mytimex.chytrak.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 14903
Čeká na schválení: 389
Celkem kategorií: 14
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » bundy » nejoblíbenější knihy

Nejnovější v kategorii bundy:


DNA - Vydavatelství MAC, spol. s r.o.

DNA - Vydavatelství MAC, spol. s r.o.

DNA Dna - recepty, rady lékaře Dna (arthritis uratica) je metabolické onemocnění podmíněné ukládáním krystalů solí kyseliny močové do kloubů a šlach nebo do jejich okolí. Tyto krystaly vyvolávají v okolí zánětlivou reakci až akutní zánět postiženého kloubu se zarudnutím, otokem a s výraznou bolestivostí. Lidově se jí říká pakostnice nebo při postižení kloubů nohy podagra. Příčinou je zvýšené množství kyseliny močové v krvi (tzv. hyperurikemie), která se pak při déletrvajícím zvýšení ukládá do kloubů či jejich okolí ve formě krystalů. Je nutno připomenout, že samotná hyperurikemie se vyskytuje poměrně často, je průvodním znakem některých metabolických poruch či léčby některých chorob a nemusí se při včasných léčebně preventivních opatřeních rozvinout až do vzniku dny se všemi typickými projevy. Proto je nutno realizovat prakticky stejná opatření, jako je tomu u dny, již v tomto časném stadiu. Při vlastním onemocnění dnou, neboli při tzv. „akutní dnavé artritidě“ se potíže objevují většinou bez předchozího varování. Může sice předcházet drobné trauma nebo exces v jídle spojený s konzumací většího množství alkoholu, event.
Kategorie: nemoci dnaSeznam zdrojů na téma nejoblíbenější knihy:


Moje kniha - Wikipedie
Dмti noci, ъtoиiљtм pro upнry a vlkodlaky ~ Zobrazit tйma - Nejoblнbenмjљн knihy
jovanka šotolová - Google+ - Vaše nejoblíbenější knihy za uplynulý týden: - Michal…
iLiteratura - Nejlepší knihy roku 2010
Nejoblíbenější kniha s rybářskou tématikou
Nejoblíbenější a nejčtenější dětské knihy
Nejoblíbenější knihy | Oficiální stránky Michaely Burdové
Padesát tisíc hlasů pro nejoblíbenější knihu | Ikaros
SLÁNSKÉ LISTY - zpravodajský server slánského regionu
Nejoblíbenější knihy - diskuse.Dáma.cz
Moje kniha
Moje oblíbená kniha
Fotografická soutěž na téma Největší zmrzlina u nejoblíbenější knihy
Výsledky soutěže o nejoblíbenější knihy pro děti SUK – Čteme všichni
knihi.cz - téma diskuze: Nejlepší moje kniha
Wyderův blog: Mých 5 nejoblíbenějších knih...
Jak napsat dobrou knihu | 12 | Stanislav Hudský | BELETRIS
SKIP, Moje kniha
VaЕЎe nejoblГ­benД›jЕЎГ­ knihy - top 10 (nebo 5) | Facebook
ExtraHardware.cz • Zobrazit téma - Vaše nejoblíbenější knihy

HABARTline - svítidla pro vás: Nemocnice Beroun

HABARTline - svítidla pro vás: Nemocnice Beroun

Úvodní stránka » Realizace » Nemocnice Beroun Realizace Nemocnice Beroun Kvalitní osvětlení, moderní design a technologie jsou při realizaci projektů v naší firmě na předním místě. Jsme rádi, že můžeme představit jeden z projektů, kde investor akceptoval tyto skutečnosti. Vše se odrazilo na velmi kvalitním a příjemném prostředí, které by jsme jistě uvítali ve všech zdravotnických zařízeních jako standard. Všechna zde použitá svítidla jsou osazena elektronickými předřadníky, které jsou již ve vyspělých státech Evropy zcela běžné ve většině projektů osvětlení. Lineární a kompaktní zářivky jsou použity s ohledem na dlouhodobý a v podstatě trvalý provoz svítidel. V lůžkových částech objektu a chodbách je dále použito nouzové osvětlení a rozdělení na okruhy pro noční provoz. Celý projekt je řešen s důrazem na provozní náklady, které jsou stále sledovanější položkou investorů a provozovatelů budov. Nemocnice Beroun pha_2899.jpg pha_2889.jpg pha_2894.jpg pha_2877.jpg pha_2874.jpg pha_2878.jpg pha_2881.jpg pha_2880.jpg pha_2872.jpg pha_2890.jpg pha_2896.jpg pha_2870.jpg Zpět na seznam realizací RSS | Mapa stránek | | Nahoru Copyright © 2008 HABARTline - lights 4 you, všechna práva vyhrazena. Kód Malének webdesign, design ART-PGN, redakční systém Pub-Me CMS.
Kategorie: nemocnice beroun

Za Stalinovu krutost mohla nemoc mozku? | Blesk.cz

Za Stalinovu krutost mohla nemoc mozku? | Blesk.cz

Pro paranoidní a kruté chování sovětského diktátora Josifa Stalina zřejmě existuje vysvětlení. Z odtajněných deníků jeho osobního lékaře vyplývá, že trpěl kornatěním mozkových cév. Právě tato nemoc mohla mít tohle všechno na svědomí. " Rozsáhlá ateroskleróza v jeho mozku, kterou jsme objevili při pitvě, by měla vznést otázku, nakolik tato choroba - která se podle všeho vyvíjela několik let - ovlivnila Stalinovo zdraví, jeho charakter a jeho činy," napsal si lékař do deníku. Alexandr Mjasnikov patřil do úzkého kruhu lidí, které si diktátor pustil k tělu. Úryvky z jeho deníku poprvé zveřejnil moskevský list Komsomolec: "Stalin mohl ztratit smysl pro dobro a zlo, zdravé a škodlivé, přípustné a nepřípustné, přítele a nepřítele. Charakterové vlastnosti se mohou stát přehnanými, takže se podezřívavý člověk stane paranoidním." V přibližně v stejné době vycházejí i osobní deníky Lavrentije Beriji, jednoho z vykonavatelů Stalinových čistek. Jsou-li pravé a pravdivé, poskytnou historikům velice cenný materiál. Rusko zveřejnilo dokumenty o Katyni AKTUALIZOVÁNO: Na příkaz prezidenta Dmitrije Medveděva dnes ruská archivní správa zveřejnila autentické dokumenty o masakru Poláků v Katyni.
Kategorie: nemoci mozku

Poradna > Psů a jejich nemocí a chování | Dobrovolný dětský Agility club

Poradna > Psů a jejich nemocí a chování | Dobrovolný dětský Agility club

Na daňové reformě vyděláte stovky i tisíce! KALKULAČKA Jak poznat ženskou ejakulaci? Silvestrovská oslava tvou figuru neohrozí Dobrovolný dětský Agility club na Blog.cz Agility Club *DdAc Poradna > Psů a jejich nemocí a chování 1. ledna 2008 v 19:46 | Dobrovolný dětský Agility club | Nemoce > Poradna Nemoce jsem všude na naší zemi. Bez nemocí by život nebyl ono a veterináři by nemohli vyělávat. Tato psí poradna se vám bude snažit pomoci ohledně chování psa. S nemocemi se vám budeme snažit poradit nebo dát odkaz na něakou odboornější poradnu. Některé nemoce psů Parvoviróza je velmi nebezpečné virové onemocnění, které napadá především štěňata, má rychlý průběh a může skončit tím nejhorším způsobem. Jedinou možností, jak se ubránit této nemoci je očkování. Jaké příznaky parviróza má?
Kategorie: nemoci uší u psů

Oční ordinace, kontaktní čočky - Mudr. Josef Fuchs

Oční ordinace, kontaktní čočky - Mudr. Josef Fuchs

Nemocnice Benešov R+S - Oční oddělení Máchova 400, Benešov U Prahy, 256 30 Tel. : 317 756 412 Po - Pá 7.00 - 9.00
Kategorie: nemocnice benesov u prahy

Satchmo - nekuřácká restaurace & club Hradec Králové

Satchmo - nekuřácká restaurace & club Hradec Králové

Klidné svátky & Přejeme všem příjemné a klidné prožití vánočních svátků a děkujeme za přízeň, kterou jste nám projevovali v letošním roce. Přejeme Vám štěstí, pevné zdraví a mnoho úspěchů v roce nadcházejícím. Na brzkou shledanou se těší personál restaurace Satchmo. Nové teplé nápoje v nabídce Vážení zákazníci, zveme Vás k ochutnání a zahřátí novými teplými nápoji, které uvedeme do prodeje v tomto týdnu. Z nabídky vybíráme prověřené a oblíbené Bombardino, horká čokoláda, svařené ovocné šťávy, svařená vína bílá i červená a spousta dalších. Ochutnejte a dobře se bavte. Kolektiv Satchmo Nová vinná karta Vážení návštěvníci Satchma, na přelomu listopadu a prosince 2011 bude představena nová vinná karta našeho podniku. Následně budou zákazníci registrovaní v našem newsletteru pozváni na ochutnávku nových vín. Věříme, že aktualizace o nové ročníky a další položky oceníte a budete se k nám rádi vracet. Připíjíme na Vaše zdraví, kolektiv Satchmo Rezervace obědů Dobrý den návštěvníkům Satchma, vzhledem k opakované situaci, kdy si pravidelní návštěvníci restaurace nemohli vybrat z nabídky poledního jídelního lístku - "meníček", se pokusíme tento stav změnit možností objednání obědů na další den.
Kategorie: nekuřácké restaurace

Kategorie: