mytimex.chytrak.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 2663
Čeká na schválení: 227
Celkem kategorií: 13
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » bundy » nemoci konečníků

Nejnovější v kategorii bundy:


Kniha rekordů - stromy

Kniha rekordů - stromy

Kniha rekordů - stomy Karlova Lípa v Klokočově - nejstarší strom v ČR Na Českomoravské vrchovině rostou podle dendrologů nejstarší stromy v Česku. Patří k nim například Karlova Lípa v Klokočově, v Jiřicích či Žižkův dub v Náměšti nad Oslavou. Věk těch nejstarších lze odhadnout jen nepřesně. Pohybuje se zhruba od 600 do 800 let. Lípa v Jiřících Lípa v Jiřicích je vysoká 20 metrů a její věk dendrologové odhadují na 600 až 700 let. Po obvodu měří neuvěřitelných 812 centimetrů. Vypráví se, že ji před mnoha lety chtěli porazit, ale sotva dřevorubci nasadili pilu a zařízli, objevila se na ní krev, proto ji nechali stát. Staré stromy a posvátné háje byly uctívány, a proto chráněny odnepaměti. Řadě alejí však zvoní hrana kvůli opravám silnic. Cestáři na Vysočině od podzimu vykáceli přes 3000 stromů, což je sedmkrát více než v roce 2005.
Kategorie: nejvyssi stromySeznam zdrojů na téma nemoci konečníků:


Rakovina tlustého střeva a konečníku - Lékařský koutek - pralék.cz
Zkušenost s nemocí Absces konečníku - Vitalia.cz
Nemoci konečníku - Tiens | Katalog stránek Webnode
OBTÍŽE KONEČNÍKU
Idiopatické střevní záněty I.
Rakytník - rostlina téměř zázračná? - nefdesanté
Absces konečníku (Rektoanální absces) - Nemoci - Vitalia.cz
HEMEROIDY jsou "starou nemocí" :: Časopis :: AVICENNA Company
Vademecum zdraví » Rakovina tlustého střeva a konečníku
Absces koneДЌnГ­ku – Nemoci | Top LГ©kaЕ™
konečník
Fekální inkontinence - Wikipedie
Svědění konečníku (pruritus ani) - nemoci - Vitalion.cz
Velký seriál deníku Aha! – díl IX. Vyzrajte na hemoroidy! | Ahaonline.cz
Svědění v konečníku - Ordinace.cz
Na jihu Moravy přibylo onemocnění rakovinou tlustého střeva a konečníku - iDNES.cz
Konečník :: Nemocnice Atlas
Pruritus ani, svědění řitě - Anamneza.cz
CHIRURGIE
Nemoci psů

Přepis knihy rekordů: Nejstarší strom má Evropa, ne USA - Aktuálně.cz

Přepis knihy rekordů: Nejstarší strom má Evropa, ne USA - Aktuálně.cz

Stockholm - Nejstarším stromům světa je dnes zhruba osm tisíc let. K tomuto závěru došla skupina vědců, kteří zkoumali smrky v těžko přístupném skalnatém terénu na švédsko-norských hranicích. " Analýzou ve speciálně vybavené laboratoři v Miami jsme přišli na to, že nejstarší kusy zapustily kořeny skutečně před nějakými osmi tisíci lety," řekl agentuře Reuters profesor z univerzity v Umea v severním Švédsku Leif Kullman. Kalifornie přijde o rekord Za nejstarší známé stromy byly dosud považovány borovice ve White Mountains v Kalifornii, staré přibližně 4 700 let. To je také zapsáno v Guinnessově knize rekordů.
Kategorie: nejvyšší strom na světě

Pharmaland - Zlín, nemocnice Atlas

Pharmaland - Zlín, nemocnice Atlas

Léková karta Pharmaland Do projektu "léková karta Pharmaland" můžete jednoduše a zcela bezplatně vstoupit zde. Víte, že... Upozornil Vás někdy lékárník, že léky na trávicí obtíže, pálení žáhy (antacida) výrazně snižují účinek velkého množství léků (např. antibiotik, léčby osteoporózy) pokud se neužívají s odpovídajícím časovým odstupem? V lékárnách Pharmaland klademe důraz na vysoce odbornou péči! Další Úvod > Lékárny > Zlínský kraj > Pharmaland - Zlín, nemocnice Atlas Pharmaland - Zlín, nemocnice Atlas Tř. Tomáše Bati 5135 Zlín tel: + 420 571 857 130 e-mail: zlin.
Kategorie: nemocnice atlas zlín

Společná česko-německá prezentace

Společná česko-německá prezentace

Vítejte na společných internetových stránkách mikroregionu Labské skály a Správního společenství Königstein. Na těchto stránkách se dozvíte informace o jednotlivých obcích mikroregionu a správního společenství, o vzájemné česko-německé spolupráci, realizovaných a připravovaných projektech. Zveřejněny budou pozvánky na akce pro veřejnost konané na obou stranách hranice. Stránky mají být dynamické, živé. Jsou určeny pro Vás, tedy všechny zájemce z pohraničí i mimo něj. Pro zahraniční zájemce je připravena německá a anglická verze. Rádi bychom byli v kontaktu s lidmi, které zajímá náš region, ať už v něm žijí, pracují, navštívili jej nebo se sem chystají. Budeme rádi za Vaše připomínky a náměty k obsahu stránek. A čekáme také na tipy na zajímavé akce v regionu, pozvánky na akci Vašeho spolku, sdružení, školy apod. Rádi pozvánky zveřejníme a uděláme akcím propagaci.
Kategorie: německé stránky

Pes – nejvěrnější přítel a největší hrozba | Postapo.cz

Pes – nejvěrnější přítel a největší hrozba | Postapo.cz

Home » VŠE OSTATNÍ » Pes – nejvěrnější přítel a největší hrozba Pes – nejvěrnější přítel a největší hrozba Posted by admin in VŠE OSTATNÍ, ZAJIŠTĚNÍ BEZPEČÍ | 2 comments Kvě 15, 2011 Víte, že pes je jediné domestikované zvíře, pro které je život pána důležitější, než vlastní? V PostApo světě si jich budeme vážit a bát se daleko víc, než teď. Psi ovládají velmi složitou mimiku, za pomoci které jsou schopní ukázat i ty nejjemnější náznaky emocí a také přesně demonstrovat své úmysly. Ve spoustě detailů je tento „jazyk“ shodný i s lidskou mimikou. Právě proto malé dítě, i presto že netuší, co je vlastně mimika, snadno pozná, kdy se pejsek zlobí, a kdy se usmívá. Možná i tato podoba byla dalším faktorem, umožňujícím pevné pouto mezi psem a člověkem. Oba byli schopní rozpoznat, co ten druhý chce vyjádřit. A možná právě proto považujeme kočku za záhadného tvora, vždyť její mimika a demonstrační pózy jsou nám naprosto cizí. Pocit nebezpečí psi mají jako jeden ze svých základních instinktů. To vás může zachránit ve spoustě nepříjemných incidentech.
Kategorie: nejvetší pes

Nemocnice Louny, a.s. - Firmy.cz

Nemocnice Louny, a.s. - Firmy.cz

Nemocnice Louny, a. s. - Stanice dlouhodobé intenzivní ošetřovatelské péče Louny - Rybalkova
Kategorie: nemocnice louny

Kategorie: