mytimex.chytrak.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 1662
Čeká na schválení: 379
Celkem kategorií: 12
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » bundy » nemocnice bulovka

Nejnovější v kategorii bundy:


Diskuse: Výtvarnice vyrobí šperk podle vaší vaginy - iDNES.cz

Diskuse: Výtvarnice vyrobí šperk podle vaší vaginy - iDNES.cz

Diskuse k článku Výtvarnice vyrobí šperk podle vaší vaginy Upozornění Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky. Děkujeme za pochopení. Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času vulva versus vagina
Kategorie: největši vaginaSeznam zdrojů na téma nemocnice bulovka:


Thomayerova nemocnice a Bulovka už nebudou fakultní - www.lidovky.cz
ZDN
Zprávy z naší ulice – Týden.cz | Nemocnice Bulovka kontroluje souběhy praxí svých lékařů
nemocnice bulovka - Google Maps
Fakultní nemocnice bulovka
Nemocnice bulovka - zdravotnická zařízení, vyšetření
Nemocnice Bulovka a Thomayerova ztratí z názvu fakultní (Portál hlavního města Prahy)
Nemocnice Bulovka - Praha 8 - abecedalekaru.cz
Fakultní nemocnice na Bulovce - Wikipedie
Pražská nemocnice Bulovka má nový operační sál pro infekční pacienty - iDNES.cz
Prali pro Bulovku, zkrachovali. Nemocnice prádelně neplatila | zpravy.ihned.cz - Česko
Základní škola a Mateřská škola při Fakultní nemocnici Bulovka, Praha 8, Budínova 2
Prodej liftoveho garazoveho stani v hlidanem dome v blizkosti nemocnice Bulovka Praha 8
Nemocnice bulovka, Webs www.nemocnice.bulovka.cz - eWords.cz, Czech words and phrases
Heger odvolal ředitelku fakultní nemocnice Bulovka - Denik.cz
Pražské nemocnice Bulovka a Thomayerova ztratí přívlastek fakultní - iDNES.cz
Fakultní nemocnice Bulovka a Thomayerova už nebudou fakultní - 1. zprávy
Nemocnice Bulovka oslavila 80. narozeniny - Praha 8
Policie prošetřuje hospodaření FN Bulovka — Domácí — ČT24 — Česká televize
Nemocnice Bulovka a Thomayerova už nebudou fakultní - Zpravodajství (Český rozhlas)

jezero | SvД›tovГЎ nej

jezero | SvД›tovГЎ nej

Archiv ЕЎtГ­tku: jezero NejhlubЕЎГ­ jezero na svД›tД› PublikovГЎno Leden 14, 2010 | Autor: HELDEN NejhlubЕЎГ­m jezerem na svД›tД› je Bajkal na SibiЕ™i. Je hlubokГ© 1 680 metrЕЇ. TakГ© jde o jeden z nejstarЕЎГ­ch zdrojЕЇ sladkГ© vody, protoЕѕe bylo vytvoЕ™eno pЕ™ed 20 aЕѕ 25 miliony let. V jezeru je pД›tina celosvД›tovГЅch zГЎsob povrchovГ© sladkГ© vody. … CelГЅ pЕ™Г­spД›vek → Rubriky: PЕ™Г­roda, ZajГ­mavosti | Е tГ­tky: Bajkal, jezero, plavec, rusko, voda | Napsat komentГЎЕ™ NejvД›tЕЎГ­ kapr PublikovГЎno Leden 12, 2010 | Autor: HELDEN Tak tohohle kapra by bД›ЕѕnГЎ rodina na Е tД›drГЅ veДЌer urДЌitД› nesnД›dla. NejvД›tЕЎГ­m kaprem na svД›tД› se stal Гєlovek z jezera Lac de Curton nedaleko francouzskГ©ho mД›sta Bordeaux. SvД›tovГЅm unikГЎtem se mЕЇЕѕe pochlubit britskГЅ rybГЎЕ™ Martin Locke, kterГЅ po dlouhГ©m boji … CelГЅ pЕ™Г­spД›vek → Rubriky: ZajГ­mavosti, ZvГ­Е™ata | Е tГ­tky: Bordeaux, francie, jezero, kapr, ryba, rybГЎЕ™ | Napsat komentГЎЕ™ NejhlubЕЎГ­ prolГЎklina na svД›tД› PublikovГЎno Říjen 30, 2009 | Autor: HELDEN NejnГ­Еѕe poloЕѕenГЅm odkrytГЅm mГ­stem na zemskГ©m povrchu je MrtvГ© moЕ™e, kterГ© se nachГЎzГ­ 420 metrЕЇ pod hladinou svД›tovГ©ho oceГЎnu mezi Izraelem a JordГЎnskem. NГЎzev tohoto geografickГ©ho unikГЎtu je zavГЎdД›jГ­cГ­, protoЕѕe se jednГЎ o jezero napГЎjenГ© Е™ekou JordГЎn. Jezero je pЕ™ibliЕѕnД› … CelГЅ pЕ™Г­spД›vek → Rubriky: PЕ™Г­roda, ZajГ­mavosti | Е tГ­tky: izrael, jezero, JordГЎnsko, MrtvГ© moЕ™e, prolГЎklina | 2 komentГЎЕ™e NejvД›tЕЎГ­ pЕ™epadovГЎ dГ­ra na svД›tД› PublikovГЎno Duben 10, 2009 | Autor: Pepperos Tak jeЕЎtД› zЕЇstaneme u tД›ch velkГЅch dД›r na zemi Tahle je v severnГ­ Kalifornii a zajiЕЎЕҐuje pЕ™epad vody u pЕ™ehrady Monticello. AerodynamickГЅ (nebo spГ­ЕЎe hydrodynamickГЅ?)
Kategorie: největší kapr na světě

Ronnie.cz > Nejprodávanější (Knihy a DVD > Trénink > Rehabilitace)

Ronnie.cz > Nejprodávanější (Knihy a DVD > Trénink > Rehabilitace)

Nejprodávanější: Trénink (rehabilitace) Obchod Ronnie.cz > Knihy a DVD > Trénink > Rehabilitace > Nejprodávanější Níže uvedené pořadí je sestaveno na základě počtu prodaných kusů daného produktu za posledních 7 dní. Data v tomto přehledu jsou aktualizována zpravidla jednou za hodinu. Produkty, které jsou mezi pěti nejprodávanějšími v každé kategorii, jsou potom ve vlastních výpisech označeny ikonkou.
Kategorie: nejprodávanější knihy

Vytápění nemocnice Jičín - ZHKHK

Vytápění nemocnice Jičín - ZHKHK

Vytápění nemocnice Jičín Jičínská nemocnice chce modernizovat kotelny, jejich provoz bude o miliony levnější. Výkonnější, ekologičtější a úspornější kotelny a zařízení na výrobu páry, teplé vody a tepla budou díky rekonstrukci sloužit v areálu nemocnice v Jičíně i v její pobočce v Novém Bydžově. Modernizaci zastaralých vytápěcích zařízení v moderní, úspornější i tišší vytápěcí systém v obou nemocnicích nyní nemocnice připravuje a měla by začít během podzimu. Celkově by akce měla vyjít na zhruba 40 milionů korun, většinu uhradí zdroje Evropské unie. Vybavení stávajících zastaralých kotelen pochází ještě z minulého století. „Předpokládáme, že díky této rekonstrukci bychom mohli ušetřit přes 20 procent na spotřebě plynu, která nás ročně stojí zhruba 20 milionů korun. Stejně důležitým faktorem této modernizace je snížení prašnosti díky účinnějšímu spalování nových moderních kotlů a snížení hlučnosti kotelny, jejíž provoz mohl v noci rušit pacienty. Celkově si bude nemocnice vyrábět teplou vodu, teplo či páru daleko ekologičtějším způsobem,“ popsala Dana Kracíková, ředitelka jičínské nemocnice. Kotelna v areálu jičínské nemocnice, kde bude sloužit pět moderních kotlů, bude mít po rekonstrukci výkon 4,7 mega wattu. Novobydžovský nemocniční areál bude zahřívat kotelna o výkonu 1,3 mega wattu, které budou vyrábět dva parní a dva plynové kotle.
Kategorie: nemocnice jičín

Největší pes světa měří 109 centimetrů a váží 111 kilo - tn.cz

Největší pes světa měří 109 centimetrů a váží 111 kilo - tn.cz

Diskuze přidat názor zobrazit celou diskuzi susym MAKE_FRIEND odkaz na další fotečky tohohle psího giganta http://www.blogcatalog.com/search. frame.php? term... the dog&id=98c934e264a5bd1d61b46b3dc1abca27 13:38 24.12. 2009 zarubic MAKE_FRIEND Omlouvám se vám všem za ten odkaz. 17:43 23.12. 2009 cervatraxter MAKE_FRIEND zarubiku ani nebudu psát coi jsi zač 15:26 23.12. 2009 zarubic MAKE_FRIEND Více naleznete zde: http://www.erica-love.com/? id=373958 15:15 23.12. 2009 cervatraxter MAKE_FRIEND nedávejte žádný "klikačky" jako tady iqtestík je to jenom spam reklama 14:30 23.12. 2009 rstepan MAKE_FRIEND Tenhle igestik je idiot.. uz jen kvuliu takovejm CR vyhrat nesmi..
Kategorie: nejvetší pes

Fakultní nemocnice Brno, pracoviště Bohunice | BabyWeb

Fakultní nemocnice Brno, pracoviště Bohunice | BabyWeb

Fakultní nemocnice Brno, pracoviště Bohunice Fakultní nemocnice Brno, pracoviště Bohunice Jihlavská 20, 62500 www. fnbrno.cz Gynekologický útvar gynekologicko – porodnické kliniky LF MU FN Brno je umístěn na dvou pracovištích v Brně – v porodnici na Obilním trhu a v areálu FN Brno v Bohunicích. Od roku 2001 se skládá z ambulantní složky (příjmová a konziliární ambulance a specializované ambulance jak v Porodnici tak v Bohunicích), dále z oddělení reprodukční gynekologie 7, oddělení operační gynekologie 17 a centrálních operačních sálů COS II v Porodnici. V Bohunicích zahrnuje ještě 10 gynekologických lůžek pro jednodenní gynekologickou operativu a centrálních operačních sálů COS I. Zdroj obrázku: www. fnbrno.cz Všechny články ze sekce: Těhotenství Autor: Z dostupných zdrojů zpracovala redakce Babywebu ( o autorovi ) Autoři fotografií: Z dostupných zdrojů zpracovala redakce Babywebu Poslední aktualizace: srpen 2009 Reklama
Kategorie: nemocnice brno bohunice

Kategorie: