mytimex.chytrak.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 7219
Čeká na schválení: 295
Celkem kategorií: 13
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » bundy » nemocnice benešov

Nejnovější v kategorii bundy:


Nemoc dna » Kyselina močová

Nemoc dna » Kyselina močová

Nemoc dna Dna a její příznaky, dieta, léčba Kyselina močová Kyselina močová Kyselina močová je vedlejší produkt rozkladu některých potravin, což znamená, že nemoc DNA velmi souvisí se způsoběm výživy (přejídání), ovšem na jejím vzniku se mohou podílet i další faktory jako např. stres, operace či poradění kloubu, infekce, některé léky.. Kyselina močová je výsledný produkt metabolizmu látek které se jmenují  puriny. Organizmus lidí trpících nemocí dnou neprodukuje dostatečné množství trávicího enzymu - tzn. urikázy -  který následně oxiduje relativně velmi špatně rozpustnou kyselinu močovou na vysoce rozpustnou látku. V důsledku tohoto nedostatku dochází k hromadění kyseliny močové v krvi a tkáních, kde nakonec krystalizuje. Kyselina močová krystalizuje to tvaru jehličkovitých krystalů, které jako jako špendlíky pronikají do kloubů. Většinou se kyselina močová přednostně usazuje v kloubu palce u nohy, nicméně k ukládání dochází i u dalších kloubů, krystalky z kyseliny močové tak napadají např. kotníky, kolena, zápěstí i klouby prstů. Databáze laboratorních hodnot kyseliny močové v séru Normální hodnoty 0 - 6 týdnů: 143-340 6 týdnů - 1 rok: 120-340 1 - 15 let: 140-340 Muži: 15 - 110 let: 220-420 Ženy: 15 - 110 let: 140-340 Příprava pacienta Odběr ráno nalačno, po tělesném klidu, bez předchozího slunění, nejíst vnitřnosti, maso max.
Kategorie: nemoc dnaSeznam zdrojů na téma nemocnice benešov:


Elektromontážní firma - Milan Kostka
Pohotovost dospД›lГ­ - Nemocnice BeneЕЎov – ZdravotnickГЎ zaЕ™Г­zenГ­ | Top LГ©kaЕ™
Nemocnice Benešov, spol. s r. o., IČO: 47051680, 30.12. - Obchodní rejstřík - Peníze.cz
Články | Rubrika: Nemocnice Benešov | Benešovsko.info - Regionální server pro Benešov a okolí
nemocnice - Benešov | Katalog lékařů - nejen doktoři, nemocnice a lékárny vč. telefonů a ordinačních hodin
Nemocnice Benešov bude mít novou transfuzní stanici | Benešovsko.info - Regionální server pro Benešov a okolí
StЕ™edoДЌeskГ© KrajskГ© nemocnice-BeneЕЎov oДЌnГ­ - YouTube
LÉKÁRNA NEMOCNICE BENEŠOV a.s., Benešov - Živé firmy v České republice - Databox s.r.o. - Živéfirmy.cz
REGIONÁLNÍ TELEVIZE - Benešovsko
Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a.s., nemocnice SČK
StЕ™edoДЌeskГ© KrajskГ© nemocnice-BeneЕЎov zГЎkladnГ­ kГЎmen - YouTube
Nemocnice a polikliniky Benešov - hodnocené nemocnice, polikliniky v Benešově - sluzby.cz
Hlavní stránka | Rubrika: Nemocnice Benešov | Benešovsko.info - Regionální server pro Benešov a okolí
Nemocnice Benešov (okres Benešov) - Vitalia.cz
Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a.s., nemocnice Středočeského kraje - práce, zaměstnání, volná místa
Nemocnice Benešov - Vitalia.cz
Odvolaný šéf nemocnice podepsal sobě a kolegům milionové odstupné - iDNES.cz
Školení je šance - Vzdělávání nemocnice Benešov, ESF v ČR
Klinikazdravi.cz - Magazín - Porodnice v Nemocnici Benešov
NEMOCNICE Benešov, s.r.o., Benešov

Nemoci žlučníku a žlučových cest - Dieta a rady lékaře (Olga Marečková, Olga Mengerová) - CBDB.cz

Nemoci žlučníku a žlučových cest - Dieta a rady lékaře (Olga Marečková, Olga Mengerová) - CBDB.cz

Postižení žlučníku a žlučových cest patří mezi nejčastější choroby. Kameny žlučníku jsou klasickým onemocněním, kde je dodržovánní dietních předpisů významnou součástí léčby, a to i přes pokroky v medikamentózní a chirurgické léčbě. Publikace přináší praktické rady lékaře a dietní sestry pro nemocné a více než 120 receptů na dietní pokrmy a vzorové jídelníčky. Tweet Komentáře ke knize Nemoci žlučníku a žlučových cest - Dieta a rady lékaře: Nové komentáře můžete vkládat po přihlášení | Nemáte zde účet? - Rychlá registrace © 2009 - 2011 CBDB.cz | Podmínky používání | Mapa webu | Podpořte nás | RSS | Plastová okna Vokno
Kategorie: nemoci žlučníku

Nemoc dna – příčina, příznaky a léčba — Vylecit.cz

Nemoc dna – příčina, příznaky a léčba — Vylecit.cz

Nacházíte se: Úvodní stránka > Nemoci > Nemoc dna – příčina, příznaky a léčba Nemoc dna – příčina, příznaky a léčba Tagy: dna, klouby, kyseliny močová, maso, alkohol, bolesti kloubů, zánět kloubů Dna je nemocí, která postihuje dle dostupných údajů zhruba desetinu obyvatel naší země. Dříve byla přezdívána nemocí králů, dnes však patří mezi zcela běžné choroby. Existuje ale mnoho možností, jak se s dnou relativně efektivně vypořádat. Nemoc králů Dna byla v minulosti pouze záležitostí těch nejbohatších. Strava obyčejného lidu totiž neobsahovala zdaleka takové množství masa a vnitřností jako jídelníčky panovníků a šlechty. Nadbytek těchto a dalších potravin a do jisté míry i genetické dispozici pak napomohly rozvoji nemoci zvané dna, latinsky arthritis urica. Dna se vyskytuje převážně u mužů. Příčiny můžeme dělit na primární a sekundární – primárními jsou nedostatečné vylučování kyseliny močové z těla, genetické dispozice a přemíra masa, alkoholu, luštěnin a dalších potravin v jídelníčku. Sekundárními příčinami se pak rozumí některá onemocnění. Dna se totiž často vyskytuje společně s jinými nemocemi, třeba cukrovkou či leukemií.
Kategorie: nemoc dna jídelníček

Jazyky - languages - slovníky, gramatika, testy - angličtina, němčina, ...

Jazyky - languages - slovníky, gramatika, testy - angličtina, němčina, ...

Jazykové centrum - angličtina, němčina, ruština... Odkazy Zajímavosti Němčina Angličtina Úvod
Kategorie: němčina gramatika

ADBlog: Nový web Nemocnice Ivančice - text spotu

ADBlog: Nový web Nemocnice Ivančice - text spotu

PHP Oslavany-cz.eu Vančák bloguje - text spotu: Nový web Nemocnice Ivančice Hezké, jen tak dál. Vzhledem k tomu, že jsem asi před rokem byl jedním ze strůjců odstřelu webu ivančické nemocnice (pro jeho beznadějnou obsahovou zastralost), si dovoluji oznámit, že po shlédnutí nových stránek nešetřím nadšením. To, že nejsou všechny rubriky naplněny plně chápu, ne vždy se podaří ze zaneprázdněných doktorů a primářů vyrazit včas nějaké relevatní texty.
Kategorie: nemocnice ivančice

Štěňata německého ovčáka

Štěňata německého ovčáka

Štěňata německého ovčáka - Prodej ZooBurza.eu » Psi » Štěňata Inzerát číslo : 1057 Datum přidání: 13.12. 2011, 22:06 Zobrazen: 21x Popis: Prodám krásná štěňata NO typu REX s PP,berva černá deka,rezavé znaky. Štěňátka jsou vhodná na výstavy,výcvik i jako kamarádi k dětem,na které jsou u nás zvyklá,stejně jako na ostatní pejsky,pobyt v domě i venku. Odběr začátkem ledna 2012. Nazávazná návštěva je možná kdykoliv po telefonické domluvě. Fotky štěŇátek rádi zašleme e-mailem,stejně jako ostatní informace. K dispozici jsme na telefonu 603817508 a na mailu irluka@volny.cz. Blíže na www. irluka.cz Cena: Dohodou Lokalita: Olomoucký kraj Kontakt na inzerenta: Inzerent: Marie Šperková Telefon: 603817508 E-mail: irluka@volny.cz
Kategorie: německý ovčák štěnata prodej

Kategorie: