mytimex.chytrak.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 3066
Čeká na schválení: 336
Celkem kategorií: 12
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » bundy » německý překladač do mobilu

Nejnovější v kategorii bundy:


Podpora v nezaměstnanosti není samozřejmostí - Finance.cz

Podpora v nezaměstnanosti není samozřejmostí - Finance.cz

Smlouvy po telefonu na Finance.cz 725 466 249 Prodej Investice Firmy Student Poradna Finance.cz » Sociální podpora Podpora v nezaměstnanosti není samozřejmostí Petr Gola, Finance.cz - Sociální podpora 24.3. 2009 Od ledna letošního roku je základní délka podpory v nezaměstnanosti pro občana mladšího 50 let 5 měsíců, což je o měsíc méně než v roce 2008. Reklama Podpora v nezaměstnanosti je zavedena ve většině vyspělých zemích světa. Za jakých podmínek a v jaké výši? V některých zemích však podpora není… Je potřeba splnit potřebnou dobu pojištění a registrovat se na úřadu práce. Jestliže není podmínka splněna, nemá občan na podporu v nezaměstnanosti nárok a jsou mu vypláceny pouze sociální dávky (a ani ty nejsou ve světě automatické – záleží např. na majetkové situaci občana). O sociálních dávkách se více dozvíte v článku Sociální dávky v Evropě pod lupou. V Austrálii a na Novém Zélandu není podpora v nezaměstnanosti vůbec stanovena – jsou pobírána jiná plnění. Sociální dávky jsou nesrovnatelně nižší než podpora v nezaměstnanosti a v mimoevropských zemích stačí na velmi skromné přežití.
Kategorie: nemoc a podpora v nezaměstnanostiSeznam zdrojů na téma německý překladač do mobilu:


Německý slovník do mobilu | Poradte.cz
německý slovník do mobilu - vyhledávání eDownload.cz
Překladače a slovníky - Download freeware a shareware zdarma (ICQ, Skype, Windows Media Player, kodeky atd...) - DWN.cz
Aplikace do mobilu- slovníky ( 7 ) | herní portál
Slovníky | dobré programy.cz
Anglický slovník pro mobil - LIVE Dictionary download - Slunečnice.cz (programy pro PDA a mobily)
Nápověda k online slovníku: výslovnost, překladač, slovník cizích slov, slovník na mobil | Online-Slovník.cz
KODi - slovník pro mobilní telefony
Překladače vět a textů do mobilu
Java-AP.wz.cz - stránka o zajímavých aplikacích v javě
Anglicko-český a česko anglický slovník na mobil zdarma - Zdarma.org
MojeMotorola.cz fórum • Zobrazit téma - Anglický slovník do mobilu
Poradna - Téma - myNokia.cz
Německý slovník pro mobily - LIVE Dictionary download - Slunečnice.cz (programy pro PDA a mobily)
Česko-Německý slovník do mobilu LIVE Dictionary 2.0 - Studna.cz
Němčina + Překlady
Nahraj.cz - en-cz anglicky slovnik.jar - dobry prekladacc
Překlady z mobilu — CHIP online - Hardware, software, internet
Anglický slovník v mobilu, pro IPhone a iPad
Němčina online - vše o NJ. Němčina na internetu zdarma, kurzy němčiny, výuka němčiny

OKNOLAND | Vchodové dveře

OKNOLAND | Vchodové dveře

U posuvných oken je polovina okenního rámu připravena pro okenní křídlo, druhá část okenního rámu je pak zasklena napevno. Zimní zahrady Zimní zahrady a prosklené stěny jsou řešeny tak, že na konstrukčních prvcích, krokvích, vaznících a celém nosném systému ze dřeva nedochází ke kondenzaci vodních par. Dřevěné rámy oken jsou natolik difúzní, že umožní samovolně pravidelnou výměnu vzduchu při minimálních teplotních ztrátách. Konstrukce jsou vyráběny podle architektonických předloh. Dřevěné profily vycházejí z euro-systému lepených třívrstvých hranolů. Jsou vyráběny se shodnou kvalitou povrchové úpravy jako u euro-oken. K zasklení střech jsou používány kalená skla v kombinaci s Connexem. Dřevo střešní konstrukce nepřichází do styku s vodou, zasklení je prováděno speciálními zasklívacími Al-lištami. Ovládání ventilačních oken může být zabezpečeno speciálními lanovými otvírači, které jsou maximálně spolehlivé, bezpečné a okno dovedou dokonale uzavřít. Ovládání těchto systémů může být na elektrický pohon a elektronické ovládání.
Kategorie: nejlevnější zimní zahrady

Německý ovčák - Inzerce zvířat: zvířata na prodej - psi, štěňata, koně, kočky, koťátka a další nabídka zvířat v Praze - - Slando Hl.m.Praha

Německý ovčák - Inzerce zvířat: zvířata na prodej - psi, štěňata, koně, kočky, koťátka a další nabídka zvířat v Praze - - Slando Hl.m.Praha

Německý ovčák - Celočerná a černá se znaky štěňátka s Pp. , Butovice 10,-Kč 17:58, Pátek 9 prosince 2011 psi na prodej
Kategorie: německý ovčák štěnata prodej

LevnГ© zimnГ­ bundy od 300 KДЌ na NГЎkupnГ­RГЎdce.cz

LevnГ© zimnГ­ bundy od 300 KДЌ na NГЎkupnГ­RГЎdce.cz

LevnГ© zimnГ­ bundy LevnГ© zimnГ­ bundy od nГЎs, to je luxus, kterГЅ se mЕЇЕѕete dovolit. Pro ty z vГЎs, kteЕ™Г­ milujГ­ styl, mГЎme jedineДЌnГ© a neokoukanГ© LevnГ© zimnГ­ bundy. NajdД›te si svЕЇj vlastnГ­ styl v kategorii LevnГ© zimnГ­ bundy. Nakupte si vychytanГ© LevnГ© zimnГ­ bundy. NabГ­zГ­me vГЎm mnoho rЕЇznГЅch modelЕЇ, doufГЎme, Еѕe si najdete to pravГ© LevnГ© zimnГ­ bundy. Mrkni do kategorie LevnГ© zimnГ­ bundy a doplЕ€te svЕЇj styl o novГ© kousky. Zlevnili jsme zboЕѕГ­ v sekci LevnГ© zimnГ­ bundy, uЕѕ vГ­te kterГ©?
Kategorie: nejlevnější zimní bundy

Kolín - Náhled aktuality

Kolín - Náhled aktuality

5/3/10 Kolínskou nemocnici čekají dva významné dny Oblastní nemocnice Kolín slavnostně otevře ve čtvrtek nově zrekonstruované Oddělení nukleární medicíny. Při této příležitosti, bude uveden do provozu nový diagnostický přístroj SPECT/CT. Ten je největším přínosem pro lékaře z oblastí ortopedie, traumatologie, neurologie, onkologie, endokrinologie, kardiologie a radioterapie. Příkladem jeho konkrétního použití může být například diagnostika nádorů, zánětů včetně rozpoznání jejich povahy a mapování lymfatických uzlin při nádorovém onemocnění. Zařízení nalezne využití rovněž pro rychlou korekci radioterapie nebo pro dozimetrii při radionuklidové terapii. Příští pondělí pondělí se rovněž kožní oddělení Oblastní nemocnice Kolín opakovaně zúčastní 10. ročníku Evropského dne melanomu. "V tento den otevře kožní ambulance pro všechny, kteří si chtějí nechat bezplatně vyšetřit svá pigmentová znaménka," uvedla tisková mluvčí nemocnice Gabriela Uriková. Vyšetření bude v kožní ambulanci v budově chirurgie od 8 do 15 hodin. meč Add comment
Kategorie: nemocnice kolín kožní

Komentáře k článku Nejúčinnější dieta všech dob... sebeláska! - Dreamlife.cz

Komentáře k článku Nejúčinnější dieta všech dob... sebeláska! - Dreamlife.cz

RSS článků Reklamní odkazy Řešení alergie i astma pro zákazníky obchodu Snadný život Nejčtenější články Dám do toho všechno! Nisbet Plantation Beach Club: Perla mezi hotely Karibiku Zakázkové vozy Ferrari: Unikátní supersporty na míru Socha svobody: Příběh nejznámější dámy planety Dolce&Gabbana: Víme, po čem ženy touží Zajímavé články Plánuj akce, nikoli výsledky! Pomůže Navigátor FOKUS Doporučené články Miliardářský vizionář Branson: Říkají mi „Doktor Ano“ Komentáře k článku Nejúčinnější dieta všech dob... sebeláska!
Kategorie: nejúčinější dieta

Kategorie: