mytimex.chytrak.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 1145
Čeká na schválení: 144
Celkem kategorií: 11
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » bundy » nemocnice cheb

Nejnovější v kategorii bundy:


Zvýšení účinnosti využití tepelné energie v areálu Nemocnice Beroun | Letní fotografická soutěž Vyfoť projekt

Zvýšení účinnosti využití tepelné energie v areálu Nemocnice Beroun | Letní fotografická soutěž Vyfoť projekt

Jump to Navigation Letní fotografická soutěž Vyfoť projekt Vyfoť projekt a vyhraj 1.7. -31.8. 2011 Do konce soutěže zbývá: Zvýšení účinnosti využití tepelné energie v areálu Nemocnice Beroun
Kategorie: nemocnice berounSeznam zdrojů na téma nemocnice cheb:


Posбdkovб nemocnice Cheb [1922-1938] :: Zdravotnictvo :: Brannб moc Republiky иeskoslovenskй (1918-1938)
Nemocnice Cheb, s.r.o. | bumima
Nemocnice Cheb (KarlovarskГЎ krajskГЎ nemocnice a.s.) – ZdravotnickГЎ zaЕ™Г­zenГ­ | Top LГ©kaЕ™
Nemocnice Cheb s.r.o. (Cheb) - Firmy a instituce TOPkontakt.cz
Prohlášení LOK - SČL Nemocnice Cheb - Karlovarský deník
Nemocnice Cheb spol. s r.o.
Dětské oddělení Nemocnice Cheb obdrží zdravotnickou techniku a další potřebné vybavení v hodnotě 110.167 Kč | Protext.cz
KrajskĂ© listy - Nemocnice v Chebu nabídne pacientům kompletně modernizovaný pavilon
Karlovarska krajska nemocnice a.s. - Aktualně: O Vánocích se narodilo v KKN šestnáct miminek, Nemocnice Cheb
PrГЎce nemocnice v Cheb, NabГ­dka prГЎce nemocnice v Cheb. PrГЎce, NabГ­dka prГЎce
ProCeram, a.s. - luxusní obklady a dlažby - galerie-k565
Nemocnice Cheb s.r.o. (Cheb) - Firmy a instituce TOPkontakt.cz
Nemocnice Cheb spol. s r.o. - InfoKlik
Vyhodnocení ankety - Nemocnice Cheb s.r.o. - přihlašovací formulář
Nemocnice Cheb, s.r.o. - Vitalia.cz
Nemocnice Cheb - Vitalia.cz
Nemocnice Cheb, s.r.o. - diskuze k porodnici
KARLOVARSKÁ KRAJSKÁ NEMOCNICE a.s., Cheb - Živé firmy v České republice - Databox s.r.o. - Živéfirmy.cz
Digitalizace nemocnice Cheb, Aktuality
OkN v Chebu

Rosacea neboli růžovka

Rosacea neboli růžovka

Většinou se lidé cítí trapně, když zrudnou až po kořínky vlasů. Stává se to při stresových situacích, nadměrné námaze nebo třeba při konzumaci horkých nápojů. Za problémy s červeným obličejem může i nem oc zvaná růžovka. Červená tvář Příčina zčervenání není zcela jasná. Významnou roli hrají autonomní nervy a anatomická zvláštnost obličeje. Chladná krev ze žilek střední části obličeje je sbírána v nosní přepážce a v kosti tvrdého patra. V místě, které se anatomicky nazývá sinus cavernosus, se chladná krev mísí s horkou tepennou krví přicházející z mozku. Teplotní nerovnováha způsobuje roztažení obličejových kapilár, a právě to je častou příčinou, proč se drobný společenský problém mění v chorobu označovanou jako růžovka neboli rosacea. Růžovka je chronické zánětlivé onemocnění postihující většinou centrální partii obličeje. Ta je působením choroby sytě červená a mírně oteklá.
Kategorie: nemoc růžovka

Nejprodávanější knihy politiků jsou od Klause a Štrougala – Novinky.cz

Nejprodávanější knihy politiků jsou od Klause a Štrougala – Novinky.cz

Podrubriky: Chat s osobností Nejprodávanější knihy politiků jsou od Klause a Štrougala Nejprodávanějšími autory knih mezi politiky v kamenných knihkupectvích se na přelomu listopadu a prosince stali Václav Klaus s knihou Evropská integrace bez iluzí a Lubomír Štrougal s pokračováním pamětí Ještě pár odpovědí. Klaus byl v žebříčku první, Štrougal šestý, čísla uvedena nebyla. Zvětšit obrázek Prezident Václav Klaus na křtu své knihy FOTO: Petr Hloušek, Právo úterý 13. prosince 2011, 6:17 Mezi nejprodávanějšími knihami se letos neobjevil ani jeden ze tří titulů Jiřího Paroubka proto, že žebříček Svazu českých knihkupců a nakladatelů vzniká na základě ankety kamenných knihkupectví. Například minulý týden jich hlasovalo sedmdesát osm. Souhrnný přehled o prodejích v obchodech a současně na internetu k dispozici není. Podle Josefa Žáka z internetového knihkupectví Kosmas prodej Paroubkových knih není špatný, ale není to bestseller. „Například knihy Ve službě republice se prodaly dva tisíce kusů,“ řekl Žák Právu. Při ceně 380 Kč, kterou Kosmas slevuje na 334 Kč, a při předpokládaném honoráři 10 procent, by profit z uvedených dvou tisíc kusů činil necelých 70 tisíc korun. I při nadstandardním honoráři 20 procent - což by se blížilo honoráři Michala Viewegha - by to v případě internetového prodeje bylo 140 tisíc.
Kategorie: nejprodávanější knihy

Nejlevnější povinné ručení 2011 | Porovnání online

Nejlevnější povinné ručení 2011 | Porovnání online

Povinné ručení Nejlevnější povinné ručení pro Vášho broučka Neplaťte o nic víc, než musíte. Ušetřete na povinném ručení až 60% a získejte to nejlevnější povinné ručení na trhu. Na našich stránkách pro Vás porovnáváme nabídky všech pojišťoven v ČR. Za několik minut pro vás vybereme to nejvýhodnější povinné ručení. Porovnání povinného ručení Ptáte se, jak je to možné? Vše spočívá ve srovnání aktuálních nabídek. Naše služba - povinné ručení porovnání vám zaručí nejvýhodnější pojištění vozidla. Porovnáme všechny parametry a nabídneme vám povinné ručení na míru. Budete tak mít jistotu, že jste si vybrali tu nejvýhodnější nabídku – a to všechno proběhne online za pár minut. Na povinném ručení v roce 2010 můžete díky nám ušetřit i více než polovinu!
Kategorie: nejlevnější zákonné pojištění

Rasti Cevelob

Rasti Cevelob

Německá doga modrá Vítejte na stránkách  německé dogy modré - Rasti cevelob Rasti Cevelob, doma nazýván Raistlin, je náš pes německé dogy v barvě modrá. Na těchto stránkách naleznete informace o něm i o našich kamarádech, akcích, které podnikáme a o jeho živote s námi. Přeji pěkné čtení. Novinky 18.12. 2011 21:48 Obrany Josefov 17.12. 2011 V soboru jsme byli v Josefově na obranách, pohrát si s figurantkou 1. třídy Katěřinou Goldovou. Paní figurantka byla skvělá a už se těšíme na příště! Fotky : http://cvicak-josefov.rajce.idnes.cz/cvicak_obrany_17.12. 2011/#PC170124.jpg ————— 28.11.
Kategorie: německá doga modrá

Rekonstrukce - Nemocnice Havlíčkův Brod | Nemocnice Havlíčkův Brod | Kraj Vysočina

Rekonstrukce - Nemocnice Havlíčkův Brod | Nemocnice Havlíčkův Brod | Kraj Vysočina

Rekonstrukce interny Nemocnice Havlíčkův Brod (23.4. 2010) emocnice zahájila realizaci projektu rekonstruce interny a přístrojového dovybavení v srpnu 2008. Pavilon interní oborů se v průběhu dvou let změní v moderně vybavené centrum nabízejícím pacientům ještě kvalitnější léčebnou a ošetřovatelskou péči než dosud. Součástí projektu jsou nejenom komplexní stavební úpravy, ale i dovybavení řady oddlěení nejmodernějšími přístroji. Předpokládané rozpočtové náklady se pohybují částky 160 milionů Kč.
Kategorie: nemocnice havlíčkův brod

Kategorie: