mytimex.chytrak.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 2526
Čeká na schválení: 261
Celkem kategorií: 13
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » bundy » nemocnice karlovo náměstí

Nejnovější v kategorii bundy:


Jak vyhodit zaměstnance a neporušit přitom zákon? | Účetnictví - daně - finance

Jak vyhodit zaměstnance a neporušit přitom zákon? | Účetnictví - daně - finance

Zaměstnavatel si musí být vědom, že v prvních dvou případech náleží zaměstnanci v souladu s § 67 zákoníku práce odstupné ve výši nejméně trojnásobku průměrného výdělku, ve třetím případě až dvanáctinásobku průměrné mzdy, pokud se zaměstnavatel nezprostí odpovědnosti za pracovní úraz nebo nemoc z povolání. Zaměstnance honit nemusíte, převzetí výpovědi se nevyhne Případě přemístění, zrušení zaměstnavatele nebo nadbytečnosti zaměstnance dává zaměstnavatel výpověď vždy písemně s dvouměsíční výpovědní lhůtou. Musí být samozřejmě druhému účastníku doručena, jinak by byla neplatná. Doručení se provádí přednostně převzetím do vlastních rukou (i za pomoci pověřené osoby) a pokud se osobní převzetí nepodaří, prostřednictvím pošty. Problémů s nepřevzetím „nepříjemné“ zásilky by se neměl zaměstnavatel obávat. Toto je v ošetřeno v § 336 zákoníku práce. Pokud není zaměstnanec k zastižení, informuje jej doručovatel výzvou k převzetí uloženého dopisu po dobu 10 pracovních dnů na provozovně pošty. Při jeho nevyzvednutí se považuje výpověď za doručenou posledním dnem této lhůty. Nepomůže tedy zapírání se, ale ani odmítnutí převzetí dopisu. V takovém případě doručovatel vyhotoví zápis o odmítnutí převzetí a výpověď se považuje za doručenou tímto dnem.
Kategorie: nemoc a výpověďSeznam zdrojů na téma nemocnice karlovo náměstí:


Mapa akreditovaných pracovišť | Aliance žen s rakovinou prsu
Karlovo náméstí – U Fausta | Pražská hřiště
Kliniky a oddělení | Všeobecná fakultní nemocnice v Praze
Realizace
nemocnice karlovo náměstí - Google Maps
Pražské nemocnice (státní) (Portál hlavního města Prahy)
Třebíč
Všeobecná fakultní nemocnice v Praze, p.o. (Praha - Nové Město) - Najisto
ABETINFO.COM - KATALOG FIREM, EVROPSKÁ UNIE PRO VÁS, VEŘEJNÉ ZAKÁZKY, ZDRAVOTNICTVÍ
Klub lupusinek a lupusáků! - Kontakty na lékaře
Sanitka odjela, co mám dělat teď: Zdravotnická záchranná služba hlavního města Prahy
Všeobecná fakultní nemocnice v Praze - Wikipedie
Karlovo náměstí (Praha) - Wikipedie
Kontakty
Úvod | Všeobecná fakultní nemocnice v Praze
Fakultní nemocnice v Motole - Fakultní nemocnice v Motole
Všeobecná fakultní nemocnice v Praze - Stomatologická klinika
Urocentrum
Česká obezitologická společnost
Čistá dvojka - více informací, více čistoty

Byty na prodej - bytu nemocnice fifejdy, inzerce

Byty na prodej - bytu nemocnice fifejdy, inzerce

Momentálně zde nejsou žádné inzeráty, které by odpovídaly zadaným kritériím. Zkuste prosím trochu zobecnit Vaše hledání - např. místo města zvolte celý kraj apod. Srovnání cen bytu nemocnice fifejdy na HyperZboží. cz Hledat prodejce bytu nemocnice fifejdy v Adresáři Firem Inzeráty 0 až 0 z 0 Vložit sem inzerát Byty
Kategorie: nemocnice fifejdy

Dna - metabolické onemocnění kloubů

Dna - metabolické onemocnění kloubů

a 2. Klárka naše sluníčko. TOP produkty Biodeur - chytrá houba 3x1 g Pangamin Bifi Plus s inulinem 200 tbl. Lepicol Plus 180 g Gynex 30 ml Unilakt se skořicí 450 tbl. Tabebuia impetiginosa (lapačo červené) - čaj 100 g Sarapis Soja 60 kapslí Koňská mast Forte hřejivá 250 ml + 20 % ZDARMA Citrovital kapky 25 ml Audiron 30 ml Super Acidophilus plus 6 miliard 60 kapslí Bioregulační magnetický náramek BioBeam 940 Fin Candimis - Candimin 10 ml Candivac 30 kapslí Tea Tree Oil (Melaleuca alternifolia) 20 ml Epigen Intimo 60 ml Fin Bi-iomare caps - Biomare Immuno 100 kapslí Ostropestřecová čajová směs JK 200 ml Clavin Strong 20 tob. Vitamarin 180 kapslí Shark - olej ze žraločích jater 150 kapslí HemoStop ProBio 30 tob. + 15 tob. ZDARMA Achyrocline satureioides - čaj 100 g Pau D´Arco 90 kapslí Grepostar 90 tbl. PM Elixír na posílení paměti a potlačení trémy 60 tbl. Alfalfa 600 mg 90 tbl. Indonal Woman 30 kapslí Aftosine 100 ml
Kategorie: nemoc dna a její léčba

Online Dánsky Česky překlad

Online Dánsky Česky překlad

Danske version English version BG CS DA DE EL EN ES FI FR HR HU IT JA LT LV NL NO PL PT RO RU SK SR SV TH TR UK ZH Překladatelské agentury Odkazy pro překladatelských agentur a certifikované překladatele. Upřesněte své preferované domény: Obecné překlady, obchodní překlady, obchodní překlady, právní překlady, technické překlady, lékařské překlady, překlady věda, lokalizace softwaru, lokalizace webových stránek, jiné domény... Partnership Translate online : česko dánský slovník, dánsky preklad, preklad dansko, dánsko český slovník, online německé fráze, slovensko fínsky slovník, holandský slovník, rumunsko-slovenský slovník, česko-francouzský slovník, čeština německy, německy slovnik, česko polský slovník online, dokonalý překladač, technický slovník němčina, srpsko slovensky prekladac, srbsko slovensky slovnik, cesko madarsky slovnik, vietnamsko český slovník, německy slovník, bulharsko český slovník, holandsko ve španělštině, free online translator..
Kategorie: nemecky prekladac zdarma

Příčiny problémů s erekcí - poruchy erekce | Erectan.cz

Příčiny problémů s erekcí - poruchy erekce | Erectan.cz

Příčiny problémů s erekcí Jednou z příčin slabé erekce je současná hektická doba, pracovní stres a snaha vyhovět sílícím tlakům na pracovní výkon. Mezi časté příčiny nedostatečné erekce patří: Životní styl Deprese, stres a úzkost Stres a úzkost potkají čas od času každého z nás. V malém množství může být stres dokonce prospěšný, například jako motivace k dosažení vytyčeného cíle. V delším časovém období mohou ale stres a úzkostné stavy našemu zdraví škodit, a zvyšovat pravděpodobnost výskytu poruchy erekce u mužů. Nedostatek pohybu Dodržováním zdravé životosprávy, pravidelným cvičením a zdravým jídlem si zvyšujeme šance na dlouhý, zdravý a sexuálně aktivní život. Pravidelným pohybem a zdravou výživou lze předejít obezitě, jedné z příčin vzniku poruchy erekce. Pro udržení zdraví a minimalizaci rizika vzniku chronických onemocnění se doporučuje, aby dospělý zdravý muž cvičil 30 minut alespoň 5x týdně. Nadváha a nezdravý jídelníček Nadváha vystavuje člověka riziku různých zdravotních obtíží jako například srdeční onemocnění a diabetes. Tyto choroby u člověka zpětně zvyšují pravděpodobnost objevení se poruch erekce. Výzkumy prokazují, že snížení nadměrné hmotnosti může pomoct zlepšit funkci erekce.
Kategorie: nemoc penisu

Kategorie: