mytimex.chytrak.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 7748
Čeká na schválení: 78
Celkem kategorií: 13
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » bundy

Nejnovější v kategorii bundy:


Nejrychlejší dieta: Dokážete žít bez cukru? - Žena.cz

Nejrychlejší dieta: Dokážete žít bez cukru? - Žena.cz

Nejrychlejší dieta: Dokážete žít bez cukru? 3.9. 2011 uzi Poslat Doporučit Diskutovat reklama Dnes jsou velmi populární diety s maximálním omezením sacharidů, protože při nich dochází k poměrně rychlému poklesu hmotnosti. Když se jim tedy budeme vyhýbat jako čert kříži, budeme krásní a štíhlí? Odpověď zní NE, bohužel. Zhubnutí po odstranění cukrů a sacharidů je způsobeno zejména ztrátou tekutin, a nikoliv tuků. Začátek potíží Svalový glykogen, což je sacharidová zásobárna energie, na sebe váže i vodu. " Pokud odstraníme ze stravy sacharidy, včetně cukru, organismus spotřebuje zásoby svého vlastního glykogenu a pak se zjednodušeně řečeno odvodní. Tím mohou začít první zdravotní potíže, a nikoli vysněná krásná a zdravá postava, vysvětluje Mgr. Pavel Suchánek, nutriční odborník z pražského IKEMu. Nevěřte na mýty Často slýcháme, že kdy nebudeme jíst po páté hodině, zhubneme.
Kategorie: nejrychlejší hubnutíSeznam zdrojů na téma bundy:


PrГЎce nemocnice v Louny, NabГ­dka prГЎce nemocnice v Louny. PrГЎce, NabГ­dka prГЎce
Nemocnice Louny, a.s., - Obchodní rejstřík firem
Nemocnice Louny (okres Louny) - Vitalia.cz
Nemocnice Louny - porodnice byla zrušena! | Moje těhotenství-můj těhotenský deníček
nemocnice - Louny | Katalog lékařů - nejen doktoři, nemocnice a lékárny vč. telefonů a ordinačních hodin
Nemocnice Louny, a.s. - Firmy.cz
Nemocnice Louny
Louny chtД›jГ­ nemocnici | Facebook
Nemocnice Louny - Zdravnet.cz
Záměr prodeje nemovitosti Nemocnice Louny k.ú.Louny: Záměry prodeje a převodu majetku: Ústecký kraj
NEMOCNICE LOUNY a.s., Louny - Živé firmy v České republice - Databox s.r.o. - Živéfirmy.cz
O nás | OHBKT ÚVN Praha, Laboratoře, Transfúze
Poranění mozku - Služby - Zdravotní - Oddělení dlouhodobé intezivní ošetřovatelské péče (DIOP) - Nemocnice Louny, a.s
Nemocnice Louny, a.s. | Ústecko na dlani
Nemocnice Louny, a.s. (hbi.cz) cs
Nemocnice v Lounech propustí přes sto lidí - ZDN
Vlastník nemocnice Louny prodal polikliniku za zády radnice města - ZDN
Nemocnice - Louny - Firmy.cz
Nemocnice sv. Alћbмty
Nemocnice v Lounech končí v agónii

Lekce: Němčina - Čeština Free Online - Learn German - Language Courses -Internet Polyglot

Lekce: Němčina - Čeština Free Online - Learn German - Language Courses -Internet Polyglot

Zde naleznete Němčina - Čeština lekce, které máte přístupné: veřejné lekce vytvořené jinými uživateli, lekce sdílené přímo s Vámi a lekce, které jste sám vytvořil. Vedle toho může být dobrý nápad zahrát si s těmito Čeština - Němčina lekcemi. Abyst si zahrál zdarma online Němčina - Čeština jazykovou hru, jeden nebo více čtverečků vedle jmen lekcí, vyberte typ hry a stiskněte tlačítko Hra.
Kategorie: němčina na internetu zdarma

Komplikace nemocí ledvin

Komplikace nemocí ledvin

Jak se ledvinná kostní nemoc léčí? Už v době středně závažné ledvinné nedostatečnosti je dobře omezovat příjem fosforu v jídle, aby se nemohl v těle hromadit (o tom jak omezit příjem fosforu se dočtete později). V té době je správné jíst přiměřené množství vápníku, poradit by Vám měl Váš lékař či dietní sestra. Když toto nestačí, může Vám lékař doporučit užívání tzv. vazačů fosfátů. To jsou léky, které se užívají společně s každým jídlem včetně svačiny. V žaludku se vazač smíchá s jídlem a naváže na sebe fosfor z jídla tak pevně, že se nemůže vstřebat a později odchází stolicí. Vazače fosfátů bývají při správném užívání velmi účinné, nepříjemné je to, že se musí v dostatečném množství užívat při každém jídle. Z vazačů fosfátů se u nás nejčastěji užívají Calcium carbonicum, Renagel, Calcium ProRenal a Venter. Pokud jste již dialyzovaný/-á, je dobré vědět, že dialýza velmi pomáhá k odstranění nadbytečného fosforu, a to tím více, čím častěji a déle jste dialyzován(a).
Kategorie: nemoc ledvin

Bohové | Portál Antika

Bohové | Portál Antika

Lékař, hudebník, věštec, pastýř, lukostřelec, stavitel hradeb a zakladatel měst. Všechna tato povolání mohl hravě zastávat nejkrásnější řecký bůh Apollón. Původně byl pravděpodobně bohem světla, odtud jeho příjmení Foibos - čistý, zářící, světlorodý. Světlo, které představoval, ho ale spojilo také s mnoha jinými oblastmi lidského konání.
Kategorie: nejvyšší řecký bůh

Onemocnění ledvin :: Kočka Rozmálka

Onemocnění ledvin :: Kočka Rozmálka

Onemocnění ledvin Reklama Onemocnění ledvin v mnoha případech ohrožuje život kočky, proto si žádá rychlou léčbu. Pokud je kočka krmena suchou granulovanou stravou, je nutné dbát na to, aby měla kočka k dispozici čerstvou vodu po celý den. Tímto malým skutkem můžete předejít onemocnění ledvin. Některé kočky preferují vodu tekoucí, např. z fontánky nebo z kohoutku, nebo odmítají pít vodu v blízkosti misky s krmením. Kočku je možné přesvědčit k pití vody i tím, že se granulky v misce přelijou několika lžícemi vody. Více o fontánce pro kočky najdete ve Vychytávkách pro kočku Voda se nesmí nahrazovat mlékem. Mléko je spíše doplňkem stravy než zdrojem tekutin. Kravské mléko navíc obsahuje pro kočky těžce stravitelný mléčný cukr (laktózu). Řada koček pak trpí průjmy a zažívacími problémy.
Kategorie: nemoc ledvin příznaky

Nemocnice s poliklinikou Karviná - Ráj, přísp. org - porodnice - www.naseporodnice.cz

Nemocnice s poliklinikou Karviná - Ráj, přísp. org - porodnice - www.naseporodnice.cz

Kontakty na správce webu www. naseporodnice.cz Copyright web, 2008-2011: provozovatel webu Copyright obsah, 2008-2011: autoři dat Provozní podmínky serveru magazín Předškoláci.cz Sdílet na: Porodnice - Nemocnice s poliklinikou Karviná - Ráj, přísp. org Zpět na předchozí stránku Počet komentářů: 3 - Zobrazit diskuzi Rodila jste v této porodnici? Pomozte nám reálně zhodnotit kvalitu poskytovaných služeb. Přidejte svůj názor do naší diskuze.
Kategorie: nemocnice karviná ráj

Kategorie: