodnocení 1,3 Medicina, spol. s r. o. (25,6 km odtud) Valovská 533, Podbořany Hodnocení 1,0 Hornická nemocnice s poliklinikou, spol. s r. o. (28,4 km odtud) Pražská 206/95, Bílina Zátka sektu letí rychlostí až 300 km za hodinu Zaručeně nejlevnější povinné ručení!
Kategorie: nemocnice chomutov

V kladenské nemocnici se děti nerodí! Alespoň prozatím « Kladenské listy – informační portál

V kladenské nemocnici se děti nerodí! Alespoň prozatím « Kladenské listy – informační portál

Zprávy, Zprávy z Kladenska V kladenské nemocnici se děti nerodí! Alespoň prozatím Pondělí, 11. Červenec 2011 07:49 Zprávy, Zprávy z Kladenska Porodní sály jsou v současné době mimo provoz. Minulou středu totiž uzavřelo vedení nemocnice oddělení gynekologie a kladenské rodičky přijímají porodnice ve Slaném a v Rakovníku. Za všechno může plánovaná rekonstrukce nemocničního bloku C. Ilustrační fotografie (Foto: KL) Gynekologie s porodnicí byly posledními z oddělení, které čekalo v „Céčku“ stěhování. Všechny ostatní už mají své operační sály v novém pavilonu akutní medicíny. „Ve středu jsme se začali přesouvat místo chirurgie do čtvrtého patra v béčku. Ovšem ještě o půlnoci ze středy na čtvrtek jsme provedli poslední porod,“ informoval Kladenské listy primář gynekologie Petr Ullrych. V bývalých chirurgických sálech v části B vznikají nyní porodní boxy a připravují se pokoje pro pacientky.
Kategorie: nemocnice kladno gynekologie

Odkazy

Odkazy

Stránky venované histórii a sucasnosti lesných zelezníc na Slovensku. A hlavně aktuální Zaksovo úzkokolejné modely.
Kategorie: německé stránky

Klášterní Hradisko - část obce Olomouc

Klášterní Hradisko - část obce Olomouc

V části obce Klášterní Hradisko je celkem 13 ulic. V 11 z nich má sídlo alespoň jedna firma. Zobrazit všechny ulice Firmy v části obce Klášterní Hradisko V části obce Klášterní Hradisko má sídlo 85 firem FARMAK, a. s. IČ 45192961 FARMAK, A. S. Na Vlčinci 16/3 Olomouc HOPI POPI, a. s. IČ 25847708 HOPI POPI, A. S. Sokolovská 80/4 Olomouc FARMAK MORAVIA, a. s. IČ 47677457 FARMAK MORAVIA, A. S. Na Vlčinci 16/3 Olomouc "P - MARKT. " a. s. IČ 41033647 P-MARKT,A.
Kategorie: nemocnice hradisko olomouc

Akce | šenk OKNA - DVEŘE - ZIMNÍ ZAHRADY s.r.o. Brno

Akce | šenk OKNA - DVEŘE - ZIMNÍ ZAHRADY s.r.o. Brno

Akce a aktuality PF 2012 – Přejeme Vám radostné Vánoce a úspěšný nový rok přidáno: a6606eeb81.2011 8:39:00 Vážení zákazníci, děkujeme Vám za projevenou důvěru v roce 2011 a do nového roku Vám přejeme hodně zdraví, štěstí a úspěchů. Budeme se na Vás těšit v úterý 3. ledna 2012. Výměna oken v zimě? ANO, umíme to! přidáno: 25.11. 2011 6:53:33 Plánovali jste výměnu oken a zastihla Vás zima? Nevadí! Vyměníme Vám okna i teď! Výměna oken v zimě Vás navíc vyjde levněji – díky zimním slevám ušetříte. Akce SAPELI – Šetřete, ale neslevujte přidáno: 1.11.
Kategorie: nejlevnější zimní zahrady

Kategorie: