mytimex.chytrak.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 8482
Čeká na schválení: 288
Celkem kategorií: 10
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » bundy » nemocnice jičín

Nejnovější v kategorii bundy:


Aktuality 2011 | ZZS JcK - Zdravotnická záchranná služba Jihočeského kraje

Aktuality 2011 | ZZS JcK - Zdravotnická záchranná služba Jihočeského kraje

Navigace: Aktuality Aktuality 2011 PF 2012 ( datum: 20. 12. 2011 | autor: Bc. Petra Kafková) Změny Lékařské služby první pomoci v Českých Budějovicích ( datum: 13. 12. 2011 | autor: Bc. Petra Kafková) Lékařská služba první pomoci pro děti i dospělé mění od Nového roku zřizovatele a od 2. ledna i místo, kde budou umístěny ordinace. LSPP dospělá i dětská jsou v současné době zřizovány i provozovány v Českých Budějovicích Zdravotnickou záchrannou službou Jihočeského kraje. Obdobně fungovaly lékařské pohotovosti i v ostatních velkých městech regionu. Během posledních dvou let došlo ke změně celokrajské koncepce provozování těchto služeb. Ve všech okresních městech a v Českých Budějovicích jsou postupně LSPP převáděny pod nemocnice.
Kategorie: nemocnice č budějoviceSeznam zdrojů na téma nemocnice jičín:


IntegrovanГЎ softwarovГЎ a sГ­ЕҐovГЎ Е™eЕЎenГ­ - ICZ - FakultnГ­ nemocnice Brno, OblastnГ­ nemocnice JiДЌГ­n
Oblastní nemocnice Jičín, a.s. | Uzdravím.cz - magazín o zdraví, medicíně a farmacii
Oblastní nemocnice Jičín, a.s. - porodnice - www.naseporodnice.cz
Oblastní nemocnice Jičín a.s., - Obchodní rejstřík firem
Ptali jste se ředitelky jičínské nemocnice D. Kracíkové - Jičínský deník
Oblastní nemocnice Jičín, a.s. - Zdravotnická zařízení - Český ráj - Jičín
Oblastní nemocnice Jičín, a.s. - Vitalia.cz
Oblastní nemocnice Jičín, a.s | netfirmy.cz
Nemocnice Jičín
Oblastní nemocnice Jičín a.s. (Jičín) - Firmy a instituce TOPkontakt.cz
Posбdkovб nemocnice Jiинn [1922] :: Zdravotnictvo :: Brannб moc Republiky иeskoslovenskй (1918-1938)
OBLASTNÍ NEMOCNICE JIČÍN a.s., Jičín, Valdické Předměstí - Živé firmy v České republice - Databox s.r.o. - Živéfirmy.cz
Lékařská knihovna Oblastní nemocnice Jičín | Plzen-net.cz
OblastnĂ­ nemocnice JiÄŤĂ­n (kontakty a ordinaÄŤnĂ­ hodiny)
Oblastní nemocnice Jičín, a.s., Porodnice | Baby on line
Re: Nemocnice Jičín (Příspěvek Rodina.cz)
Oblastní nemocnice Jičín a.s.
Oblastní nemocnice Jičín, a.s. - Vitalia.cz
ON Jičín a.s., Nemocnice Nový Bydžov - Jana Maláta 493, 50401 Nový Bydžov
Nemocnice Jičín

Zdeněk Škromach :: Nemocenská na Úřadu práce - Odborné dotazy

Zdeněk Škromach :: Nemocenská na Úřadu práce - Odborné dotazy

Místopředseda ČSSD Místopředseda Senátu Parlamentu ČR Stínový ministr práce a sociálních věcí Přátelé, vítejte na mých stránkách Věřím, že zde najdete informace, které vás zaujmou a seznámí vás s mou prací pro občany České republiky a s mými osobními a odbornými názory. Nemocenská na Úřadu práce Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli se mi na ÚP prodlužuje podpůrčí doba po dobu nemocenské nebo mě po uplynutí šesti měsíců vyškrtnou přestože stále marodím(rizikové těhotenství). Děkuji s pozdravem Novotná Vážená paní Novotná, K Vašemu dotazu, týkajícímu se délky podpůrčí doby při poskytování podpory v nezaměstnanosti, jsem si vyžádal stanovisko odboru metodiky a správního řízení. Nárok na podporu v nezaměstnanosti uchazečů o zaměstnání a délku podpůrčí doby pro její výplatu upravuje zákon č. 435/2004 Sb. , o zaměstnanosti, ve znění pozdějších předpisů. Uchazeči o zaměstnání se podpora v nezaměstnanosti podle § 44 neposkytuje po dobu poskytování dávek nemocenského pojištění. Po tuto dobu úřad práce poskytování podpory v nezaměstnanosti rozhodnutím zastaví. Je-li však uchazeč o zaměstnání nemocen po ochranné době a nejsou mu již poskytovány nemocenské dávky, výplata podpory v nezaměstnanosti pokračuje bez přerušení, podpůrčí doba se o dobu nemoci neprodlužuje. Po uplynutí podpůrčí doby pro poskytování podpory v nezaměstnanosti může být uchazeč o zaměstnání i nadále veden v evidenci uchazečů o zaměstnání bez nároku na podporu v nezaměstnanosti, pokud tomu nebrání jiné skutečnosti.
Kategorie: nemocenská v nezaměstnanosti

Nejvýhodnější hypotéka přináší peníze

Nejvýhodnější hypotéka přináší peníze

Nejvýhodnější hypotéka přináší peníze Nacházíte se ve finančně obtížné situaci, ze které byste se rádi co nejdříve dostali? Pak je dnešek vaším šťastným dnem. Právě jste se totiž dostali na článek, ve kterém zjistíte, jak snadno k penězům přijít. Jedině pro vás je tu americká hypotéka. Jedná se o takový druh úvěru, jež nezatíží vaší peněženku, a který můžete použít úplně na cokoliv chcete. Jestliže vám není hypotéka proti srsti, pak čtěte dál, nabízí se zde totiž celá řada výhod. Americká hypotéka je revoluční druh úvěru. Peníze můžete získat již od padesáti tisíc korun, a to bez potvrzení o výši příjmu. K sjednání hypotéky nebudete navíc potřebovat ani výpis z registru dlužníků, ten zde nehraje žádnou roli. Jediné, co musíte udělat, je vyplnit jednoduchý online formulář, do kterého zadáte základní osobní údaje a určíte nemovitost, kterou budete ručit.
Kategorie: nejvýhodnější hypotéka

Fakultní nemocnice Brno

Fakultní nemocnice Brno

Firmy v oboru Podobné firmy v oboru nacházející se ve stejném okrese jako Fakultní nemocnice Brno. DENTIA Brno, spol. s r. o. , Domov pro seniory Kosmonautů, příspěvková organizace, DR. OPTIK s. r. o. , MDDr. Karel. Padrta, Mgr. Radek Nedoma, o. s. Lotos Brno, Sanus Brno, SurGal Clinic s. r. o. , Syndenta s. r. o.
Kategorie: nemocnice brno

MŠ speciální Kladno, Tyflonet - informační portál pro zrakově postižené

MŠ speciální Kladno, Tyflonet - informační portál pro zrakově postižené

Home / Vzdělávání / Předškolní / Mateřské školy / MŠ speciální Kladno MŠ speciální Kladno Mateřská škola speciální Kladno vznikla na popud MUDr. Tomáše Hory, primáře očního oddělení Nemocnice Kladno, jako výsledek zjištění poměrně vysokého počtu dětí, které potřebují specifická cvičení ke zlepšení svých zrakových funkcí. Mateřská škola se prvotně zaměřuje na děti se zrakovým postižením (strabismus, amblyopie), které lze v předškolním věku s velkým úspěchem rozcvičit pomocí souborů ortoptických a neoptických cvičení. Podmínkou úspěchu je včasná diagnóza problému a důsledné dodržování pokynů očních lékařů specialistů ve spolupráci s pedagogy a rodinou dítěte. adresa: Moskevská 3083, Kladno 4 272 04 tel: 312 263 609 web: www. ocniskolkakladno.cz e-mail: specms@centrum cz Navigace
Kategorie: nemocnice kladno oční

ARCHITEKTONICKБ KANCELБШ RADKO KVМT: Rekonstrukce a dostavba nemocnice Ivanиice

ARCHITEKTONICKБ KANCELБШ RADKO KVМT: Rekonstrukce a dostavba nemocnice Ivanиice

HOME | +420 603 149 806 | atelier@kvetarch.cz | www. kvetarch.cz ARCHITEKTONICKБ KANCELБШ RADKO KVМT english Rekonstrukce a dostavba nemocnice Ivanиice Kvмt Radko, Ing, arch. autorizovanэ architekt инslo autorizace: 01 397 architektonickб kancelбш Radko Kvмt Иeskб 6 602 00 Brno Иeskб republika +420 542 214 168 +420 603 149 806 atelier@kvetarch.cz www. kvetarch.cz www.arch.cz/kvet spolupracujнcн: Materna Martin, Ing Zrzavэ Jiшн, Ing Mбtl Richard, Ing Pijбиek Pavel, Ing Medkovб Љбrka, Ing Kopeиnб Jarmila, Ing Klбљternн zahrady v Litomyљli | IC fakulta pшнrodovмdeckй MU   Nemocnice Ivanиice | Zahradnн altбn, Praha |      Rodinnэ dщm, Brno |      Rodinnэ dщm, Ъtмchov www. kvetarch.cz Copyright © 2000 - 2011 ARCHITEKTONICKБ KANCELБШ RADKO KVМT 7.0. 6 || 2011-03-10 | 295 | 9 || 2673 @ 10
Kategorie: nemocnice ivančice

Kategorie: