mytimex.chytrak.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 7887
Čeká na schválení: 321
Celkem kategorií: 13
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » bundy » nemocnice apolinář

Nejnovější v kategorii bundy:


Litoměřická nemocnice snížila cenu za vyšetření na mamografu | Mediafax.cz

Litoměřická nemocnice snížila cenu za vyšetření na mamografu | Mediafax.cz

Tři čtvrtiny lékařů v Česku vedou pacientům elektronickou dokumentaci Krajská zdravotní dostala pokutu 700 000 korun od ÚOHS, chce se bránit Nemocnice v Kyjově na Hodonínsku koupila nejkvalitnější mamograf na světě V ostravské nemocnici vypukl požár, přes 40 pacientů evakuovali hasiči V děčínské nemocnici hospitalizovali teprve 11letou dívku s intoxikací alkoholem LITOMĚŘICE / 14:20, 30. 07. 2011 Až do konce roku zaplatí ženy za vyšetření prsou na mamografu v nemocnici v Litoměřicích jen polovinu původní ceny. Mluvčí města Eva Břeňová agentuře Mediafax sdělila, že zájem žen rozhodne, zda nemocnice pořídí nový moderní přístroj. "Pro ženy pojištěné u VZP bude cena za vyšetření jen 350 korun. Všeobecná zdravotní pojišťovna tato vyšetření nemocnici nehradí, protože ministerstvo zdravotnictví ji nezařadilo mezi screeningová pracoviště. Ženy tak musí na vyšetření do Ústí nad Labem, kde je objednací doba tři týdny, v Litoměřicích je to zhruba polovina. ,“ uvedla Břeňová. Důvodem, proč prsní poradna nemocnice není na seznamu screeningových pracovišť, je také stáří přístroje. „Na konci roku vyhodnotíme zájem žen. Podle něj se rozhodneme, zda zakoupíme nový mamograf, který by nahradil dosavadní deset let starý přístroj.
Kategorie: nemocnice litoměřiceSeznam zdrojů na téma nemocnice apolinář:


Mapa pomoci (Portál hlavního města Prahy)
NEMOCNICE U APOLINÁŘE – skvost architektury | Prague City Line
Category:Nemocnice U Apolináře - Wikimedia Commons
Diskuze: Dieta v nemocnicích - Celiak.cz
Sexuologický ústav 1. lékařské fakulty UK a VFN Praha 2 | Jaroslav Zvěřina
Poptávka po péči detoxikačního oddělení v Apolináři neklesá - Prevence a léčba závislosti na alkoholu
Gynekologicko - porodnická klinika | Všeobecná fakultní nemocnice v Praze
informace – venerologická pracoviště
IForum - NEMOCNICE U APOLINÁŘE
Apolinář už 60 let pomáhá pacientům v léčbě závislostí — Domácí — ČT24 — Česká televize
Mapa pomoci / drogy-info.cz
Kde rodit? Apolinar nebo Motol? - Diskuse - eMimino.cz
IUI v nemocnici u Apolináře - diskuse.Dáma.cz
ŽENA-IN.cz - Porod u Apolináře - Diskuze
Porodnice U Apolináře - MojePorodnice.cz
Porodnice Praha 2 - Apolinář | www.aperio.cz
CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?
Porodnice U Apolináře - porodnice - eMimino.cz
Nalezinec „U Apolináře“ - Fakultní nemocnice v Motole
Fórum - Jak to chodí u Apolináře? - BABY-CAFE.CZ

Němčina pro samouky + 2 CD + Cvičebnice - ZákladníŠkoly.com - základní školy

Němčina pro samouky + 2 CD + Cvičebnice - ZákladníŠkoly.com - základní školy

KamPoMaturitě / JAZYKY / Výuková CD, DVD a překladače / Výuka jazyků na CD/DVD / Němčina Zpět na seznam Němčina pro samouky + 2 CD + Cvičebnice Autor: Eva Hereinová, James Branam, Barbara Hochheim Nakladatel: Fragment Vazba: brožovaná Rozsah: 224 stran Typ: učebnice + audio CD Naučte se německy populární přímou metodou, s opakováním i humorem! Osvojte si slovní zásobu, která vám vystačí nejen na dovolenou. Naučte se správnému používání jazyka a základům německé gramatiky s pomocí 2 audio CD, která jsou součástí učebnice. V kompletu je i Cvičebnice Němčina pro samouky. Cena: 448 Kč (běžná cena 498 Kč) | Objednat | Doporučit známému Doporučujeme ©1998-2011 Centrum vzdělávání AMOS, vytvořilo ANAWE
Kategorie: němčina pro samouky

Centrum pro nemoci prsu - jít s miminkem? - Diskuse - eMimino.cz

Centrum pro nemoci prsu - jít s miminkem? - Diskuse - eMimino.cz

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu První příspěvek v tématu Svobodka Kecalka Příspěvků: 106 05.03. 11 21:33 Da to na CENTRUM PRO NEMOCI PRSU s miminkem? Ahojki, Prosim, poradte, Ja jsem objednana na Centrum pro Nemoci Prsu, na Chmelovi P-10. Zavolala jsem tchyne hned po objednani, a ona rekla ze mimco pohlida. Dnes jsem pozvala ji na vecere, a ona kouka mne do oci a rika, ze nic o tom nevi, ze nemuze pohlidat vnuka, protoze musi ohrat svatcinu v mikrovlnke pro muze Ja jsem sama s 10-i mesicnim miminkem, manzel v cizine. Prosim o radu, da to zvladnut i s miminkem? Jdu tam na sono prsu, a este rekli, ze musim do pokoje 2 pro otevzeni karty. Na jakem patre to sono? A ten cislo 2? Jak myslite, da to zvladnut s mimcem v kocarke?
Kategorie: nemoc prsu

Městská nemocnice Městec Králové, a.s. - Vitalia.cz

Městská nemocnice Městec Králové, a.s. - Vitalia.cz

Nahlásit nepravdivé nebo zastaralé informace Názory na nemocnici Městská nemocnice Městec Králové, a. s. Veronika (neregistrovaný) ---.net. upcbroadband.cz 17. 5. 2011 21:20 příšerné celé vlákno Po hospitalizaci na chirirgickém oddělení tohoto zdravotnického zařízení vím jediné, už NIKDY. Horší přístup, než jaký mi zde předvedl úprimář oddělení MUDr. Hrubec, jsem doposud nezažila. Bohužel ostatní lékaři nebyli jiní, zřejmě se jedná o běžnou praxi, které zde panuje. Pokud bude v rámci zdravotnické reformy zrušeno více lůžek na takto špatně vedených pracovištích, nebude to nikterak na škodu. - Hodnotit: To snad ne… + Hodnotit: Výborně! Odpovědět annamarienka 6.
Kategorie: nemocnice městec králové

Šestileté gymnázium s rozšířenou výukou německého jazyka

Šestileté gymnázium s rozšířenou výukou německého jazyka

Výměnných pobytů se studenti našeho gymnázia účastní na přelomu sekundy a tercie (Bornheim / Schwäbisch Gmünd) a kvarty a kvinty (Bremerhaven / Straubing). Jugend Debattiert International Jugend debattiert international je mezinárodní soutěž, která podporuje vícejazyčnost mladých lidí v Evropě. Do projektu se zapojují školy z Estonska, Lotyšska, Litvy, Polska, Ruska, Ukrajiny a Čech, které se orientují na výuku němčiny. Z našeho gymnázia se soutěže účastní vždy žáci kvarty D s příslušným vyučujícím. Soutěž zaštiťuje několik organizací v čele Goethe-Institutem a nejrůznějšími nadacemi. Cílem tohoto projektu je naučit mladé lidi účelné argumentaci, pravidlům podnětné debaty a umění přesvědčovat. Jádrem debaty je vždy klíčová otázka, např. „Měly by se na školách nosit uniformy? “, či „Mělo by být Turecko přijato do EU? “ atp. Debatu vedou vždy čtyři osoby.
Kategorie: německý jídelníček

Goldmax Laptops - Konfigurovatelné mobilní pracovní stanice a výkonné herní notebooky Eurocom Desktop Replacement

Goldmax Laptops - Konfigurovatelné mobilní pracovní stanice a výkonné herní notebooky Eurocom Desktop Replacement

Nejvýkonnější notebook světa v testech! Goldmax Panther 2.0 byl několikrát otestován profesionálními redakcemi a o jeho kvalitách se můžete nyní přesvědčit sami. TechNet (iDnes.cz) Hot Hardware Tom's Hardware Živě. sk Notebooky Goldmax v pořadu RE-PLAY NA PRIMA COOL každou sobotu 13:30! Další testy najdete v profesionálním magazínu IT CAD
Kategorie: nejvykonejsi notebooky

Kategorie: