mytimex.chytrak.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 6887
Čeká na schválení: 98
Celkem kategorií: 14
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » bundy » nemocnice krč

Nejnovější v kategorii bundy:


Prevence a léčba | Nemoci konečníku - hemeroidy | Chitosan | zdraví a vitalita

Prevence a léčba | Nemoci konečníku - hemeroidy | Chitosan | zdraví a vitalita

Chitosan je přírodní produkt, regulující fyziologické funkce organizmu. Je vyroben z krunýřů mořských červenonohých krabů. Ve světě je ”Chitosan” velice populární. Je to fungující produkt s ozdravovacími vlastnostmi. ”Chitosan” brzdí proces stárnutí, zvyšuje imunitu, je dobrým preventivním prostředkem, reguluje biologické rytmy a napomáhá rychlému uzdravení organizmu člověka. Výroba ”Chitosanu” – je velkým úspěchem vědy. Moderní medicína může zabránit vzniku onemocnění a vyléčit choroby jako je vysoký krevní tlak, onemocnění srdce a cév, některá nádorová onemocnění, alergie atd.. Bohužel, nemůže plně vyléčit všechny tyto nemoci, protože působení léku je směrováno na vyléčení určitého onemocnění a ne na příčinu, která onemocnění způsobila. Například, pokud Vás bolí hlava, léčíte si hlavu, pokud trpíte bolestmi nohou, léčíte si nohy. Používání léků je vždy doprovázeno jejich nežádoucími vedlejšími účinky, v důsledku čehož jedno onemocnění vyléčíte nebo zabrzdíte, ale v tom samém momentu si vyvoláváte nové.
Kategorie: nemoci konečníkůSeznam zdrojů na téma nemocnice krč:


Porodnice Praha 4 - Krč, Thomayerova nemocnice | www.aperio.cz
Nemocnice Krč z vyhlídky - Foto.mapy.cz
Autobusová zastávka Nemocnice Krč - MHD - Doprava - Praha - www.atlasceska.cz
Fakultní Thomayerova nemocnice s poliklinikou - Neurologická klinika IPVZ / FTNsP (pobočka Praha-Krč) - Firmy.cz
Nemocnice :: Nemocnice Krc :: Prague Info :: AllPraha.com
Neurolog Teplice Nemocnice, Neurologie Teplice Nemocnice - ZnamyLekar.cz
FAKULTNÍ THOMAYEROVA NEMOCNICE s poliklinikou: Slovo ředitele
Fakultní Thomayerova nemocnice s poliklinikou - Chirurgická ambulance (pobočka Praha-Krč) - Firmy.cz
Diskuse na téma Nemocnice Krč - dobrá nebo špatná volba? | Maminka.cz
DP - garáž Hostivař - Terminály - Nemocnice Krč
14 - KRČ Nemocnice - kvido.huu.cz
Autobus - Městská hromadná doprava v Praze
Thomayerova nemocnice Krč | Uzdravím.cz - magazín o zdraví, medicíně a farmacii
nemocnice krč | Těhotenství, porod, vývoj dítěte a nemoci očima předních českých odborníků
Písmák.cz | z_osminy_větrová: nemocnice Krč
Mudr. Martin Král v Thomayerově nemocnici Krč- zkušenosti? - Diskuse - eMimino.cz
Odjezd autobusu Citybus 12M ze zastГЎvky Nemocnice KrДЌ - YouTube
Ford Focus Forum - Zobrazit téma - 20.9. 17:00 Praha u nemocnice Krc - modre ST225 s pruhama
Nabídka práce v praha 4 nemocnice krc a okolí, vzdálenost nabídek práce jeden kilometr
Detail autobazaru: Autobazar TARA, Praha 4 - Krč - inzerce autobazaru na Cars.cz

Játra - jaterní nemoci a hepatitida

Játra - jaterní nemoci a hepatitida

Doplňující informace k onemocnění jater Tobolky s ostropestřcem, který má ochranný účinek na játra, pomáhají zlepšit funkci tohoto mimořádně důležitého orgánu. Zdroj: publikace - Léčivá moc vitamínů, bylin a minerálních látek. Reader´s Digest Výběr Diskuze na téma: Játra 18. března [18:39] Hana Džurná Dobrý den, má neteř (15let) prodělala mononukleózu a nyní má držet jaterní dietu. Její otec, ale tuto dietu neakceptuje, takže mě zajímá co by se mohlo stát pokud by dietu nedodržovala. Děkuji 17. února [08:39] Marková Dobrý den,ráda bych věděla,která ATB lze použít s nejnižším rizikem u hepatitis C. Děkuji 1. prosince [13:53] Jakub Dobrý den, co může být příčioou zvýšené hladiny ALT 1.25? Jaká dieta se doporučuje, mohu sportovat? 25Let, nepiju alkohol.
Kategorie: nemoci jater

Nemocnice Beroun - Zdravnet.cz

Nemocnice Beroun - Zdravnet.cz

Popis odkazu : Nemocnice je ve své podstatě službou občanům. Službou nejvyšší hodnoty. Nemocnice je ve své podstatě službou občanům. Službou nejvyšší hodnoty. Toho si jistě byli vědomi již naši předci, když začali uvažovat o zřízení nemocnice v Berouně. Berounsko, jež se začalo během 19. století poměrně silně průmyslově rozvíjet, totiž začalo velmi pociťovat absenci kvalitního zdravotnického zařízení. Pravda, již od roku 1897 tu existovala moderní nemocnice postavená Pražskou železářskou společností v Králově Dvoře, ale ta byla převážně určena pouze pro zaměstnance zdejší Karlo-Emilovy huti. O stavbě nemocnice v Berouně se poprvé začalo uvažovat v 80. letech 19.
Kategorie: nemocnice beroun

Největší prsa na světě se proháněla ulicemi Aucklandu - tn.cz

Největší prsa na světě se proháněla ulicemi Aucklandu - tn.cz

Největší prsa na světě se proháněla ulicemi Aucklandu Video: YouTube.com Děkujeme za hlas. Vložit video na: Další Návod
Kategorie: největší prsa

překlady úvod - Německý jazyk - tlumočení, překlady, výuka

překlady úvod - Německý jazyk - tlumočení, překlady, výuka

Úvod Vítejte na stránkách služby - TLUMOČENÍ, PŘEKLADY A VÝUKA NĚMECKÉHO JAZYKA. Herzlich willkommen auf den Web-Seiten der Dienstleistung - DOLMETSCHEN, ÜBERSETZUNGEN UND UNTERRICHT DER DEUTSCHEN SPRACHE. Eva Leksová telefon: +420 553 719 319 mobilní tel. +420 604 56 59 50 e-mail: evaleksova@seznam.cz preklady@trampoliny.eu     Nabízím Vám rovněž překlady z českého jazyka do španělského jazyka a ze španělského jazyka do českého jazyka, viz Překlady čeština-španělština. Ofrezco además traducciones del idioma checo al español y del español al checo, ver Traducciones checo - español. Pod jakým heslem, resp. klíčovým slovem jste mě našli na internetu? překlady, překlady do němčiny, překlady němčina, překlady a tlumočení, překladatelé a tlumočníci, tlumočníci a překladatelé, překlady písniček, překlady textů, výuka němčiny, překladatel, překladatelství, překladatelé, překlad z němčiny do češtiny, překlad z češtiny do němčiny, překlad do němčiny, překlad do češtiny, výuka německého jazyka překladatel němčina, překladatelé němčina, německý jazyk, překlady z němčiny, překlady z německého jazyka, překlady do německého jazyka, tlumočnice, tlumočník, tlumočnické služby, technický překlad němčina, překladatelské služby,... Unter welchem Stichwort, bzw. Schlüsselwort haben Sie mich im Internet gefunden?
Kategorie: nemecky preklad

Polynenasycené mastné kyseliny (PUFA) pomáhají v léčbě nemocí kloubů | Sportvital

Polynenasycené mastné kyseliny (PUFA) pomáhají v léčbě nemocí kloubů | Sportvital

Polynenasycené mastné kyseliny (PUFA) pomáhají v léčbě nemocí kloubů Nemoci kloubů a pohybové soustavy vůbec patří mezi nejčastější onemocnění. Tvrdí se, že postihují až 20% dospělé populace. Přitom dostupná léčba většinou není namířena na vyvolávající příčinu obtíží, ale spíše jen tlumí příznaky. I proto se intenzívně bádá, jak těmto onemocněním předcházet, či jak je pořádně léčit. Je zajímavé, že velký potenciál v léčbě kloubních chorob mají i polynenasycené mastné kyseliny (PUFA), které byly detailněji popsány v minulých článcích. Ve skutečnosti léčebné podávání rybího oleje obsahujícího tyto tuky má velmi dlouhou historii. První seriózní zmínka pochází již z roku 1783, kdy publikoval Dr. Percival v odborném britském časopise London Medical Journal práci v originále nazvanou ¨Observations on the medicinal use of the Oleum Jecoris Aselli, or cod liver oil, in the chronic rheumatism and other painful disorders¨. Tento lékař tedy již před více než 200 lety pozoroval léčebné účinky rybího oleje na bolesti kloubů. Tato prastará pozorování jsou ve shodě s epidemiologickými studiemi provedených na Eskymácích, které prokázali u této populace známé vysokým příjmem polynenasycených mastných kyselin z ryb velmi nízký výskyt nemocí kloubů a svalové soustavy.
Kategorie: nemoci kloubů

Kategorie: