mytimex.chytrak.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 1779
Čeká na schválení: 247
Celkem kategorií: 14
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » bundy » nemocnice kladno gynekologie

Nejnovější v kategorii bundy:


Svědění a zbarvení varlat do modrofialova - Zdraví - ZDRAVÍ, NEMOCI, MÉ ZÁVISLOSTI

Svědění a zbarvení varlat do modrofialova - Zdraví - ZDRAVÍ, NEMOCI, MÉ ZÁVISLOSTI

Téma: Svědění a zbarvení varlat do modrofialova 18.08. 2011 09:46 Uživatel: kopa Věk: 23 Text: Včera mi nic nebylo. Ráno sem se vzbudil a začali mě svědit warlata. Myslel sem že je to z tých barevných kalhot od čínanú,protože sem vědel že pouští barvu. Pak sem se šel sprchnout a moc sem se lekl,mí warlata mají moc tmavou barvu modrou nebo fialovou ja nevím,jako by tam byla zražena krev. moc me to svědí,nebolí,ani vyrážku nemám. Sou proste celý tmavý. Mám strach co to může bejt a k lékaři se stidím jít. Odpovědět | | Sledovat téma Zrušit sledování tématu | Navrhnout smazání (4/50) (0 lidí) | (0 lidí) Stránka otevřena 1016x >> Váš e-mail: Toto téma je uzamčené administrátorem a proto není možné vkládat komentáře. Pokud chcete můžete vložit nové téma zde Reakce čtenářů 18.08.
Kategorie: nemoci varlatSeznam zdrojů na téma nemocnice kladno gynekologie:


Oblastní nemocnice Kladno a.s., | Moje těhotenství-můj těhotenský deníček
Asanus.cz | ChirurgickГ© nГЎstroje
Oblastní nemocnice Kladno, a.s., nemocnice SČK
Doporučení k předpisu nitroděložní kontracepce (Intrauterine Device - IUD, Levonorgestrel Intrauterine System - LNG-IUS)
ČLS JEP - Gynekologie: Redakční rada a tiráž
Fn Brno, Dětská Medicína Černopolní 9, Kladno, Oblastní Nemocnice Příbram Pertl Gynekologie - ZnamyLekar.cz
Gynekologicko-porodnické | Nemocnice Slaný
Jak se rodí v Kladně | Maminka.cz
Oblastní nemocnice Kladno, a.s. - Gynekologické oddělení
Kladno, Oblastní Nemocnice Příbram Urbánek Gynekologie Štepan - ZnamyLekar.cz
Oblastní nemocnice Kladno, a.s., nemocnice Středočeského kraje - Gynekologická ambulance(pobočka Kladno) | doptej.cz - kvalitní FIRMU doporuč a poptej!
Oblastní nemocnice Kladno, a.s. - Nemocnice Kladno
Kladno, Oblastní Nemocnice Příbram Pertl Jiří Gynekologie - ZnamyLekar.cz
Oblastní nemocnice Kladno, a.s. - Vančurova 1548, 27259 Kladno
Diskuze: Oblastní nemocnice Kladno, a.s., nemocnice Středočeského kraje - Gynekologická ambulance (pobočka Kladno) (strana 1) | Baby on line
Oblastní nemocnice Kladno, a.s. - Aktuality, tiskové zprávy
Odborný program - XIV. KONFERENCE SEKCE GYNEKOLOGICKÉ ENDOSKOPIE ČGPS ČLS JEP 2005 S MEZINÁRODNÍ ÚČASTÍ | Congress Prague
Oblastní nemocnice Kladno, a.s. - MimiFórum.cz
Porodnice Kladno - MojePorodnice.cz
Gynekologie a porodnictví - Kladno | Katalog lékařů - nejen doktoři, nemocnice a lékárny vč. telefonů a ordinačních hodin

Popáleniny na penisu a varlatech - Vyšetření - ZDRAVÍ, NEMOCI, MÉ ZÁVISLOSTI

Popáleniny na penisu a varlatech - Vyšetření - ZDRAVÍ, NEMOCI, MÉ ZÁVISLOSTI

Téma: Popáleniny na penisu a varlatech 02.03. 2011 18:58 Uživatel: Borat Věk: 21 Text: Ahoj, je to asi 2 týdny, co se mi stala taková malá nehoda s konvicí vařicího kafe a nyní mám přes celý penis ( jenom kůže) a přes pravé varle hroznou popáleninu. Doktor mi říkal, že se to zahojí až v průběhu několika let. Každopádně můj pohlavní orgán vůbec nevypadá jako pohlavní orgán. Je to celé růžové, seschlé a takové "otrhané, okousané". Kdo měl popáleninu, tak ví. Zkoušel jsem masturbovat, ale chvílemi to docela pálilo a bojím se, že kvůli tomu nebudu mít několik let/měsíců sex. Celkem se bojím, že mi to nyní dosti ovlivní život a mám strach z budoucnosti. Odpovědět | | Sledovat téma Zrušit sledování tématu | Navrhnout smazání (11/50) (1 člověk) | (1 člověk) Stránka otevřena 423x >> Váš e-mail: Toto téma je uzamčené administrátorem a proto není možné vkládat komentáře. Pokud chcete můžete vložit nové téma zde Reakce čtenářů 02.03.
Kategorie: nemoc penisu

CELEBRITY: Bára Štěpánová se "válce modelek" o největší prsa směje! | ODHALENO.cz

CELEBRITY: Bára Štěpánová se "válce modelek" o největší prsa směje! | ODHALENO.cz

Bára Štěpánová se "válce modelek" o největší prsa směje! Bára Štěpánová (48) má ňadra svá a to obří! 01.10. 08 - 00:12
Kategorie: největší prsa

Společná česko-německá prezentace

Společná česko-německá prezentace

Vítejte na společných internetových stránkách mikroregionu Labské skály a Správního společenství Königstein. Na těchto stránkách se dozvíte informace o jednotlivých obcích mikroregionu a správního společenství, o vzájemné česko-německé spolupráci, realizovaných a připravovaných projektech. Zveřejněny budou pozvánky na akce pro veřejnost konané na obou stranách hranice. Stránky mají být dynamické, živé. Jsou určeny pro Vás, tedy všechny zájemce z pohraničí i mimo něj. Pro zahraniční zájemce je připravena německá a anglická verze. Rádi bychom byli v kontaktu s lidmi, které zajímá náš region, ať už v něm žijí, pracují, navštívili jej nebo se sem chystají. Budeme rádi za Vaše připomínky a náměty k obsahu stránek. A čekáme také na tipy na zajímavé akce v regionu, pozvánky na akci Vašeho spolku, sdružení, školy apod. Rádi pozvánky zveřejníme a uděláme akcím propagaci.
Kategorie: německé internetové stránky

Krč - Wikipedie

Krč - Wikipedie

Historie Jméno Krč (latinsky Carrium ) bylo uváděno v písemných památkách již r. 1222. Krč je uvedena podruhé v dokumentu z r. 1273. Dolní i Horní Krče (německy Unter- a Ober-Krč ) se v dobách husitství zmocnili pražané. V r. 1547 byl majetek Novoměstských v Nové Krči zabaven, ale roku 1586 jej Nové Město vykoupilo; Dolní Krč se v roce 1628 stala majetkem Havelského kláštera. V 19. století vznikla na území Horní Krče osada Jalové Dvory. Dolní Krč s 1354 obyvateli, se zámkem, pivovarem a cihelnou, byla v roce 1900 vsí nuselského okresu, zatímco Horní Krč s 823 obyvateli a vilami byla vsí okresu Královské Vinohrady stejně jako Jalové Dvory (Jalový Dvůr) se 152 obyvateli. Krč jako součást Prahy V době připojení k Praze (jako součást Prahy XIV. ) žilo na území obou Krčí a Jalových Dvorů přes 3700 obyvatel v 323 domech. V roce 1949 připadla část k. ú. Krče k tehdejší Praze 14 (s Lhotkou, Nuslemi a částí Michle ) a část k tehdejší Praze 15 (s Braníkem, Podolím a Hodkovičkami ).
Kategorie: nemocnice krč

Pár kamenů, které Bůh hodil doprostřed moře... - iDNES.cz

Pár kamenů, které Bůh hodil doprostřed moře... - iDNES.cz

Za Diem na Naxos Souostroví Kyklady v Egejském moři tvoří 34 ostrovů. Kyklos znamená řecky "kruh" a název souostroví vychází z toho, že všechny ostrůvky jsou v jakémsi kruhu, za jehož centrum byl považován ostrov Delos, významné náboženské středisko antického Řecka. Podle mytologie byly do podoby ostrovů proměněny nymfy Kyklady, které takto potrestal bůh moře Poseidon, protože mu odmítly přinášet dary. Největším ostrovem je Naxos, velký jako Praha. Tady vyrůstal nejvyšší řecký bůh Zeus a právě odsud se vydal na pevninu dobýt sídlo bohů - Olymp. Přijíždíte-li lodí ke stejnojmennému hlavnímu městu, první, co vás upoutá, je obrovské osamělé okno nad přístavem. " Portara" (brána) jak tento fragment nazývají Řekové, pochází z Apollonova chrámu, který tu stál v 6. století před naším letopočtem. Z chrámu se nezachovalo nic jiného. Na protilehlém vršku stojí benátská pevnost a kolem ní se rozprostírá staré město, které nechal postavit benátský dobyvatel Marco Sanudo v roce 1207.
Kategorie: nejvyšší řecký bůh

Kategorie: