mytimex.chytrak.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 14232
Čeká na schválení: 154
Celkem kategorií: 13
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » bundy » nemocnice havlíčkův brod

Nejnovější v kategorii bundy:


Nemoc v ochranné době před výpovědí - Týdeník ŠKOLSTVÍ

Nemoc v ochranné době před výpovědí - Týdeník ŠKOLSTVÍ

Společnost má vůči školství ohromný dluh Co bude znamenat pro školy a školská zařízení nedávné rozhodnutí vlády minimálně do května vázat v rozpočtu jednotlivých rezortů část finančních prostředků? Státní maturita je připravena Zveřejněná prohlášení některých politiků, že státní maturita není připravena, že je ji nutné odsunout, vyvrátila minulý týden na své tiskové konferenci ministryně školství Miroslava Kopicová. CIVED 2010 – Výzkum občanských postojů mládeže Na jaře letošního roku proběhne v českých středních školách výzkum občanských postojů osmnáctiletých žáků. Navazuje na mezinárodní výzkum CIVED (Civic Education Study), který se uskutečnil ve 30 zemích celého světa včetně České republiky v roce 1999 a zkoumal vědomosti, dovednosti a postoje čtrnáctiletých a osmnáctiletých žáků v oblasti výchovy k občanství. Nemoc v ochranné době před výpovědí Zaměstnanci byla dána výpověď a výpovědní doba měla uplynout poslední den prázdnin, to je 31. srpna. Zaměstnanec byl v pracovní neschopnosti od 8. srpna a ukončil ji 15. září. Do výpovědní doby se ochranná doba nezapočítává (to je doba nemoci). Odkdy se trvání pracovního poměru prodlužuje a kdy pracovní poměr v tomto případě skončí? V případech uvedených v § 53 zákoníku práce je zaměstnanec chráněn před skončením pracovního poměru výpovědí ze strany zaměstnavatele zákazem výpovědi.
Kategorie: nemoc a výpověďSeznam zdrojů na téma nemocnice havlíčkův brod:


Nemocnice Havlíčkův Brod, příspěvková organizace - volná místa
Návštěva Nemocnice Havlíčkův Brod
Nemocnice - okres Havlíčkův Brod  -  Najisto
Práce ve společnosti Nemocnice Havlíčkův Brod, příspěvková organizace
Rekonstrukce - Nemocnice Havlíčkův Brod | Nemocnice Havlíčkův Brod | Kraj Vysočina
Nemocnice Havlíčkův Brod, příspěvková organizace - volné pracovní místo Primáři v oblasti zdravotnictví, Havlíčkův Brod
Práce, Pracovní: Nemocnice Havlíčkův Brod - Havlíčkŭv Brod | Indeed.com
Porodnice Havlíčkův Brod | www.aperio.cz
Nemocnice Havlíčkův Brod, příspěvková organizace, Havlíčkův Brod
ODDĚLENÍ - Oddělení - Nemocnice Havlíčkův Brod
Nemocnice Havlíčkův Brod - Vitalia.cz
Nemocnice Havlíčkův Brod, příspěvková organizace - práce, zaměstnání, volná místa
Práce, Pracovní: Nemocnice Havlíčkův Brod - Chotěboř | Indeed.com
NEMOCNICE HAVLÍČKŮV BROD, příspěvková organizace, Havlíčkův Brod
Otevření zrekonstruované budovy interny Nemocnice Havlíčkův Brod | Chládek a Tintěra Havlíčkův Brod, a.s.
OnkoHB
Nemocnice Havlíčkův Brod, příspěvková organizace - Aktuální nabídky práce | Agentka
Nemocnice Havlíčkův Brod, příspěvková organizace (hbi.cz) cs
Rekonstrukce - Nemocnice Havlíčkův Brod | Nemocnice Havlíčkův Brod | Kraj Vysočina
Havlíčkův Brod - Volná pracovní místa - Nabídka práce | SPRÁVNÝKROK.CZ

Onemocnění kůže - Vitalion.cz

Onemocnění kůže - Vitalion.cz

Onemocnění kůže jsou velice častá onemocnění s velkým množstvím příčin. Kůže představuje největší tělesný orgán a často je postižena v rámci jiných základních onemocnění, které mají jako součást svého projevu též postižení kůže. Kožní onemocnění mohou postihovat kteroukoli část kůže a závažnost takovýchto onemocnění se pohybuje od nezávažných, spíše kosmetických defektů až po život ohrožující stavy. Ekzémy Nejčastějšími onemocněními kůže jsou dnes ekzémy (dermatitidy – kontaktní, alergické), akné (chronická bakteriální infekce), postižení kůže při systémovém lupus erytematodes (autoimunitní choroba) a psoriáza (lupénka). Zánětlivá onemocnění kůže Onemocnění kůže je možno rozdělit na zánětlivá a nezánětlivá, na primární onemocnění kůže a na postižení kůže při jiných základních chorobách. Zánětlivá onemocnění zahrnují infekční onemocnění (bakteriální – nejčastěji streptokokové a stafylokokové infekce, virová – především herpes virus, který způsobuje opary a HP virus, který má na svědomí tvorbu bradavic a mykotická – hlavně candidy, parazitární – svrab, vši a dále postižení kůže při tzv. exantémových nemocech  – spála, spalničky, neštovice, zarděnky) a neinfekční záněty (popáleniny, kontaktní dermatitidy, alergie). K zánětlivým onemocněním kůže se řadí také autoimunitní choroby, které jsou buď namířeny přímo proti kůži (pemphigus a pemphigoid), nebo jí postihují pouze jako jeden ze svých projevů (systémový lupus, sklerodermie aj.) . Poškození zářením Kůže je velice citlivá na sluneční (UV) a tepelné záření a může být těmito vlivy snadno poškozena. Popáleniny jsou velice závažný problém, sluneční záření kromě toho, že může akutně spálit kůže, souvisí s výskytem některých nádorových onemocnění kůže (kožní melanom a karcinom).
Kategorie: nemoci kůže

Autobazary v Německu |

Autobazary v Německu |

Kdo je online Momentálně je online 0 uživatelů a 0 hostů. Podobné weby Autobazar mobile de Autobazary v Německu Německé autobazary Autoscout.de Leasing automobilů Mobile.de autobazar Akce Škoda Auto RSS kanál Tagy auta autobazar autobazary Autobazary v Německu Další velké autobazary německu Výměna odkazů
Kategorie: německé autobazary

Poradna pro pěstování orchidejí: choroby a škůdci - Pokojové rostliny - www.iReceptar.cz

Poradna pro pěstování orchidejí: choroby a škůdci - Pokojové rostliny - www.iReceptar.cz

Bílé pavučinky na listech Mám doma čtyři orchideje na dvou "můrovcich" mám bílé broučky, které vypadají jako stínky, ale jsou 3mm velké. Dělají bílé pavučinky. Bílé pavučinky vytvářejí svilušky, saví škůdci na pokojových rostlinách, kteří se vyskytují poměrně často.
Kategorie: nemoci pokojových rostlin

» Chrome a Opera. Když dva dělají totéž… - Martin Hassman: nejen o prohlížečích

» Chrome a Opera. Když dva dělají totéž… - Martin Hassman: nejen o prohlížečích

8. 09. 2008, 16:42 Jiří Knesl napsal: Vzdyt speed dial a nejnavstevovanejsi stranky vubec nejsou stejna vec. Ukazkovy pripad uziti: - na speed dial si davam nejnavstevovanejsi stranky -> chrome se zachova dobre a automaticky - na speed dial si davam dulezite stranky, ktere si chci prohlednout (coz je konkretne muj pripad) -> chrome se zachova odlisne a nesplni to, co ocekavam navic je neprijemne, ze se meni poradi nejnavstevovanejsich stranek, takze si nemuzu navyknout bezmyslenkovite kliknout na 1.2. 3... okynko. osobne si myslim, ze chrome je zajimavy a bezpochyby kvalitni prohlizec, ale zrovna tuto napovedu nejnavstevovanejsich stranek bych za "prekonani speed dialu" nepovazoval.
Kategorie: nejnavstevovanejsi stranky

Aktuální zpravodajství | Nejlepší nemocnice je podle pacientů i zaměstnanců Homolka | Tiscali.cz

Aktuální zpravodajství | Nejlepší nemocnice je podle pacientů i zaměstnanců Homolka | Tiscali.cz

Tweet diskuze: 0 Fakultní nemocnice Bulovka. FOTO: Mediafax Vyplývá to z průzkumu sdružení HealthCare Institute, který dnes zveřejnily Hospodářské noviny (HN). Účastnilo se jej 30.689 pacientů a 4095 zdravotníků. Homolka obhájila absolutní vítězství z loňska. V samostatném žebříčku oblíbenosti u pacientů zvítězil Masarykův onkologický ústav v Brně a u zdravotníků Karvinská hornická nemocnice. Nemocnice Na Homolce je zase podle HealthCare Institute finančně nejzdravější. Navíc se Homolka dostala na třetí místo v žebříčku oblíbenosti u zaměstnanců nemocnic a na páté u pacientů, což jí nakonec dohromady vyneslo první příčku v absolutním pořadí. Nejdůležitějším faktorem je ochota personálu Nejdůležitějším faktorem při hodnocení kvality nemocnice je pro pacienty ochota personálu. Na té záleží 23 procentům Čechů. " Úroveň léčby laik nepozná.
Kategorie: nemocnice homolka praha

Kategorie: