mytimex.chytrak.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 10507
Čeká na schválení: 273
Celkem kategorií: 13
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » bundy » nemocnice hb

Nejnovější v kategorii bundy:


MČ Praha 8: Do FN Na Bulovce jezdí autobus 295

MČ Praha 8: Do FN Na Bulovce jezdí autobus 295

RSS Rozšířené hledání Mapa serveru Přihlášení Registrace Textová verze Zvětšit písmo Česky | English MČ Praha 8: Do FN Na Bulovce jezdí autobus 295 Hledej text Úvodní strana | Co dělat, když... | Organizační struktura úřadu | Elektronická podatelna | Telefonní seznam | Žádosti a formuláře | Zpět Zde stojíte: Aktuality > Aktuality Do FN Na Bulovce jezdí autobus 295 Do Fakultní nemocnice Na Bulovce jezdí nová bezbariérová midibusová linka 295. Vede z Třeboradic přes polikliniku v Letňanech a polikliniku Prosek. Rovněž navazuje na metro C Prosek a Střížkov. Staví přímo u vchodu do areálu nemocnice, takže je méně pohyblivým pacientům zásadně usnadněna cesta za lékaři. Nová autobusová linka 295 přepravuje cestující vždy v pracovní dny, a to od 6:00. V půl sedmé se tak první pacienti dostanou do Fakultní nemocnice Na Bulovce. Poslední midibus projíždí areálem v půl desáté večer. Časové rozpětí tak bez problému pokrývá běžné časy návštěvy lékaře. Linka 295 má lépe zpřístupnit zdravotnická zařízení především starším a méně pohyblivým občanům.
Kategorie: nemocnice bulovka prahaSeznam zdrojů na téma nemocnice hb:


Jaroslav Čáp: Kaple - nemocnice HB 01.03.09
Návštěva ministra zdravotnictví v Havlíčkově Brodě | TOP 09
Havlíčkův Brod , nemocnice - pavilon Interny | thermcom.cz
Článek dr. Drinkové | Medicína, nemoci, studium na 1. LF UK
Ředitel KAŇKOVSKÝ z havlíčkobrodské nemocnice KONČÍ!
Nemocnice Havlíčkův Brod
Vraždy v nemocnici: jak se vše stalo - Aktuálně.cz
Dočasné vyloučení dárce, Pacient | Nemocnice s poliklinikou Karviná Ráj, nspka
Dětská pohotovost |
ODDĚLENÍ - Oddělení - Nemocnice Havlíčkův Brod
Oficiální stránky TJ Jiskra Havlíčkův Brod
O firmě | KANCELÁŘSKÉ ŽIDLE, KŘESLA - OPRAVY, SERVIS A PRODEJ, NÁBYTEK, KOŽENÉ SEDAČKY,OSVĚTLENÍ, DEAD DROPS
Stavak spol. s r.o.
Porodnice Havlíčkův Brod | www.aperio.cz
2IDEA // logo, vizuální styl, webdesign, reklama
• HB servis •
Porodnice Havlíčkův Brod - MojePorodnice.cz
Názory k porodnici Okresní nemocnice (Rodina.cz)
Krevní obraz – WikiSkripta
Endoskopické centrum - Oddělení - Struktura nemocnice - NemocniceKolin.cz - oblastní nemocnice

Levné zimní pneu

Levné zimní pneu

Čtěte také... Zimní zahrada - místo pro odpočinek a relaxaci Oblíbeným místem pro relaxaci během volných chvil se může stát zimní zahrada. Vytvořením zimní zahrady získáme nejen další obytný prostor, ale tuto místnost můžeme skvěle využít pro pěstování nejrůznějších květin, které mají rády přírodní světlo, avšak zejména v zimních měsících by nevydržely nízké… Zimní zahrady RIN-AL Zimní zahrady jsou především místem odpočinku a relaxace. Historie zimních zahrad je velmi dávná a sahá až do počátku našeho letopočtu (tehdy ještě bez skla). Velkého rozmachu dosáhly zimní zahrady a rozsáhlé oranžerie v předchozích pěti staletích. Kdo by neznal anglické středověké hrady s nádherným… Povinnost nazout zimní pneumatiky platí od počátku listopadu Pro řidiče nastaly novelou zákona o komunikacích změny. Kromě toho, že došlo k úpravám v bodovém systému, mají od letošního roku všichni řidiči povinnost přezout na zimní pneumatiky. Zábava pro děti na dlouhé zimní večery - online hry V zimě, kdy venku panuje nevlídné počasí, hledáme často záliby, při nichž bychom nemuseli vytáhnout paty z domu. Dobrým přítelem je v tomto ohledu počítač. Díky němu si můžeme zasurfovat na internetu, podívat se na film či si zahrát nějakou pěknou hru online.
Kategorie: nejlevnější zimní zahrady

Létající Elvis » Itálie

Létající Elvis » Itálie

Itálie Z této země zde jsou následující články: Ultra trail kolem Mont Blancu 28. - 30. srpna 2009 Rok se sešel s rokem a mě nezbylo nic jiného než se podívat osudu do očí. Bylo potřeba uzavřít kruh. Kvalifikaci jsem měl díky loňskému zaběhnutí závodu CCC (Courmayeur-Champex-Chamonix) dlouhému 96 kilometrů a Krakonošovy stovky, ostatní papírové náležitosti jsem zvládnul začátkem roku. Čekal mě UTMB, slavný ultra-trail kolem Mont Blancu, jeden Vydáno 03. 9. 2009 v kategorii Sport. Tagy: Francie, Itálie, Švýcarsko Komentáře: 6 Ortler v Jižním Tyrolsku 3. – 6. července 2009 Italské Alpy už nás dlouho lákaly a tak jsme využili červencového prodlouženého víkendu a vypravili se do Východních Alp. Našim cílem se stal majestátný Ortler v jižních Tyrolech, kdysi nejvyšší hora Rakousko-Uherska, dnes sedmá nejvyšší hora Itálie. Kromě úchvatného zážitku jsme dychtili po vyzkoušení si nově nabytých znalostí z ledovcového kurzu, Vydáno 16.
Kategorie: nejvyšší hora itálie

Zima Ceske-tradice.cz - České tradice z dob dávných i našich

Zima Ceske-tradice.cz - České tradice z dob dávných i našich

Vánoční stromek - rekordy Vánoční stromek - rekordy Nejvyšším uříznutým vánočním stromem na světě byla douglaska vysoká 50,6 metrů (Pseudotsuga taxifolia), vztyčená v Northgate Shoping Center v Seattlu v prosinci 1950. Za nejvyšší "vánoční" strom (neuřízlý) na světě byl a dosud snad je považován několik staletí starý eukalyptový strom, rostoucí ve Styx Valley v Tasmánii, měřící úctihodných 84 metrů. Za vánoční je považován díky aktivistům z Japonska, Austrálie a Kanady, kteří se snažili strom zachránit před těžbou dřeva. Na nějaký čas se stal strom jejich domovem a 17. prosince roku 2003 jej osvětlili více jak 3.000 solarními světly. Nejvyšší strom na světě pro rok 2009 Pro letošní rok se stal největším svítícím vánočním stromem na světě strom v Mexico City. Největší vánoční strom byl rozsvícen v sobotu 5. prosince 2009. Se svojí výškou 110 metrů ukořistil světový rekord a tím pádem i zápis do Guinnessovy knihy. Na výzdobě tohoto monstrózního stromu se podílelo na dvě stě lidí, kteří usilovně pracovali téměř celý měsíc.
Kategorie: nejvyšší stromy světa

Horko v hrdle a studený jazyk - Nemoci jícnu - Diskuze

Horko v hrdle a studený jazyk - Nemoci jícnu - Diskuze

Horko v hrdle a studený jazyk (Diskuze k tématu Nemoci jícnu ) martin návštěvník Počet příspěvků: 1 Horko v hrdle a studený jazyk Dobrý den. Asi před deseti lety jsem byl léčen na helicobacter pilori a podráždění slinivky. Po léta jsem míval úporné pálení žáhy po každém jídle a při ohýbání v práci, které vystřelovalo až ke klíční kosti, po úpravě jídelníčku se zmírnilo. Poslední dva roky mě žáha nepálí, ale cítím jen horko v hrdle a mám poci studeného jazyka jako po mentolu. Tento pocit je někdy intenzivnější a přechází až v pocit prlení na jazyku. Ráno na lačno tento pocit nemívám. Během dne však pořád, hlavně po jídle. Jedná se o refluxní chorobu jícnu? A co s tím ? dietu dodržuju alcohol nepiju ani nekouřím nejím potraviny s chem. koloranty a konzervanty.
Kategorie: nemoci jazyka

ČPZP - Hodnocení nemocnic - výsledky

ČPZP - Hodnocení nemocnic - výsledky

Umístění nemocnice v celorepublikovém žebříčku V celorepublikovém pořadí se Nemocnice sv. Zdislavy, Mostiště umístila na 24. místě z celkem 143 hodnocených nemocnic. Umístění nemocnice v krajském žebříčku - Kraj Vysočina V rámci kraje se Nemocnice sv. Zdislavy, Mostiště umístila na 1. místě z celkem 6 hodnocených nemocnic. Žebříček nemocnic
Kategorie: nemocnice mostiště

Kategorie: