mytimex.chytrak.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 7467
Čeká na schválení: 209
Celkem kategorií: 14
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » bundy » nejúčinnější dieta

Nejnovější v kategorii bundy:


Současný hmotnostní rekord kapra — Ptejte se knihovny

Současný hmotnostní rekord kapra — Ptejte se knihovny

Dobrý den, Guinnessova kniha rekordů pro rok 2008 přináší velmi zastaralé údaje. Jako největší ulovený kapr je zde uveden kus vytažený Leo van der Gugtenem v Nizozemí v roce 1987. Kapr vážit 34,35 kg. Přehledová tabulka Mezinárodní asociace pro lov kaprů ovšem uvádí úplně jiná čísla: http://www.icfa.info/bigfish.php. Jako poslední největší kapr (lysec - mirror carp) nahlášený asociaci je zde uveden úlovek Paula Mereditha z Francie, který vážil 89 liber (40,45 Kg). Úlovek Grahama Slaughtera se v tabulce přesunul na druhé místo žebříčku. Jak se zdá, úplně nejaktuálnější informace přináší stránka věnovaná světovým rekordům v lovu kaprů: http://baggingup.co.uk/blog/category/world-record-carp/, kde je aktuálně uveden nejtěžší úlovek Andre Komornickiho (z Londýna). Tento dosud největší kapr byl vyloven 13.11. 2008 ve Francii a vážil 91 liber. Použité zdroje: International Carp Fishing Association: http://www.icfa.info/ Stránkách věnovaných lovu kaprů : http://baggingup.co.uk/blog/ Guinness world records 2008.
Kategorie: největší kaprSeznam zdrojů na téma nejúčinnější dieta:


Dieta, zdravá dieta a diety na hubnutí
Nejúčinější dieta
Která dieta je účinná? | Poradna | Trendy zdraví
Sebeúcta – nejúčinnější dieta - Jak být zdravý - Diety a recepty - diety-recepty.cz
Hubnutí pomocí proteinové diety
Diskuse: Získat štíhlou linii podle počítače je jednoduché, stačí neodmlouvat - iDNES.cz
Dieta, která skutečně funguje - 2011-12-06 - Anews | Asklepion
NEJÚČINNĚJŠÍ DIETA VŠECH DOB...SEBELÁSKA
Komentáře k článku Nejúčinnější dieta všech dob... sebeláska! - Dreamlife.cz
Ach, ty diety… < Vanilka.cz
Nejúčinnější dieta
Fórum: Nejlepší dieta | Marianne.cz
HUBNUTÍ A DIETA
Nejúčinnější způsob, jak zhubnout | Krása Centrální
Která dieta je ta pravá a nejúčinnější? - tn.cz
Nejúčinnější dieta! A nemusíte ani pohnout zadkem!
Nejúčinnější dieta? Sacharidové vlny!
Posilování prsních svalů
Cholesterova dieta
Dieta která zaručí hubnuti • Dietní-jídelníček.cz

Játra a jejich nemoci priznaky

Játra a jejich nemoci priznaky

.. ::AKCE ČISTÉ RUCE::.. | O co se (ne)podělit? 23. září 2008 Nemoc je nenápadná, příznaky mohou připomínat chřipku, jsou více ohroženi chronickou infekcí a jejich nemoc je obvykle závažnější. Nemoci morčat Příznakem této nemoci je, že morče sedí v koutě, značně se chová jinak a má Přemíra tuku v játrech ovšem způsobí jejich ztučnění (steatózu) a tím se Vnější příčiny nemocí z pohledu TCM a alergická onemocnění Je vždy vnitřního původu a je spojen s játry. Příznaky: třes, tiky, motolice Nadměrné horko v pozdních stádiích horečnatých nemocí, které se dostává do pharma news Ani postižení jaterní tkáně se nemusí subjektivně projevit výraznějšími příznaky, zvlášť s přihlédnutím k faktu, že játra jako orgán disponují značnou Příznaky nemoci | Jsem nemocný? | Informace pro laika - Virová Patří mezi příznaky rozvinutého poškození jater a selhávání jejich funkcí. Ve Vašem těle se hromadí toxické látky a narušují fungování Vašeho mozku. Cayena Magdahor - Závažné nemoci psů Virus napadá játra, v nichž způsobuje často nenapravitelná poškození. Příznaky vztekliny jsou velmi proměnlivé. Nemoc se přenáší slinami psů a dalších Játra a jejich nemoci priznaky - nemoci a postižení Játra a jejich nemoci priznaky a další informace o tématech nemoci a postižení a Zdraví a životní styl v Českém katalogu.
Kategorie: nemoci jater příznaky

Nemoci jater - knihkupectví Knihy.ABZ.cz

Nemoci jater - knihkupectví Knihy.ABZ.cz

Dopravné U objednávek nad 2000Kč - zdarma U objednávek nad 1000Kč - 49Kč U objednávek nad 500Kč - 79Kč U objednávek do 499Kč - 94Kč Osobní odběr na výdejních místech Ostrava, Praha, Brno, Plzeň, ČB - zdarma Zasíláme také na Slovensko a do dalších 27 evropských zemí. » kompletní ceník poštovného Dárkové poukazy Nevíte, která kniha by udělala Vašim blízkým radost? Pak máme pro Vás ideální řešení: věnujte jim dárkový poukaz na nákup publikací z našeho internetového knihkupectví. Platby Kromě běžných forem plateb na dobírku nebo bankovním převodem nabízíme také další platební kanály: Při osobním odběru na našich výdejních místech lze platit pouze v hotovosti. Internetové knihkupectví Knihy.ABZ. cz - jediné knihkupectví, které opravdu potřebujete. On-line prodej více než 60 000 knih a publikací se slevami.
Kategorie: nemoc jater

BABYBOX Babybox

BABYBOX Babybox

Benešov Brno Cheb Chomutov Děčín Frýdek-Místek Hodonín Hradec Králové Jablonec Jihlava Jindřichův Hradec Kadaň Karviná Kladno Klatovy Kolín Kroměříž Liberec Litoměřice Mělník Mladá Boleslav Most Náchod Neratovice Nymburk Olomouc Opava Ostrava Pardubice Pelhřimov Písek Plzeň Praha 2 Praha 6 Praha 9 Přerov Příbram Slaný Sokolov Strakonice Šumperk Teplice Třebíč Trutnov Ústí n/Labem Ústí n/Orlicí Zlín Oblastní nemocnice Kladno Kladno je moje rodné město a o zřízení babyboxu v kladenské nemocnici jsem usiloval čtyři roky. S ředitelem Otakarem Marešem jsem se dlouho nedokázal domluvit, přestože primář dětského oddělení Petr Lyer byl od počátku pro. Nakonec jsme smlouvu podepsali a Michal Čumpelík bedýnku namontoval 15. srpna 2008. Hlavním dárcem je opět Nadace KB Jistota. Přispěly i kladenské firmy Beránek, Zanzibar, VP Trend a další. Magistrát města Kladna babybox taky podpořil a na otevření 26. srpna přišel primátor Dan Jiránek. Zvláštní radost mi svou přítomností udělali kladenští doktoři a moji kamarádi Jirka a Honza Rothovi, s nimiž se známe od dětství stráveného u dědečka a babičky Marie a Jaroslava Matyášových. Babybox jsme otvírali dvakrát – po druhé 29.
Kategorie: nemocnice kladno

Oční oddělení nemocnic - Instituce a organizace - Kladno - Atlasfirem.info

Oční oddělení nemocnic - Instituce a organizace - Kladno - Atlasfirem.info

Oblastní nemocnice Kladno, a. s. - Oční oddělení Oblastní nemocnice Středočeského Kraje... Naše porodnice už patří mezi moderní. 10.08. 2011. Naše porodnice se přestěhovala do bloku B - 4 patro. www.
Kategorie: nemocnice kladno ocni oddeleni

O nás - Žilní medicína Klatovy - léčba a operace křečových žil

O nás - Žilní medicína Klatovy - léčba a operace křečových žil

Zdravotní sestra   Diplomovaná sestra   Marie Stryczková -    Dlouholetá praxe na chirurgickém oddělení nemocnice Klatovy -    Dlouholetá sesterská praxe v obou všeobecné lékařství -    Plně vyškolená stomasestra   pečující o pacienty s kolostomií v celém regionu Klatovy       Po chirurgické stránce   je ambulance profilována jako „ Poradna pro cévní chirurgii a koloproktologická poradna. “ Z   časových   důvodů jsou obě poradny v týdnu   vždy odpoledne. V zařízení je plně vybavený chirurgický sálek určený k operacím křečových žil a drobným   chirurgickým zákrokům ze všeobecné chirugie, včetně odstraňování kožních útvarů. Ordinace je vybavena moderním sonografickým přístrojem k sonografickému a doplerovskému vyšetření periferních cév a dále   endoskopickým instrumentariem k vyšetření a zákrokům na konečníku. Operace křečových žil radiofrekvenční sondou. Máme vypracovaný spolehlivý a osvědčený postup ambulantních operací. Operujeme   bez celkové, nebo spinální anestezie,   v tzv. „femorálním bloku“. Malé množství anestetika se cíleně aplikuje k nervu, který přenáší bolest a čití z celé vnitřní plochy   dolní končetiny. Operujeme cíleně jen to, co je nemocené, po předchozím sonografickém označení těchto míst   přímo na kůži pacienta.
Kategorie: nemocnice klatovy

Kategorie: