mytimex.chytrak.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 5928
Čeká na schválení: 196
Celkem kategorií: 10
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » bundy » nejrychlejší dieta

Nejnovější v kategorii bundy:


NEMOCNICE HLEDÁ DÁRCE KRVE | O městě | Oficiální stránky statutárního města Frýdek-Místek

NEMOCNICE HLEDÁ DÁRCE KRVE | O městě | Oficiální stránky statutárního města Frýdek-Místek

Nacházíte se: O městě NEMOCNICE HLEDÁ DÁRCE KRVE Hematologicko-transfuzní oddělení nemocnice ve Frýdku-Místku stále hledá nové dárce krve. Pořádá proto v pátek 16. září 2011 v době od 13 do 18 hodin ve frýdeckém supermarketu Interspar informační akci pro potenciální dárce krve. 12.09. 2011 15:54 (Aktualizováno: 12.9. 2011 15:55) Počet zhlédnutí: 1433 „Uvítáme každého nového dárce, který se rozhodne darovat krev a pomoci tak těm, kteří to potřebují,“ říká primář hematologicko-transfuzního oddělení Jan Pták. „Dobrovolných dárců je nedostatek a jejich počty stále klesají. Krev je přitom nenahraditelná tekutina, kterou nelze uměle vyrobit,“ dodává. Chcete-li se o dárcovství dozvědět více, přijďte se podívat v pátek 16. září 2011 do Intersparu. Na prezentačním stánku nemocnice ve Frýdku-Místku se z jednoduchého testu dozvíte zdarma nejen to, jakou máte krevní skupinu, ale můžete si také nechat změřit Váš krevní tlak.
Kategorie: nemocnice f mSeznam zdrojů na téma nejrychlejší dieta:


Nejrychlejší dieta, o tom píše Deník-Zdraví.cz
Jak zhubnout? – Viviente
Zaručená redukční dieta
Hubnutí A Dieta | 955.cz
Nejrychlejší dieta: Dokážete žít bez cukru? | ČTUSI.INFO
Smacker - potravina, po které zaručeně zhubnete a nejrychlejší dieta
Nejrychlejší dieta: Dokážete žít bez cukru? - Žena.cz
Jak nejrychleji zhubnout
Bederní Páteř | Zdravá dieta a zdravé hubnutí
Atkinsonova dieta - diskuse.Dáma.cz
Nejrychlejší dieta, to řeší na webu Krasojízda.cz
Nejrychlejsi způsob jak zhubnout | První krabičková dieta | Dietní programy
Nejrychlejší dieta: Dokážete žít bez cukru? - Zprávy na Zóna.cz - monitoring českých medií
Nejrychlejší dieta: Dokážete žít bez cukru? - Potomek.cz
Zaručená dieta – konečně je zde definitivní řešení na nadváhu:
Hubnutí, Diety A Zdraví | 955.cz
Jaký je nejrychlejší způsob jak zhubnout? | Jak zhubnout zdravě a úspěšně
PKU-dieta.cz - Kvalitní skrínink výrazně zvyšuje šance na přežití u dětí s těžkým metabolickým onemocněním
Téma - hubnutí, dieta - Žena.cz
Maso A Dieta | Zdravá dieta a zdravé hubnutí

Vojenská nemocnice Olomouc | Vojenská nemocnice Olomouc

Vojenská nemocnice Olomouc | Vojenská nemocnice Olomouc

Přeskočit na menu | Přeskočit na obsah | Přeskočit na vyhledávání Vojenská nemocnice Olomouc, Sušilovo nám. 5, 771 11 Olomouc. Vojenská nemocnice Olomouc je prokazatelně nejstarší vojenskou nemocnicí na území bývalé Československé republiky – v Olomouci založena v roce 1748, do prostor Klášterního Hradiska přesunuta 1802. Je příspěvkovou organizací Ministerstva obrany ČR s nadregionální působností. Poskytuje služby pacientům všech zdravotních pojišťoven bez závislosti na vztah k armádě ČR. Převážná část nemocnice je umístěna v objektech Klášterního Hradiska, menší část (chirurgie a ARO) v Pasteurově ulici, nově vybudované  zdravotní provozy  v prostorách „ Hospodářského dvora“. V současné době má 273 lůžek, která jsou umístěna na interním, chirurgickém, anesteziologicko-resuscitačním, neurologickém, ušním-nosním-krčním, očním, kožním a psychiatrickém oddělení a nově  léčebně dlouhodobě nemocných, oddělení chronické resuscitační a intenzivní péče a  DETOX (detoxifikačním oddělení). Dále má nemocnice tato ambulantní oddělení: stomatologické, fyziatrie a léčebné rehabilitace, radiodiagnostické, klinických laboratoří, lékařsko-psychologické, nemocí z povolání, funkční diagnostiky, gynekologické, primární péče, urologický a cévní ordinariát. Lůžková oddělení zajišťují v plném rozsahu diagnostickou a léčebnou činnost ve svých oborech. Disponují tomu odpovídající zdravotní technikou i   vysoce erudovaným zdravotnickým personálem.
Kategorie: nemocnice hradisko olomouc

životní pojištění - fórum - Pojištění.cz

životní pojištění - fórum - Pojištění.cz

životní pojištění - fórum Kategorie: Pojištění / Životní pojištění Nový příspěvek Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte. Česká pojištovna Kateřina, 18.12. 2011 15:30:48 Dobrý den Jsem Finanční poradce a tak jsem si zkusila zavolat jako běžný klient na pobočku České pojištovny s tím že mám sjednán produkt Dynamik a chci jej porovnat s Diamantem ale nemám k dispozici oceňovací tabulky k porovnání načež mi paní operátorka sdělila ať si zavolám ve všední den, že snad mi zodpoví pověřená osoba zítra - jenže jakto se mnou bývá tak jsem chtéla zodpovědět zda - li mi oceňovací tabulku pošlou emailem - odpověd nejsem pověřena Vám toto sdělit, nevím zkuste zavolat zítra... já to zkusím : ) Ale je vidět jak se ČP chová ke svým klientům - žádný z mých klientů nikdy nedostal oceňovací tabulky a sehnat je se rovná zázraku, nechci tím nikoho pomlouvat ale není to košér. Určité tu souhlasím s názory rychle vypuštěných poradců, pojišťováků atd. kteří nevědí co sjednávají ale hlavně že je provize takto to fungovat nemá a nedivím se že lidé mají takovýto názor, každý den se setkávám se špatné nastavenými pojistkami co se týče života i majetku, ne nejsem z Těch co sežral všem rozum ale jsem spíš velmi nespokojena díky poradcům kteří svoji práci délají poctivě i když samozřejmě za provizi, zadarmo do práce nikdo nechodí na druhou stranu pokud poradce stojí za něco tak klientovi musí dělat i servis a pomoci s nahlášením pojistné události, udělat maximum aby klient byl spokojen a nadále zůstal v péči toho kdo za něj dostal tu provizi o tom je kvalitní poradce ale je jich málo, bohužel. ČP jinak má pojistné podmínky Diamantu na stránkách ale mrkňete na ty výluky, radši se nebudu vyjadřovat ať nikoho nepopudím. Přeji všem krásné svátky a lepší zkušenosti s pojištovnami a jejich poradci jinak podnět na stížnost se dá vždy podat na Českou národní banku : ) zruseni sporeni v pojisteni nolle, 13.12. 2011 06:50:48 Dobrý den, mám pojištění DINAMIK (Česká pojišťovna) i se spořením a chtěl bych se zeptat, jestli by to spoření šlo snížit, nebo ještě lépe zrušit. Předem děkuji za odpověď nolle Porari nekdo?
Kategorie: nejlevnější životní pojištění

Nemocnice - Mělník - Firmy.cz

Nemocnice - Mělník - Firmy.cz

Nemocnice Mělník Nemocnice je všeobecná regionální nemocnice, která poskytuje komplex služeb lůžkové, ambulantní a komplementární péče. Lůžková péče je poskytována v oborech interny, neurologie, infekce, gynekologie, porodnictví, neonatologie, chirurgie, ortopedie, ORL, ARO a ošetřovatelské péče. Nemocnice je… www. nemocnicemelnik.cz - Mělník, Pražská
Kategorie: nemocnice mělník

PsГ­ kalendГЎЕ™ | NaplГЎnuj to!

PsГ­ kalendГЎЕ™ | NaplГЎnuj to!

PsГ­ jmГ©na MГЎte doma novГЅ psГ­ pЕ™Г­rЕЇstek a hledГЎte pro nД›j jmГ©no? VГ­te, Еѕe psi majГ­ takГ© svГЎtky? Tento kalendГЎЕ™ zobrazuje psГ­ jmГ©na, tedy psГ­ svГЎtky pЕ™ehlednД› na jednГ© strГЎnce, po mД›sГ­cГ­ch, den po dni. Je to tedy uЕѕiteДЌnГЅ psГ­ kalendГЎЕ™. Pokud chcete udД›lat radost svГ©mu ДЌtyЕ™nohГ©mu milГЎДЌkovi, vyhledejte si, kdy mГЎ svГЎtek a oslavte ho s nГ­m. A nezapomeЕ€te koupit dГЎrek ! Pes je totiЕѕ vГЎЕЎ nejlepЕЎГ­ pЕ™Г­tel. ChystГЎme psГ­ kalendГЎЕ™, kterГЅ zvГЅraznГ­ jmГ©na psГ­ch klukЕЇ a jmГ©na psГ­ch holek. Bude takГ© moЕѕnГ© zobrazovat psГ­ jmГ©na v aplikaci online kalendГЎЕ™. 1 | leden 1. Agga 2. Joe 3. Jack 4. Е¤apka 5. Gaston 6. Bred 7. Sam 8. Elvis 9. Rex 10.
Kategorie: nejoblibenější jména psů

__Barboocha__ | ♥ Shonen ai & Yaoi time..

__Barboocha__ | ♥ Shonen ai & Yaoi time..

na Blog.cz ♥ Vítejte na blogu, věnovaném Shonen ai a Yaoi. ♥ Najdete zde povídky, obrázky a videa s homosexuální tématikou. Pokud to není váš doušek čaje, opusťte prosím tuto stránku. Provázet vás budou Barboocha a BlackCat. Všechny Fanfikce a design blogu, podléhají autorským právům. Pokud budete něco chtít zkopírovat, vždy nám předem napište. Vaše komentáře nám jsou jedinným důvodem, proč v psaní pokračovat, proto jsme za každý jednotlivý moc vděčné. Podpořit nás můžete také na našich Facebookových stránkách, kde se budete průběžně dozvídat novinky nebo co je právě v přípravě. Děkujeme. :) Blog.cz > ♥ Shonen ai & Yaoi time.. > Archiv > Duben 2011 > __Barboocha__ __Barboocha__ 20.
Kategorie: nemocnice hb

Kategorie: