mytimex.chytrak.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 6905
Čeká na schválení: 339
Celkem kategorií: 11
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » bundy » nejlevnější zimní bundy

Nejnovější v kategorii bundy:


ayurveda.cz | Očista jater a ledvin - ájurvédská medicína - léčení nemocí, detoxikace, masáže, kosmetika

ayurveda.cz | Očista jater a ledvin - ájurvédská medicína - léčení nemocí, detoxikace, masáže, kosmetika

Konzultace Ájurvédské procedury Nadváha a naše řešení Očista jater a ledvin Individuální jóga Ozdravné pobyty Škola Ájurvédy a přírodní medicíny Přednášky Kurzy Seminář s dr. Svobodou 2010 Přípravky a čaje O ájurvédě Kontakt Očista jater a ledvin Jedná se o pročištění jater a ledvin podle individuálních instrukcí. Proč provádět očistu jater? Játra jsou orgánem, který zodpovídá za spoustu metabolických procesů - tvorbu bílkovin a enzymů, tvorbu cholesterolu, ale hlavně zpracování a vylučování škodlivin včetně alkoholu a hormonů žlučovými vývody. Játra filtrují litr a půl krve za minutu. Pokud k tomuto vyloučení nedojde proto, že ve vývodech se hromadí kamínky, toxiny se nevyloučí, v krvi kolují hormony a chemické látky, které se játry nevyloučí, živiny se nedostanou k buňkám. Většina z nás má v játrech spoustu malých kamínků, které se tvoří v žlučových vývodech jater. Západní medicína rozeznává pouze kameny ve žlučníku a jen ty kontrastní, které se zobrazí na ultrazvuku. analýzou lze ale zjistit rozšíření těchto jaterních vývodů, blokovaných nekontrastními kamínky, složenými z vápníkových solí a žlučových barviv, neviditelných na ultrazvuku. Také jaterní enzymy se zvyšují až v případě většího poškození jaterních buněk (játra fungují relativně normálně i pokud je poškození větší než 60 %).
Kategorie: nemoci jaterSeznam zdrojů na téma nejlevnější zimní bundy:


Pánská bunda, kabát na prodej. Levné pánské bundy a kabáty - inzerce zdarma. > obleceni-boty-doplnky.bazar.cz
Zimní bundy | Vybíráme správnou zimní bundu
LevnГ© zimnГ­ bundy Heavenly Devil od 2990 KДЌ na NГЎkupnГ­RГЎdce.cz
Oblečení > Pánské bundy a kabáty - nejlevnější - srovnání cen | Naakup.cz
Levné Dámské zimní bundy - Výprodej | Skateshop - Wrackshop.cz
Kvalitní dámské zimní bundy a mikiny, levné pánské softshell bundy a mikiny. | www.katedrala.cz
Zimní bundy - Levné mikiny .cz
bílá zimní bunda
Levné zimní bundy
Levně bunda dětská zimní -
Zimní bundy výprodej Affekt
Dámské zimní kabáty | Muj-bazar.cz – Inzerce zdarma, Inzeráty
zimní
Levné zimní bundy | www.magic-outlet.cz
Levné Lyžařské bundy | Korunka.cz
Kvalitní dámské zimní bundy a mikiny, levné pánské softshell bundy a mikiny. | prčlánky.info
výprodej dámské zimní kabáty
Levné zimní bundy - Nejlevnější zimní bundy na HLEDEJCENY.cz
Levné jarní bundy, zimní bundy, jarní i zimní vesty | bundy24.eu
levné zimní bundy do 1000kč < výsledky hledání | sedia.cz

Léčebné postupy při nádorovém onemocnění prsu

Léčebné postupy při nádorovém onemocnění prsu

Projekt 35 Léčebné postupy při nádorovém onemocnění prsu V následujícím textu uvádíme přehled léčebných metod, které jsou využívány při léčbě nádorového onemocnění prsu. Upozorňujeme čtenářky, že se jedná pouze o přehled metod, nikoli o doporučený postup. Kombinaci jednotlivých léčebných postupů a volbu léků určuje ošetřující lékař vždy podle typu, velikosti a umístění nádoru. Onkologická léčba je komplexní a podává se s různým záměrem. Využití všech uvedených metod a možnosti aplikace moderních, účinných léků přináší v léčbě nádorového onemocnění prsu velmi příznivé výsledky. Oproti minulému století se daří uzdravit, nebo alespoň prodloužit život stále většímu počtu žen. Chirurgická léčba Chirurgické odstranění nádoru je jednou z velmi důležitých léčebných metod. Operace se provádí zpravidla v úvodních stádií léčby. K odstranění nádoru v prsu se používá několik operačních technik: V případech, kdy je nádor vhodně umístěn a není velkých rozměrů, může být proveden prs šetřící výkon. Tento druh operace je prováděn především u mladších žen, které si přejí zachování prsu.
Kategorie: nemoci prsu

Technologie - Be-Tong spol. s r.o.

Technologie - Be-Tong spol. s r.o.

Technologie Stavební systém Betong pevné stavby s teplými stěnami s minimálními náklady na topení více zde Technologie - obecný popis Představujeme Vám u nás zcela novou konstrukci a koncepci stavby domu, v západní Evropě však běžně používanou již desítky let. Jedná se o zdicí systém „z tenkostěnných, skořepinových betonových tvárnic nové generace“ v kombinaci s „Izolačním sendvičovým komplexem“. Velmi zkratkovitě lze postup výstavby definovat tak, že se nejdříve postaví nosné zdi o tloušťce 20 cm z tenkostěnných - skořepinových betonových tvárnic, pak se provedou instalační rozvody a nakonec se zevnitř nalepí izolační sendvičový komplex, který zabezpečí tepelnou izolaci domu. Co přispělo k tomu, že se uvedený stavební systém stal v západní Evropě dominantním? Dům je zde hodnocen ze 3 funkčních hledisek, pochopitelně vždy v kombinaci s hlediskem finančním. 1. hledisko: Boj proti tepelným ztrátám. Vzhledem ke skutečnosti, že běžné zdící materiály nejsou schopny plnit současné vysoké požadavky na tepelnou izolaci (např. pálené cihly mají velmi malou tepelně izolační schopnost), řeší se tepelně izolační nedostatečnost zdiva zaizolováním domu zcela nezávisle „Izolačním sendvičovým komplexem“ o velké izolační schopnosti. Tepelná izolace domů se v západní Evropě volí enormní, několikanásobně větší, než je v české republice obvyklá. Tepelný režim v domech se neřeší nežádoucí akumulací tepla.
Kategorie: nejlevnější zdivo

Mamografická prevence | Archiv | Infoservis VZP | ZN - odborné fórum zdravotnictví a sociální péče

Mamografická prevence | Archiv | Infoservis VZP | ZN - odborné fórum zdravotnictví a sociální péče

Zdravotní pojišťovny zaplatí od 1. února screeningové mamografické vyšetření ženám i po dovršení 70 let. INFOSERVIS VZP ČR č. 2/2010. Informační kanál pro smluvní partnery Všeobecné zdravotní pojišťovny ČR. Vyšlo 1. února 2010 jako příloha Zdravotnických novin č. 2/2010. Tento screening se z veřejného zdravotního pojištění hradí od roku 2002, ale dosud pouze ženám od 45 do 69 let. Vyhláška Ministerstva zdravotnictví o obsahu a časovém rozmezí preventivních prohlídek (č. 3/2010 Sb.) nyní horní věkovou hranici zrušila. Rozšíření screeningu přivítal předseda České onkologické společnosti ČLS JEP prof.
Kategorie: nemocnice liberec klášter

Nové ovladače pro grafické karty Nvidia - Root.cz

Nové ovladače pro grafické karty Nvidia - Root.cz

Ovladače NVIDIA 285.03 s podporou OpenGL 4.2 22. 8. 2011 12:06
Kategorie: nejnovejší ovladače nvidia

Německá doga - Klub chovatelů německých dog

Německá doga - Klub chovatelů německých dog

Vítejte na stránkách Klubu chovatelů německých dog Naším cílem je poskytovat komplexní informace o chovu plemene Německá doga v České republice. Naleznete zde zajímavosti o chovu, zdraví, výživě, výcviku, výstavách či o činnosti Klubu. Tyto stránky nejsou samozřejmě zaměřeny jen na členy Klubu, ale mají posloužit i všem těm, kterým německé dogy učarovaly tak jako nám. Doufáme, že se nám tento nesnadný cíl podaří naplnit a že se sem budete rádi vracet. Zákonem č. 246/1992 Sb. na ochranu zvířat proti týrání (v posledním znění) je v České republice kupírování uší ZAKÁZÁNO. Nové texty Zápis z jednání výboru KCHND - Ml. Boleslav 26.11. 11 08. prosince 2011 - Klub - zápisy Přečtěte si zápis z jednání výboru... Zápis ze schůze chovatelského kolegia – Ml.
Kategorie: německá doga

Kategorie: