mytimex.chytrak.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 14689
Čeká na schválení: 157
Celkem kategorií: 12
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » bundy » německé jídlo

Nejnovější v kategorii bundy:


Výpis restaurací | Restaurace

Výpis restaurací | Restaurace

Restaurace Nevíte, kam vyrazit na oběd nebo večeři? Praďte se u nás! Najdi
Kategorie: nekuřácké restaurace brnoSeznam zdrojů na téma německé jídlo:


Jídlo z popelnic by třikrát nakrmilo svět | Česká pozice
Eintopf - tradiční německé jídlo - Tradiční pokrmy - Eintopf, tradiční německé jídlo
Češi nakupují potraviny v Německu - www.lidovky.cz
Německo - Kuchyně a jídlo - průvodce na Orbion.cz
Ve Španělsku ani v Kambodži menzu nenajdete, nejlépe se najíte v Německu | iLIST.cz
Německá kuchyně — Turisimo.cz
Velké srovnání cen: V Německu je jídlo levnější! | Ahaonline.cz
Německý jazyk | Detail | Pomoc učitelům
V Německu našli vajíčka otrávená dioxinem, Slovensko zakázalo dovoz - Aktuálně.cz
Drahé potraviny v Česku jsou méně kvalitní než německé. Máme pro vás další detaily | life.ihned.cz - Jídlo
Německo - Wikipedie
Německá kuchyně - Restaurant-guide.cz
Jídlo, německá a česká kuchyně - maturitní otázka německy 12/20 - Seminarky.cz
Německá kuchyně - Wikipedie
Drahé české potraviny jsou nekvalitnější než německé. Máme pro vás další detaily - Stravník.cz
Alsasko – to nejlepší z Francie i Německa - online kuchařka, Vše o vaření
Do Německa jeďte pro šaty, jídlo i dovolenou - iDNES.cz
ZONES.SK | Essen und Trinken + preklad ~ Nemčina - Referáty
Švýcarská kuchyně - vše o jídle a pití ve Švýcarsku | CK Mundo
Fakta o Německu: O dobrém jídle a oslavách, o cestování a bydlení - kultura všedního dne a životního stylu

Německá gramatika

Německá gramatika

Německá gramatika Procvičování němčiny – Německá gramatika předchozí strana 1, 2, 3, 4, 5 následující 1000 Arbeitsblätter Deutsch Velmi přehledně zpracované stránky obsahující velké množství cvičení německé gramatiky, pravopisu a slovní zásoby. Všechny materilály jsou volně ke stažení. Vhodné jak pro učitele, tak pro studenty. Jazyk portálu: němčina 8 / 10 Kliknuto celkem: 1869× / v této sekci 221× (od 25. 5. 2011) Grammatiktraining Tento rozcestník nabízí odkazy k výuce, procvičování a testům z německé gramatiky. Vše volně dostupné, velmi přehledně zpracované stránky. Jazyk portálu: němčina 8 / 10 Kliknuto celkem: 571× / v této sekci 111× (od 26. 5. 2011) Institut německého jazyka Kompletní a aktuální pravidla nového německého pravopisu v úřední podobě volně ke stažení. Také zde naleznete úplný seznam všech nově psaných výrazů. Jazyk portálu: němčina 8 / 10 Kliknuto celkem: 3777× / v této sekci 1579× (od 21.
Kategorie: německá gramatika online

Hroch obojživelný (Hippopotamus amphibius Linnaeus, 1758) | WildAfrica.cz - Encyklopedie zvířat

Hroch obojživelný (Hippopotamus amphibius Linnaeus, 1758) | WildAfrica.cz - Encyklopedie zvířat

Váhy a míry výška v kohoutku až 170cm délka 320-435cm délka ocasu 30-55cm hmotnost samec 1600-4000kg samice 700-2500kg Biologická data délka březosti 225-255 dní počet mláďat 1 pohlavní dospělost samec 6-15 samice 7-15 délka života v zajetí přes 50 let sociální jednotka skupina aktivita převážně noční velikost teritoria Stav ohrožení Status Vulnerable A4cd stav populace Hroch obojživelný (Hippopotamus amphibius Linnaeus, 1758) Výskyt Hroch obojživelný byl hojně rozšířen v celé subsaharské Africe. V dnešní době se vyskytuje nejčastěji u řek, jezer, bažin a jiných druhů vod v západní, střední, východní a severní části jižní Afriky v nadmořské výšce až 2000m. Početné populace jsou kolem řeky Nil a Zambezi. Fyzický popis Hroch obojživelný je druhé nejtěžší a největší zvíře Afriky. Hlava je velká a mohutná zvláště u samců. Tlama je obrovská a hroch ji dokáže otevřít v úhlu až 150°, na přední části ji lemují hmatové vousy. Uvnitř tlamy jsou obrovské kly vyrůstající z dolní i horní čelisti, které hrochům neustále dorůstají. Tyto kly se při otvírání a zavírání tlamy vzájemně obrušují a jsou velmi ostré. Uprostřed tlamy jsou přeměněné řezáky, které spolu s kly používají hroši hlavně při soubojích. V zadní části obou čelistí je 6 menších stoliček a třenových zubů, které pomáhají hrochovi rozmělnit potravu.
Kategorie: největší zvíře

Německá doga - Inzerce zacatek.cz

Německá doga - Inzerce zacatek.cz

Ikonky u inzerátů registrovaný uživatel inzerent ověřil platnost svého emailu inzerent ověřil správnost telefonního čísla přes SMS inzerát obsahuje fotografie Německá doga Kategorie: Inzerce - bazar / Zvířata / Psi / Doga Okres: Domažlice Žlutý a žíhaný pes s PP, otec: Elvis von Hause Schleicher ICH. , matka: Fiesta Dogensport, štěňata jsou očkovaná, odčervená a čipovaná s europasem. Více informací na www. bohemicahastav.cz cena: na dotaz vloženo dne: 29.12. 2011 Inzerent Jméno: Hana Stavovcikova Město: Pocinovice (34509) / Domažlice Telefon: Email: email není publikován použijte kontaktní formulář níže Parametrické upřesnění inzerátu
Kategorie: německá doga inzerce

Dotaz - Poradna Microsoft Kinect - Heureka.cz

Dotaz - Poradna Microsoft Kinect - Heureka.cz

Tato otázka byla již uzavřena. Autor otázky byl spokojen s obdrženou odpovědí, proto je otázka uzavřena a nelze na ni dále reagovat. Pokud se chcete zeptat na něco dalšího, položte novou otázku. Reklama Recenze na příslušenství k herním konzolím Zkuste si vybrat příslušenství k herním konzolím podle zkušeností ostatních.
Kategorie: nejrychlejsi zvirata na svete

..: Nejlepší-kniha.wz.cz - doporučte ostatním knihu, kterou musí přečíst, dřív než zemřou :..

..: Nejlepší-kniha.wz.cz - doporučte ostatním knihu, kterou musí přečíst, dřív než zemřou :..

Literatura se píše tisíce let. Pokud bychom chtěli přečíst všechno, co se kdy napsalo o Hamletovi, nebude nám na to stačit jeden život. Musíme si vybírat - proto se zamyslete a doporučte ostatním jednu knihu, kterou musí stihnout přečíst, ještě dřív než zemřou :-)! Prosím přidržte se okruhu světové literatury. Jistě - slabikář, fyzika i ústavní právo nejsou špatné, ale... :-). Hlasovat pro knížku nebo přidat novou můžete jednou za 24 hodin. 20.10. 2007 Takže v první řadě jsem vylepšil systém zamezující opakovanému hlasování a udělil F. L. Věkovi sankci propadnutí hlasů, podobné raketové vzestupy by se již neměly opakovat :-). Po velmi dlouhých úvahách o směřování této stránky jsem se nakonec rozhodl, že budu důsledně uplatňovat to, co je napsáno u přidávání nových titulů - a sice že knihy, podle mého názoru n e s p a d a j í c í do okruhu světové literatury, budou vyřazeny (najdete je úplně dole v nové tabulce, komentáře zůstávají zachovány). Z předních míst to zatím odnesl Měděný jezdec - je mi líto, přečetl jsem si to, ale ta knížka byla ještě horší, než jsem čekal...
Kategorie: nejoblíbenější knihy

Kategorie: