mytimex.chytrak.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 6547
Čeká na schválení: 263
Celkem kategorií: 12
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » bundy » nejmodernější účesy

Nejnovější v kategorii bundy:


Sekvojovec obrovský (Sequoiadendron giganteum) - mamutí strom

Sekvojovec obrovský (Sequoiadendron giganteum) - mamutí strom

Zpět na domovskou stránku Největší a nejmenší mamutí strom na světě Odpověď na otázku: Jaký je největší strom na světě? není tak jednoduchá, jak by se na první pohled mohlo zdát. Nejvyšším stromem se skutečně změřenou výškou byla douglaska tisolistá ( Pseudotsuga menziesii ) poražená v Britské Kolumbii na ostrově Vancouver v roce 1895, která měla výšku plných 128 metrů. Ačkoliv tak vysoké stromy již dnes na světě zřejmě nerostou, existují stromy, které přesahují úctyhodnou výšku sta metrů. Nejčastěji se touto výškou pyšní sekvoje vždyzelené ( Sequoia sempervirens ). Některé stromy rostoucí v Oregonu a Kalifornii mají výšku přes 110 metrů. Mamutí strom Nejmohutnějšími stromy na světě jsou tedy jednoznačně sekvojovce obrovské ( Sequoiadendron giganteum ), jejichž výskyt je soustředěn na velmi malém území na svazích Sierra Nevady v Kalifornii. Tento vždyzelený jehličnatý strom dorůstá bez problémů stometrových výšek. Kmen je sloupovitý, dole rozšířený a vybíhající v mohutné kořenové náběhy. Je pokryt tlustou, červenohnědou, podélně brázditou měkoučkou borkou, u starých stromů až 50 cm silnou.
Kategorie: nejvyšší stromSeznam zdrojů na téma nejmodernější účesy:


Nechte se inspirovat trendovými účesy pro dlouhé vlasy pro rok 2011
Extra katalog pro vaše odkazy > ucesy
Poslední aktualizace | Vlasy-in.cz
Fotogalerie účesů
Moderní účesy pro mastné vlasy
Moderní účesy pro ženy
Vlasy, účesy, moderní účesy, svatební účesy
Fotogalerie střihy účesy
ModernГ­ ГєДЌesy zaЕѕijГ­ sametovou revoluci - Atraktivni.cz
melíry - Vyhledávač hledej.vlasy.cz
Účesy,kadeřnictví,svatební účesy, vlasy
Salon Matrix - účesy a střihy
Účesy pro polodlouhé vlasy
Moderní účesy – aneb jak na ně
ÚČESY | Moderní účesy
Účesy 2011 | fotky, účesy pro polodlouhé vlasy, pro dlouhé vlasy, pro krátké vlasy, střihy vlasů, účesy na ples
Moderní účesy 2010 | Hairmag.cz
Moderní účesy pro ženy
Moderní účesy
komass | Já nejmodernější účesy karviná fashion akt – rajce.net

Oblastní nemocnice Příbram, a.s. | Oční oddělení

Oblastní nemocnice Příbram, a.s. | Oční oddělení

Do této ambulance může být pacient doporučen jen očním specialistou. -- Ambulance pro pacienty s onemocněním sítnice a cév očního pozadí Umístění: AREÁL I, pavilon A (Příbram I, U nemocnice 84, PSČ 261 26) Vedoucí lékař: MUDr. Radek Bodnár Sítnicová ambulance je dovybavena špičkovým přístrojem OCT. Tento přístroj slouží k diagnostice onemocnění sítnice se zaměřením na místo nejostřejšího vidění (makulu). Provozní doba: na objednání, telefon:318 641 343 -- Do těchto ambulancí může být pacient doporučen jen očním specialistou. V rámci těchto ambulancí jsou indikovány nejrůznější diagnostické i léčebné postupy, od konzervativních, přes laserové až k operačním. Laserové zákroky jsou většinou prováděny ambulantně, stejně tak je naší snahou provádět i většinu operací v ambulantním provozu. Spektrum našich operačních výkonů je dáno přístrojovým vybavením. Běžně se provádí operace šedého zákalu nejmodernějšími světovými postupy. Stejně tak i operace ke kompenzaci zeleného zákalu jsou technicky na vysokém evropském standardu.
Kategorie: nemocnice kladno ocni oddeleni

Chronické ledvinné selhání - Ledviny.cz - o životě s dialýzou

Chronické ledvinné selhání - Ledviny.cz - o životě s dialýzou

Selhání ledvin (poslední stupeň chronického onemocnění ledvin) Včasně a dlouhodobě léčené chronické onemocnění ledvin i v pátém stadiu umožňuje život bez větších omezení. Pacient by měl být připraven na některou formu náhrady funkce ledvin, jejímž spouštěcím okamžikem je objevení příznaků uremie, případně dosažení kritické funkce ledvin na hodnotě pod 0,10 ml/s. Pokud onemocnění probíhá skrytě nebo nedojde k včasné indikaci náhrady ledvin, vede další pokles jejich funkce k rozvoji uremie. Příznaky způsobené zaplavením organismu odpadními látkami zahrnují apatii, slabost, bolesti hlavy, dušnost, zvracení, průjmy, otoky, bolesti na hrudi, bolesti kostí a bledou svědící kůži (tzv. uremický syndrom). Objeví-li se tyto příznaky, je nutno léčbu zahájit neodkladně. Terminální (konečné) stadium selhání ledvin je obvykle konečným stadiem chronického selhávání ledvin, jeho původ ale může být i v selhání akutním.
Kategorie: nemoci ledvin příznaky

Nemoci kloubů | Horses

Nemoci kloubů | Horses

Horses na Blog.cz Blog.cz > Horses > Archiv > Listopad 2011 > Nemoci kloubů Nemoci kloubů 28. listopadu 2011 v 16:10 | Risa | Nemoci koní Tady je další onemocnění koní Naplněný kloub Kloub je oteklý, ale nebolestivý a kůn nekulhá. Kroužek a kostnatění kopytních chrupavek Kůň kulhá. Rentgenologické vyšetření prokáže velkou masu novotvořené kosti v oblasti spěnky, které je někdy zjistitelné i pohmatem. Jedná se buď o tzv. kroužek, což je kostní val na spěnkové kosti nebo nad korunkou, nebo o kostnatění chrupavek v oblasti kopytních patek. Nálevka spěnkového kloubu-nadprodukce synoviální tekutiny Měkký otok na zadní straně končetiny těsně nad spěnkovým kloubem, který se často zhorší po delším odpočinku koně. Kůň nekulhá. Nálevka šlachové pochvy ohýbačů hlezna-nadprodukce synoviální tekutiny Měkký otok nad patním hrbolem mezi kostí a šlachou. Špánek-špánková pakost Kůň kulhá na jednu, někdy i na obě zadní končetiny.
Kategorie: nemoci kloubů

eStránky.cz | Katalog - celocerny nemecky ovcak

eStránky.cz | Katalog - celocerny nemecky ovcak

Nalezené stránky na dotaz: " celocerny nemecky ovcak " CHS Amon Re Moravia Naši pejsci www. sonimira. estranky.cz CHS z Duběnky        "  z Duběnky "  kennel - German shepherd dog CHS německých ovčáků        Naše nové fotogalerie najdete na rajčeti / Our new photoes are here :  fotky   Šťastné a veselé Vánoce !!! www.fany. estranky.cz Německý ovčák XENTA KUVER                       Ahoj... ráda bych vám prostřednictvým estranek,chtěla představyt nejen sebe ale i svou paničku... Moje panička má také www. ovcandaxanta. estranky.cz Andysstránky Takový souhrn všeho co mě zajímá a mám ráda:) www. andys. estranky.cz sedypoutnik Stránky chovatelské stanice Šedý poutník - tzn. stránky o našich německých ovčácích a našem životě s nimi. www. sedypoutnik. estranky.cz stribrnedoly Stříbrné doly-chovatelská stanice Německých ovčáků a Sheltií www. stribrnedoly. estranky.cz Lexíkovy stránky Stránky jednoho NO a jeho kamarádů www.
Kategorie: nemecky ovcak celocerny

Nemocnice - Oční oddělení, Kladno

Nemocnice - Oční oddělení, Kladno

Lékaři online Na tomto portálu najdete souhrnné informace pro obor Lékaři online - informace o zákrocích, lékařích, obrázky, diskuzi a další. Doporučujeme následující: Diskusní fórum na téma Lékaři online Kladno V desítkách diskuzních témat můžete diskutovat s rozsáhlou komunitou uživatelů a odborníků v oboru Lékaři online Kladno. Lékaři a kliniky Hledáte odborníky, lékaře či kliniky pro obor Lékaři online? Vyberte si vašeho specialistu z nejširší databáze kontaktů na tomto portálu. Jste Nemocnice - Oční oddělení? Pokud se tato prezentace týká Vás nebo vašeho pracoviště a přejete si prezentaci upravit nebo rozšířit, nárokujte si tento zápis
Kategorie: nemocnice kladno oční

Kategorie: