mytimex.chytrak.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 7267
Čeká na schválení: 265
Celkem kategorií: 10
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » bundy » nemocnice motol

Nejnovější v kategorii bundy:


Co dělat, když u vás propukne nemoc z povolání? - Peníze.cz

Co dělat, když u vás propukne nemoc z povolání? - Peníze.cz

Co dělat, když u vás propukne nemoc z povolání? Kdo má ženu učitelku, ten si občas přijde jako třeťák před tabulí. Kdo má doma advokáta, slýchá, že „námitka je nepřípustná“, a kdo si vzal letušku, ten se nediví, že mu místo pozdravu přeje příjemný let. Nemoc z povolání? Kdepak, síla zvyku. Ale co když nemoc z povolání propukne doopravdy? Petra Dlouhá, rubrika: Jak na to, 16.11. 2011, 5 komentářů Tisknout „ V roce 2010 bylo v České republice hlášeno u 460 žen a 590 mužů celkem 1 292 profesionálních onemocnění, z toho bylo 1 236 nemocí z povolání a 56 ohrožení nemocí z povolání, “ uvádí ve své zprávě za loňský rok Státní zdravotní ústav. Meziročně celkový počet klesl o 29 případů. Nejčastějšími pacienty byli lidé působící v oboru zdravotní a sociální péče (180 případů).
Kategorie: nemoc z povolaniSeznam zdrojů na téma nemocnice motol:


JUDr. Ing. Miloslav LUDVÍK, MBA - FAKULTNÍ NEMOCNICE MOTOL - účastnik 1000 nej... České republiky
Slavnostní otevření nemocnice Motol on Vimeo
ZDN
Nemocnice Motol zoufale hledá zdravotní sestry. Nabízí jim byt za 40 Kč - iDNES.cz
Nemocnice snížila cenu zakázky o 90 procent | HN.IHNED.CZ - česko
Nemocnice Motol - Sport a hobby - Zóna.cz
Za pražskou nemocnici Motol bude mluvit Pavlína Danková | Mediafax.cz
V nemocnici Motol se po opravách a dostavbě otevře dětský pavilon - Stavbaweb
Klinika kardiochirurgie 2. LF UK a FN Motol - Úvodní stránka
Fakultní nemocnice Motol Praha – Encyklopedie zdravotní sestry
Nemocnice Motol | Škaloud
Fakultní nemocnice v Motole (FN Motol) - V úvalu, Praha 5, Česká republika (Lékárna, Nemocnice)
Facultni Nemocnice Motol Photos: Pictures of Facultni Nemocnice Motol, Czech Republic - TravelPod
Policie odložila případ ředitele motolské nemocnice - Denik.cz
Dětská nemocnice Motol - Au (1/4 Oz)
GC1T2Y0 LZS Heliport FN Motol (Traditional Cache) in Hlavni mesto Praha, Czech Republic created by taxoft adopted from Bernardyn
Kliniky a oddělení - Fakultní nemocnice v Motole
DCM - Dobrovolnické centrum FN v Motole
NFZŽ – projekt nástěnné malby nemocnice Motol - AQUEL
Nemocnice Motol má novou tiskovou mluvčí - Pavlínu Dankovou - E15.cz / zprávy

Pražské nemocnice Bulovka a Thomayerova ztratí přívlastek fakultní - iDNES.cz

Pražské nemocnice Bulovka a Thomayerova ztratí přívlastek fakultní - iDNES.cz

"Jde o první zásadní krok transformace pražského zdravotnictví za posledních dvacet let," sdělilo ministerstvo zdravotnictví. Změnu prý konzultovalo s přednosty jednotlivých klinik i s ministerstvem školství. V Praze zůstanou nadále tři fakultní nemocnice, a to Všeobecná fakultní nemocnice, Fakultní nemocnice Motol a Fakultní nemocnice Královské Vinohrady. Ministr Leoš Heger si tak připravil půdu pro nový zákon o univerzitních nemocnicích, který má od prvního ledna právní cestou ošetřit transformaci fakultních nemocnic. Heger chce posílit kmenové nemocnice, které jsou fyzicky vázané na sídla lékařských fakult, a které mají celkově nejvyšší výukový a výzkumný potenciál. Praha o Bulovku požádá v říjnu Jinými slovy, nemocnice Bulovka a Thomayerova nemají s lékařskými fakultami provázáno tolik oborů jako ostatní pražské fakultní nemocnice, které navíc odpovídají dostupnosti o spádovitosti lékařské péče. Navíc o Bulovku před časem projevila zájem Praha. "Hlavní město Praha před časem projevilo mediální zájem o převod nemocnice Bulovka a Thomayerova. Jsme ochotní o tom jednat, ale očekáváme proto oficiální žádost podepřenou stanoviskem pražského zastupitelstva," uvedl náměstek ministra pro legislativu a právo Martin Plíšek s tím, že ministerstvo ještě od Prahy nic nedostalo. Jednou z podmínek převodu bude podle Plíška zachování superspecializované péče.
Kategorie: nemocnice bulovka praha

Oddělení

Oddělení

 Oblastní nemocnice Mladá Boleslav, a. s. , V. Klementa 147, 293 50 Mladá Boleslav, tel. 326 742 111, e-mail: stiznosti@onmb.cz © 2011 Středočeský kraj | Webmaster
Kategorie: nemocnice mladá boleslav

NMS – Kroměříž » O nemocnici

NMS – Kroměříž » O nemocnici

O nemocnici Nemocnice leží v klidné části středu města Kroměříže uprostřed ulice Malý Val. K nemocnici je možno přijet vlastním autem. Autobus MHD zastavuje na nedalekém Milíčově náměstí. pohled na propojovací chodbu Stará a nová budova nemocnice je propojena spojovací chodbou a tvoří jeden celek. Kaple, přístupná veřejnosti a pacientům je umístěna ve staré budově, garáže vozového parku v jihovýchodní části nemocniční zahrady. Provoz NMS se organizačně dělí na ředitelství, léčebná lůžková oddělení a hospodářsko-technickou správu.
Kategorie: nemocnice kroměříž

Myslivecká sdružení - Původ a nemoci psů

Myslivecká sdružení - Původ a nemoci psů

MS Březina o. s. IČO: 48378283 Banka: MBank č. ú. : 670100-2200898547/6210 Kynologie > Původ a nemoci psů Původ a nemoci psů Původ psa O vzniku psa je několik teorií. V současné době se však odborná veřejnost přiklání k názoru, že předkem psa je s největší pravděpodobností vlk. Pro tuto teorii svědčí především nesmírná variabilita vlčí populace, protože největší polární vlci mají údajně až sto kilogramů a naopak malí indičtí vlci váží o málo více než vykrmený jezevčík. Pro vlčí předky hovoří také některé anatomické znaky, především je to hmotnost srdce a mozku. Šakalové jako další z potencionálních předků mají totiž menší mozek a srdce než vlci a psi. Vzhledem k tomu, že jedním ze znaků domestikace je zmenšování srdce a mozku, je tudíž nepravděpodobné, že by zdomácnělí potomci měli tyto orgány větší než jejich předkové. Přesto však určitý podíl šakalů na vývoji psů nelze jednoznačně zamítnout. Psi si totiž značkují své teritorium stejně jako šakalové.
Kategorie: nemoci psů

Fakta o Německu: O dobrém jídle a oslavách, o cestování a bydlení - kultura všedního dne a životního stylu

Fakta o Německu: O dobrém jídle a oslavách, o cestování a bydlení - kultura všedního dne a životního stylu

O dobrém jídle a oslavách, o cestování a bydlení – kultura všedního dne a životního stylu Constanze Kleisová Australský kultovní turistický průvodce „Lonely Planet“ umístil ve svém zvláštním vydání „Best in Travel 2010“ Německo na druhé místo nejpřitažlivějších cestovních destinací. Kvůli jeho rozmanitosti a proměnlivosti – a protože tam, především v Berlíně, mohou cestovatelé prožít dějiny z bezprostřední blízkosti. Důvodů pro návštěvu Německa je možné vyjmenovat celou řadu: například modernost země, otevřenost navenek, kvalita života a dobrý poměr ceny a výkonu, mnohonárodnostní pestrost a kreativita, s níž Německo svou vlastní identitu obnovuje a zároveň si ji uchovává. Téměř všude se dnes projevuje uvolněnost a lehkost kombinovaná s živým zájmem o okolní svět. Například v životosprávě. Samozřejmě že ještě existují ona chutná regionální jídla, ty výživné speciality, podle nichž poznáme různá krajová specifika: vepřová pečeně s knedlíkem v Bavorsku, pečené žebírko s kyselým zelím v Hesensku. Zároveň však do německé kuchyně natrvalo pronikly vlivy jiných zemí. Díky nim je německá kuchyně nyní pestřejší, zdravější, lehká a nápaditá. Jako „kuchaře roku 2010“ vyznamenal Gault Millau Wahabi Nouriho, který je kuchařem v restauraci „Piment“ v Hamburku. Rodák z Maroka, který vyrostl v Německu, je považován za umělce, který kouzlí s nejrůznějšími chutěmi a otevírá svým hostům zcela nové chuťové světy.
Kategorie: německé jídlo

Kategorie: